Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » sinovi mahale-dobrovoljna donacija 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dodzi i vidi najbolje je tako Dva igralista jedan za fudbal i jedan za odbojku na pijesku 250 sadnica borova + tuja posadzeno na padinama Neretve 18 lipa posadzeno 10klupa +8 kanta skakaonica 10metara na nasoj plazi uredzenje plaze svakodnevni treninzi i turniri za malu raju a ima ih oko 45-50 djece uzrasta od 7-14 god tokom godine se desavaju i organizuju mnoga sportske i kulturne manifestacije na nasem terenu i za kraj CESME Mostar je bio poznat po cesmama u nasem gradu ih je ukupno bilo 44 cesme koji su gradzani koristili koliko ih ima sada malo a u Mahali ima 3 Samo jedan podatak jednu cesmu koju smo mi napravili u Donjoj Mahali u cast 85 sehida Donje Mahale kostala je 40000km i pare za tu cesmu su skupljali clanovi obilazili smo gradzane poduzetnike firme skole i razne institucije i bilo je uplata od 2km 5km 10km itd i BEZ TOG MOJNE SAMO PRAVIMO CESME Da nije tih sehida kojima smo mi napravili tu cesmu nebi mi danas imali u Mahali to sto imamu i dodzite do naseg udruzenja kad budete na odmoru pa cete vidjeti ili ukucajte wwwsinovimahale.ba i pogledajte I NEKA CESAMA MOSTAR JE BIO POZNAT PO CESMAMA I samo na cesmi sehida u Donjoj Mahali ima vode nigdje na cemama kod FOLE u Fejicevoj kod Bunora nema vode odavno Sto ZNAMNE TAJPI TI

05-21-2011 10:38 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

05-22-2011 07:17 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo za naseg druga Provler2 da moze lakse do Mostara.... 10.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

05-22-2011 11:06 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    WWW.SINOVIMAHALE.BA




10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 25.gif

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

05-22-2011 12:19 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lijepa web stranica svaka cast Dzevi i raji iz mahale za ove projekte i svako ko je imalo pametan podrzat ce vas
u svijetu bogate Norveske je sasvim normalno da se dobrovoljnim prilozima odravaju udruzenja kao vasa
ne samo iz financijskog razloga vec upravo i razloga omasovljenja
nije clan samo onaj ko radi na terenu i bori se da organizira clanovi su i oni koji projekat vide kao dobar i pomazu onako kako umiju i mogu
ja mogu financijski, mogu ovako rijecima podrske a ne mogu doci u mahalu jer sam daleko i kad dodjem u MO to je jako kratko
zadnji put sam igro lopte u mahali 98-me sa denisom, batom, sejom... i tada je bilo predivno i stvarno je mnogo truda ulozeno da se sve odrzi
za bukvar ovim pismenima: ako neko zeli i hoce da me razumije, shvatiti ce ovo i bez zareza i tacki i upitnika...

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-22-2011 13:05 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I danas ja okupim Denisa Batu Coku Saleta i odigramo lopte 4+goloman a ja cu organizovati ovaj turnir za malu raju na nivou grada svakako ja sam zelio da dosta nase raje ucestvuje u ovom projektu kako ovdje u Norveskoj tako dole u Mostaru ko zeli bujrum Hvala ti sto si izaso na nasu stranicu i sto nas podrzajes kad budes mogo svrati do nas znas gdje smo Drago mi je da ima jos fine raje koja nam pomazu i podrzavaju ono sto mi radimo Ja cu 15.06 staviti spisak raje koja su nam uplatila i pomogla da organizujemo turnir spisak ce biti objavljen na ovoj temi i na nasoj stranici

    www.sinovimahale.ba
Svi oni koji zele uplatiti 200-300 kruna mogu to uraditi do kraja juna jer pocetkom jula pocinje turnir jos jednom hvala na podrsci i pomoci SINOVIMAHALE

05-22-2011 19:55 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nedavno smo pokrenuli akciju da sva raja koja zele uplatama od 200kr i vise naravno ko zeli pomogne da se ovaj turnir za malu raju na nivou grada odrzi ove godine u nasem Mostaru Veliku pomoc imali smo u nasem Mostarcu KRESO TARIK-u koji trnutno zivi u Oslu i koji je kontaktirao par svojih prijatelja i upozno ih sa ovom akcijom Ova akcija ce trajati do kraja mjeseca juna ove godine Spisak raje koja su pomogla novcano u organizaciji ovog turnira biti ce objavljen na ovoj stranici Zahvalio bih se svima onima koji su uplatili donaciju za turnir i nekolicini raje na forumu koji podrzavaju nas rad oko udruzenja i poziv da navratite do nas kad dodzete na odmor 10.gif 33.gif 10.gif

05-31-2011 22:50 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo upravo me na telefon zvao nas Morz i saopstio mi mustuluk da je u Sarpsborgu od nase raje bosanaca i hercegovaca skupio 4200 kruna za turnir u malom fudbalu za malu raju od 5-16 god na nivou grada koji ce se odrzati ove godine u mjesecu juli-avgust . A organizator turnira je U.G. SINOVIMAHALE I koristim priliku da se svima zahvalim na finansiskoj pomoci kao i podrsci radu naseg udruzenja Uskoro cemo objaviti spisak raje koja su pomogla Hvala puno idemo dalje 10.gif 10.gif

06-02-2011 22:26 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
korisnik korisnik is a Male
mofo beba


Poruka: 3

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovaj donja mahala nekad ispada pravo smijesan

___________________________________________________________________
potpis

06-03-2011 23:03 korisnik is offline Pregledaj poruke od korisnik Dodaj korisnik u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif CAO 10.gif 2006 33.gif

06-03-2011 23:32 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cao svima!!

evo spiska donatora koji zele svojim prilozima pomoci realizaciju projekata Udruzenja Sinovi Mahale
MAJSTOROVIC RADOSLAV-BIJELO POLJE-CRNA GORA-200NOK
DEMIROVIC EDIN-KOZARAC-BIH-200NOK
CURIC ARMAN-MOSTAR-BIH-200NOK
SEHIC MUHAMED-KLJUC-BIH-200NOK
ALAGIC ADMIR-CADJO-SANICA-BIH-200NOK
TRBONJA DINO-MOSTAR-BIH-200NOK
MEMIC AMEL-MOSTAR-BIH-200NOK
FAZLINOVIC JASMIN-BUGOJNO-BIH-200NOK
FAJKOVIC ISMET-BOSANSKA GRADISKA-BIH-200NOK
SULJIC SEAD I SEFIKA-BANJA LUKA-BIH-200NOK
HASIC LATIF I ELVIRA-BANOVICI-BIH-200NOK
HRUSTANOVIC EDIN-TUZLA-BIH-200NOK
KOLONIC EDIN-PRIJEDOR-200NOK
TURNSEK DEAN I NIBEA-PRIJEDOR/MOSTAR-BIH-500NOK
HUSEJNOVIC MUHAMED-SARAJEVO-BIH-200NOK
ASCIC ALMA-BANJA LUKA-BIH-200NOK
BEHRAM DENIS I DJENANA-MOSTAR-BIH-500NOK
BEHRAM DJANI-MOSTAR (12GODINA)-200NOK
BIJEDIC AIDA-MOSTAR-400NOK (uplaceno na konto kod dzeve)
TOTALNO 4600-NORVESKIH KRUNA OKO 1150KM

PUNO HVALA RAJI IZ FREDRIKSTADA I SARPSBORGA NA POMOCI .RAJI KOJA DOLAZE SIROM BOSNE I HERCEGOVINE PA CAK I CRNE GORE.

OVAJ ISTI SPISAK CE BITI OBJAVLJEN NA NASOJ STRANICI

MOSTARCI??????????????????????

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane the morz dana 06-14-2011 u 22:12.

06-11-2011 18:26 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Morzu kao i Tariku Kresi na podrsci i pomoci oko realizacije projekta Sinovi Mahale i kod mene je bilo 7 uplata evo spiska:

Vedran Hadziosmanovic, Fredrikstad- 200 kr

Tarik Kreso, Oslo-400 kr

Fatima Hadziomerovic,Borgen-200 kr

Senija Kazazic, Hundhamaren-400 kr

Taso Helmin,Oslo-200 kr

Igor Krlic,Oslo-200 kr

Zijad Skejo Cica,Trondheim-200 kr

Hvala svim donatorima 10.gif

06-11-2011 19:35 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

06-11-2011 19:48 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo idem u cetvrtak u Mostar ovdje sam uz pomoc par prijatelja pokrenuo jednu akciju da pomognemo organizaciju turnira u fudbalu za malu raju od 5-17 god koje ce organizovati U,G.SINOVIMAHALE i na turniru ce pravo ucesca imati sva mala raja iz svih djelova grada Mostara Uspjeli smo skupiti 6000kruna koristim priliku da se jos jednom svima zahvalim ostali dio novcani sredstava koji nam je potreban cemo skupiti u Mostaru uz pomoc nasih prijatelja koji nam uvjek pomazu u realizaciji nasih projekata Koristim priliku da vas pozovem da navratite do naseg udruzenja GOJKA VUKOVICA 65D -DONJA MAHALA naselje CEKRK Vise informacija o ovom projektu i samom turniru mozete vidjeti na nasoj stranici Jos jednom hvala i navratite na kafu 10.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Donja Mahala dana 06-14-2011 u 02:44.

06-14-2011 01:31 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
korisnik korisnik is a Male
mofo beba


Poruka: 3

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gdje nesta Donja Mahala odavno ga nema 05.gif

___________________________________________________________________
potpis

09-28-2011 21:10 korisnik is offline Pregledaj poruke od korisnik Dodaj korisnik u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo me u Mahali postavljam kolce za borove priprema za zimu a imali smo jedan tragican slucaj umro nam je komsija Aljo Crnogorac radio u vodovodu pa pokusajemo mu zenu zaposliti jer ima dvoje djece male Pozdrav svoj raji 10.gif

10-06-2011 15:54 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nastup SMF "Sinovi Mahale" na djecijem bozicnom turniru MOSTAR 2011

U nedjelju 11.12.2011. godine, na poziv organizatora MNK Karaka, selekcija 2001-02 godište Škole malog fudbala „Sinovi mahale“ je uèestvovala na Djeèijem Božiænom turniru Mostar 2011.
Turnir se igrao po sistemu 4 grupe po 3 ekipe s time da je prvoplasirane ekipe prolaze u završnicu turnira. Naši momci su prvu utakmicu igrali protiv domaæina MNK Karaka i sve do pred kraj utakmice imali prednost od jednog gola, da bi u finišu ipak domaæini preokrenuli i slavili rezultatom 2:1. Strijelac vodeæeg gola za našu ekipu bio je Edin Šabiæ, kapiten tima. U drugoj utakmici momci su odigrali, prema rijeèima trenera Klariæa, svoju najbolju utakmicu u ovih 8 mjeseci od kako je Škola krenula sa radom, i savladali ekipu NK Cima rezultatom 3:0, dominirajuæi od prvog do posljednjeg sudijskog zvižduka. Dvostruki strijelac bio je Faruk Tule, a konaèan rezultat je svojim pogotkom postavio kapiten Šabiæ. U treæoj utakmici MNK Karaka je savladala NK Cim rezultatom 6:0 i plasirala se u završnicu.

Nakon završetka utakmica trener Klariæ nam je rekao da je zadovoljan kako rezultatima tako i napretkom u igri ali i fizièkoj pripremljenosti koji su njegovi momci pokazali u odnosu na Ljetne igre 2011. I najavio nastavak sa treninzima i pripremama za nadolazeæe turnire.

ŠMF „Sinovi mahale“
„Jedan više na treningu, jedan manje na ulici!“




Sljedeæa »


[ Natrag ]
.
Home
Kontakt
Vijesti
Linkovi



Copyright © 2011 Sinovi Mahale. Designed by skype.ba

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane the morz dana 12-14-2011 u 17:03.

12-14-2011 17:00 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
korisnik korisnik is a Male
mofo beba


Poruka: 3

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

the morz pozdravi djanu sve ce ti ona objasniti pozdrav :)

___________________________________________________________________
potpis

12-14-2011 22:31 korisnik is offline Pregledaj poruke od korisnik Dodaj korisnik u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

NAJAVLJUJEMO: Adnan Jakupoviæ-Kapa


Sa velikom radošæu i zadovoljstvom najavljujemo koncert našega Adnana Jakupoviæa-Kape koji æe biti održan 12. avgusta 2012. godine u sklopu S.R.C. ''Sinovi mahale''.

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

04-06-2012 16:30 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ŠMF „Sinovi mahale“






„Jedan više na treningu, jedan manje na ulici!“

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

04-06-2012 16:30 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Stranica (13): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com