Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » sinovi mahale-dobrovoljna donacija 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

juni 2012.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kontaktirao sam nedavno "Sinove Mahale" i pripremio nekoliko stotina novih majica, sorceva, kepsova i svasta nesto. Pored toga ide garnitura fudbala za Skolu fudbala i jedan dobar Tv..
Oko polovine juna ide besplatan sleper za Mostar i nosi dosta stvari pa cu "uvaliti" i par paleta za Donju Mahalu. Naravno da cu posjetiti moju mahalsku raju kada dodjem u Mostar...
Da je bogdo po jedna organizacija kao "Sinovi mahale" u svakoj Mostarskoj mahali, Mostar bi bio bogatiji i normalniji...

Pozdrav svima u Donjoj Mahali

Smrt fasizmu - sloboda narodu.

Ricina

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 04-06-2012 u 17:17.

04-06-2012 17:16 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sretan Uskrs


Èlanovima, partnerima, donatorima, prijateljima i simpatizerima Udruženja katolièke vjeroispovijesti želimo da praznik provedete u miru, zadovoljstvu i porodiènoj sreæi.

UG ''Sinovi mahale''

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

04-09-2012 12:25 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Mostar 2012 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Poslao sam "Sinovima Mahale" 46 velikih kartonskih kutija sa novim majicama, trenerkama, sorcevima, kepsovima i igracke za "Subi-Dubi" malu raju.. Kamion je trebao vec stici ali je zbog nekih problema planiran put tek oko 26.6. za Mostar...

Vas Ricina

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 06-20-2012 u 18:50.

06-20-2012 12:38 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Otvaranje djeèije igraonice ''Šubi-Dubi''
Sa velikim zadovoljstvom vam donosimo vijest i par fotografija sa otvaranja djeèije igraonice ''Šubi-Dubi'' koje je održano 7. juna 2012. godine sa poèetkom u 18 sati na sportskom terenu u krugu S.R.C. ''Sinovi mahale''. Igraonicu je otvorio predsjednik UG ''Sinovi mahale'', Dževad Pašiæ, i izrazio veliko zadovoljstvo realizacijom ovog projekta za najmlaðe.
Mališani su se zabavljali, igrali, èastili grickalicama, slatkišima, sokiæima, uz nadzor roditelja i èlanova Udruženja. Na kraju jednosatnog druženja organizirana je vožnja gradom u turistièkom voziæu ''Bubi''.
Igraonica æe tokom ljetnih mjeseci biti smještena pored igrališta za odbojku na pijesku.

UG ''Sinovi mahale''
Zajedno do cilja!

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

06-27-2012 00:11 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Novi TV u prostorijama "Sinova mahale" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vec godinama kubure "Sinovi Mahale" sa jednim malim starim TV-om. Prosli mjesec sam im poslao pare i kupili su novi TV 42".
Stigla je i sportska oprema 25 paketa (21 sa opremom i 4 razglas) ali nisu svi paketi jer je prevoznik negdje "zagubio" 25 paketa sa opremom pa se i sada traze..
Neka im je sretno i dugovjecno i bice jos para i donacija...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 08-10-2012 u 08:46.

08-10-2012 08:45 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bravo Ricina ti si pravi humanista 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

08-11-2012 07:42 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 534
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina, neka te uvek prati sreca. "Sinovi mahale" su za divljenje. Toliko toga
lepoga ste ucinili za Mostar....Ja vam se iskreno divim!

08-11-2012 08:19 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

2. mjesto za ŠMF Sinovi mahale na Sportskim igrama mladih


1. 8.2012. selekcija 2000 godište i mlaði Škole malog fudbala „Sinovi mahale“ uèestvovala je na Sportskim igrama mladih na SC „Kantarevac“. U konkurenciji 5 ekipa naši momci su zauzeli 2. mjesto. U kvalifikacijama je savladana ekipa FK Iskra Stolac 0:0 (3:1 penali) Tule, Delaliæ S. i Šabiæ su bili precizni sa šest metara. U finalu je u izjednaèenoj utakmici ekipa Buna 2012 imala više sreæe i slavila rezultatom 2:0 i ostvarila plasman na finalni turnir u Sarajevo.
Trener Klariæ nam je nakon finalne utakmice rekao da bi želio pohvaliti organizatore Sportskih igara mladih jer su obezbjedili za momke osvježenja i slatkiše i istakao da je zadovoljan plasmanom u finale i osvojenim 2. mjestom. Ostaje žal što nismo uspjeli da se plasiramo na finalni turnir u Sarajevo ali jednostavno se ekipa Bune 2012 bolje prilagodila uslovima za igru, jer se turnir igrao loptama za veliki fudbal dok su naši momci navikli na rad i igru sa loptama za mali fudbal.

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

08-18-2012 02:49 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Održane Ljetne igre 2012: 1. mjesto za ŠMF Sinovi mahale
Memorijalni turnir „Medžid Keroviæ i Muhamed-Hamo Šunje” igrao se u znak sjeæanja na dvojicu mahalskih šehida i pripadnika ARBiH, u organizaciji našeg Udruženja. Njih dvojica su bili poznati meðu lokalnom rajom po igranju „lopte” i održavanju igrališta „Harem” u Mahali.
Prošle godine je u dvije uzrasne kategorije (kadeti i pioniri) uèestvovalo 14 ekipa, a ove godine u 3 uzrasne kategorije (juniori, pioniri i predpioniri) 26 ekipa. Za turnir je vladalo veliko interesovanje, o èemu govori podatak da je utakmice pratilo više od 5.000 gledalaca.
“UG “Sinovi mahale” postoji veæ šest godina. Cilj Udruženja je da sklonimo djecu sa ulice, od droge, poroka i svega onoga što se dešava u gradu Mostaru. Nas nekoliko volontera radimo redovno. Ljeti pravimo turnire, vodimo djecu na izlete. Ljetne igre traju od 25 jula do 10 augusta. Ovo je bila prilika da okupimo što više djeca da se druže. Poznato je da Sportski savez Grada Mostara i Gradska uprava ne rade ništa, a mi smo pokazatelj da djeca sa svih strana mogu da se druže zajedno. Apelujem na sve ljude dobre volje da nam pomognu da ovo Udruženje opstane, svojim prilozima u radu i finansijskom podrškom“, kazao je Dževad Pašiæ, predsjednik Udruženja.

PLASMAN

GRUPA 3 - 01 I MLAÐI
3. MJESTO - MNK Mostar-SG 2
2. MJESTO - FAP Mašina 2
1. MJESTO - ŠMF Sinovi mahale 2

GRUPA 2 - 98 I MLAÐI
3. MJESTO - Caffe Bar “AIM”
2. MJESTO - Bandidosi
1. MJESTO - Behari

GRUPA 1 - 94 I MLAÐI
3. MJESTO - No Name
2. MJESTO - S.T.R. “Buco”-Ašèinica “Saraj”
1. MJESTO - Autopraona “Šehiæ”

NAJBOLJI IGRAÈ TURNIRA: Adnan Kalajdžiæ (Behari) - 9 golova

LISTA STRIJELACA

GRUPA 3 - 01 I MLAÐI
1. Edin Šabiæ (ŠMF Sinovi mahale 2) - 5 golova
2. Faris Muraspahiæ i Amar Dediæ (FAP Mašina 2), Omar Koziæ (MNK Mostar-SG 2) - 4 gola
3. Jasmin Fink i Samir Zekiæ (FAP Mašina 2), Nino Gosto, Edin Husniæ i Mead Bešo (MNK Mostar-SG 2), Josip Milièeviæ (MNK Karaka) - 3 gola

GRUPA 2 - 98 I MLAÐI
1. Adnan Kalajdžiæ (Behari) - 9 golova
2. Sanin Klariæ (Bandidosi) - 7 golova
3. Alem Brkan (Caffe Bar “AIM”) - 4 gola

GRUPA 1 - 94 I MLAÐI
1. Adnan Bašiæ (S.T.R. “Buco”-Ašèinica “Saraj”) - 6 golova
2. Jadranko Fink (Street Boys) - 5 golova
3. Ðenan Kuko (Autopraona “Šehiæ”), Emir Demiroviæ (Street Boys), Salih Maciæ (FAP Mašina 1), Idriz Begoviæ (No Name) - 4 gola

O turniru je pisao i portal NovaSloboda:

    http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/23353/ljetne-igre-2012-foto-sinovi-mahale-behari-i-autopraona-sehic-pobjednici

Star
Kao i Dnevni list

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

08-18-2012 02:54 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prostorije se farbaju , postavlja novi TV i sve ce biti puno ljepse. Polako skupljam i igracke za "Subi-Du" pa cemo i to srediti uskoro...
Sretno "Sinovi Mahale"...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

08-20-2012 20:19 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Novi TV u prostorijama "Sinova mahale" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo postavljen i TV...Sada se bar moze gledati u 42" . Prije je bio mali TV i slabo se vidilo...Sretno Sinovi...


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 10-03-2012 u 18:20.

10-03-2012 18:19 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 01.gif

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

11-02-2012 22:19 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slavili smo malo Kurban Bajram u prostorijama "Sinova mahale".Subota 27.10. Prijatno su me iznenadili kada sam od predsjednika udruzenja Pasica dobio zahvalnicu...To mi je bilo draze nego Nobelova nagrada jer je dosla od raje i ljudi koji cine Mostar.... Posjetio sam ih ponovo nekoliko dana kasnije.. Vrijeme je bilo divno .Prije par dana padala kisa ali se izvedrilo.. Sjedio sam vani i "blehno" u mocnu Neretvu.. Misli su mi bile ko zna gdje kad sam cuo dva glasica iza mene kako se svadjaju,,
"To je onaj sto nam je dobio skakalice"...Hoce li nam donijeti i one na puhanje i ljulje sa federima ? Hajde pitaj...Necu, pitaj ti...
Smijao sam se jer su mislile da ih ne cujem... Okrenuo sam se ..Ugledao sam curicu sa najvecim uzarenim ocima na svijetu...To je bila neobicna slika ali nisam imao nista da slikam da vam docaram..."Sta hocete da me pitate"...rekoh. Prisle su mi...Upita ova sa velikim okama : Mi bi volili da imamo ono na puhanje i da skacemo a ima i one zivotinje na feder... Je li to skupo ??
Ozbiljno pitanje i velike upitne oci su me natjerale da se nasmijem... "Nije toliko skupo..."..odgovorih. "Pa...hoce li doci do ljeta iduce godine?"...Upita me ova druga sa nadom u ocima.."Gledali smo na TV...Super je"..Cekali su odgovor koji nisam mogao dati... "Skupicemo pare pa cemo kupiti"...rekoh... Otrcale su zraceci od srece... Kada sam dosao u Svedsku, provjerio sam cijene... Nisu toliko skupe kad bi se malo udruzili... Cijena je od 2000-3500 KM i po 200 KM za ljulje sa federima..Sta mislite mozemo skupiti nesto para do proljeca i izmamiti malo osmjeha na djecijim licima ???

Evo onog "Na puhanje i skakanje" :

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 11-13-2012 u 16:10.

11-12-2012 20:02 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A evo i slike "Zivotinja sa federom"...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

11-12-2012 20:03 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Povodom Bajramskih praznika i 6-te godišnjice od osnivanja UG "Sinovi mahale" u subotu 27.10.2012. godine u poslijepodnevnim satima organizirano je druženje èlanova. Druženju je prisustvovao i gdin. Nedžad Asoviæ poèasni èlan, dugogodišnji donator i veliki prijatelj Udruženja kojem je ovom prilikom predsjednik UG "Sinovi mahale", Dževad Pašiæ, uruèio zahvalnicu za njegov nemjerljivi doprinos radu Udruženja.

UG "Sinovi mahale" 28.10.2006. - 28.10.2012.
Idemo dalje! Zajedno do cilja!

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

12-02-2012 16:05 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway
pokretac teme Thread Started by the morz

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Završeni radovi na izgradnji prilaznog puta u sklopu S.R.C. „Sinovi mahale“
Zadovoljstvo nam je istaæi da je još jedan u nizu velikih projekata uspješno reliziran. Radi se o prilaznom putu u sklopu S.R.C. „Sinovi mahale“. Tokom godine aplicirali smo u Fondu za zaštitu okoliša Federacije BiH sa projektom "Saniranje erozionog podruèja u interesu oèuvanja životne sredine". Projekat je „prošao“ na konkursu sa budžetom od 15.000 KM. Radove je tokom mjeseca novembra izvodilo preduzeæe HP Investing d.o.o. Mostar.

Idemo dalje..Zajedno do cilja!
UG „Sinovi mahale“

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

12-02-2012 16:06 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Zahvalnica Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

The Morz : Povodom Bajramskih praznika i 6-te godišnjice od osnivanja UG "Sinovi mahale" u subotu 27.10.2012. godine u poslijepodnevnim satima organizirano je druženje èlanova. Druženju je prisustvovao i gdin. Nedžad Asoviæ poèasni èlan, dugogodišnji donator i veliki prijatelj Udruženja kojem je ovom prilikom predsjednik UG "Sinovi mahale", Dževad Pašiæ, uruèio zahvalnicu za njegov nemjerljivi doprinos radu Udruženja.

UG "Sinovi mahale" 28.10.2006. - 28.10.2012.
Idemo dalje! Zajedno do cilja!

Evo iskopirah gornji tekst i da pokazem sliku sa prijema , meni najdrazeg priznanja, zahvalnice od Dzevada Pasica i "Sinova Mahale". Deset "Oskara" i Nobelovih nagrada mi nije draze od ove Zahvalnice koja je dosla od Mostarske raje i gradjana Mostara...Hvala puno ...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-03-2012 12:37 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Slika Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo i slike zavrsenog prilaznog puta SRC "Sinovi Mahale"...Bravo...samo naprijed...


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-03-2012 12:40 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
SinMahale SinMahale is a Male
proplivo


Poruka: 14
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U ime UG "Sinovi mahale" želim da se zahvalim našem velikom prijatelju gdinu. Nedžadu-Rièini Asoviæu na podršci u radu našeg Udruženja i svim donacijama kojima svake godine obraduje kako malu raju tako i naše èlanove.
Takoðer jedno veliko hvala ide i našem Denisu Behramu za sav uloženi trud i zalaganje u prikupljanju donacija i pomoæi za rad našeg Udruženja.

Udruženje je prije 2 mjeseca proslavilo 6 godina uspješnog rada. Sve informacije o akcijama, projektima, manifestacijama i drugim aktivnostima Udruženja kao i svim prispjelim donacijama možete pronaæi na našoj stranici

    http://www.sinovimahale.ba/,
kao i na Facebook-u
    http://www.facebook.com/pages/Udru%C5%BEenje-gra%C4%91ana-Sinovi-mahale-Mostar/154852161206232


Kao i svake godine na godišnjoj skupštini napravljen je plan i program rada za nadolazeæu 2013. godinu. U planu imamo slijedeæe:
- Organizacija 4. Dobrovoljne akcije darivanja krvi.
- Obilježavanje Dana Grada Mostara 14. februara.
- Nabavka i saðenje novih kao i ðubrenje i održavanje postojeæih sadnica u krugu S.R.C. "Sinovi mahale".
- Obilježavanje Dana Armije Republike BiH 15. aprila.
- Izmještanje i betoniranje kontejnera za svlaèionice i ostavu u krugu S.R.C. "Sinovi mahale".
- Nabavka i postavljanje ograde ispred prostorija Udruženja.
- Postavljanje ograde od odbojkaškog do igrališta za mali fudbal.
- Nabavka pijeska za odbojkaško igralište.
- Nabavka pijeska za plažu "Naša".
- Farbanje skakaonice "Azer Dželiloviæ".
- Farbanje klupa u krugu S.R.C. "Sinovi mahale".
- Postavljanje reflektora oko odbojkaškog igrališta.
- Nabavka i postavljanje ploèe na prilazni put u krugu S.R.C. "Sinovi mahale".
- Organizacija III Tradicionalnog turnira u malom fudbalu i odbojci na pijesku "Medžid Keroviæ i Muhamed-Hamo Šunje", mali fudbal u 4 uzrasne kategorije (U-18, U-14, U-12 i U-10) i odbojka na pijesku za sve.
- Obilježavanje 11. jula, dana kada je poèinjen genocid nad bošnjaèim narodom u Srebrenici.
- Organizacija IV Tradicionalnog Mevluda povodom Mubarek noæi Lejletu-l-Bedr.
- Obilježavanje Dana šehida.
- Organizacija IV Tradicionalnog Bajramskog turnira u malom fudbalu za seniore.
Najveæi i ujedno i najznaèajniji projekat:
PRIKUPLJANJE SREDSTAVA ZA PROŠIRIVANJE TRIBINA U SKLOPU S.R.C. "SINOVI MAHALE".

Svi koji žele uèestvovati i pomoæi u realizaciji pomenutih akcija, projekta i manifestacija mogu to uèiniti uplatama na broj žiro raèuna 1604600046831396 Vakufska banka DD Sarajevo.

Unaprijed zahvaljujemo.

Feða Klariæ
UG "Sinovi mahale"

12-25-2012 16:51 SinMahale is offline Posalji Email za SinMahale Homepage of SinMahale Pregledaj poruke od SinMahale Dodaj SinMahale u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala na lijepim rijecima... Bice opet , iduce godine , ako bog da... Sve najbolje zelje u Novoj 2013.. Vidimo se za koji mjesec...


Ricina

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-25-2012 18:25 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Stranica (13): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com