Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » zasto ljudi ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I shatro malo zamuckujes a Prika 07.gif

u jednoj ustanovi mi daju nakav NAPUTAK..ja mislila sad ce s flasom vode(ono napitak)...vruce bi 07.gif (dok cekam uputstvo) 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 09-09-2008 u 17:33.

09-09-2008 16:42 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Prika Prika is a Male
brato




Poruka: 867
Location: Daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nema zamuckivanja 21.gif Beogradska je to skola... moja teta Djemka 05.gif

___________________________________________________________________
PS.Fuck Peter,Fuck Merry 05.gif

09-09-2008 16:59 Prika is offline Pregledaj poruke od Prika Dodaj Prika u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bago:

    Malo vam je bezze spika, ako mislite da se ljudi trude prièat' drugaèije...
    Ili tvrdit da se prièa kao što se prièalo prije...
    To jednostavno nije istina...
    Treba samo pogledati neku staru emisiju ili dnevnik pa vidjet'...
    Stvari ne treba komplicirati...
    Raspala se Juga...
    Raspao se zajednièki jezik...
    Ruku na srce, taj zajednièki jezik se samo prièao u nekim djelovima BiH...
    Ukljuèujuæi Mostar...
    Svako se vratio svome jer jezik mora imati književnu podlogu iliti bazu...
    Da bi se koristio u medijima, biznisu, obrazovanju itd...
    Onome kome je to èudno...
    Vjerujem da mu je èudno sve živo...
    Jer, nema tu nikakve zbunjole...
    Ako smo prije, barem mi u Mostaru govorili S-H...
    Onda je, nakon svih zbivanja, sasvim normalno da jedni govore H a drugi S...
    I ima sad treæa varijanta pa ko šta voli...
    Ne prihvatat nijedan...
    To je interesantna negacija samog sebe...
    I vremena u kojem se živi...
    Samo èudni ljudi nisu podložni promjenama...
    Da ne kažem prihvatanja svojih identiteta...


Prihvatanja? 14.gif
Svojih identiteta? 14.gif
To smo u ko u odricanju od sebe živili do '92 - '93?14.gif
Negacija samog sebe? 14.gif
Svako se vratio svome? bravo_ja.gif
Šta li je to bilo èije onda?
Èudno - ma jok, baš je sve ovo pravo normalno, humano i dobro danas, sve se dimi i gori od dobrote 18.gif
Ova èetvrta jezièka varijanta je pravo nenormalna, svi sad trebamo biti jezièki puritanci sa okolotrbušnim pantalodržaèem, a pred vilama su nam po onako 2- 3 zrakomlata parkirana, pa kad nam se æefne malo uzletimo do Bunice i nazad . . . ups, ono više nema kupanja na Bunici - pa ja, previsok nam je standard sad u odnosu na onda kad se S-H furo na ulici, pa letimo onako u Nicu i Monte Carlo kad nam se zrakomlatu malo rotor zablesa...
Uf, èekaj, omaknu mi se tuðica - nije rotor nego samookretno mlatilo.
Ne prihvatat nijedan... je interesantna - negacija filandri, oportunista, vjetrokaza od ljudi i pojava, kao i novokomponovanog primitivizma.
I imanje kième koje je za neke amebne naèine razmišljanja prilièno strano....
Identitet se formira u ranom odraslom dobu, a neki ga nisu u gunju nosali i drže malo previše do istog (identiteta, a ne gunja), da bi ga se odrekli onako radi podlijeganja promjenama.
Pogotovu kad te promjene nose sa sobom i u sebi jad i moralnu i ljudsku mizeriju.
Jezik mora imati
    književnu
podlogu i bazu?
Koja se naravno definiše gunjem u kom bi se neko trebao nominalno nositi?
Baš je književno pismena i podloga, a još više baza.
Pa se ini jezièki eksperti na Sorboni smiju vlastitim sunarodnjacima jer se trefilo da su ti isti na Sorboni neke face malo hladnog nepolarizovanog intelekta, koji im baš i ne dopušta kojekakve izlete koji veze blage imaju niti sa karakterom kao osobinom, niti sa samim jezikom kao struènim predmetom.

Pa ja, sasvim je normalno preko noæi presvrnuti. Pravo karakterno, ono mostarska raja fol.

Samo, pravô ovi što ne prihvataju smetaju. Ko trn u oku. Ili balvan.
Valjda žele promjenu, a ti su najopasniji.
Mojne talasat, dobro nam je pravo, sad smo konaèno stekli svoje identitete.
To je najvažnije, jer se živi od (id)entiteta, a ne Sokolâ, Hepokâ, itd.
Ma što æe nama takvi, prerasli smo mi to.
Mi sad svi imamo jake (id)entitete.
Šteta samo što su nam malo identifikacije otišle u blago devijantnim pravcima.
Pa se još da predikovat o pojmu identiteta sa kvazi-psiholoških stanovišta.

Dovoljno sad za sad o inim - contradictio in adjecto - postovima, kako bi ih uvaženi nam forumski kolega nazvao.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-09-2008 u 22:03.

09-09-2008 19:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
majkee_mi majkee_mi is a Male
avenija kruzno




Poruka: 232
Location: negdje na Starom mostu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neki dan gledam TV i neki hrvatski politicar intervju daje tri puta je reko tisuca i dva puta hiljada to je tako kad hoce se preko noci jezik promjenit

___________________________________________________________________
AKO DINO RAÐA ZASTO JE GORAN KARAN?

09-09-2008 19:59 majkee_mi is offline Homepage of majkee_mi Pregledaj poruke od majkee_mi Dodaj majkee_mi u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od majkee_mi:

    Neki dan gledam TV i neki hrvatski politicar intervju daje tri puta je reko tisuca i dva puta hiljada to je tako kad hoce se preko noci jezik promjenit


Hotio je samo pokazati se poliglotom.13.gif Da ne ispadne da su vazda politièari negativna selekcija.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-09-2008 20:02 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tana sidji molim te na Pitanja clanova

hvala unaprijed

___________________________________________________________________






          09-09-2008 21:46 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Stari Grad:

                citat od majkee_mi:

              Neki dan gledam TV i neki hrvatski politicar intervju daje tri puta je reko tisuca i dva puta hiljada to je tako kad hoce se preko noci jezik promjenit


            Hotio je samo pokazati se poliglotom.13.gif Da ne ispadne da su vazda politièari negativna selekcija.


          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________






                  09-09-2008 21:53 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  R2-D2 R2-D2 is a Male
                  BUKACHAAAAA


                  Poruka: 5594
                  Location: La La Land

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Eh kad je rahmetli Muja slao u Metkovich na kavu u salicama.. 13.gif 13.gif 13.gif

                  Nego dosta sale...Stari Grade...glede tematike imam jedno pitanje...
                  Da li je po nekim zakljucima iz ove date rasprave donesen taj isti (zakljucak) da su neki bili toliko opresirani da je samo cudo ili bozje davanje da stara Jugoslavija nije zvana neka nova JuznoAfricka republika sa jos jebenijim koncetratom aparthejda...
                  Gledajuci neke...ja skontah da je u gradu svaki drugi bio Kunta Kinte....i da ih se dosta"korjenima" vratilo....

                  A sada dedo sa beretkom na glavi slusa kako majka doziva kcher..."Esmeraldaaaa kuchi,supa je na stolu"...A djed je onako zaustavi zadihanu pa upita.."Jelde sine,ti si ime po nani dobila"...

                  Kosi stepen(stupanj) paradoxa je recenica da je presjednik sletio na uzletiste ???
                  Ma nek su se neki prihvatili svoga...

                  ___________________________________________________________________
                  I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
                  Sha-Shi is my name..and off course,

                    I do piss excellence in the morning..

                  09-09-2008 22:00 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
                  Stari Grad Stari Grad is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 10597
                  Location: iza zvijezde

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od R2-D2:

                    Eh kad je rahmetli Muja slao u Metkovich na kavu u salicama.. 13.gif 13.gif 13.gif

                    Nego dosta sale...Stari Grade...glede tematike imam jedno pitanje...
                    Da li je po nekim zakljucima iz ove date rasprave donesen taj isti (zakljucak) da su neki bili toliko opresirani da je samo cudo ili bozje davanje da stara Jugoslavija nije zvana neka nova JuznoAfricka republika sa jos jebenijim koncetratom aparthejda...
                    Gledajuci neke...ja skontah da je u gradu svaki drugi bio Kunta Kinte....i da ih se dosta"korjenima" vratilo....

                    A sada dedo sa beretkom na glavi slusa kako majka doziva kcher..."Esmeraldaaaa kuchi,supa je na stolu"...A djed je onako zaustavi zadihanu pa upita.."Jelde sine,ti si ime po nani dobila"...

                    Kosi stepen(stupanj) paradoxa je recenica da je presjednik sletio na uzletiste ???
                    Ma nek su se neki prihvatili svoga...


                  Ma evo, ja bi ti glede (i ne unatoè) problematike rado odgovorio, nego me pravo uhvatila kriza (id)entiteta. 13.gif 13.gif

                  Zateko sam se sav iznenada u negaciji sebe samog, jer me izgleda svjetlo demokracije još nije obasiljalo,
                  za razliku od nekih više prosvijeæenih, da ne kažem blaženih 26.gif

                  Opresija ti je zahebana stvar, pogotovu kad si dužine Kunta-Kintea i ne moreš to slobodan objelodaniti pred vilajetom - u svim pogledima, pa i in(tele)ktualnom 13.gif 13.gif 13.gif

                  Ja sam se nako jadan najviše u mraku S-H doba osjeæao ugnjetenim kad bi se vraæo u gluha doba iz Alfa (uf, vidi što mi izleti)
                  ili iz Note ili Pedera.
                  Sve gledaš kaæe te štokavski izgovor iza æoška u maricu privest, ili nako štocem u vugla, èisto radi opresije kao takve.

                  A part hajde je bio jako striktan, ja vazda gledo kako æu smuntat herd-compatible trebu, probudim se svaki dan i kontam evo je danas, sunce æe me kompatibilno konaèno obasjat...
                  ...Ali pobrkah svoju pripadnost u procesu traženja (id)entiteta, pa fulih onako jadan neosviješten svaki put - niko ne bi iz mog tora.
                  Zašto me moj kinte i sad silno (za)boli 13.gif

                  Bolje da je the president sletio na uzletište nego na Heliodrom. Nek nije rot... ups, motookretno mlatilo otkazalo i pošlo u revers.
                  Samo nek je pošteno. 11.gif

                  ___________________________________________________________________
                  ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                  on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                  ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                  ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                  .. dosta je vise i tebe i tvoje
                    tiranije
                  ...

                  broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-09-2008 u 22:31.

                  09-09-2008 22:28 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                  Kant Kant is a Male
                  bice nesto od mene


                  Poruka: 440
                  Location: sacu_U_Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Stari Grad:

                        citat od R2-D2:

                      Eh kad je rahmetli Muja slao u Metkovich na kavu u salicama.. 13.gif 13.gif 13.gif

                      Nego dosta sale...Stari Grade...glede tematike imam jedno pitanje...
                      Da li je po nekim zakljucima iz ove date rasprave donesen taj isti (zakljucak) da su neki bili toliko opresirani da je samo cudo ili bozje davanje da stara Jugoslavija nije zvana neka nova JuznoAfricka republika sa jos jebenijim koncetratom aparthejda...
                      Gledajuci neke...ja skontah da je u gradu svaki drugi bio Kunta Kinte....i da ih se dosta"korjenima" vratilo....

                      A sada dedo sa beretkom na glavi slusa kako majka doziva kcher..."Esmeraldaaaa kuchi,supa je na stolu"...A djed je onako zaustavi zadihanu pa upita.."Jelde sine,ti si ime po nani dobila"...


                      Kosi stepen(stupanj) paradoxa je recenica da je presjednik sletio na uzletiste ???
                      Ma nek su se neki prihvatili svoga...


                    Ma evo, ja bi ti glede (i ne unatoè) problematike rado odgovorio, nego me pravo uhvatila kriza (id)entiteta. 13.gif 13.gif

                    Zateko sam se sav iznenada u negaciji sebe samog, jer me izgleda svjetlo demokracije još nije obasiljalo,
                    za razliku od nekih više prosvijeæenih, da ne kažem blaženih 26.gif

                    Opresija ti je zahebana stvar, pogotovu kad si dužine Kunta-Kintea i ne moreš to slobodan objelodaniti pred vilajetom - u svim pogledima, pa i in(tele)ktualnom 13.gif 13.gif 13.gif

                    Ja sam se nako jadan najviše u mraku S-H doba osjeæao ugnjetenim kad bi se vraæo u gluha doba iz Alfa (uf, vidi što mi izleti)
                    ili iz Note ili Pedera.
                    Sve gledaš kaæe te štokavski izgovor iza æoška u maricu privest, ili nako štocem u vugla, èisto radi opresije kao takve.

                    A part hajde je bio jako striktan, ja vazda gledo kako æu smuntat herd-compatible trebu, probudim se svaki dan i kontam evo je danas, sunce æe me kompatibilno konaèno obasjat...
                    ...Ali pobrkah svoju pripadnost u procesu traženja (id)entiteta, pa fulih onako jadan neosviješten svaki put - niko ne bi iz mog tora.
                    Zašto me moj kinte i sad silno (za)boli 13.gif

                    Bolje da je the president sletio na uzletište nego na Heliodrom. Nek nije rot... ups, motookretno mlatilo otkazalo i pošlo u revers.
                    Samo nek je pošteno. 11.gif


                  a zamisli koliko sam ja bio ugnjetavan i ugrozen kad sam poslije gore navedenih(cjenjenih) ustanova(Nota,Alf,Garden) morao da skoknem do Ede Bajrama( i to kroz veliki park-pardon Zrinjevac) na Lenjinovo da mlatnem jednu porciju preximeta sa kajmakom i maslinama uz "tople zvuke" novokomp. nar. muzike iz grla Mame (Bajramusha S.). Jebote.... 30.gif 30.gif 30.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Kant, Emanuel Kant !

                  09-10-2008 09:24 Kant is offline Posalji Email za Kant Pregledaj poruke od Kant Dodaj Kant u listu prijatelja
                  bago bago is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 3303
                  Location: Suteren

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  U vašim postovima vidim samo negaciju i izrugivanje jednog jezika...
                  Ponašate se ...
                  Isto k'o da vam neko brani prièat kako hoæete...
                  To je iskljuèivo vaš problem... 01.gif

                  ___________________________________________________________________
                  665 - Skoro zao

                  09-10-2008 11:17 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
                  torres torres is a Male
                  moforaja


                  Poruka: 2147

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ja najvolim gvozdjane pive....Vazda sam je volio. 01.gif

                  09-10-2008 11:33 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
                  luka ters
                  SexNepoznat



                  Poruka: 5212
                  Location: on the face of the place

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  a sade jopet, iði anamo njeme

                  ___________________________________________________________________
                  "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
                  a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane luka ters dana 09-10-2008 u 11:40.

                  09-10-2008 11:40 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
                  bago bago is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 3303
                  Location: Suteren

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Uèio sam u školi S-H...
                  Uèili smo ga svi...
                  Kod mene je ostalo H...
                  Mada i dalje èitam i pratim S...
                  Ovi koji kažu da prièaju isto...
                  Da je sve kao prije...
                  Je li to znaèi da prièaju S-H?... 02.gif
                  Je li ga zovu tako, službeno?...

                  ___________________________________________________________________
                  665 - Skoro zao

                  09-10-2008 11:44 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
                  asataN asataN is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 4110

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Bogami ja jos uvijek pricam S-H , pa ko me razumije -razumije......citav zivot ucila i pricala taj jezik......e sad jeli taj jezik izumro ....nije .....a mozda ce kad ja umrem .....

                  Ne negiram niciji jezik ....i normala mi je da svak prica jezikom sredine u kojoj zivi, i to mi sekunde ne smeta......a ja , posto pricam vecinom engleski , u slobodno vrijeme imam licni izbor s kojim jezikom cu pricati , a to je S-H. E sad ako pricam s nekim recimo iz Srbije pa me ne razumiju kad kazem kavada ili patlidzan ......prevest cu im da je to paradajiz ili plavi paradajiz ( nidje veze) na srpskom , bas kao ovima na poslu prevedem kad nesto lupim na S-H...

                  ___________________________________________________________________

                    09-10-2008 11:51 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                    Hogar Hogar is a Male
                    moforaja


                    Poruka: 2729
                    Location: daleko

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od bago:

                      Uèio sam u školi S-H...
                      Uèili smo ga svi...
                      Kod mene je ostalo H...
                      Mada i dalje èitam i pratim S...
                      Ovi koji kažu da prièaju isto...
                      Da je sve kao prije...
                      Je li to znaèi da prièaju S-H?... 02.gif
                      Je li ga zovu tako, službeno?...


                    Ja mislim da je problem kad samo ostane H (ili S ili B) a iskljuci se M (mozak), pa onda moras da gledas dnevnik i svako malo mjenjas vokabular 02.gif
                    A golemo ti je krivo sto ljudi pricaju isto 35.gif i nije valjda da ne poznajes masu ljudi koji pricaju isto. Koliko ja vidim na forumu vecina ljudi koje poznajes od prije rata (da ih sad ne nabrajam) prica i pise isto, ne vidim u cemu je problem.
                    Nemoj ponovo onu domobransku "Svi smo mi ista govna", nismo 25.gif .

                    ___________________________________________________________________
                    lose,lose MSP

                    09-10-2008 12:01 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
                    luka ters
                    SexNepoznat



                    Poruka: 5212
                    Location: on the face of the place

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ja sam govno, posebno

                    04.gif

                    13.gif 13.gif 13.gif


                    vani je tako lijep dan 18.gif

                    ___________________________________________________________________
                    "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
                    a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

                    09-10-2008 12:04 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
                    kci mahale kci mahale is a Female
                    bice nesto od mene




                    Poruka: 307
                    Location: 67

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ma svi TI su za mene ciste prelivode,

                    ___________________________________________________________________
                    IL SI BOS IL SI HADZIJA

                    09-10-2008 12:08 kci mahale is offline Posalji email za kci mahale Pregledaj poruke od kci mahale Dodaj kci mahale u listu prijatelja
                    zgera
                    SexNepoznat

                    Poruka: 296

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od bago:

                      Uèio sam u školi S-H...
                      Uèili smo ga svi...
                      Kod mene je ostalo H...
                      Mada i dalje èitam i pratim S...
                      Ovi koji kažu da prièaju isto...
                      Da je sve kao prije...
                      Je li to znaèi da prièaju S-H?... 02.gif
                      Je li ga zovu tako, službeno?...


                    ne znam da je ikome nacionalno budzenje tesko palo ko tebi. ti se covjece satra dokazujuci i objasnjavajuci. i to (dokazujuci, objasnjavajuci...) sebi, zeni...
                    boli te bola k.., uradio si kako si mislio da je trebalo i sad goni dalje

                    09-10-2008 12:11 zgera is offline Pregledaj poruke od zgera Dodaj zgera u listu prijatelja
                    djemila djemila is a Female
                    Naj-Moder 2008




                    Poruka: 11483
                    Location: Mostar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Nije mi jasno o kojem jeziku govorite kad se svi ovdje razumijemo

                    i sta je izumrlo..koji jezik je izumr'o...cemu smo se vratitli...kojem jeziku ??

                    ovo pitam one koji kazu"da smo se vratili svome"..kojem svome.. 14.gif
                    koji je to jezik bio u Mostaru ili cijeloj BiH pa da se njemu vratimo...

                    Koliko ste to zivot imali vi koji ste se vratili...jeli prije nove ere ili..??

                    kojim jezikom ste pricali od kako ste se rodili ??

                    meni nije jasno nikako...

                    pricam onim kojim sam cio zivot pricala, kako se on zove to je najmanji problem, vazno je da razumijem i da me razumije sagovornik

                    sto potvrdjuje i ovaj forum


                    a ovi sto se trude da pisu NETKO TKO I sl. jes i dedo im je tako govorio a konvezaciju obavlj'o na francuskom..ili mozda bolje na esperanto

                    23.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 09-10-2008 u 12:22.

                    09-10-2008 12:20 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
                    Stranica (20): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com