Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Koliko rano po » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vazda mostarac vazda mostarac is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 385
Location: Ta æe nama vozarima kuæaaaaa

Koliko rano poèinju djeca? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nešto mi ova tema nije za erotike! Stvar je u slijedeæem:
Trend stupanja u seksualne odnose u iznimno ranoj dobi zahvatio je i Hrvatsku. Prema podacima studije 'Zdravstveno ponašanje kod djece školske dobi' svaki treæi djeèak i svaka šesta djevojèica izgubit æe nevinost u 15. godini života. U odnosu na 2002. godinu to je porast od 73 posto meðu ženskom, odnosno 23,2 posto meðu muškom populacijom. Analizom je utvrðeno kako veæina tinejdžera koji stupaju u spolne odnose u toj dobi imaju loše obiteljske odnose, slab uspjeh u školi i generalno su nezadovoljni svojim životom.
Opširnije


    Naši susjedi bar imaju volje da se struèno bave ovom problematikom! Ima li ikakvih studija u ovom pravcu kod nas! Ovo je stvarno katastrofa!!!

    ___________________________________________________________________

      Srecni li su narodi koji imaju dosadnu istoriju.
      Monteskje

    01-28-2008 16:09 vazda mostarac is offline Pregledaj poruke od vazda mostarac Dodaj vazda mostarac u listu prijatelja
    funkyg funkyg is a Female
    bazencic




    Poruka: 4040
    Location: starMo-Vela havle

    RE: Koliko rano poèinju djeca? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vazda mostarac:

      Nešto mi ova tema nije za erotike! Stvar je u slijedeæem:
      Trend stupanja u seksualne odnose u iznimno ranoj dobi zahvatio je i Hrvatsku. Prema podacima studije 'Zdravstveno ponašanje kod djece školske dobi' svaki treæi djeèak i svaka šesta djevojèica izgubit æe nevinost u 15. godini života. U odnosu na 2002. godinu to je porast od 73 posto meðu ženskom, odnosno 23,2 posto meðu muškom populacijom. Analizom je utvrðeno kako veæina tinejdžera koji stupaju u spolne odnose u toj dobi imaju loše obiteljske odnose, slab uspjeh u školi i generalno su nezadovoljni svojim životom.
      Opširnije

        Naši susjedi bar imaju volje da se struèno bave ovom problematikom! Ima li ikakvih studija u ovom pravcu kod nas! Ovo je stvarno katastrofa!!!


      Kod nas se na kraju godine zale na postanak novorodjencadi i kukaju kako im opada natalitet iz godine u godinu,a ne treba nam djeci 2puta reci je 38.gif e se ko stuke i tako sve krene.To ti je ko i mobiteli,nije in ako nema mob cak i u prvom osnovne.

      ___________________________________________________________________



          01-28-2008 17:36 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          Noba Noba is a Male
          guster




          Poruka: 61
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma ljudi sta vam je
          treba se samo razmnozavati 13.gif 13.gif
          praviti djecu i radjati trojke
          po mogucnosti 10.gif 10.gif
          13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          ja sam ja ......

          01-28-2008 17:39 Noba is offline Posalji Email za Noba Pregledaj poruke od Noba Dodaj Noba u listu prijatelja
          nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com