Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Valentinovo...*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Pipi Duga Carapa:

    Napisite boni recept da ga prodam francuzima. 19.gif 35.gif 13.gif


evo sinko iznajmis stan tacno onoliki koliki ti treba ne sa viskom soba

drugo auto kupis par godina star a ne nov na "Lizing" jer je lizing ustvari "pushing" 02.gif

znaci ne takmicis se sa kolegama i komsijama ko ce imati vece i vise nego ono sto tebi Zaista treba a svi mi smo skloni trosenju para na stvari koje nam malo ili nikako ne trabaju ali eto "svi kupuju pa i ja " cemu ??? znaju samo oni koji imju korist od toga

ili recimo dijete ako zeli da uci i napreduje moze i u gradjanskim skolama i faxovima isto to uraditi ne treba mu "privatni koledz" a predavanja opasnih profesora sa "velikh univarziteta" moze kupiti u vidu knjige pa i po tome uciti itd.
a roditelji janici Crnce i krpaju da dijete upisu na neku "sorbonu" mislim svaka cast to su extra faxovi ali i u "obicnom faxu" moze se zavrsiti studij bez problema i postati strucnjak neke oblasti

ima jos toga 10.gif

___________________________________________________________________

    02-09-2010 13:21 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Pipi Duga Carapa
    SexNepoznat



    Poruka: 2170
    Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Metalni, tako ovdje zivi 75% stanovnistva.
    Propade mi ideja o prodaji fore francuzima. 15.gif 19.gif 35.gif

    02-09-2010 13:27 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jebi ga onda je recesija 28.gif

    ___________________________________________________________________

      02-09-2010 13:45 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kako ja volim ovog Metallicu 04.gif 04.gif 04.gif


      mogu lovo reci na temi valentinovo 04.gif


      33.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      02-09-2010 14:12 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od metallica:

        jebi ga onda je recesija 28.gif

      Metalni, ne znam mogu li se sloziti s ovim argumentom.
      Po meni je problem u pohlepnim ljudima i onima koji to nisu.
      Obican covjek je manje vidljiv, ne sija previse kad mu ide dobro, ne spusta se previse nisko kad mu ne ide dobro.
      Pohlepan covjek previse skrece paznju na sebe, tako da, makar ih bilo u manjini, stice se utisak da su svi takvi.
      Mediji se sluze propagandom i stvaraju klise zapada.
      Nasi ljudi (cast izuzetcima) imaju obicaj zivjeti dupli zivot: pokazati blistavi sjaja u zavicaju, stiskati se ovdje.
      Zele liciti na one iz filmova i sapunica u ocima nekadasnjih sugradjana, zele izazvati zavist.

      Upravo zbog toga smatram da je 75% normalnog stanovnistva, koji se i u recesiji ponasaju kao i prije nje....

      Samo odosmo mi s teme 04.gif

      02-09-2010 14:19 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3806
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .............

      02-09-2010 14:45 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      asataN asataN is a Female
      moforaja




      Poruka: 4110

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od torres:

        Mislim da nije potrebno da ljubav i novac idu odvojenim putevima. Ja sam romanticni materijalista 01.gif



      stas mi to kupit? 05.gif

      ___________________________________________________________________

        02-09-2010 17:01 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

          Kako ja volim ovog Metallicu 04.gif 04.gif 04.gif


          mogu lovo reci na temi valentinovo 04.gif


          33.gif


        Cmoook 33.gif 33.gif 33.gif i ja tebe 01.gif

        ___________________________________________________________________

          02-09-2010 21:14 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Pipi Duga Carapa:

                citat od metallica:

              jebi ga onda je recesija 28.gif

            Metalni, ne znam mogu li se sloziti s ovim argumentom.
            Po meni je problem u pohlepnim ljudima i onima koji to nisu.
            Obican covjek je manje vidljiv, ne sija previse kad mu ide dobro, ne spusta se previse nisko kad mu ne ide dobro.
            Pohlepan covjek previse skrece paznju na sebe, tako da, makar ih bilo u manjini, stice se utisak da su svi takvi.
            Mediji se sluze propagandom i stvaraju klise zapada.
            Nasi ljudi (cast izuzetcima) imaju obicaj zivjeti dupli zivot: pokazati blistavi sjaja u zavicaju, stiskati se ovdje.
            Zele liciti na one iz filmova i sapunica u ocima nekadasnjih sugradjana, zele izazvati zavist.

            Upravo zbog toga smatram da je 75% normalnog stanovnistva, koji se i u recesiji ponasaju kao i prije nje....

            Samo odosmo mi s teme 04.gif



          MI ili TI 04.gif 04.gif 10.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________

            02-09-2010 21:14 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            sara sara is a Female
            moforaja




            Poruka: 5281
            Location: bogu za ledjima

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Cestitke za sve zaljubljene... 33.gif

            ___________________________________________________________________
            Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

            02-10-2010 01:41 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
            Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com