Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Hodate li po kuci/stanu u cipelama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
šeki šeki is a Female
mofo beba




Poruka: 889
Location: najljepsi grad na svijetu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma skidanje naravno 10.gif

ali se zna desiti kada obucem cipele pa nesto zaboravim da pretrcim 21.gif 21.gif

tada mama dobije nervni slom 35.gif

___________________________________________________________________

    10.gif

    02-25-2008 16:26 šeki is offline Pregledaj poruke od šeki Dodaj šeki u listu prijatelja
    bosonoga bosonoga is a Female
    lela




    Poruka: 2804
    Location: daleka polja
    pokretac teme Thread Started by bosonoga

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    do sada svi rekoste da se izuvate i da zelite da se i drugi izuju kada dodju kod vas . ( nista skidanje 35.gif 04.gif 04.gif )
    zivite u razlicitim dijelovima evrope , amerike , kanade u razlicitim drzavama. interesuje me kakvi su tamo obicaji. da li to ima veze sa standardom ? licno, ne mogu priustiti da postavim one super plocice pa da samo mahnem i one vec ciste , a nemam ni poslugi da mi pomogne u ciscenju.
    drugo, ne znam kako bih se mogla opustiti i odmoriti da sam po kuci u cipelama ili zimi u cizmama 14.gif 01.gif

    ___________________________________________________________________
    ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane bosonoga dana 02-25-2008 u 16:35.

    02-25-2008 16:28 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
    bosonoga bosonoga is a Female
    lela




    Poruka: 2804
    Location: daleka polja
    pokretac teme Thread Started by bosonoga

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od šeki:

      ma skidanje naravno 10.gif

      ali se zna desiti kada obucem cipele pa nesto zaboravim da pretrcim 21.gif 21.gif

      tada mama dobije nervni slom 35.gif


    02.gif pretrcim i ja . posebno ujutro kad polubudna idem na posao i uvijek nesto zaboravim : kljuceve , cigare ..ali to nije nista . obavezno opsujem 02.gif pretrce i djeca i jos zagaze do pola hodnika.

    ___________________________________________________________________
    ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

    02-25-2008 16:30 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
    narona narona is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1446
    Location: tamo daleko....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U Holandiji se definitivno ne izuva 02.gif

    Nakon svih vasih posteva,lijepo me stid ovo napisati 02.gif ,ali tako je.

    Mi kad dodjemo kuci skidamo cipele,x puta su mi dosli Holandjani i zatrandali, u hodniku su nam plocice i u dnevnoj parket,meni brate nezgodno reci deder izuj se. Dodju ljudi nekad po djecu koja su se igrala recimo s nasom djecom i sad da ima ja za 10 min. boravka kazem izuj se, meni nezgodno.

    Zatim 02.gif i nama se desi da dole na prizemlju ( nikad gore u spavacim sobama) zatrandamo,hajde prebrisat je lako 04.gif

    Ali uglavnom smo u papama po kuci,eto tako vam je to kod nas.

    ___________________________________________________________________

      02-25-2008 17:40 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
      dida62
      SexNepoznat

      Poruka: 1517

      RE: Hodate li po kuci/stanu u cipelama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od bosonoga:

        Imam par prijatelja koji ne skidaju cipele u kuci/ stanu.
        kad dodju kod mene ponudim im u hodniku papuce , sto znaci , izvolite i skinite cipele. pitaju se kad cu se osloboditi tog "primitivizma". imali smo par diskusija o tome. ali ja ne odustajem od svoga.
        mnogi izuvanje smatraju cak i nepristojnim a po bontonu : gostu treba dozvoliti da se osjeca ugodno , sto znaci ja bih trebala gutati knedle i dopustiti mojim prijateljima da udju obuveni , a ne da ih maltene prisiljavam na izuvanje .
        sta vi mislite o ovome 01.gif


      Ja se necu nikad osloboditi od tog "primitivizma" 02.gif

      02-25-2008 18:31 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..ne znam, prije dok tu tepisi aktuelni bili(u kombinaciji sa tapetama na zidu) 13.gif ...lakse mi bilo ocistit i usisat ako udje neko stariji obuven nego mu "kasikom" petu ubacivat u cipelu...il znale su se novine postavit pod noge gostu da ne utranda...pa jos pita na sta sam nagazio, da nije necija smrtovnica... 30.gif 13.gif fine plocice... 19.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      02-25-2008 18:48 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      vanja-vaki
      SexNepoznat



      Poruka: 145
      Location: ....tamo daleko....

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U Holandiji se definitivno ne izuva 02.gif



      I preko bare isto; lijepo ti neugodno al sta ces suti i trpi kad Ameri zatrandaju u cipelima(oni se nama cude-!!!!)

      ___________________________________________________________________
      Ostajte ovdije,
      sunce tudeg neba nece vas grijat kao vase,
      gorki su tamo, zalogaji hljeba gdije svoga nema, gdije brata nije...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vanja-vaki dana 02-25-2008 u 18:56.

      02-25-2008 18:55 vanja-vaki is offline Posalji email za vanja-vaki Homepage of vanja-vaki Pregledaj poruke od vanja-vaki Dodaj vanja-vaki u listu prijatelja AIM Screenname: na YIM Screenname: na
      Trimusa Trimusa is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 334
      Location: Cosak-navika iz skole

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E ja sam cudo jedno primitivan,nedavno navratio jedan majstor samo sekundu da pogleda prozor,i zaletio se on ono ko ucu na brzaka i pogledati naravno u cipelama ahaaaaaa,kazem ja njemu izvini molim te mozes li skunut cipele,mene je ovo poslje cistit

      Znate sta mi kaze,pa ja moram i na balkon izaci da pogledam otvore sa druge strane, kazem ja njemu nema problema imam ja papuce na balkonu, samo se ti izuj.Mater mu peksinu,da je GRK prezivo bi se peksos 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      kis_my_ass.gif

      02-25-2008 18:55 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
      Ceznja Ceznja is a Female
      moforaja




      Poruka: 3970
      Location: Bogu iza noga

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Trimusa:

        E ja sam cudo jedno primitivan,nedavno navratio jedan majstor samo sekundu da pogleda prozor,i zaletio se on ono ko ucu na brzaka i pogledati naravno u cipelama ahaaaaaa,kazem ja njemu izvini molim te mozes li skunut cipele,mene je ovo poslje cistit

        Znate sta mi kaze,pa ja moram i na balkon izaci da pogledam otvore sa druge strane, kazem ja njemu nema problema imam ja papuce na balkonu, samo se ti izuj.Mater mu peksinu,da je GRK prezivo bi se peksos 13.gif 13.gif


      10.gif 10.gif 10.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

      02-25-2008 19:08 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
      rimda rimda is a Male
      raja




      Poruka: 1827
      Location: BULEVAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U mene se bogami uvijek skidalo cipele u hodniku i tako ce uvijek i biti...Inace mogu vrata bit i zakljucana, bas evo neki dan mi komsija poso na kafu,a cipeleee....

      ___________________________________________________________________
      38.gif Admir Stupac 38.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rimda dana 02-25-2008 u 19:14.

      02-25-2008 19:11 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
      dida62
      SexNepoznat

      Poruka: 1517

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vanja-vaki:

        U Holandiji se definitivno ne izuva 02.gif



        I preko bare isto; lijepo ti neugodno al sta ces suti i trpi kad Ameri zatrandaju u cipelima(oni se nama cude-!!!!)



      Svi Ameri sto mi u kucu udjose (a bilo ih je dosta) bosi....kazem ja izvini al' cipele ostaju u hodniku 02.gif taki obicaj 01.gif

      02-25-2008 20:04 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
      HoneyMNE HoneyMNE is a Female
      moforaja




      Poruka: 2645
      Location: Montenegro

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma izuvam uvijek.ne volem da glibam po kuci 35.gif osim ako baš žurim 05.gif 13.gif
      takodje u toku ljeta sam skoro uvijek bosa 35.gif ali dobro,tada je to i razumljivo

      ___________________________________________________________________
      HoneyMNE
      *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
      puca.gif

      02-25-2008 20:06 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
      Borna Borna is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1023
      Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kultura je, ljudi , sa istoka došla

      a sve što ne valja, sa zapada 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        02-25-2008 20:08 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8039

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        NE DAM SVOJIH SERDJADA I PONJAVA...

        NE DAM.......

        NI HOLANDSKE NI AMERICKE NOGE.... 38.gif

        SKIDANJE.... 10.gif

        PRED AVLIJINSKIM VRATIMA.... 13.gif

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        02-25-2008 20:09 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        narona narona is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1446
        Location: tamo daleko....

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sve cistunci vovde neki 35.gif

        hajde boni ne znate vi tolisni si hodnici u holandiji ( nemas gdje ni cipela ostaviti 02.gif ) pa ono gomila izuvenih cipela ,uf sto mi je to ruzno vidjeti. U nasoj kuci imamo definitivno problem sa ormarom za cipele, a bit ce, bit ce i to jednog lijepog suncanog dana 04.gif

        ___________________________________________________________________

          02-25-2008 21:02 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          bogare mi ja zatrandam u cipelama samo kad zurim nedje 19.gif 04.gif

          a slag te nestrefila djes posao u njima 13.gif 13.gif

          ma skidam jasta radim 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              02-25-2008 21:03 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
              Mister 07


              Poruka: 1176
              Location: Jamio kucu u Mahali

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ne skidam gofno stara bi me stocem u nos opalila odma.. 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
              19.gif 19.gif

              02-25-2008 21:04 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
              Blagajac Blagajac is a Male
              raja




              Poruka: 1972
              Location: Nederland

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od narona:

                sve cistunci vovde neki 35.gif

                hajde boni ne znate vi tolisni si hodnici u holandiji ( nemas gdje ni cipela ostaviti 02.gif ) pa ono gomila izuvenih cipela ,uf sto mi je to ruzno vidjeti. U nasoj kuci imamo definitivno problem sa ormarom za cipele, a bit ce, bit ce i to jednog lijepog suncanog dana 04.gif

              st mi ovo poznato zvuci 19.gif

              ___________________________________________________________________


                [
                  B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

                02-25-2008 21:15 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
                narona narona is a Female
                samo sto nisam




                Poruka: 1446
                Location: tamo daleko....

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                pa jeli tako Blagajac, vecinom su im hodnici da se ne mozes okrenuti 29.gif

                Nema mi nista mrze kad neko dolazi ili odlazi sve nesto ko u vozu 02.gif ,ne znam bili usla ili izasla 13.gif samo da ne smetam 13.gif

                ___________________________________________________________________

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane narona dana 02-25-2008 u 21:33.

                  02-25-2008 21:18 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
                  Blagajac Blagajac is a Male
                  raja




                  Poruka: 1972
                  Location: Nederland

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ja koristim oba ulaza
                  za bolju raju kroz kuhinju tj bastu
                  a ovi sluzbeni na glavni ulaz
                  a hodnik ko supak

                  ___________________________________________________________________


                    [
                      B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

                    02-25-2008 21:25 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
                    Stranica (10): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com