Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Partizansko groblje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (24): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
rodjena
SexNepoznat

Poruka: 82

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zijada Beèiæ

03-18-2008 12:30 rodjena is offline Pregledaj poruke od rodjena Dodaj rodjena u listu prijatelja
LanaMo LanaMo is a Female
moforaja




Poruka: 2125
Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lana Puzic

___________________________________________________________________
Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

03-19-2008 00:43 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Djemila Rahimic

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-19-2008 00:58 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
baffo baffo is a Male
avenija kruzno




Poruka: 143
Location: stara avlija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

27. Ethem Avdiæ
28. Advija Avdiæ

___________________________________________________________________
ku-ku.gif od Mostara do na Bunu
krepo Velež u kašunu

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane baffo dana 03-24-2008 u 05:27.

03-19-2008 02:05 baffo is offline Posalji email za baffo Pregledaj poruke od baffo Dodaj baffo u listu prijatelja
Tvoja Seka
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

26.gif

03-19-2008 09:41
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8019
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

26.gif 26.gif 26.gif 26.gif








    Preneseno iz Bljesak.info 18 maart 2008

    reakcija SDP na otvoreno pismo OKC Abrasevic upucenog gradonacelniku i vijecnicima Gradskog vijeca......
    "Smatramo da je aktualna koalicija HDZ-SDA rekorder u broju uništavanja preduzeæa u vlasništvu grada. Insistirali smo na izdvajanju sredstava za obnovu Partizanskog spomenika, a kada su sredstva izdvojena, administracija grada Mostara stopira realizaciju. Haos koji je nastao oko pitanja skidanja Starog mosta i stare jezgre grada Mostara sa liste svjetske baštine UNESCO-a nije se nikada našao na dnevnom redu Gradskog vijeæa. Ni jedan dokument u vezi s tim nije dostupan vijeænicima. Kome je stalo da se stvarni razlozi kriju od oèiju javnosti i kako izaæi iz ove situacije?


    26.gif 26.gif 26.gif

    IDEMO DALJE....

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane denani dana 03-19-2008 u 11:55.

    03-19-2008 11:11 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Arman Hadzimahovic

    03-19-2008 11:18 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Doktrina djelovanja sadašnje vlasti Grada je nastavak uništavanja mirnim putem.
    Nekoliko zanesenjaka ne može èekati da naraste kritièna masa.Djeluju.I neæe prestati. Kao što reèe gospodin Denani....IDEMO DALJE.

    03-19-2008 15:44 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Tvoja Seka
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

    03-20-2008 09:22
    _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
    raja




    Poruka: 1665
    Location: Na zidicu... ispod borova...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jaganjac Alen

    ___________________________________________________________________



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

      03-20-2008 19:30 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pasic Dijana

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      03-20-2008 19:33 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9946
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mili Arap 10.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          03-20-2008 19:35 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          narona narona is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1446
          Location: tamo daleko....

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Vildana Mahic

          Haris Mahic

          10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________

            03-20-2008 20:48 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
            denani denani is a Male
            moforaja




            Poruka: 8019
            pokretac teme Thread Started by denani

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            26.gif 26.gif 26.gif 26.gif






              IDEMO DALJE....

              ___________________________________________________________________
              33.gif 33.gif 33.gif

              03-21-2008 11:54 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
              djemila djemila is a Female
              Naj-Moder 2008




              Poruka: 11452
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Divno, divno 33.gif

              ___________________________________________________________________
              Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

              03-21-2008 12:03 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
              denani denani is a Male
              moforaja




              Poruka: 8019
              pokretac teme Thread Started by denani

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              26.gif 26.gif 26.gif 26.gif


              par reakcija od ljudi i organizacija kojima sam spremio e-mail:


              gosp. Senad Pecanin Dani 14 mart

              Postovani gosp. Behram,

              zahvaljujem Vam na poruci. Trenutno sam na na putu, na povratku iz Amerike. Ukoliko niko ne reagira do narednog broja Dana, ja Vam obecavam da cemo mi istraziti sramotni slucaj na koji s razlogom skrecete paznju javnosti.

              Srdacan pozdrav,

              Senad Pecanin


              SDP Mostar 19 mart

              Gosp Selma me je zamolila da vam pošaljem ovaj odgovor. Ja sam predsjednik Gradskog odbora SDP Mostar i vijeænik u Gradskom vijeæu Mostara. Možete nas slobodno kontaktirati u vezi svih tema i jako nam je drago da u inozemstvu ima zainteresiranih za probleme u Mostaru. sva pitanja i sugestija možete slati na

              S poštovanjem Zoran Periæ



              SDP BiH 20 mart

              Poštovani, u potpunosti razumijem i dijelim Vaše ogorèenje. Spreman sam lièno, a siguran sam i SDP da uzmemo aktivnog uèešæa u svim aktivnostima koje procijenite da æe dati rezultata na prevazilaženju ovako neodrživog stanja.
              S poštovanjem,

              Nermin Nikšiæ
              Generalni Sekretar SDP BiH


              dr Selma Jkupovic 21 mart

              Evo i ja da se javim

              Ja sam vec jedno pismo poslala putem SDP-a i nadam se da si vec dobio preko Zorana Perica,.takodje vijecnika u GV Mostara,To sam proslijedila jer sam jako zauzeta a nemam ni internet pri ruci redovno,,pa sam mislila da je moguc i takav vid komunikacije, Za tvoju informaciju,moje misljenje se nimalo ne razlikuje od misljenja tebe i citata djevojke koja je navela svoje emocije a u vezi stanja na Partizanskom groblju.Na Partizanskom groblju se nalazi i ploca mog adze koji je poginuo na Sutjesci 1943.god.
              ja ne mogu drugacije razmisljati nego kao i svi mostarci koji se javljaju na forumima i osim ovog spomenika u nasem gradu ima jos mnogo toga sto ne mogu progutati i s cim se ne mogu nikada pomiriti.Moj grad,moj Mostar ne lici na sebe,nema mojih sugradjana a podrska ne izostaje ali ste svi jako daleko...Ja zelim i trudim se koliko mogu da se pokrene bilo sta sto ce biti u interesu svih nas koji ovako razmisljaju,kao i ti,koliko sam mogla zakljuciti.
              Na sjednicama GV redovno pitam,isto ko jedna buhica,stalno i stalno trazim,pitam i cekam da se nesto pokrene.Sve se nesto cini ,ceka a sve je to tako malo.ja sam danas slucajno u prostorijama GV cula da vec postoji neki projakat a obecano mi je da cu ga moci vidjeti za dan,dva.Ne znam o cemu se radi ali cu ti uskoro i to proslijediti.Bez obzira sto sve ovo ide jako sporo i skoro da se ne vidi ikakav pomak,ja se nadam,ja ocekujem da ce nase Partizansko ipak dobiti zasluzeno mjesto u nasem gradu,da cemo s ponosom ,opet obilaziti ga,njegovati uspomene na nase najmilije i svijetle momente i likova boraca,heroja NOB-e za nas grad sto dadose svoje zivote i svoju mladost.ja toliko za sada.bit ce mi drago da i dalje komunicirami ili putem ove moje adrese ili adrese u SDP-a.
              S postovanjem
              Selma Jakupovic


              hvala im !!!!!


              IDEMO DALJE.....

              ___________________________________________________________________
              33.gif 33.gif 33.gif

              03-21-2008 12:06 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
              Tvoja Seka
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              10.gif

              03-21-2008 12:17
              Aida 42 Aida 42 is a Female
              avenija kruzno


              Poruka: 123

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Aida Hondo - Minton

              03-21-2008 13:09 Aida 42 is offline Pregledaj poruke od Aida 42 Dodaj Aida 42 u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17853
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              nermin tanovic

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              03-22-2008 06:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              denani denani is a Male
              moforaja




              Poruka: 8019
              pokretac teme Thread Started by denani

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              26.gif 26.gif 26.gif 26.gif








                IDEMO DALJE....

                ___________________________________________________________________
                33.gif 33.gif 33.gif

                03-23-2008 11:33 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                Stranica (24): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com