Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Naj naj par u Mostaru......vase misljenje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dijana Pasic i Caco Puzic (rahmet mu dusi 26.gif )

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

03-20-2008 20:30 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od T@JN@:

        citat od djemila:

      Ela nekad

      Zena s najljepsim licem, tenom, kosom...

      sad 16.gif


    O kojoj Eli je rijec?Zeni koja hoda sva u crnom po Mostaru??Vjerovatno mislimo na istu zenu,jer i moja mama tvrdi da je ona bila prelijepa nekad davno 21.gif 21.gif


Bas ta zena 32.gif

Bila je prelijepa i ostala je lijepa ispod plashta sudbine 32.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-20-2008 23:15 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
LADY_MO LADY_MO is a Female
seka




Poruka: 593
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ceznja:

    Dijana Pasic i Caco Puzic (rahmet mu dusi 26.gif )


dijana je prelijepa bila

___________________________________________________________________

    35.gif

    03-21-2008 00:00 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
    Borna Borna is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1023
    Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Julija Radoš i Lola

    ___________________________________________________________________

      03-21-2008 00:10 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Ceznja:

        Dijana Pasic i Caco Puzic (rahmet mu dusi 26.gif )


      10.gif 10.gif Dijana je i sada ko med 33.gif
      Caci rahmet dusi 33.gif

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      03-21-2008 00:27 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      Emily67 Emily67 is a Female
      mofo beba


      Poruka: 17
      pokretac teme Thread Started by Emily67

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Amela Cemal i Krcko

      Maja i Sejo Kajtaz

      Natasa Markovic i Jasenko Udovicic

      03-22-2008 13:55 Emily67 is offline Pregledaj poruke od Emily67 Dodaj Emily67 u listu prijatelja
      Emily67 Emily67 is a Female
      mofo beba


      Poruka: 17
      pokretac teme Thread Started by Emily67

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jasna i Zlatko Kazinic rahm.mu dusi 33.gif od starije generacije

      03-22-2008 13:56 Emily67 is offline Pregledaj poruke od Emily67 Dodaj Emily67 u listu prijatelja
      abrasevic abrasevic is a Female
      avenija kruzno


      Poruka: 125

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zena koja hoda u Mostaru zavijena u crno se zove Elvira. Radila je kao zubotehnicar . Ja se sjecam nje i znam da je bila lijepa i zgodna. Zabavljala se jedno vrijeme sa Mirom Kajtazom. Bila mi je i komsinica prije moje udaje. Miru Kajtaza znam jer smo igrali zajedno u Abrasevicu.On je bio starija generacija od mene kad sam ja pocela, ali smo poslije igrali par godina zajedno. Ovog ljeta kad su mi pokazali Elviru sokirala sam se i ostala bez daha i teksta!Ne mogu da vjerujem da je to ona 21.gif Zar je moguce, sta bi od onako lijepe i zgodne djevojke?! Htjela sam joj prici i pomoci na neki nacin ali sam se bojala njene reakcije jer su mi rekli kad je neko dirne da vristi. Cesto mislim na nju. Tesko mi je i zao nje iz duse kad sam cula jedan dio price sta je biloo sa njom i kako sada zivi.Bolesna jadna, kazu da ima rak na jajnicima, spava bez krova nad glavom. jadna, zalosna i napustena.Zar nema nikog svoga ili nekog drugog ko je moze pomoci? Sve su to ljudske sudbine..niko ne zna sta ga ceka sutra.

      08-24-2008 17:11 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
      abrasevic abrasevic is a Female
      avenija kruzno


      Poruka: 125

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sjeca li se neko kako su fin par bili moj vjencani kum i legenda na harmonici Sejo Trnovac i Zumreta?Ona je igrala sa mnom u Abrasevicu. Vec su dugo vremena vjencani i imaju djecu.Ja se sjecam puno lijepih parova iz Abrasevica.

      08-24-2008 17:18 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Abrasevic, sjedila sam sa Sejom i Zumretom prosle sedmice u Mostaru i jos su lijepi ,zaljubljeni, mladi, mladog duha kao prije 20 i kusur godina


      33.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      08-24-2008 18:01 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abrasevic:

        Zena koja hoda u Mostaru zavijena u crno se zove Elvira. Radila je kao zubotehnicar . Ja se sjecam nje i znam da je bila lijepa i zgodna. Zabavljala se jedno vrijeme sa Mirom Kajtazom. Bila mi je i komsinica prije moje udaje. Miru Kajtaza znam jer smo igrali zajedno u Abrasevicu.On je bio starija generacija od mene kad sam ja pocela, ali smo poslije igrali par godina zajedno. Ovog ljeta kad su mi pokazali Elviru sokirala sam se i ostala bez daha i teksta!Ne mogu da vjerujem da je to ona 21.gif Zar je moguce, sta bi od onako lijepe i zgodne djevojke?! Htjela sam joj prici i pomoci na neki nacin ali sam se bojala njene reakcije jer su mi rekli kad je neko dirne da vristi. Cesto mislim na nju. Tesko mi je i zao nje iz duse kad sam cula jedan dio price sta je biloo sa njom i kako sada zivi.Bolesna jadna, kazu da ima rak na jajnicima, spava bez krova nad glavom. jadna, zalosna i napustena.Zar nema nikog svoga ili nekog drugog ko je moze pomoci? Sve su to ljudske sudbine..niko ne zna sta ga ceka sutra.


      i sad vidis da ima ljepe crte lica
      a kako tek razgovara..sa velikim ponosom u svom glasu,sa visine,jako obrazovana osoba..
      cesto svrati kod mene i kaze kako je svi sikaniraju..pricala bi..vecini ljudi djeluje kao opasna ali je bezopasna osoba..
      psiha..nazalost..
      al ona kaze kako se lijeci i eno primjetim nema vise onih rana i pecata po koži,po cjelom tijelu..pa je govorila pokrali su joj sve njeno..ostala bez icega..daj Boze da ozdravi..a svi pricaju da je bila ko metak u svoje vrijeme..

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      08-24-2008 21:45 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      almonda almonda is a Female
      seka


      Poruka: 681
      Location: NYC

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Slazem se sa naljepsim parom u ono vrijeme ELA I MIRO KAJTAZ
      Bila je preljepa .

      ___________________________________________________________________
      Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

      08-24-2008 22:19 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      greta i aco

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      08-24-2008 22:21 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      mos_tarka mos_tarka is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 469
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sjeca li se iko od starije generacije cone i nade

      ___________________________________________________________________

        Samo ko voli zna koliko boli i koLiko je tesko ljubav naci..
        Samo ko pati moze da shvati sta
        u zivotu ljubav znaci!!*

      08-26-2008 12:25 mos_tarka is offline Posalji email za mos_tarka Pregledaj poruke od mos_tarka Dodaj mos_tarka u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Borna:

        Julija Radoš i Lola


      10.gif 10.gif

      08-26-2008 12:36 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ona i ja... 05.gif

      08-26-2008 12:39 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      Borna Borna is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1023
      Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      odavno ih nisam vidjela. ali mislim da su i sada lijep par 10.gif

      ___________________________________________________________________

        08-26-2008 12:48 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
        asataN asataN is a Female
        moforaja




        Poruka: 4110

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od torres:

          Ona i ja... 05.gif



        i meni ste super par 04.gif

        ___________________________________________________________________

          08-26-2008 15:40 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11483
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od mos_tarka:

            sjeca li se iko od starije generacije cone i nade


          Cona s Carine ??

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          08-26-2008 17:45 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          lanaco
          SexNepoznat

          Poruka: 5

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sasa i sijana

          08-26-2008 17:56 lanaco is offline Pregledaj poruke od lanaco Dodaj lanaco u listu prijatelja
          Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com