Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Naj naj par u Mostaru......vase misljenje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abrasevic:

    Zena koja hoda u Mostaru zavijena u crno se zove Elvira. Radila je kao zubotehnicar . Ja se sjecam nje i znam da je bila lijepa i zgodna. Zabavljala se jedno vrijeme sa Mirom Kajtazom. Bila mi je i komsinica prije moje udaje. Miru Kajtaza znam jer smo igrali zajedno u Abrasevicu.On je bio starija generacija od mene kad sam ja pocela, ali smo poslije igrali par godina zajedno. Ovog ljeta kad su mi pokazali Elviru sokirala sam se i ostala bez daha i teksta!Ne mogu da vjerujem da je to ona 21.gif Zar je moguce, sta bi od onako lijepe i zgodne djevojke?! Htjela sam joj prici i pomoci na neki nacin ali sam se bojala njene reakcije jer su mi rekli kad je neko dirne da vristi. Cesto mislim na nju. Tesko mi je i zao nje iz duse kad sam cula jedan dio price sta je biloo sa njom i kako sada zivi.Bolesna jadna, kazu da ima rak na jajnicima, spava bez krova nad glavom. jadna, zalosna i napustena.Zar nema nikog svoga ili nekog drugog ko je moze pomoci? Sve su to ljudske sudbine..niko ne zna sta ga ceka sutra.
Elvira Kljucanin, djevojacko prezime. Radila je kao zubni asistent, a inace moja komsinica. Istina, bila je jedna od zgodnijih zena u Mostaru. Na zalost da tako oboli.. 21.gif

08-26-2008 18:46 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sreca pa moja nije mostarka...(hvala ti "boze")
INace bi vam ja sebe ovdje stavijo... 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

08-26-2008 18:52 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
LEA LEA is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 361
Location: tamo iza cose

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kaze se ,hvala ti Darvine 13.gif

08-26-2008 19:27 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma kuratz...nesmijem ja njega ni spomenut...Ovdje ti je na forumu najvise onijeh sto hin zovu(biblebeaters).....
13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

08-26-2008 19:29 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5212
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Moah:

    oko moje ja i ti smo par snova 13.gif 13.gif 13.gif

    barumbarum barumbarum 13.gif 13.gif 13.gif


13.gif 04.gif 13.gif

10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

08-26-2008 19:44 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abrasevic:

    Zena koja hoda u Mostaru zavijena u crno se zove Elvira. Radila je kao zubotehnicar . Ja se sjecam nje i znam da je bila lijepa i zgodna. Zabavljala se jedno vrijeme sa Mirom Kajtazom. Bila mi je i komsinica prije moje udaje. Miru Kajtaza znam jer smo igrali zajedno u Abrasevicu.On je bio starija generacija od mene kad sam ja pocela, ali smo poslije igrali par godina zajedno. Ovog ljeta kad su mi pokazali Elviru sokirala sam se i ostala bez daha i teksta!Ne mogu da vjerujem da je to ona 21.gif Zar je moguce, sta bi od onako lijepe i zgodne djevojke?! Htjela sam joj prici i pomoci na neki nacin ali sam se bojala njene reakcije jer su mi rekli kad je neko dirne da vristi. Cesto mislim na nju. Tesko mi je i zao nje iz duse kad sam cula jedan dio price sta je biloo sa njom i kako sada zivi.Bolesna jadna, kazu da ima rak na jajnicima, spava bez krova nad glavom. jadna, zalosna i napustena.Zar nema nikog svoga ili nekog drugog ko je moze pomoci? Sve su to ljudske sudbine..niko ne zna sta ga ceka sutra.



tuga......Elvira onako fina i zgodna zena bila....uhhhhhhh

08-26-2008 19:51 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a jasta je moj TUTI, jasta nego tuga i ljudske sudbine 32.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

08-26-2008 22:18 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

        citat od mos_tarka:

      sjeca li se iko od starije generacije cone i nade


    Cona s Carine ??


a nada sa strelcevine 02.gif

08-26-2008 22:30 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Moah Moah is a Male
brato




Poruka: 624
Location: trazim livadu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od luka ters:

        citat od Moah:

      oko moje ja i ti smo par snova 13.gif 13.gif 13.gif

      barumbarum barumbarum 13.gif 13.gif 13.gif


    13.gif 04.gif 13.gif

    10.gif 10.gif


a jos da nas vide 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
mi smo raja iz Mostara 01.gif

    ForzaVelez


      08-27-2008 01:51 Moah is offline Pregledaj poruke od Moah Dodaj Moah u listu prijatelja
      luka ters
      SexNepoznat



      Poruka: 5212
      Location: on the face of the place

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Moah:

        napravit cemo im ceku 13.gif 13.gif 13.gif da oslijepe 13.gif 13.gif 13.gif


      važi...

      ih, kad se prikažemo

      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
      a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

      08-27-2008 02:28 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
      mos_tarka mos_tarka is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 469
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:

            citat od mos_tarka:

          sjeca li se iko od starije generacije cone i nade


        Cona s Carine ??


      da cona je sa carine

      ___________________________________________________________________

        Samo ko voli zna koliko boli i koLiko je tesko ljubav naci..
        Samo ko pati moze da shvati sta
        u zivotu ljubav znaci!!*

      08-27-2008 09:35 mos_tarka is offline Posalji email za mos_tarka Pregledaj poruke od mos_tarka Dodaj mos_tarka u listu prijatelja
      Plastic Plastic is a Male
      moforaja


      Poruka: 2533
      Location: space

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Imso i Sabina

      08-27-2008 11:21 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
      gizenga57 gizenga57 is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1099
      Location: nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kod ovakve teme ne mogu da se ne sjetim slike iz CIKA iz kraja sedamdesetih
      NAJZALJUBLJENIJI PAR U MOSTARU
      a na slikama ispod starog mosta BOZO CARAPINA tada se jos nije kristijanom zvao i njegova cura iz ZENICE
      smijurija prava

      ___________________________________________________________________
      ne boj se ziivota s tobom je raja
      ne boj se smrti idi do kraja

      09-18-2008 06:40 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne znam...mozda znam a mozda ne znam ko je najljepsi par u mostaru

      ali sam siguran da znam ko je bio najsrecniji par u mostaru

      to znam. to sam siguran. kunem se u tetovazu.

      02-26-2009 04:12 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      Mostarboy Mostarboy is a Male
      proplivo


      Poruka: 18
      Location: Luka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Etko ti se sad ubracio sa nekom Aidom i zivi u Svici vec 15 stak godina,
      ali svi mu zale za tu staru vezu... 04.gif

      ___________________________________________________________________

        23.gif

        02-26-2009 15:31 Mostarboy is offline Pregledaj poruke od Mostarboy Dodaj Mostarboy u listu prijatelja
        ZiZi_ ZiZi_ is a Female
        trudim se


        Poruka: 225
        Location: florida

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Za mene su osali u sjecanju kao najlijepsi par u gradu a to je davno davno bilo Garo Kovacevic i Marija Gigovic, ja mislim da ce se stara raja sloziti sa mnom ako se sjecaju kas su se njih dvoje zabavljali 01.gif

        03-01-2009 03:31 ZiZi_ is offline Pregledaj poruke od ZiZi_ Dodaj ZiZi_ u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Jaoooo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pa ja i vamo jedna....
        12.gif 27.gif

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        03-25-2009 00:16 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        lupi
        SexNepoznat

        Poruka: 245

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        bakreni i najla 33.gif

        03-25-2009 05:08 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
        PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 392
        Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od luka ters:

              citat od Amir:

            Imso i Sabina


          10.gif 13.gif 13.gif



        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif cim sam vidila temu, ovo dvoje su mi naumpali........ Samo se nisam mogla sjetiti kako se zvala ona od Imse... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        forza_velez.gif

          forza_velez.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane PoNoSnA_MaMiCa dana 04-22-2009 u 05:39.

            04-22-2009 05:38 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
            zappa zappa is a Male
            brato




            Poruka: 538
            Location: evropska unija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jure i Neda 13.gif

            ___________________________________________________________________
            arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

            04-24-2009 09:37 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
            Stranica (7): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com