Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Cheeta- najstariji majmun na svijetu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Cheeta- najstariji majmun na svijetu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rodjendani filmskih zvijezda uobicavaju biti glamurozni i raskosni. Medjutim simpansas Cheeta
je zadovoljna sa tortom, kolom i party kapom.
Sa napunjenim 76 god Cheeta je najstariji poznati majmun u svijetu.
Karijeru je zapoceo u 30 god proslog vijeka u filmu Tarzan zajedno sa
Johnny Weissmuller. u koliko filmova je Cheeta glumio je nepoznato i Dan Westfall, upravnik zoo-vrta gdje Cheeta trenutno zivi, radi na tome kao i na biogtafiji poznatog majmuna.
Pod stare dane Cheeta se bavi slikarstvom u zoo-vrtu, gdje nastupa sa spontanim nastupima obucen u odjelo i sesir. Ima stalne svoje izlozbe
Cheeta je obolila od dijabetisa i prima stalno inzulin, pod stare dane.
I samo recite da covjek nije postao od majmuna

___________________________________________________________________

    04-14-2008 11:25 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
    nije mi vise 23 :)




    Poruka: 460
    Location: Mostar ;)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    eeh bas sam pepi... 07.gif

    04-14-2008 11:38 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com