Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » **Na danasnji dan** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Glorifikuješ fašizam, otvoreno, u svakom komentaru o onom neofašisti iz swe, ako ti to do sada nije bilo
    jasno.

    Znam ja taèno gdje udaram, šta æu ti ja što te to boli pa se ili praviš mahnit pa fol ne znaš o èemu se
    radi, ili si stvarno toliko glup da ti 10 puta treba jedno te isto ponoviti.

    To o kiseljenju, ne vidiš sebe nimalo u svemu tome ? 01.gif koka



    -
Ako smatrash onog bosanca neofashistom onda stvarno mora da si progutao toliko SDA-ovske balege da ne mozesh prepoznati shta on hoche da kaze ,Ili nemash toliko razvijene mozdane vijuge. Zbog tih nerazvijenih vijuga te nechu omalozavati niti pridikovati. Nije tvoja krivnja. Priroda je nekada nepravedna. 01.gif

05-01-2017 03:07 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Onda su tako i svi šveðani ovdje koji su ga okarakterisali kao fašistu isto SDA puleni, a ti si
jedini ispravan i normalan insan (tj. insane) u univerzumu.

Ti si valjda zadnja osoba ovdje koja bi bilo kome mogla nešto reæi o moždanim vijugama, pa se poklopi
sad po ušima i nazad u rupu iz koje se promaljaš ovamo.

Prema tebi je stvarno priroda itekako bila pravedna. Da hoæe bit bogdo još pravednija, što manje takvih
na planeti, kao onaj bolesnik iz švedske, sa youtube-a, i ti to bolje.

Sve se vidi u njegovim video iskazima, a i u tvojim ovdje.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 05-01-2017 u 15:09.

05-01-2017 12:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Stari Grad:

      Ti si èovjeèe, stvarno jedan totalni idiot, teško mi je povjerovati da neko, bilo ko, može dostiæi stadij
      ortodoksne gluposti, kog si ti dostigao.

      Iz komentara u komentar, kroz ove godine, ti si stvarno sve gluplji i gluplji, do te mjere da je to više
      postalo karikaturalno.

      Èime se ti baviš u životu, nije mi jasno je li ti dozvoljeno išta da radiš. Ja ti stvarno ne bih dao ni da
      meteš ulicu, mislim da si i time se baveæi previše "nesiguran" po okolinu.


      -
    Pishem iz zatvora. Kazu previshe se igram sa podatcima.



T se gubi ispred c, gradivo iz osnovne škole. Ne kaže se podaTcima nego podacima.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 05-01-2017 u 13:07.

05-01-2017 13:06 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com