Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » must see - Turning muslim in Texas - 24 min - » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)

must see - Turning muslim in Texas - 24 min - Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://video.google.com/videoplay?docid=7572583149094638194&hl=en


Da li je moguæe biti musliman i Teksašanin u isto vrijeme? Prièa o ljudima koji svojim primjerom tvrde da jeste. Video koji vas ne smije mašiti. Trajanje 23 minute.



10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 05-05-2008 u 11:47.

05-05-2008 00:04 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

SubhanAllah 01.gif

05-05-2008 00:48 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stvarno golemo

05-05-2008 11:47 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a jesili primjetio da nema trotovara u dalassu......niko ni neseta osim onih u filmu. 21.gif

05-05-2008 20:33 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
vanja77 vanja77 is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 330
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MENE MASHILO 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif I PROMASHILO HAJ VOZ 34.gif

___________________________________________________________________

05-05-2008 23:09 vanja77 is offline Pregledaj poruke od vanja77 Dodaj vanja77 u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tanani. Ti si koliko znam (mozda i ne) moderator na ovom forumu. Zar je ovo mostarska tema? Ako jest onda bi se ovom forumu trebalo promjenti ime.

05-05-2008 23:27 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zamolio bih ucesnike u raspravi da ne diskutuju diskutante nego temu.

Obavjestavam vas i da jezik mrznje NECE biti tolerisan. I da svako linkovanje na jednostrane sajtove ili videa koji ovome doprinose ce biti smatrani kao direktno, a nakon ovog upozorenja i svjesno krsenje pravila.
Hvala
Iz pravilnika.

05-05-2008 23:32 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuj sta ima ova tema s'mostarom........

sta imaju teme kao "Americka Politka, Izbori u Srbiji" i tako slicne teme

Podforum se zove RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA..... Ne znam kako ti smatras da je ovo off?
Opet kazem, onima kojima se tema ne dopada ima drugih opcija nemora ni citat.

05-06-2008 00:38 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nego ja mislim da je tu nesto drugo u pitanju.....cim je u spomenu Islam isti se tipovi bune i zele da napadaju,vrjedzaju,ponizavaju i da ugase temu.

05-06-2008 00:49 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ova tema nikoga ne ugrozava niti ikoga vrjedja.......

05-06-2008 00:50 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

prema toma bi vaz zamolijo da ne offirate temu, meni se cini da bi neki radjie citali bagine propagande i provokacije. No, zaista se radi o Mostaru 21.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dzani dana 05-06-2008 u 00:59.

05-06-2008 00:58 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da svako linkovanje na jednostrane sajtove ili videa koji ovome doprinose ce biti smatrani kao direktno, a nakon ovog upozorenja i svjesno krsenje pravila.
Hvala
Iz pravilnika. Dzani bola ovo je iz pravilnika. Nisam ja izmislio. A za Bagu me boli racku , shta on razmishlja ili chini (a uzeo vas je za onu prijavu) 13.gif 13.gif .Isto tako Bago govori nepobitne chinjenice ma koliko bolne bile. Shvati kako hochesh.A ima chinjenica gdje su Muslimani najebali pravo. Bez razloga. Ne mislim da to Bago poriche.Pozdrav.

05-06-2008 01:53 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dzani:

    Ova tema nikoga ne ugrozava niti ikoga vrjedja.......
Ne vrijedja mene bola. Ali ima raje shto nisu Islamci i zamisli da oni pochnu kachiti sajtove gdje se Muslimani odrichu svoje vjere. Ima ih vjeruj mi. Bio svjedok takve jedne svetkovine.

05-06-2008 01:57 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Provler2:

        citat od Dzani:

      Ova tema nikoga ne ugrozava niti ikoga vrjedja.......
    Ne vrijedja mene bola. Ali ima raje shto nisu Islamci i zamisli da oni pochnu kachiti sajtove gdje se Muslimani odrichu svoje vjere. Ima ih vjeruj mi. Bio svjedok takve jedne svetkovine.


Ima pa na svoju su stetu otpadnici.... Allah ih uputio....

Provler tebe nesto pravo religija kopka sve te nesto libo neka stvar te za ovo te za ono ali svako malo se javljas po religijskom forumu... da te nije briga ili da te boli neka stvar za nesto... uopste se ne bih ni javljao a kamoli citao.... peace...

05-06-2008 03:17 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Provler2:

        citat od Dzani:

      Ova tema nikoga ne ugrozava niti ikoga vrjedja.......
    Ne vrijedja mene bola. Ali ima raje shto nisu Islamci i zamisli da oni pochnu kachiti sajtove gdje se Muslimani odrichu svoje vjere. Ima ih vjeruj mi. Bio svjedok takve jedne svetkovine.


Bola nek tebi i svima bude jasno da je Islam fastest growing religion in the world.

Ja samo znam da nije niko nista sa ovog(laznog) svijeta ponjo na ahiret(istiniti) svijet.

Ne znam provleru, kazes da ti ne smeta tema....pa se pitam u chemu je stvar? Nije valjda da su te zaposlili kao advokata 19.gif 13.gif

a bago je malo zezcha ubleha 02.gif 10.gif

05-06-2008 06:29 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
vanja77 vanja77 is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 330
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dzani haj posteno sto pijes kada ti skodi 21.gif ili ti se dioptrija malo pomutila pa ne razlikuje sok od ..... 13.gif 13.gif UZIVAJTE U PODFORUMU 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

05-06-2008 14:31 vanja77 is offline Pregledaj poruke od vanja77 Dodaj vanja77 u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pijem vode kad sam zedan....... to je to. Ne znam na sta si ti mislio, ali nema veze vidim ja koliko je sati s'tobom.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dzani dana 05-06-2008 u 20:28.

05-06-2008 20:27 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
vanja77 vanja77 is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 330
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kod mene je deset do devet a kod tebe? 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

05-06-2008 20:53 vanja77 is offline Pregledaj poruke od vanja77 Dodaj vanja77 u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pao sat u bunar

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

05-06-2008 20:57 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u mene sat stao ima vec 3 mjeseca.....trebaju nove baterije.

Haj sad laganini i nemoj te offirat temu.

05-06-2008 21:03 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com