Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Camil Custovic - Cama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cjaso cjaso is a Male
trudim se


Poruka: 213

Camil Custovic - Cama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragi tata!
Ostavio si nas iznenada i otisao u vjecnost. Tvoji najdrazi te nikada nece zaboraviti.
Ti si bio, jesi i uvjek ces biti nas najdrazi Cama!!!

Nek ti je rahmet dusi i laka najdraza mostarska zemlja.
33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

05-20-2008 21:02 cjaso is offline Posalji Email za cjaso Pregledaj poruke od cjaso Dodaj cjaso u listu prijatelja
abjeritamo1 abjeritamo1 is a Female
rodjena




Poruka: 839
Location: norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet mu dusi 33.gif
Jaso tebi i tvojima iskreno saucesce od Rogonja - Husanovic

___________________________________________________________________

    jedina stvar potrebna za zlo da pobijedi , je da posteni ljudi nista ne urade


E . Burke

05-20-2008 21:35 abjeritamo1 is offline Posalji Email za abjeritamo1 Pregledaj poruke od abjeritamo1 Dodaj abjeritamo1 u listu prijatelja
lula1997 lula1997 is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 306

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet mu dusi 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

05-20-2008 21:38 lula1997 is offline Pregledaj poruke od lula1997 Dodaj lula1997 u listu prijatelja
splitska22
SexNepoznat

Poruka: 22

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet mu dusi. Saucesce Jasi i Dzaniju

05-20-2008 21:50 splitska22 is offline Pregledaj poruke od splitska22 Dodaj splitska22 u listu prijatelja
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________

    05-20-2008 22:00 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    al capone al capone is a Male
    moforaja




    Poruka: 5015
    Location: grad andjela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    rahmet mu dusi 33.gif

    ___________________________________________________________________



      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

      05-20-2008 22:05 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Rahmet mu dusi i iskreno saucesce familiji. 33.gif
      Ja sam znala covjeka koji je nekad radio u bolnici, a isto se ovako zvao, radi li se o tom Camilu?

      05-20-2008 22:15 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      05-20-2008 22:17 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      cjaso cjaso is a Male
      trudim se


      Poruka: 213
      pokretac teme Thread Started by cjaso

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:

        Rahmet mu dusi i iskreno saucesce familiji. 33.gif
        Ja sam znala covjeka koji je nekad radio u bolnici, a isto se ovako zvao, radi li se o tom Camilu?


      Jeste cheri, to je taj Camil, radio u staroj bolnici.

      05-20-2008 22:21 cjaso is offline Posalji Email za cjaso Pregledaj poruke od cjaso Dodaj cjaso u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Moj Cjaso, dobro ti se sjecam oca rahmetli, bio mi je pravo drag, nisam ga vidjela otkad se zaratilo.
      Otac ti je bio covjek i po, nek mu je vjecni rahmet dusi, a tebi i svima tvojima jos jednom nek je zdravo glava. 33.gif
      Polako nas napusta fina stara raja 33.gif .

      05-20-2008 22:23 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9968
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Rahmet mu dusi 33.gif

      Familiji iskreno saucesce 33.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          05-20-2008 22:24 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          zichan zichan is a Female
          moforaja




          Poruka: 12983
          Location: Norway

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          33.gif Rahmet mu dusi, familiji puno sabura

          ___________________________________________________________________
          33.gif 33.gifAko nemaš ono što voliš, voli ono što imaš...Jer na žalost... Žvot je ono što jeste, a ne ono što bi trebalo da bude 32.gif 32.gif

          05-20-2008 22:30 zichan is offline Posalji email za zichan Pregledaj poruke od zichan Dodaj zichan u listu prijatelja
          glumica glumica is a Female
          Trn u oku


          Poruka: 4415

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          dragi jaso, tebi i tvojima da je zdravo glava, a ocu, nek je laka zemlja i rahmet dusi.

          05-20-2008 22:39 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
          crveni crveni is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 396
          Location: na stajanju

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          rahmet mu dusi 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________
          VELEZ NAM JE OKA SJAJ

          05-20-2008 22:40 crveni is offline Posalji email za crveni Pregledaj poruke od crveni Dodaj crveni u listu prijatelja
          nanaenna
          SexNepoznat



          Poruka: 884
          Location: nederland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          33.gif 33.gif 33.gif 33.gif rahmet mu dusi 33.gif 33.gif

          05-20-2008 22:51 nanaenna is offline Pregledaj poruke od nanaenna Dodaj nanaenna u listu prijatelja
          zalik13 zalik13 is a Male
          moforaja




          Poruka: 4619
          Location: Rio de Zalik

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          rahmet mu dusi 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

          05-20-2008 22:55 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dragi Jaso!
          Tebi i tvojima da je zdravo glava!
          Ova me vjest potresla pravo. Sjetio sam se odma kada sam ih obiso u Hoksundu i sjetio sam se osmjeha koji je imo vazda na licu kada bih ga sreo. Od tatinih kolega Camil mi je bio jedan od najdrazih. Neka mu je rahmet vjecni i lahka mostarska zemlja.

          05-21-2008 00:24 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          pala pala is a Male
          raja




          Poruka: 1586
          Location: Avenija 77

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nek mu je laka zemlja 33.gif
          Dzaniju, Jasi i ostatku familije iskreno saucesce

          ___________________________________________________________________
          VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

          05-21-2008 00:34 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
          cjaso cjaso is a Male
          trudim se


          Poruka: 213
          pokretac teme Thread Started by cjaso

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od pasha:

            Dragi Jaso!
            Tebi i tvojima da je zdravo glava!
            Ova me vjest potresla pravo. Sjetio sam se odma kada sam ih obiso u Hoksundu i sjetio sam se osmjeha koji je imo vazda na licu kada bih ga sreo. Od tatinih kolega Camil mi je bio jedan od najdrazih. Neka mu je rahmet vjecni i lahka mostarska zemlja.


          Hvala ti dragi pasha na ovim rijecima. Cama je cesto spominjao tvog starog i sve one shahovske partije sto su odigrali.

          Slucajnost ili nesto drugo, djenaza je bila 17. maja (dan drzavnosti Norveske).

          Veliko hvala i svoj ostaloj raji na rijecima utjehe u ovim teskim trenucima.

          05-21-2008 10:46 cjaso is offline Posalji Email za cjaso Pregledaj poruke od cjaso Dodaj cjaso u listu prijatelja
          TUTI
          Mister foruma 2008

          Poruka: 5888

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Cjaso........ neka ti je tati rahmet dushi 33.gif 33.gif

          05-21-2008 10:48 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
          Stranica (10): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com