Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Mjesta, pojave il ljudi koje sam vidio po svijetu a podsjecaju me na Mostar » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Alibaba:

    Ja gledam da ga sto brze zaboravim 01.gif
    Onaj sad dole
    nije moj
    niti ce ikad biti
    a ovaj moj
    ne mogu vratit
    sve da i hocu 18.gif 19.gif

10.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

06-10-2008 20:51 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5952
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od LEA:

    Sarajlija ba,mala je ko med,ali de mi malo objasni sta te to na ovoj slici podsjeca na Mostar 10.gif


....ništa konkretno na Mostar.....veæ se sjetim ove sprdnje od Dejtonske Bosne i gdje nas sve po svijetu razbacaše....bojim se da od Bosne nikad više države neæe biti ! 21.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

06-10-2008 21:02 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Alibaba:

    Ja gledam da ga sto brze zaboravim 01.gif
    Onaj sad dole
    nije moj
    niti ce ikad biti
    a ovaj moj
    ne mogu vratit
    sve da i hocu 18.gif 19.gif


a lako je tebi kad si iz capljine 02.gif

ps; nisi morao biti ovako grozno realan 29.gif

06-10-2008 22:59 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Buduæi da je Blinker previše toga nanizao èega nema više, mislim da ga treba malo ohladiti....evo ja popio 2 dcl votke u ovaj rani sat....zbog ovog njegovog spiska a i zato što i moja sjeæanja dosežu do njegovih širina...ili Blinkera u hladilicu ili eto mene meðu alkosima.

06-11-2008 00:53 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jarane,
Uvijek je Mostar imao fine Hepokove manekene koji su sve redom pili. haj necu vise nabijat depru. Svi smo mi rodbina na ovaj ili onaj nacin. Nikad ne pijem osim za Mostar i za ljubav! Zivim dobro i ne zalim se. Uvijek sam htio putovati pa sad ga stvarno tako i imam samo nesto rijetko navratim kuci. Mozda zato sto je vise nije onakve kakve se ja sjecam a dosta mi je rusenja i rusevina. Moj dedo je znao reci: " Sine u zivotu samo trebas znati sabirati i mnoziti nemoj nikad oduzimati i dijeliti" Mozda ima nesto u tome. Lijepo se mnoziti a i sabirati! Malo smo grohnuli zbog lijepog djetinjstva ali se jos ima snage za sve! Radje ohladite tog Sarajliju i njegove mracne spekulacije!

06-11-2008 01:29 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na Mostar me podsjeca mnogo toga...pogotovo sada kad se blizi vrijeme odmora i ponovnog susreta i kada se tesko nositi s "ceznjom"... 01.gif

Blinker, hvala ti za sve ovo lijepo sto si nabrojao, a i dedo ti je pametno govorio 01.gif 10.gif

Ono sto ne mogu da shvatim...kako se neki ljudi lako odricu Mostara i kazu da nije njihov...i meni bi najdraze bilo da je situacija drugacija, onakva kakva je bila u ona dobra, stara vremena, ALI Mostar ce biti MOJ sve dok je grobova i mezara onih koji su se borili za neku ljepsu buducnost i dali ono najdragocjenije sto su imali, svoje zivote... 33.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

06-11-2008 02:01 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ceznjo nema na cemu! Ljudi koji su bili ko moj dedu su izgradili ovaj gradic onakvim kakav je poslije srusen i silovan. Nije se lako odreci Mostara, Rijetko koji grad ugradi i dadne svojim gradjanima onoliko koliko je nama svima dao Mostar zato ga toliko volimo. Oni koji se odricu samo to cine instiktivno jer nije ono sto oni hoce a ne mogu promjeniti pa se odricu. tako im se cini lakse! Ma oni jos gore zapnu kad shvate da nece to tako ici. Mostar nekad i ovaj danas je isti ;sve je to Mostar ranije vidio. Puno puta je rusen i osvajan i ponovo gradjen samo su ljudi drugaciji, njihovo shvatanje vrijednosti, postovanje i ciljevi. Neki su osvajaci postovali a neki ne. Napoleon ga je osvojio na brzaka pa se divio i gradio i ostavio nam pun grad platana.
Svabo je gazio sve ali nije rusio Mostar! Navodno su Talijani preveli jednom neki mrsavi tenkic preko mosta. Austrijanci su dosta toga lijepog ostavili i napravili unikatne maurske zgrade, mostove i urbanizirali grad. Ljudi koji su dosli su se zaljubili i ostavili trag za buducnost a mi koji smo imale se srece tu roditi smo ga rusili, omalovazavali i ranjavali! Sve to Mostar dozivio i ranije i za inat je posao jos ljepsi. zaboravi sitne duse i njihove sebicne namjere! Pogledaj slike sto je Emir postavi i samo ce ti se reci. Vazan je onaj grad koji ti nosis u dusi i ciju projekciju prenosis na sve nas! vazno je da se sacuva vrijednost, kultura i starina za neku novu sretniju djecu. Dje cu ja svoj Blinker zabacit ako ne bude ribe, ako je sve prljavo i zagadjeno!

06-11-2008 02:36 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Blinker:

    Ceznjo nema na cemu! Ljudi koji su bili ko moj dedu su izgradili ovaj gradic onakvim kakav je poslije srusen i silovan. Nije se lako odreci Mostara, Rijetko koji grad ugradi i dadne svojim gradjanima onoliko koliko je nama svima dao Mostar zato ga toliko volimo. Oni koji se odricu samo to cine instiktivno jer nije ono sto oni hoce a ne mogu promjeniti pa se odricu. tako im se cini lakse! Ma oni jos gore zapnu kad shvate da nece to tako ici. Mostar nekad i ovaj danas je isti ;sve je to Mostar ranije vidio. Puno puta je rusen i osvajan i ponovo gradjen samo su ljudi drugaciji, njihovo shvatanje vrijednosti, postovanje i ciljevi. Neki su osvajaci postovali a neki ne. Napoleon ga je osvojio na brzaka pa se divio i gradio i ostavio nam pun grad platana.
    Svabo je gazio sve ali nije rusio Mostar! Navodno su Talijani preveli jednom neki mrsavi tenkic preko mosta. Austrijanci su dosta toga lijepog ostavili i napravili unikatne maurske zgrade, mostove i urbanizirali grad. Ljudi koji su dosli su se zaljubili i ostavili trag za buducnost a mi koji smo imale se srece tu roditi smo ga rusili, omalovazavali i ranjavali! Sve to Mostar dozivio i ranije i za inat je posao jos ljepsi. zaboravi sitne duse i njihove sebicne namjere! Pogledaj slike sto je Emir postavi i samo ce ti se reci. Vazan je onaj grad koji ti nosis u dusi i ciju projekciju prenosis na sve nas! vazno je da se sacuva vrijednost, kultura i starina za neku novu sretniju djecu. Dje cu ja svoj Blinker zabacit ako ne bude ribe, ako je sve prljavo i zagadjeno!


Divno 10.gif 32.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

06-11-2008 07:07 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rijeci su jeftine treba to zivit. Lako je sa distance ili poslje bitke biti general i pametan! Drago mi je ako sam te oraspolozio! Pusti Sevdah i uzivaj!

06-11-2008 08:50 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Blinker, kad ces u Mostar? 02.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

06-11-2008 09:09 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nadam se u Augustu ako se neke stvari poklope da mogu zbrisati na par sedmica!

06-11-2008 09:13 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eto, onda ces "zivjeti" sve ovo lijepo o cemu pises, a u Mostaru moze uvijek biti lijepo kad se hoce 01.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

06-11-2008 09:19 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zato i dolazim, da napunim baterije, da vidim neke drage ljude, ulice, mjesta i havu!
Mozdsa se i radobolje napijem hahaha 02.gif

06-11-2008 09:22 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Posto ja idem prije tebe, zamolicu da ti je malo ociste, pa onda slobodno pij 23.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

06-11-2008 09:30 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dovoljno je da je vidim; nisam odavno! U Mostaru se uvijek imalo sta piti!
Snacemo se nekako. 18.gif 02.gif 02.gif

06-11-2008 09:47 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8039

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od R2-D2:

        citat od Alibaba:

      Ja gledam da ga sto brze zaboravim 01.gif
      Onaj sad dole
      nije moj
      niti ce ikad biti
      a ovaj moj
      ne mogu vratit
      sve da i hocu 18.gif 19.gif

    10.gif 10.gif 10.gif



jebite se obadvojica ...

hocete li i sjecanja da mi ukradete 26.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

06-11-2008 09:55 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

denani, samo ih preskoci 01.gif

Zar ti iko moze sjecanja oduzeti? Meni ne moze, srecom 18.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

06-11-2008 09:59 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

De, Denani ne sekiraj se puno oko toga! kad dodju rasplakace se i nece se trijezniti ni danima ni nocima. Vidis da su u depri i odbijaju realnost. Nigdje im nije bilo ljepse zato moraju malo tatrane ujedati. R2D2 je vjerovatno preprogramiran a Alibaba je izgubio mastu makar trenutno> Bice: Sezame molim te otvori se na Mostarskim Vratima. Biti protiv iako se slazes i to me podsjeca na Mostar!

06-11-2008 10:06 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
bago bago is a Male
moforaja




Poruka: 3303
Location: Suteren

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Šta je, boni?...
Tak'a frka... 01.gif

___________________________________________________________________
665 - Skoro zao

06-11-2008 10:10 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

14.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

06-11-2008 10:13 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com