Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Mjesta, pojave il ljudi koje sam vidio po svijetu a podsjecaju me na Mostar » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od R2-D2:

        citat od Alibaba:

      Ja gledam da ga sto brze zaboravim 01.gif
      Onaj sad dole
      nije moj
      niti ce ikad biti
      a ovaj moj
      ne mogu vratit
      sve da i hocu 18.gif 19.gif

    10.gif 10.gif 10.gif



30.gif vidi njega...a sanja da popravi æenifu i zove raju na feštu 35.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

06-11-2008 10:15 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8039

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ceznjo 10.gif

Blinker 10.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

06-11-2008 10:22 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma pusti bolan scukali se negativci! Ne daj na se i drzi se ponosno! Nemoj Ceznju da neko rastuzi ona mora ostati pozitivna! Alibaba ce promjeniti pjesmu danas ima los dan sigurno je frizura u pitanju! Nego, ja moram na loptu pa da ne zakasnim.

06-11-2008 10:53 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sve je to dio sjecanja....pa ne zamjerite starom tabijatu...
ima taj na izvoz...pa kad ga spuca najlakshe je okrenut glavu....

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

06-11-2008 13:55 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

        citat od R2-D2:

          citat od Alibaba:

        Ja gledam da ga sto brze zaboravim 01.gif
        Onaj sad dole
        nije moj
        niti ce ikad biti
        a ovaj moj
        ne mogu vratit
        sve da i hocu 18.gif 19.gif

      10.gif 10.gif 10.gif



    30.gif vidi njega...a sanja da popravi æenifu i zove raju na feštu 35.gif

smiley24.gifsmiley24.gifsmiley24.gifsmiley24.gif
Ooohhhh bogteneubijo.....javo javo...sto mi ga klizechi uleti...
Bona ja to samo da imam ko ljetnu kucicu...ljetnjikovac u paklu 12.gif 12.gif
A mofofesta je tamo cim vecej sredin....da imaju forumashi dje srat kako treba....smiley24.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

06-11-2008 19:14 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1337
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zar ne seru dovoljno


na forumu 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    06-11-2008 19:24 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ti si kokote trebo onda napisat...zar ne seremo...a ne zar ne seru !!!
    I dobro si povezo....
    02.gif

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    06-11-2008 21:31 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    zorokrik zorokrik is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1337
    Location: St.Marino

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ispravka:


    zar ne serete dovoljni na forumu?? 02.gif

    ___________________________________________________________________

      bar_dan.gif

      06-11-2008 22:05 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      vehabije vama na dusu treba 13.gif

      06-11-2008 22:23 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      zorokrik zorokrik is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1337
      Location: St.Marino

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sta ce ti vehabije

      ima ih na forumu gorih 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        bar_dan.gif

        06-11-2008 22:50 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        RE: Mjesta, pojave il ljudi koje sam vidio po svijetu a podsjecaju me na Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Blinker:

          Evo malo i mi stranci sto izgubljeno lutamo po raznim tribinama i stajanjima da dodamo nesto sto nas je podsjetilo na Mostar. Nesto smo nam je odmah trznulo poznatu mahalu u sjecanje. Neko rece miris vruceg asvalta poslije ljetnje kise. Ako se sjecate nekad je Mostar imao zute pustinjske kise ( navodno prasina iz Sahare) u Augustu. Uglavnom brze kisice pa odmah toplo sunce i isparavanje. Neko mjesto, dogadjaj, slike prirode ili arhiktekture. Kad sam bio u Spaniji vidio sam iste kuce, maursku arhiktekturu, iste ulice i prozore samo nije mirisalo na pecene paprike i sataras! Neka poznata rijeka bilo sta sto je okinulo trigger. Meni se svako malo desi da negdje budem i nesto vidim pa me odnese u Mostar. Svarno sam puko ko taraba!


        Nisi puko nego ne možeš od topraka pobjeæ... Kao ni ja... Zahebana stvar toprak. Bez njega si ko stablo iz korijena išèupano...
        Naš problem je gori - toprak koji smo mi ostavili za sobom postoji samo u našim sjeæanjima i uspomenama - jedan zauvijek izgubljen svijet koji više nikada neæemo dobiti nazad i koji se više nikad neæe ponoviti.

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        06-12-2008 01:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Muntahta:

              citat od denani:

            Citaj sada ....

            -napolju sunce ....moram li objasnjavati .... 26.gif

            -na Cd ...pjevaju Dusko Kulis i Keba... nekakvi mixevi ...a meni se skupilo 26.gif

            -upravo jeo ... suhog mesa ... 26.gif podsjeti me na Zmajevac mesaru na pocetku Fejiceve ...

            -zena pristavlja kafu ....

            Boze ...

            je li to do mene, vrati me ... MOSTAR 26.gif


          denani nisi sam..sva moja sanjarenja...svi moji odlasci u krevet...sva moja budjenja...svaki tren...moje misli su sa Mostarom...onakvim kakvim ga mi pamtimo 33.gif


        Ðe me naðe...

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        06-12-2008 01:43 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od R2-D2:

              citat od Carmela:

                citat od R2-D2:

                  citat od Alibaba:

                Ja gledam da ga sto brze zaboravim 01.gif
                Onaj sad dole
                nije moj
                niti ce ikad biti
                a ovaj moj
                ne mogu vratit
                sve da i hocu 18.gif 19.gif

              10.gif 10.gif 10.gif



            30.gif vidi njega...a sanja da popravi æenifu i zove raju na feštu 35.gif

          smiley24.gifsmiley24.gifsmiley24.gifsmiley24.gif
          Ooohhhh bogteneubijo.....javo javo...sto mi ga klizechi uleti...
          Bona ja to samo da imam ko ljetnu kucicu...ljetnjikovac u paklu 12.gif 12.gif
          A mofofesta je tamo cim vecej sredin....da imaju forumashi dje srat kako treba....smiley24.gif


        Auuuu....pa ti moraš i kopat zidove, meæat cijevi veæih profila 35.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        06-12-2008 08:39 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        sarah sarah is a Female
        bice nesto od mene


        Poruka: 309
        Location: stvaram novi svijet ...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        miris lipe ... uvijek me podsjeti na Mostar, na Santicevu ... vrati me u jedan sasvim drugi svijet ...

        Prinac girl_namiguje.gif

        06-25-2008 13:56 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
        Koscela2 Koscela2 is a Male
        trudim se




        Poruka: 180
        Location: Kengurija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        New Norcia Hotel

        Jednog lijepog dana otisnemo se sjeverno od grada, nekih 200km da vidimo neki manastir. Tu su nekada davno dosli nekakvi spanski monasi i izgradili par objekata uz crkvu. Sami se prehranjuju, prave vino, maslinovo ulje, imaju svoje zito , ma sve imaju. Za nas "necrvenjake" galerija je bila jedino sto je bilo vrijedno vidjeti.....osim!!!. Haj rucacemo u nekom motelu koji je tu u sastavu i kad smo usli, fino mi se sve preokrenu u glavi. Stara gimnazija od A do Z !!! , vrata, lukovi, portirnica, stepenice, ograda stepenica. Ma sve! Napravih par slika koje sad nemogu naci ali cu se potruditi ovih dana. Nevjervatno.

        ___________________________________________________________________

          ne_znam.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Koscela2 dana 06-26-2008 u 15:02.

          06-26-2008 14:56 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
          Krle Mo Krle Mo is a Male
          trudim se




          Poruka: 160
          Location: iz dubine duse

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mislim, sta reci ? Ukazuje mi se prilika da ovog ljeta nakon svih ovih godinica prvi put dodjem...Cini mi se da ce mi se noge odsjec i srce zalupat kao kad bi nekad vidio bivsu dragu, a sujetno ''napuhan'' prikrivao suludu ceznju da je poljubim jos strasnije nego li ikada prije. U gradu u kojem sam postoji jedna ulica starih platana slicna bilo kojoj koja vodi od Rondoa, tu je i park i jedna kafanica....sve je to puno vece nego li u Mostaru ali s vremena na vrijeme sjedne nas pet sest, nismo se ni poznavali prije ali bitno je da smo iz Mo odmah se znamo...( sad je to ko da se znamo sto godina). Ima nas mladjih, mojih i starijih generacija....Kada prodju sjetne i tuzne, namiri se blesa pa krenu mostarske liske, pogotovo ove starije, i onda ne moze ti niko s nama...Kad je gazda tu obavezno sijedne da se saberemo i ne propusti da kaze: '' Stvarno ste vi Mostarci posebna nacija ! ''. Ne znam...razumjem ja sve to, novo staro, ovo ono...ali sam ponosan sto ne rodio bas Mostar i sto me niko ovdje ne zove imenom i prezimenom vec: ''Dje si Mostarac, sta ima?'' trudeci se da pogode dijalekat, ponekad to smijesno zvuci...( poso mi je rad po kucama).
          A da, ima i odlicna trimusa u borovoj sumi ali nema Radobolje, na kojoj sam se znao umivat nakon trcanja i vidjeti i najmanje zrno piijeska medj kamenjem. Ponosan sam na svoje uspomene i sjete,hrane me i brane od surove realnosti, ponekad mi je zao ljudi koji nemaju sjecanja to je kao da nisu ni zivili...Zivot nije ono sto zivimo vec ono cega se sjecamo !

          ___________________________________________________________________
          ...ma, treba da govrim ono sto sutim, a da sutim ono sto govorim...

          07-06-2008 07:29 Krle Mo is offline Posalji Email za Krle Mo Pregledaj poruke od Krle Mo Dodaj Krle Mo u listu prijatelja
          Blinker Blinker is a Male
          guster


          Poruka: 75
          Location: Australia
          pokretac teme Thread Started by Blinker

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          De ima li iko normalan ovde da mi kaze kako da zakacim kakvu sliku. Patim se ali ne ide.
          Ljudi stavljaju slike i neke su prekrasne a meni ne ide pa ne ide. haj neko posalji instrukcije ovo me izludi. Krle ne brini samo zapucaj. ja se isto polu spremam, ako se neke sitnice poklope odoh ja zustro. Avion, lova u dzep, osmijeh, naocale i malo muzike u uho pa sta bude. ne trebaju koferi i jeftini pokloni samo sibaj!

          07-08-2008 02:47 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7603
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Blinker:

            De ima li iko normalan ovde da mi kaze kako da zakacim kakvu sliku. Patim se ali ne ide.
            Ljudi stavljaju slike i neke su prekrasne a meni ne ide pa ne ide. haj neko posalji instrukcije ovo me izludi. Krle ne brini samo zapucaj. ja se isto polu spremam, ako se neke sitnice poklope odoh ja zustro. Avion, lova u dzep, osmijeh, naocale i malo muzike u uho pa sta bude. ne trebaju koferi i jeftini pokloni samo sibaj!


          Ako si donator, možeš stavljati veæe slike. Ako nisi, velièina je 39KB, pa ti smanji odreðenu sliku kako znaš ili ovako
            http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=22067&sid=

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          07-08-2008 08:55 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          Blinker Blinker is a Male
          guster


          Poruka: 75
          Location: Australia
          pokretac teme Thread Started by Blinker

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bas ti hvala Carmela! Imam Irfanview i jos nekolik odrugih ali opet nije islo. Probacu ponovo i smanjiti do daske pa sta bude.
          Jos jednom hvala!
          10.gif

          07-08-2008 09:02 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7603
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Da bi poslao sliku moraš kliknuti u polje "odgovori" dolje desno ispod zadnjeg napisanog posta na temi.
          Kad to uradiš, ideš dalje:
          1. u polje za pisanje posta staviš bilo kakav znak, makar i taèku pa nakon toga
          2. klikni dole na "dodaj file/sliku"
          3. kad se gore "otvori" ono prozorèe, ti klikni na "pregledaj" i izaberi želejnu sliku s kompa
          4. kad si je oznaèio, klikni na ono "otvori"
          5. klikni na "dodaj file"
          6. klikni na "pošalji poruku"

          to je to 01.gif

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          07-08-2008 10:02 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com