Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » mali zeleni u chitluku » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Blagajac Blagajac is a Male
raja




Poruka: 1972
Location: Nederland

mali zeleni u chitluku Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neobièni krugovi


Izvanzemaljci kod Èitluka !?



Svi krugovi imaju savršene linije široke 10-ak cm i povezani su sa središnjim, a u njegovoj je sredini pravilni kvadrat, takoðer od spržene trave. Nevjerojatno je da potpuno suha trava izvan krugova i u njihovoj sredini ni milimetar dalje nije izgorjela.



ÈITLUK - U Donjem Velikom Ograðeniku u èitluèkoj opæini, 10-tak kilometara od Meðugorja zamijeæeni su na livadi gotovo savršeni krugovi. Na sredini prostrane livade u osušenoj travi devet je crnih krugova od posve spržene trave.

Jedan veæi u sredini, èetiri s vanjske strane promjera 140 cm, te èetiri nešto manja s unutarnje, a svi su povezani pravilnim crnim linijama izgorjele trave.

Svi krugovi imaju savršene linije široke 10-ak cm i povezani su sa središnjim, a u njegovoj je sredini pravilni kvadrat, takoðer od spržene trave. Nevjerojatno je da potpuno suha trava izvan krugova i u njihovoj sredini ni milimetar dalje nije izgorjela. Èudne crne krugove stalno obilaze Brotnjaci.

Šumar Mato Odako, na èijoj su se neobraðenoj njivi pojavili krugovi kazao je za Veèernji list kako ne vjeruje da bi to ijedan èovjek mogao napraviti. I lani su se na jednoj njivi u okolici pojavila tri kruga promjera otprilike tri metra, no nitko tomu nije pridavao neku važnost – rekao je šumar Mate.

___________________________________________________________________


    [
      B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

    08-19-2008 12:18 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
    bago bago is a Male
    moforaja




    Poruka: 3303
    Location: Suteren

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Treba odma' metnut kakav štand... 01.gif

    ___________________________________________________________________
    665 - Skoro zao

    08-19-2008 12:24 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sletili u Donji Veliki Ograðenik...
    Lako im izgovorit...

    08-19-2008 12:28 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kuku po naslovu ja mislio opet neka provokacija...
    OKLEN REKO MUSLIMANA SAD U CITLUKU...
    I sto nas zovu mali ??????
    dobro je....
    02.gif

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    08-19-2008 17:49 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    LEA LEA is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 361
    Location: tamo iza cose

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Medjugorje se izgradilo,vakat je da se predje na Donji Veliki Ogradjenik 02.gif

    08-19-2008 18:33 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
    Mia Mia is a Female
    ne more meda




    Poruka: 41
    Location: svuda pomalo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neka su i nas posjetili,imali su sta vidjeti,ako nista nismo se postidili prelijepe nam Hercegovine 18.gif

    08-19-2008 18:53 Mia is offline Pregledaj poruke od Mia Dodaj Mia u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od R2-D2:

      Kuku po naslovu ja mislio opet neka provokacija...
      OKLEN REKO MUSLIMANA SAD U CITLUKU...
      I sto nas zovu mali ??????
      dobro je....
      02.gif


    Što bi i ti prisvajao sve što je zeleno....e ne more 19.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    08-19-2008 18:55 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    funkyg funkyg is a Female
    bazencic




    Poruka: 4040
    Location: starMo-Vela havle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vala Robo istog smo misljenja.
    Okle toliko i malih zelenih,jos ovaj sumar ko zna sta je moto

    ___________________________________________________________________



        08-19-2008 19:10 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Carmela:

              citat od R2-D2:

            Kuku po naslovu ja mislio opet neka provokacija...
            OKLEN REKO MUSLIMANA SAD U CITLUKU...
            I sto nas zovu mali ??????
            dobro je....
            02.gif


          Što bi i ti prisvajao sve što je zeleno....e ne more 19.gif 13.gif
        Bjeri bona nosmitefore...
        Reci Bagi drugi put kad bude scheo pravit kropove....da ne pije noc prije...jer kad bude poljevo bemzinom da hin napravi...more sam sebe upalit...
        Pa eto i na toj slici od tog cuda vam vaseg/njihovog....sve nesto uhero.....
        Mozda su neke babe i dede od tamo samo povjerovale....i ono malo neuka naroda...
        A vako...po slici....mozda....neko...kome glaukom napo oci...i povjeruje....
        da nisu gospu vratili....dan te hebo????
        05.gif

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        08-19-2008 19:25 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        zvechka zvechka is a Female
        samo sto nisam


        Poruka: 1374
        Location: Somewhere nice

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          04.gif

          08-20-2008 09:04 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od bago:

            Treba odma' metnut kakav štand... 01.gif



          opasno osladilo vama Hercegovcima "klepanje" paretina na "chudesima" 02.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            08-20-2008 09:58 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            bago bago is a Male
            moforaja




            Poruka: 3303
            Location: Suteren

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Samo u èuda vjerujemo... 02.gif

            ___________________________________________________________________
            665 - Skoro zao

            08-20-2008 10:23 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
            Blagajac Blagajac is a Male
            raja




            Poruka: 1972
            Location: Nederland
            pokretac teme Thread Started by Blagajac

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            mozete vi to i bolje
            dosad najbolja ona
            lahko im izgovorit 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________


              [
                B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

              08-20-2008 10:54 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
              Blagajac Blagajac is a Male
              raja




              Poruka: 1972
              Location: Nederland
              pokretac teme Thread Started by Blagajac

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              stigao novi materijal












              Šala


              Èitluk: "Izvanzemaljci" koristili obruèeve od baèvi



              Nekim poduzetnim Hercegovcima sigurno je žao što se radi samo o neèijoj šali. Krugovi, kao nova turistièka atrakcija, još æe prièekati.



              ÈITLUK - Unatoè paklenim vruæinama Hercegovci i turisti koji se tamo zateknu svraæaju na livadu na kojoj su se pojavili misteriozni krugovi. Mještani kažu kako ih ljudska ruka nije mogla napraviti.

              Kada su èuli da su im se u susjedstvu pojavili misteriozni krugovi, stanovnici iz okolice Èitluka, radoznalo su krenuli prema Miliæevoj staji - mjestu gdje su se navodno spustili izvanzemaljci. Strah od "malih zelenih"
              kod njih ne postoji.

              Krugovi su iznenadili mnoge, a neki su dolazili više puta i kao pravi detektivi krenuli u otkrivanje istine.

              'Našli smo u blizini obruèeve od drvene baève koji odgovaraju krugovima, veæe i manje. Znaèi, manji u sredini, pa veæi i veæi', rekao je jedan oèevidac Novoj TV.

              Obruèevi od baèava, drveni okvir i fantastièna prièa o posjetu izvanzemaljaca postala je samo dobra šala.

              Nekim poduzetnim Hercegovcima sigurno je žao što se radi samo o neèijoj šali. Krugovi, kao nova turistièka atrakcija, još æe prièekati.

              ___________________________________________________________________


                [
                  B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

                08-20-2008 11:45 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
                Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
                moforaja




                Poruka: 5981
                Location: U podrumu

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                .....nema ukazanja...... 19.gif
                .....ništa od biznisa....... 24.gif 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________
                Moj Mostare ko ti lomi grane,
                ko zavadi mostarske jarane,
                ko to tebi istoriju piše,
                ko to želi da te nejma više.

                08-20-2008 12:20 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
                bago bago is a Male
                moforaja




                Poruka: 3303
                Location: Suteren

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Sve su to...
                Obmane i laži...
                Ima vanzemaljca...
                Da je k'o miš... 02.gif

                ___________________________________________________________________
                665 - Skoro zao

                08-20-2008 12:31 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
                Stari Grad Stari Grad is a Male
                moforaja




                Poruka: 10597
                Location: iza zvijezde

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Blagajac:

                  Našli smo u blizini obruèeve od drvene baève koji odgovaraju krugovima, veæe i manje. Znaèi, manji u sredini, pa veæi i veæi', rekao je jedan oèevidac Novoj TV.


                Aaaj levata majko draga... 21.gif Pa pameti pusta, bolje da ti ode na pašu nego obruèi od baèvi...
                Prilika stoljeæa za biznis - i gledaj delegata. Mogo je još i komisiju dovest da zapisnik naprave...
                Na šta je došlo kad su u Èitluku krenuli izbijati sebi pare iz džepa...
                Buduænost Hercegovine je u opasnosti...

                ___________________________________________________________________
                ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                  moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                .. dosta je vise i tebe i tvoje
                  tiranije
                ...

                08-23-2008 20:59 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                majkee_mi majkee_mi is a Male
                avenija kruzno




                Poruka: 232
                Location: negdje na Starom mostu

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                skutori su to izmislit ce oni jos svasta nesta

                ___________________________________________________________________
                AKO DINO RAÐA ZASTO JE GORAN KARAN?

                08-23-2008 21:37 majkee_mi is offline Homepage of majkee_mi Pregledaj poruke od majkee_mi Dodaj majkee_mi u listu prijatelja
                nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com