Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Go-go plesacice i vasa misljenja? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
BlackSoul BlackSoul is a Female
seka




Poruka: 905
Location: Tamo gdje se dobro osjecam, gdje je zivot jednostavan i lak, tamo gdje ljudi gledaju ljude kao osobe koje su kao i oni sami, tamo gdje se raja uzajmno postuje i cijeni... eto... tu bi voljela da se nalazim... a inace sam u Hügelsheim-u (baden baden)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neche, ima mrezhica 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
29.gif

09-01-2008 23:40 BlackSoul is offline Posalji Email za BlackSoul Pregledaj poruke od BlackSoul Dodaj BlackSoul u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cok:

    bezze skroz nidje veze,cuj go-go,gledas digne ti se cundara i kuci ga odneses suhog,nidje veze 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


Govori za sebe 11.gif 11.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-02-2008 12:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dakle - ko je prva moforaja go-go plesacica? 27.gif

slike hocemo 19.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-02-2008 17:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
LaraSa LaraSa is a Female
proplivala




Poruka: 26
Location: Sarajevo i Mostar

RE: Go-go plesacice i vasa misljenja? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od funkyg:

    Pitanje za cure: dal bi vi plesale za pare?
    dal bi ako bi plesale ,dal bi vam bilo neugodno?
    do koje granice bi se skinule?
    sta bi sve bile spremne pokazati?
    sta vi mislite o curama koje plesu tako?
    dal ih smatrate droljama?
    jel ste ljubomorne ili jel vam smeta ako vasi decki pilje u odredjene koke (go-go) ?


    pitanje za decke: sta vi mislite o tim plesacicama?
    dal ih smatrate droljama?
    dal bi bili s curom koja plese taj ples po nocnim klubovima?
    dal su vam one sexy?
    dal bi zeljeli imati takvu curu tj jel bi tjeli da vasa cura tako plese?


Puno ti meni oko tih Go-Go se zanimaš!Nije to loš posao ako imaš predispozicije za to i još voliš to raditi,a i èuvaju te jer je velika razlika striptizeta i Go-Go plesacica.

___________________________________________________________________
Sve je isto samo njega nema.........

09-24-2008 14:40 LaraSa is offline Pregledaj poruke od LaraSa Dodaj LaraSa u listu prijatelja
dajdzinica dajdzinica is a Male
mofo beba


Poruka: 9

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ZANIMLJIVO.....ZANIMLJIVOOO fankiyg , 23.gif po mojim nekim saznanjima u ovom mjesecu su mostarci imali priliku nesto slicno i pogledati ...kako ono bjese.... 18.gif aha misli da se sad zove concerto club...hahaha

___________________________________________________________________
SAFO MOJA SAFO,MOJ NEVJERNI DRUZE....

09-25-2008 22:34 dajdzinica is offline Pregledaj poruke od dajdzinica Dodaj dajdzinica u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle
pokretac teme Thread Started by funkyg

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dajdzinica:

    ZANIMLJIVO.....ZANIMLJIVOOO fankiyg , 23.gif po mojim nekim saznanjima u ovom mjesecu su mostarci imali priliku nesto slicno i pogledati ...kako ono bjese.... 18.gif aha misli da se sad zove concerto club...hahaha


Bile su Beogradjanke u Alibabi prije mozda nekih 10ak dana,raja odusevljena,a tek jaaaaaaa 27.gif 27.gif 27.gif

___________________________________________________________________



      09-26-2008 11:02 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com