Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Kako prestati pusiti (cigare)? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1118

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 13:00.

08-30-2003 23:24 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2957
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Najbolje je da je
ubacuju 19.gif 35.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      08-30-2003 23:30 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 13:00.

      08-30-2003 23:31 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jel o' tablu ili je zakucat? 11.gif

      08-30-2003 23:32 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 13:00.

      08-30-2003 23:42 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 13:01.

      08-30-2003 23:54 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tajna je u mjestu na koje ih ljepish
      Zavisi gdje ih heftash...
      Nije isto... 19.gif

      08-31-2003 00:03 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 13:01.

      08-31-2003 00:06 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      [

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 13:01.

      08-31-2003 00:08 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od hanka kafanka:

            citat od OMAHA:

          Tajna je u mjestu na koje ih ljepish
          Zavisi gdje ih heftash...
          Nije isto... 19.gif


        ma bjezi omaha

        ne prisjedaj mi na muku 21.gif 21.gif

        gdje ga god priheftam djaba 35.gif


      Bash si sva mjesta isprobala!? 11.gif

      08-31-2003 00:18 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 13:02.

      08-31-2003 00:21 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma kontam neshto... 13.gif

      koje li si ti cigare pushila

      pa ih se nemeresh tako kanit? 19.gif


      Blago njima! 27.gif 11.gif

      33.gif

      08-31-2003 00:24 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      daors daors is a Male
      brato




      Poruka: 817
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hankic nije ti lako
      plaho te razumijem
      presto pusit ima 2 god
      e onda me koturali
      a bio ko stiglic
      pa sam smrso 12 kg zadnjih 5 mj
      mada sam opet debo
      al polako

      ___________________________________________________________________
      Budi na kojoj si

      08-31-2003 00:26 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ~

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-17-2006 u 13:02.

      08-31-2003 00:26 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      TemaMomci.gif

      08-31-2003 00:27
      daors daors is a Male
      brato




      Poruka: 817
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      gg bruke
      tek sad vidjeh da je tema na zenskom kutku
      i jos skrenuh sa teme
      24.gif

      ___________________________________________________________________
      Budi na kojoj si

      08-31-2003 00:36 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
      Mala
      Dobri duh

      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nikad nisam pokusala, ma niti razmisljala da prestanem pusiti!
      Zbog zdravlja bi MORALA odmah da ih bacim, ali budala.....sprasim 2 kutije bez problema!
      Jer.....uzivam u svakom dimu koji povucem....ako ne uzivam...gasima, taman da je tek zapaljena!

      A kako prestati.....uf........znam par ljudi koji su mi bliski i koji su jednostavno odlucili, baciji kutiju i....gotovo........a oni sto su pokusavali sa raznim forama tipa, flastera, zvaka, akupunkture...ma nista! 21.gif

      E da.....moja sefica, koju inace pucaju filmovi meditacije, reikija, joge i sl., bila zimus u Indiji i .........jednostavno prestala....nije joj na pamet palo! 01.gif

      Eto prijedloga....pare ustekane od "nekupovine" cigareta......karta za Indiju + duhovno "ciscenje" i povratak sa smijeskom 07.gif i bez duhanskog dima!

      08-31-2003 01:24 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
      tekija2 tekija2 is a Female
      carica decembra '03


      Poruka: 1116

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E ovako draga moja MIKO prije nego sto sam ostala trudna na prvo djete pusila sam ko turcin,kad sam saznala onaj momenat da sam trudna,izadzem iz ginekologa i punu kutiju cigara bacim u smece.Od tad pusila nisam 2 god, kad mi je sincic imao 20 mjeseci ja zatrudnim na drugo rodi se curica,nije proslo mozda neki 2 mjeseca mene povuce glupa zelja za cigarom.I tako ti se ja propusim 21.gif

      Mislim da samo cvrsta volja moze to uraditi, recimo kod mene je bila ta volja da rodim djecu zivu i zdravu i da ih netrujem u sebi.

      SAMO CVRSTA VOLJA I SAMO CVRSTA VOLJA. 01.gif

      ___________________________________________________________________
      ZaGuzicu.gif

      08-31-2003 02:23 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      znas kako prestati ?

      pitaj Mark Twena, on ima savrsen recept.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      08-31-2003 03:29 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Mika Mika is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 310
      pokretac teme Thread Started by Mika

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dedera Tana, da ga ja ne gonjam, ti pitaj, pa mi reci 07.gif

      Tekija, i ja sam prestajala istog momenta kada sam pocela da planiram trudnoce(2), bebe su bile oko godinu dana stare kad bih opet pocinjala pusit. tu nije bilo problema prestati. Ja nisam ovisnik o nikotinu, umrla bih da uvucem dim, znaci corak pusac. Ali brate drag mi proces, zapaliti, pa prvi dim, pa ga odpuhnut sto dalje od sebe. Uh, meraka. Kada nemam cigare, nikada ne bih samo zbog toga izasla da kupim, ali kad su tu, ispred mene, mogla bih ih samo kalemit jednu na drugu. Prokletstvo (ali slatko). Ma zao mi djece, mada su rijetko oko mene kad pusim, uvjek ih tjeram u svoju sobu, da nisu u dimu. Moram se stvarno nakanit pa prestat.
      Od ponedeljka cu 11.gif

      ___________________________________________________________________

        08-31-2003 03:55 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
        Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com