Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Kako prestati pusiti (cigare)? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zapali li se ili se popusi? 02.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

09-24-2014 11:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
oktobar oktobar is a Female
trudim se


Poruka: 240

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svako treba sam da pronaðe neki motiv, dovojno jak.
Dobro je i napisati na papir dobre i loše strane prestanka pušenja, pa se malo zamisliti nad tim 07.gif
Od svega najbitnije je, kad veæ odluèite da prestajete, promijeniti stare navike. Ne sjediti besposlen, ne piti kafe u društvu (barem dok traje krizni period) i uopšte rasporediti aktivnosti tako da imate cijeli dan ispunjen i da nemate kad misliti na cigarete.

___________________________________________________________________
"O sreæi se æuti", jel' ono bješe...

01-08-2019 21:57 oktobar is offline Pregledaj poruke od oktobar Dodaj oktobar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hahaha a baska autorica teme je naglasila CIGARE 13.gif 13.gif 13.gif

konta ona sto je sigurno sigurno .... haj ti ... 11.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-09-2019 17:52 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
oktobar oktobar is a Female
trudim se


Poruka: 240

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da ne bude pogrešno shvaæena jer i podforum je malo neodgovarajuæi za ovu temu 19.gif

___________________________________________________________________
"O sreæi se æuti", jel' ono bješe...

01-09-2019 20:23 oktobar is offline Pregledaj poruke od oktobar Dodaj oktobar u listu prijatelja
Ortak
SexNepoznat

Poruka: 11
Location: Banja Luka

Motivacija i povod Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo ja sam prestao sa cigarama ima mjesec i po dana. Skinuo sam sebi neku aplikaciju na telefon koja broji dane, ustedjen novac i kao funkcije koje se vracaju poslije prestajanja(povratak cula mirisa, normalizacija organa za disanje i slicno). Stvar koja me je najvise iznenadila je novac koji sam ustedio. Naime, uvijek sam na kraju mjeseca imao naviku da podignem brzi kredit . A sad mi je jos i ostalo para. Moja topla preporuka je da skinete tu aplikaciju, jer svaki put kada budete imali zelju da zapalite, pogledajte u tu aplikaciju da vas ona motivise.

lp, i sretno sa prestajanjem

02-25-2020 14:37 Ortak is offline Pregledaj poruke od Ortak Dodaj Ortak u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jel ovo do brzog kredita ili sto si prestao pushiti
opet reklama, pa zaradis li sta kada ovako navlacis raju na zlo

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

02-25-2020 19:53 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com