Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Mustafa Busulad » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (33): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

    a zar to nije samo po sebi jedna patologija?

    Alija Izetbegoviæ ležao u zatvoru zbog komunista, doèekao svojih 5 minuta i izvukao Busuladžiæa iz naftalina, glorifikovao ga. umeðuvremenu umro ali njegov sin nastavlja da glorifikuje Busuladžiæa.

    Džemaludin Latiæ, ležao u zatvoru zbog komunista, isto s Alijom. došla 1993. godina, došlo njegovih 5 minuta, u Zagrebu (èudne li koincidencije, Zagreb, endehazija), dakle snima ilahiju "Ya Mustafa, sjajna zvijezdo duge noæi!, pucali su preko prsa kjafiri, pocrkali manji neg' se rodili..."

    pockrali - termin žargon zabranjen èak i za životinje, bio je jedan profesor na veterinarskom fakultetu, koga èuje od studenata da upotrijebi rijeè "crknuti", taj sigurno neæe položiti ispit.,

    dakle, komunisti, pocrkali mani neg se rodili... jer su ubili Mustafu ujku Busuladžiæa
    hajde de, pjesnièka sloboda, to "crknuti" Latiæ donio sa sobom iz svog sela pokraj Gornjeg Vaukfa i ubacio u ilahiju.

    i tako nam je sve, državu vode seljaci i bivši pastiri koza i ovaca.

    i ovo je vid fašizma, mrziti seljake, al šta de se radi. lako je vama u Kanadama i Amerikama... a nama u BiH ostaju seljoberi na vlasti. zaboli vas neka stvar.



JOPET i ponovo govorimo o principu, ne o Laticu, Izetbegovicu, profesorima, seljacima
govorimo o konkretnom slucaju

hoces neku normalnu drzavu ali neces da si principijelan i tako VAS 3 miliona i ja sam VAM kriv..

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

10-29-2016 23:24 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

slažem se, da je normalna država, istražili bi istorièari da lije bio ustaša ili nije...

ali ko su danas naši istorièari?

Laviæ, direktor Preporoda, samo po sebi govori, znaèi direktor novvinske kuæe "Preporod", SDA par exelance, ne treba on ništa istraživat, on ne smije ništa drugo napoisati u pamfletu nego da NIJE bio ustaša taj Busuladžiæ

drugi istorièar, Velagiæ, dekan katedre za historiju u Mostaru, nije SDA ali je u Sefera Haliloviæa stranci, dakle opet "mali musliman", ne smije jadan reæ da je Busuladžiæ malo koketirao sa Musolinijem

treæi istorièa, pardon povjesnièar, onaj Hrvat što negira piramide u Visokom... sam po sebi što je Hrvat, teško da æe proglasiti Busuladžiæa ustašom,


ostaje nam da damo nekom Dodoikovom èeniku istorièaru da to istraži. ma ne mora ništa istraživat, za njega je 100% Busuladžiæ ustaša.

haloo, nema u ovoj zemlji objektivnosti. paralelni svjetovi, paralelne istine, dvostruki i tzrostruki životi.

evo kad ti na forumu nema objektivnosti i istog mišljenja, zamisli sad sve ovo gore što ti nabrojah

___________________________________________________________________

    10-29-2016 23:32 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ima nesto sto se zove karakter
    a karkter se razvija
    pa je jedan mali djelic karaktera principijelnost...

    pojedinac mora mijenjati sebe prije nego sto trazi da se drzava ...

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    10-29-2016 23:34 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      slažem se, da je normalna država, istražili bi istorièari da lije bio ustaša ili nije...

      ali ko su danas naši istorièari?

      Laviæ, direktor Preporoda, samo po sebi govori, znaèi direktor novvinske kuæe "Preporod", SDA par exelance, ne treba on ništa istraživat, on ne smije ništa drugo napoisati u pamfletu nego da NIJE bio ustaša taj Busuladžiæ

      drugi istorièar, Velagiæ, dekan katedre za historiju u Mostaru, nije SDA ali je u Sefera Haliloviæa stranci, dakle opet "mali musliman", ne smije jadan reæ da je Busuladžiæ malo koketirao sa Musolinijem

      treæi istorièa, pardon povjesnièar, onaj Hrvat što negira piramide u Visokom... sam po sebi što je Hrvat, teško da æe proglasiti Busuladžiæa ustašom,


      ostaje nam da damo nekom Dodoikovom èeniku istorièaru da to istraži. ma ne mora ništa istraživat, za njega je 100% Busuladžiæ ustaša.

      haloo, nema u ovoj zemlji objektivnosti. paralelni svjetovi, paralelne istine, dvostruki i tzrostruki životi.

      evo kad ti na forumu nema objektivnosti i istog mišljenja, zamisli sad sve ovo gore što ti nabrojah


    mense cini da ti nisi pricto nista od one 3 postavke koje sam zakacio
    ali hajd do tebe je 02.gif

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    10-29-2016 23:35 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    --evo proshlo je 70 godina od Imena i lika ovoga Busuladzica ,kazete stvar principa ..zar ne bi bilo bolje ime skole nazvati imenom Pticija Pjesma ,--ako sam sta naucio odnosno zapazio na zapadu da imena ulica se uopste ne daju po imenima ljudi ..poneka ulica se zove po imenu nekog njihova sveca koji ne iritira narod ,jer taj narrod je jednonacionalan i nece izazavti nicije negodovanje ..skola Sveti Sava u srbiji nece izazavati nikakave efekte kod naroda jer je gotovo jednonaciopnalna strukutrua stanovnistva

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    10-30-2016 00:43 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..hajmo brate onda rehabiltovati sve generale Handzar Divizeje i ustaski poglavnika i cetnickih Vojvoda i da onda imamo drzavu po mjeri odnosno volji naroda

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    10-30-2016 00:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Cemu izvlaciti Busuladzica ako vec imamo Hujku i na hiljde takvi ljudi koji su dali svoje zivote za drzavu koju danas imamo ako vec neko zeli da daje imena ulica po mrtvim ljudima ..mislim da je puno bolje davati imena koja nikada i niko nece mjenjati ..nazive ulica kestena ili ulica platana nece nikada ni jedna vlast za seldeci sto godina promjenuti jer nema potrebe jer ti nazivi ne vrjedjaju nikoga

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-30-2016 u 00:53.

    10-30-2016 00:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ja mislim da ovi mrtvi vishe koriste ovima zivima jer na rcun njih idu da presjecaju vrpce i nazdiru guzice postavljajuci spomen ploce u ime mrtvi ljudi ..koliko bi onda trebalo da bude podignuto natpisni ploca sa imenima skola onih koji su pobijeni na Blajburgu

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    10-30-2016 00:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..evo vec danas u Mostaru neznam vishe pola ulica po sadasnjim nazivima i ko ce nama napraviti navigaciju za auta ,zbunili bi deset satelita 04.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-30-2016 u 00:56.

    10-30-2016 00:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hebo ga patak

    evo na najnizem mogucem nivou

    @ green

    ....skola...musliman....ustasha... 08.gif ...nemore

    @ ja

    .....daj dokaze......


    @ green

    ...reko cojek.....mrsko mi citati ako nije ono sto se more ukomponovati u moje misljenje....

    @ vjetar

    ....ne kontam

    @ ja

    ja u klin ti u plocu.. ti neces, a ja hocu.... 02.gif

    vrijeme za dupli pelinkovac.. 04.gif

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    10-30-2016 00:56 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zar ne spavate..
    mora da si vjetre predoziro kaHvom ( na arapskom se kahva kaze kahva, tacnije kahvah..ne moramo se uvjek gonit moremo se nekad i edukovat)
    a sad je i Stecku vrijeme...da se pojavi

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    10-30-2016 01:03 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nije mi mrsko èitati, prièao sam na viber sa rodbinom dok smo diskutovali 13.gif
    bravo opet za Vjetra, škola "Ptièiji pjev", niti koga vrijeða, neutralno i fino.

    umoran sam ja od davanja dokaza, u stvari niti sam istorièar, niti su moji dokazi relevantni.

    problem je što ti, Pravimostarac, vjeruješ SAFF i ostalim portalima i sajtovima, a ja više vjerujem objektivnoj Slobodnoj Evropi ili Osloboðenju, N1 televziji, Buki itd.

    kao da gledam, glavna teza SAFFovaca je da je je Busuladžiæ bio kontra komunizma, a nije bio za fašiste i NDH.

    teško je to povjerovati da su to doba bio nešto treæe i neutralno,
    bio je ili crven ili sa slovom U,

    i još nešto... sad èitam neke komentare, u Medresi èak neki magistriraju i doktoriraju na liku i djelu Mustafe Busuladžiæa. divno, krasno. fazon je glorifikovati i u zvijezde ukovati bar poneku bošnjaèku liènost. a jednom kad se meHki Ujo ukuje u zvijezde, ako veæ nije... to æe biti velika mrlja i bukvalno æe anamo oni jedva doèekati i reæi: svi smo isti, svi imamo naše luburiæe, naše èièa Draže i èika Mustafe.

    ___________________________________________________________________

      10-30-2016 01:10 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Rondo bi nazvao ulicom aleja platana od br1 pa ako treba do broja hiljadu ..santicevu bi isto nazvo alejom lipa .takvi bezbroj naziva bi se moglo naci na nashim ulicama gdje bi samo mogli da napravimo dobro nashim pokoljenjima za narednih hiljadama godina

      ..Mostarac nisam se predoziro kahvom ,vec u ova doba volim da popijem neki caj a po damu ide kahva

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-30-2016 u 01:25.

      10-30-2016 01:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od green:

        nije mi mrsko èitati, prièao sam na viber sa rodbinom dok smo diskutovali 13.gif
        bravo opet za Vjetra, škola "Ptièiji pjev", niti koga vrijeða, neutralno i fino.

        umoran sam ja od davanja dokaza, u stvari niti sam istorièar, niti su moji dokazi relevantni.

        problem je što ti, Pravimostarac, vjeruješ SAFF i ostalim portalima i sajtovima, a ja više vjerujem objektivnoj Slobodnoj Evropi ili Osloboðenju, N1 televziji, Buki itd.

        kao da gledam, glavna teza SAFFovaca je da je je Busuladžiæ bio kontra komunizma, a nije bio za fašiste i NDH.

        teško je to povjerovati da su to doba bio nešto treæe i neutralno,
        bio je ili crven ili sa slovom U,

        i još nešto... sad èitam neke komentare, u Medresi èak neki magistriraju i doktoriraju na liku i djelu Mustafe Busuladžiæa. divno, krasno. fazon je glorifikovati i u zvijezde ukovati bar poneku bošnjaèku liènost. a jednom kad se meHki Ujo ukuje u zvijezde, ako veæ nije... to æe biti velika mrlja i bukvalno æe anamo oni jedva doèekati i reæi: svi smo isti, svi imamo naše luburiæe, naše èièa Draže i èika Mustafe.


      medija..objektivna...nemoj me nasmijavat
      ja sebe smatram dovoljno razumnim da formiram svoje misljenje a ne da mi ga medija i kvazi portali formiraju
      ja SAFF ne citam
      kao sto rekoh procitao sam tvoj prilozak, pa onda sam procitao N1 "clanak" i i druge clanke koji su dostupni i MOJE misljenje je da nije bio Ustasa onako kako mi smatramo kako bi izgledao ustasa
      ti si nastupio sa nako olahko bacenom tezom da je bio ustasa... tvoje misljenje....kontam
      ali sam te pito da obrazlozis svoje misljenje i nisi ga obrazlozio


      a ono ili si crven ili si sa slovom U je ..ili si sa nama ili si protiv nas

      hele nejse

      case closed

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      10-30-2016 01:25 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..Rondo bi nazvao ulicom aleja platana od br1 pa ako treba do broja hiljadu ..santicevu bi isto nazvo alejom lipa .takvi bezbroj naziva bi se moglo naci na nashim ulicama gdje bi samo mogli da napravimo dobro nashim pokoljenjima za narednih hiljadama godina

        ..Mostarac nisam se predoziro kahvom ,vec u ova doba volim da popijem neki caj a po damu ide kahva


      vjeruj mi bilo bi ih i tada kome bi smetalo..

      viza vi kafe..kontam kasno... ja kafu ne pijem mimo 5 27.gif

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      10-30-2016 01:28 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tesko mi je spoznati proslost ,onu davnu ,
      ova "nedavna" koliko bliza toliko i zalosnija ali
      ponosnija .
      Nekad se neko ubi zbog Bosne i Hercegovine ,onako samospaljivanjem jer nije
      mogao podnijeti nepravdu i zlo sto se sruci na bosanskohercegovacki narod .
      Ubi se covjek ,ispred VBritanije -Parlamenta jer su Britanci "cuvali" selo
      Ahmice u kome hrvatski zlocinci ubise 116 bosnjackih civila , -starce ,zene i djecu , ali ne
      niti jednog vojnika Armije BiH .
      Covjek nije bio jakih zivaca i sve ga je to pogadjalo za razliku od nasih medzeda koji
      vare i zeljezo a dobro se hrane i jedu narodu dzigaricu .
      Zasto ni jedna ulica ne nosi ime Grahama Bamforda ,covjeka ,ljudskog bica koji
      eto zapisan u mom sjecanju a bas bi lijepo bilo od bosnjackih hohstaplera da ga se sjecaju svaki dan
      ,po imenu njegove ulice , a ne samo na dan 6.Aprila -dan Sarajeva .
      Ja bi potpisao da se i ova jedna ulica u Mostaru, koja nosi moje prezime od birvaktile 35.gif ,primenuje u ime tog covjeka ,samo da ostane onog Izetbegovica u Sarajevu .

      10-30-2016 01:28 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..mostarac de mi onda navedi tvoje mishljenje sto bi ga to partizani tek onako olahko streljali ako nije bio u Ustasahan ili suradjivo sa njima ..bilo je na milione ljudi u Jugoslaviji koji nisu bili u ustashama a ni u partizanima pa ih partizani nisu streljali ..zasto bas izabrase njega ..jeli samo zato sto je rekao da je musliman ,cak u to veijeme mnogi ljudi su i tad ishli u Dzamiju klanajali namaze pa ih Partizani ne streljase

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 10-30-2016 u 01:34.

      10-30-2016 01:32 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od STECAK:

        Tesko mi je spoznati proslost ,onu davnu ,
        ova "nedavna" koliko bliza toliko i zalosnija ali
        ponosnija .
        Nekad se neko ubi zbog Bosne i Hercegovine ,onako samospaljivanjem jer nije
        mogao podnijeti nepravdu i zlo sto se sruci na bosanskohercegovacki narod .
        Ubi se covjek ,ispred VBritanije -Parlamenta jer su Britanci "cuvali" selo
        Ahmice u kome hrvatski zlocinci ubise 116 bosnjackih civila , -starce ,zene i djecu , ali ne
        niti jednog vojnika Armije BiH .
        Covjek nije bio jakih zivaca i sve ga je to pogadjalo za razliku od nasih medzeda koji
        vare i zeljezo a dobro se hrane i jedu narodu dzigaricu .
        Zasto ni jedna ulica ne nosi ime Grahama Bamforda ,covjeka ,ljudskog bica koji
        eto zapisan u mom sjecanju a bas bi lijepo bilo od bosnjackih hohstaplera da ga se sjecaju svaki dan
        ,po imenu njegove ulice , a ne samo na dan 6.Aprila -dan Sarajeva .
        Ja bi potpisao da se i ova jedna ulica u Mostaru, koja nosi moje prezime od birvaktile 35.gif ,primenuje u ime tog covjeka ,samo da ostane onog Izetbegovica u Sarajevu .


      dobrih ljudi u Bosni i prijatelja Bosne nije nikad falilo, ali opet u pitanju je karakter..
      hocemo li ih se sjetiti ili su nam samo dobri dok nam trebaju..


      evo u jednom predgradju Toronta ima Mostar street, googlemapuj

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      10-30-2016 01:33 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..meni je bliza ova teorija Greena ,ako je bio toliko poznat u to vrijeme a nije pripado pokretu otpora dok su ga streljali partizani a ne biti u Ustashama je isto tako bilo nemoguce .

        ..mostarac de mi onda navedi tvoje mishljenje sto bi ga to partizani tek onako olahko streljali ako nije bio u Ustasahan ili suradjivo sa njima ..bilo je na milione ljudi u Jugoslaviji koji nisu bili u ustashama a ni u partizanima pa ih partizani nisu streljali ..zasto bas izabrase njega ..jeli samo zato sto je rekao da je musliman ,cak u to veijeme mnogi ljudi su i tad ishli u Dzamiju klanajali namaze pa ih Partizani ne streljase


      reko sam ti.. bio obrazovan i jos popularan..i lajo protiv boljsevika....bolio kuVac partizane za zidove i njihove progone,

      u stvari nije..upadali su u njihove stanove u Sarajevu i pljackali ih...znale lopine gdje treba..

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      10-30-2016 01:37 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..kako to danas da se sve glasnije prica da su Partizani streljali sve zivo nevino i da je sve bilo nevino na Golom otoku ..mogu tek zamisliti sta bi bilo da ih nije bilo na Golom otoku i kod nas bi krvoprolice se desilo odma po zavrsetku rata ili bi rat poceo tamo sedamdesetih i vodio bi se do dana danasnjeg

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      10-30-2016 01:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Stranica (33): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com