Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Mustafa Busulad » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (33): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

    Koševo, odmah iznad stadiona...



      a bi li se ti smio, Pravimostarac, zakleti zdravljem svoje roðene djece da Busuladžiæ nije bio fašistièki sluga?

      evo ja se smijem zakleti svim i svaèim, pa i u djecu, da tu nešto ne štima i dobro smrdi, i da nikako nije za naziva škole ili ulice...

      joj ovih balija, smetao im naziv ulice "Fuad Midžiæ", muslimansko ime i prezime, ali smetalo im, jbg bio je partizan 04.gif morali su "turit" ovog kvislinga... pucali su preko prsa æafiri, pocrkali manji neg se rodili


    ti ocito ne znas sta znaci principijelnost
    hebi ga arogancija neda ljudima naprijed

    ja od pocetka govorim daj mi DOKAZE...
    na osnovu infomracija do sada dostupnih on za mene nije ni suatsa, ni zlocinac ni fasista..
    ti si ga osudio prije nego sto si i pogledao dokaze
    ufatio se na bakatinu portala koji su ga proglasisli ustasom i neces da priznas da si bio brzoplet

    je li njegovo ime za ulice, skole, kasarne, medrese.... kao sto rekoh ima procedura...
    a procedura se mora postivati kako god je nakardna jer u nas je demokratija i procedura jos u pelenama..

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    10-30-2016 19:31 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pravimostarac:

          citat od vjetar:

        ..Ja bi samop izdvojio Jovana Divjaka koji se nije oporistio a ni omrsio bogastva od danasnje vlasti ,svi ostali koje si pobrojao ne zasluzuju ni ime da im se pomene ,jer su svi danas teski milione Maraka koje su inkasirali na racun borbe za muslimane u Bosni
        ..zar nije dovoljan pokazatelj njihova bogstvo koje je sa razlogom podloznoi kritici i da takvi ljudi ne mogu biti oni koji ce mene voditi u Bosnjastvo ili mi pricati o islamu a vidim da drzavu i narod vode u propat i da ce sa povakvom politikom izgubiti i ovo malo Bosne sto nam je opstalo

        ..ja ih danas pola ne vidim u prvom safu za Bajram ,pa cak ni Bakira vishe nema u prvom safu na televiziji ..muslimane iz koristoljublja i debeli racuna na kontu ne priznajem za moje vodje i one kome bi ja vjerovo ..takvi ce uvjek biti meta kritike


      nema ga danas a ni na vidiku za sutra ko bi Bosnjacima godio

      dovoljno si star da znas kako se prije 1992 zugalo i na Pozderce, Dizdarevice, ... te lopvi, te vaki te naki...nakrali se, vikendice po Neumu..

      jel vako bilo ili nije..






    ..bilo jeste ,ali sta ostavishe ti ljudi svojoj djeci u amanet pa cak Tito ne otsavi ni penzije svojoj zeni a da ne govorim da nije ostavio djeci ni dinara ..isto tako se pricalo kako jole musa ima bide da pere guzicu i da ima djakuzi u kupatilu a volio ga je svako i volio ga je do same smrti ..danas svaka shsusa ima to isto i nije bilo skupo ni tada a ni danas samo sto je bilo veliko u ocima naroda ..ovi danas imaju bogastva ne za svoju djecu i familiju vec za sledeci devet koljena ..
    ..Mostarac nije tesko narodu ugodit ..samo malo postenja i skromnosti ..ako neznas onda posluhaj narod i bice ti sve jasno ..ko danas prica llijepo o nashim vodjama ,ne sto ih ne vole i sto su muslimani vec sto su lopovi a nimalo manji vec i ovi ostali

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-30-2016 u 20:29.

    10-30-2016 20:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..kad neko ukaze na takve lopove onda nam kazu da smo loshi Bosnjaci ili loshi muslimani ..ja kazem ko bi lopovima ugodio

    ..nemoj mislit da nema u svakom narodu onih koji pljuju na vlast i njihove lopove ,covicu su nedavno to jeste ljetos kad je kolinda bila u privatnoj posjeti Mostaru ,osvanuli na Sirokom plakati sa prekrizenom crvenom bojom ,tako su ostampani ..znaci sad su to losi Hrvati za HDZ koji su to polijepili i tako stampali i sigurno ih je neko dobro iskritikovo

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-30-2016 u 20:54.

    10-30-2016 20:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

          citat od prowler2:

        PS. Zas tog Grujicha me basz neshto zaboli. Mislim da je malo primitivan lik ali ....ko nije u onom okeuzenju...


      ne samo što je primitivan (to zbog stranke Šešeljeve, u kojoj je èlan)

      nego, i mlad i politièki zelen.
      onakav, mlad i dijete focam i stasom... misliš da æe se on nešto pitati kao naèelnik Srebrenice?
      biæe samo figura, a pitaæe se, vjerovatno, lièno Šešelj, a ovaj mladiæ æe biti lutka na koncu, marioneta koja æe to provoditi na terenu
    Okle bola sheshelj? Kakve on ima veze sa Srebrenicom? Dodushe ovu rechenicu che neki protumachiti kao da sam ja , ako nishta , najblaze recxheno , simpatizer Sheshka......gdje je veza njega sa Srebrenicom? Barem danas???

    10-30-2016 22:30 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Izabrani naèelnik Srebrenice, taj Grujiæ je iz Šešeljeve stranke, a Dodik ga j samo podržao kao srpskog èlana i platio mu reklame za izbore.

    Obzirom da u Srbiji Šešelj nema nekog prostora, osim što hoda po sajmovima knjiga, sad je dobio džoker kartu, ovog deèkiæa u Srebrenici. Direktno sigurno neæe, ali iza kulisa, indirektno æe se sigurno pitati u Srebrenici baš Šešelj.



    slika nastala juèer, na sajmu knjiga u Beogradu, štand se zove "Velika Srbija"

    ___________________________________________________________________

      10-30-2016 23:01 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mislio sam na Shesheljeve "pohode klanja" na Srebrenicu. Znachi za vrijeme rata. To shto se on slika sa njim sada....Pa pobogu sheshelj je oslobodjen u Hagu.

      10-30-2016 23:10 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Povler i Naser Oric je isto oslobodjen 02.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      10-30-2016 23:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A to , sigurno che se pitati...isto one glupe boshnje shto su se zaletili u hagu. Kako ih nije bilo stid da se pojave tamo bez I jednog dokaza??? Sve je bilo ono ....ja chuo I ja nisam bio tu ali znam ???? WTF. Mislili da je Sheshelj glup kao I oni? Za oslobadjajuchu odluku samo krivim nashe boshnje I glupane u tuzilashtvu u hagu. Ono je bilo nevjerovatno.

      10-30-2016 23:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..Povler i Naser Oric je isto oslobodjen 02.gif
      I shta sad?

      10-30-2016 23:47 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od prowler2:

        Mislio sam na Shesheljeve "pohode klanja" na Srebrenicu. Znachi za vrijeme rata. To shto se on slika sa njim sada....Pa pobogu sheshelj je oslobodjen u Hagu.



      ..isto pitanje i tebi

      ...Sta sad

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      10-30-2016 23:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja kao ja ,se nikada nechu sloziti da je sheshko trebao dobiti oslobadjajuchu presudu.

      10-30-2016 23:50 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pametan ...ali ogavan lik koji hoche veliku srbiju. Kako da se slozim sa odlikom suda ???

      10-30-2016 23:51 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Omjesto I je trebalo da stoji U... 01.gif 02.gif

      10-30-2016 23:55 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dragan Bursaæ: Slatke tajne bošnjaèkog fašizma

      Apsurdno ili pak karmièko-fašistièki, a to treba podsjetiti, nekadašnja ulica antifašiste i narodnog heroja Fuada Midžiæa, istog onog koga je opjavalo "Zabranjeno pušenje", sad ironièno nosi fašistièku Busuladžiæevu nomenu.

      I dabome, nije ovo sluèaj samo sa klerofašistom Mustafom Busuladžiæem. Naflagrantniji primjer povampirenog bošnjaèkog fašizma je Husein efendija Ðozo SS oficir i handžarovac, po kome se "ponosono" zove škola u Goradždu. Prije toga, sa školske table i iz sjeæanja stanovnika Goradžda u ropotarnicu prošlosti, protjeran je Nikola Tesla.



        http://www.6yka.com/novost/116270/dragan-bursac-slatke-tajne-bosnjackog-fasizma

      ___________________________________________________________________

        11-01-2016 14:33 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        pravimostarac
        SexNepoznat

        Poruka: 3132
        Location: Zaluto

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od green:

          Dragan Bursaæ: Slatke tajne bošnjaèkog fašizma

          Apsurdno ili pak karmièko-fašistièki, a to treba podsjetiti, nekadašnja ulica antifašiste i narodnog heroja Fuada Midžiæa, istog onog koga je opjavalo "Zabranjeno pušenje", sad ironièno nosi fašistièku Busuladžiæevu nomenu.

          I dabome, nije ovo sluèaj samo sa klerofašistom Mustafom Busuladžiæem. Naflagrantniji primjer povampirenog bošnjaèkog fašizma je Husein efendija Ðozo SS oficir i handžarovac, po kome se "ponosono" zove škola u Goradždu. Prije toga, sa školske table i iz sjeæanja stanovnika Goradžda u ropotarnicu prošlosti, protjeran je Nikola Tesla.

            http://www.6yka.com/novost/116270/dragan-bursac-slatke-tajne-bosnjackog-fasizma


        kontam da nesto kazem i prokometarisem ali se unda upitam zasto i radi koga...
        radi ovih sto citaju i sute sigurno ne..
        radi istine i pravde svakako

        U manje od tri recenice Nikoletina iz Banje Luke fino optuzi bosnjake za povampireni fasizam a u daljnjem tekstu portala iz Banja Luke 6 puta navodi neki bosnjacki fasizam. Na osnovu kojih dokaza ...jedna skola dobila ime po hodzi bivsem SS oficiru (dokazano i nema dalje price) a druga trebala da dobije, a uz to navodi jos dva imena nekih nikud cuo Hodza..eto to su dokazi..
        Nista koncentracioni logori, silovanja zena, majki, djevojcica, genocid, protjerivanja, jame...
        Nikoletini je dosta imena dvije skole i 3 anonimusa da proglasi opstu opasnost od povamiprenog bosnjackog fasizma..

        dakle dragi moji stidljivi bosnjaci i vi ste dio toga BOSNJACKOG povampirenog fasizma htjeli ili ne htjeli jer Nikoletina je stisno prdu i nazvo vas tako ...

        i dzaba je pricati o placenicima po portalima, kvazimuslimanima koji to dalje sire..

        vidis neki ljudi ne vide dalje od nosa..
        jebo generala Divjaka, Alagica, Delica, Sefera Halilovica.. pa oni su bili u neprijateljskoj vojsci, zlocinackoj JNA..
        sto ce nam, treba ih popljuvat..oni su dio povampirenog bosnjackog fasizma..

        ___________________________________________________________________
        Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

        11-02-2016 00:24 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..pored toliko pozitivni lkova koje smo imali u ovome ratu nase Bosnjacko rukovodstvo se uhvati bas tih neki sumnjivi likova za koje cak ni oni sami ne mogu danas dokazati dali su bili ili nisu bilu pravedno osudjeni ,sad se ja pitam cemu ili kome treba taj Busuladzic nakon toliko godina ili ime ove skole u Gorazdu
        ..naravno da od Nikoletine ne mozes cuti o tim zlocinima jer njegova stranka baca istu prasinu u oci svome narodu o nevinosti i zlocinu koje su oni pocinili traze takodjer rehabilitaciju Draze Mihajlovica
        ..evo danas Hrvatski funkcioneri iz Hrvatske se bune za uhapsene po osnovu optuznice da su pocinili zlocine prema Srbima ..tako ce za neki 7o godina neko reci da je Karadzic bio svetac ili ce katolicka crkva proglasiti tamo nekog bojovnika HVOa za njihova sveca i tako u krug

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        11-02-2016 01:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        pravimostarac
        SexNepoznat

        Poruka: 3132
        Location: Zaluto

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..pored toliko pozitivni lkova koje smo imali u ovome ratu nase Bosnjacko rukovodstvo se uhvati bas tih neki sumnjivi likova za koje cak ni oni sami ne mogu danas dokazati dali su bili ili nisu bilu pravedno osudjeni ,sad se ja pitam cemu ili kome treba taj Busuladzic nakon toliko godina ili ime ove skole u Gorazdu
          ..naravno da od Nikoletine ne mozes cuti o tim zlocinima jer njegova stranka baca istu prasinu u oci svome narodu o nevinosti i zlocinu koje su oni pocinili traze takodjer rehabilitaciju Draze Mihajlovica
          ..evo danas Hrvatski funkcioneri iz Hrvatske se bune za uhapsene po osnovu optuznice da su pocinili zlocine prema Srbima ..tako ce za neki 7o godina neko reci da je Karadzic bio svetac ili ce katolicka crkva proglasiti tamo nekog bojovnika HVOa za njihova sveca i tako u krug


        e vidis vjetre imena nisu vazna
        treba prepoznati sablon..

        tebi je lakse reci sumnnivi likovi nego mucnut glavom..i njihov poso 100% zavrsen
        danas su "sumnjivi"likovi, juce su bile vehabije, prekjuce su bili ratnici iz sirije, iza prekujuce su Arapi koji haman pokupovase sve po BiH i tako u nedogled....

        ___________________________________________________________________
        Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

        11-02-2016 01:30 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..kontam ja tebe sta ti zelish reci ,ali ne mozemo gutati ta imena za koje nam isto kazu ovi nashi politicari mucni bolan pa otvori ushi i oci ,vidis kako tamo Srbi zele da rehabilituju Drazu a ti se bunish protiv Busuladzica..onda mi aplaudiramo nekom ustaskom generalu Handzar divizije i prosustujemo otvaranju neke skole i eto ti Nikoletine za vratom ..sto nam to treba ,ako jedan mali dio srba zeli rehabilitaciju Draze ,to jest cetnici je zele ,sto se sad mene gura da ja podrzajem neko tamo ustashu ..mi mucnemo naivno glavom i kazemo kad mogu oni mozemo i mi pa se skupimo na tom otvaranju skole a tamo i vrapci na grani znaju da je on bio Ustasa ..ja bi zelio da mi nashi ne namecaju glavom umjesto mene

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        11-02-2016 01:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ,,ja bi se volio Nikoletine otresti na taj nacin da ja njemu uvjek mogu Drazu nabiti na nos a ne on meni Ustastvo i Fasizam a on gori od mene hiljadu puta..bolje da se ponosim provjerenim naordnim herojima musimanima iz NOBa ili ovim danasnjim herojima vec da mi neko podastire polovnu ili podjonjenu istoriju ..ako su nekog streljali Partizani pogresno ko ce to sad dokazati ,jer cak nema medju zivima tih ucesnika tog sudjenja a ni onih koji su ga teretili ili izvodili dokaze protiv njega ..ako neko ima sudske spise i zapisnike sudjenja pa da vidimo jeli slucajno ili je pravedno osudjen a ne ovako na rjec

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        11-02-2016 02:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        pravimostarac
        SexNepoznat

        Poruka: 3132
        Location: Zaluto

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..kontam ja tebe sta ti zelish reci ,ali ne mozemo gutati ta imena za koje nam isto kazu ovi nashi politicari mucni bolan pa otvori ushi i oci ,vidis kako tamo Srbi zele da rehabilituju Drazu a ti se bunish protiv Busuladzica..onda mi aplaudiramo nekom ustaskom generalu Handzar divizije i prosustujemo otvaranju neke skole i eto ti Nikoletine za vratom ..sto nam to treba ,ako jedan mali dio srba zeli rehabilitaciju Draze ,to jest cetnici je zele ,sto se sad mene gura da ja podrzajem neko tamo ustashu ..mi mucnemo naivno glavom i kazemo kad mogu oni mozemo i mi pa se skupimo na tom otvaranju skole a tamo i vrapci na grani znaju da je on bio Ustasa ..ja bi zelio da mi nashi ne namecaju glavom umjesto mene


        nije ovde stvar rehabilitacije
        ako si primjetio gore ja sam napisao SS handzar divizija dokazano zavrsena prica....sta ga imamo ja i ti rehbilitovati..rahbilitovali ga komunisti za svoje potrebe odmah iza rata...

        da podsjetim prica je pocela o trazenju dokaza da li je prvo OPTUZENI bio ustasa i zlocinac...onda ovi koji nemaju argumenata izvade Bursaca koji rafalom udara po Bosnjacima i Bosnjackom povampirenom fasizmu..

        ___________________________________________________________________
        Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

        11-02-2016 02:05 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
        Stranica (33): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com