Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Mostarci-mostarke 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prva ... « prethodna 16 17 18 [19] 20 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Nikifor:

    Kemal Dedovic je bio car folklora u Abrasevicu i sa njim su tadasnji clanovi obisli pola Evropei ja mislim da bi i on mogao da ide u legende mostaraca.

Jasta je nego Legenda..slupljao omladinu u Abrasevicu, mnogi su igrali, plesali,pjevali, sviralo se ali omladina je dolazila u Abrasevic, nije se vukla po ulicama i kaficima 10.gif

      citat od Viribus:

    lijepo je vidjeti ljude na koje ste zaboravili , Kema je zaslužio mjesto meðu legendam, nauèio je pola grada plesu, danas gledam omladinu neznaju ono osnovno a kamoli neke teže plesove, mi smo imali Kemu , a oni nemaju.


Upravo tako.. baspola grada...danasnja omladina ne zna koraka odplesati

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

12-07-2010 19:31 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

prije su druga vremena bila. bilo dobrih ljudi dobre raje, i onih koji su od nas htijeli napraviti nešto, današnjoj omladini nema ko ni pokazati pravi put a kamo lih uèiti.sve im se svelo na kafiæ i kako se dobro napiti a bogami i na drogirati.

12-07-2010 22:10 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bilo kako bilo to su nasa djeca i mi smo se promjenuli a ne samo oni. Prije je radio samo otac a majka se brinula za sve ostalo.Sada moraju da rade obadvoje i sa djecom su jako malo, i tu je problem ne samo kod nas vec u cijelom svijetu.Sa djecom moras da pricas sasvim normalno kao i sa bilo kim drugim i kada osjete da si na njihovom nivou onda nema problema. Kakvi su takvi su i za njih zivimo i oni su nam najvece blago na ovome svijetu.
Djeca ne dolaze na svijet ne odgojena. To je nas posao. Samo nam treba vremena.

12-08-2010 11:12 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znam da je tako, ali i škola je prije dobro djelovala a danas to nije više obrazovna ustanova, nema više sekcija a malo koje dijete ide na izvan nastavne aktivnosti.sve se svelo na dobro auto, izlazak u kafiæ promjanila se osnova života. danas im važnije neka druga naèela, prije su nas uèili da volimo i poštujemo dans ih uèe da mrze i da nismo svi isti.

12-08-2010 14:00 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuj danasnja omladina 35.gif ...i ja sam mlada boga mi...jos u dvadesetim....provela 7 predivnih godina u camaradu, kema me naucio plesova i plesova....mislim da se ne bih mogal postiditi da odem u bilo koju drzavu i pokazem im kako se plese nesto njihovo :)

svaka mu cast....puno je doprinjeo ovom gradu i ruku na srce....meni da nije bilo camarada mislim da bi zavrsila kao 90% moje "bivse raje" na igli ili pod zemljom...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    12-08-2010 15:14 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Arèy
    SexNepoznat

    Poruka: 2

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od kaokakao:

      NENAD BOROZAN - pjesnik


    da oživim sjeæanje na svog prijatelja Nenu..... a usput i oživim sjeæanje na knjigu Molitva s anðelnom.

    ___________________________________________________________________
    AT

    01-21-2011 00:03 Arèy is offline Pregledaj poruke od Arèy Dodaj Arèy u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    .... takozvani lula 10.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    01-21-2011 21:32 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    gorza gorza is a Male
    avenija kruzno


    Poruka: 105

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bisera Vukotic je zapravo polusestra rahmetli Dzeme i rahmetli Hame Sunje. (ista majka)

    01-25-2011 01:17 gorza is offline Pregledaj poruke od gorza Dodaj gorza u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo jos malo mostaraca...


    Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    02-05-2011 23:49 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8019
    pokretac teme Thread Started by denani

    Re: ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Ricina:

      Evo jos malo mostaraca...




    33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    02-06-2011 11:02 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1896
    Location: Mostar u srcu

    Re: ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Ricina:

      Evo jos malo mostaraca...


    Cafet rahmetli,
    Karic rahmetli,
    Oma Batlak rahmetli,
    Neda pokojna
    Hiseni s tekije(Dzanog otac),ziv.... 10.gif
    Ricina gdje ih ishcupa...you_rock.gif

    02-06-2011 12:04 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rahmetli Karica familija, eno ih u Fejicevoj prodaju kospice. 10.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    02-06-2011 17:07 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1896
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pasha:

      Rahmetli Karica familija, eno ih u Fejicevoj prodaju kospice. 10.gif


    @A znam vidjam ih preko puta "Socijalnog"..
    a shta ce bolje i koshpice prodavati,nego maglu u fisheke pakovati i prodavati.. 07.gif

    02-07-2011 09:40 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Svaka cast da neko zna i pohvaliti Kemu Dedovica umjesto da mu prvo govore njegove mane,a ti koji ih spominju oni su kao perfektni.

    02-07-2011 18:15 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11452
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jedan je Kema 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    03-23-2011 15:11 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Trebalo je toliko godina provesti u "Abrasevica" , po koncertima i ulagati energiju i privatni zivot u druge...Svaka cast Kemo...

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    07-13-2011 12:24 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
    moforaja




    Poruka: 5943
    Location: U podrumu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...eo mostarki...jel ih neko tražio....!?! 19.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Moj Mostare ko ti lomi grane,
    ko zavadi mostarske jarane,
    ko to tebi istoriju piše,
    ko to želi da te nejma više.

    07-13-2011 13:22 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Je li pogon na dizel ili benzin ? 13.gif

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    07-15-2011 17:58 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    mostaracmo mostaracmo is a Male
    mofo beba


    Poruka: 4

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    R.I.P
    KEMAL KEMA DEDOVIC
    NEK MU JE VELIKI RAHMET NJEGOVOJ DUSI
    DZENAZA CE SE OBAVITI 18.jul. 2011 na gradskom groblju sutina u 18h DODJIMO i ISPRATIMO VELIKOG MOSTARCA

    07-18-2011 13:38 mostaracmo is offline Posalji email za mostaracmo Pregledaj poruke od mostaracmo Dodaj mostaracmo u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ode jos jedan pravi mostarac.... 33.gif

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    07-18-2011 17:14 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Stranica (20): « prva ... « prethodna 16 17 18 [19] 20 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com