Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » mostarske trafike » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MUMADJAVL MUMADJAVL is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 280
Location: WASHINGTON,D.C.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kod Prike Fazle normala bilo najbolje , na KORZU !!

Vidis ko prolazi , citiri i kesteni vruci kod sipca itd..

Sav svijet na vidjelu ... 10.gif 18.gif

02-08-2009 04:08 MUMADJAVL is offline Homepage of MUMADJAVL Pregledaj poruke od MUMADJAVL Dodaj MUMADJAVL u listu prijatelja
malenaa malenaa is a Female
ne more meda


Poruka: 26

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sandy:

    Moja je bila crvena trafika kod Stare Gimnazije....tamo sam randese zakazivala 04.gif
    da me tata ne vidi s balkona 13.gif


I moja je bila crvena trafika kod Stare Gimnazije, poput starta za izlaske i randese je bila. Sjeæam se jednom da sam se s Mirnom Kasumaèiæ èekala 20 minuta. Užasna kiša je padala, ona je bila iza trafike a ja ispred i èekale se. Bože kad smo se ugledale...koja galama pa smijeh. taj duh vremena je neponovljiv.

02-12-2009 01:14 malenaa is offline Pregledaj poruke od malenaa Dodaj malenaa u listu prijatelja
nedjo nedjo is a Male
avenija kruzno


Poruka: 113
Location: tamo daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako niko nema slike od njih dvojice.volio sam kod njih kupiti cigarete.bili su prijatni.

___________________________________________________________________
mostarac

02-12-2009 03:54 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
nedjo nedjo is a Male
avenija kruzno


Poruka: 113
Location: tamo daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sa njima je radila jedna Smiljana R.

___________________________________________________________________
mostarac

02-12-2009 03:55 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Najbolja je bila djotunova - dosta nas je puta gonjao po splitskoj.
ljut.gif

03-13-2009 00:24 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
Bubamara Bubamara is a Female
ne more meda


Poruka: 35
Location: Sarajevo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam stanovala pored Nikoline trafike na Aveniji, a najveci nam je merak bio da mu ukrademo biciklo (ono veliko crno), pa se popnemo na koscelu i cekamo sta ce biti kad vidi... 11.gif

___________________________________________________________________
Bubamara

03-23-2009 16:53 Bubamara is offline Pregledaj poruke od Bubamara Dodaj Bubamara u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

je l djotunova bjeshe, imala one crvene shiljke pozadi da ne mozemo nogom lupat u cigare?

hahahahh kakav je to bio sport...lupnes nogom a raja broji koliko si kutija cigara srushio..

to je odavno trebao da postane olimpijski sport 29.gif

03-23-2009 18:09 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

    je l djotunova bjeshe, imala one crvene shiljke pozadi da ne mozemo nogom lupat u cigare?

    hahahahh kakav je to bio sport...lupnes nogom a raja broji koliko si kutija cigara srushio..

    to je odavno trebao da postane olimpijski sport 29.gif


...znam samo da je jadan uvijek neke patente dodavao pravo smo mu isli na zivce... ja se jednom sa njim posvadjala a on poslije zaustavio moga tatu pa mu kaze ,znas da ova tvoja kupuje cigare na komad a moj dobri tajo njemu bolan djotune nema ona para za punu kutiju (kuci sam platila sto pusim poslije.....)
poslije sjecam se ono "ja ko ja cura pa posla na korzo" a podmladak sjedi na zidu kod trafike i smislja belaje........neke se stvari nikada nisu mjenjale.... 13.gif 13.gif

03-23-2009 18:32 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com