Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » nisu vicevi, al isto smje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zagorka Zagorka is a Female
avenija kruzno




Poruka: 111
Location: Za gorom

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zrno po zrno POGACA

palac po palac PALACA 14.gif

05.gif

___________________________________________________________________

    01-23-2009 12:14 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
    Krule Krule is a Male
    Notorious




    Poruka: 2013
    Location: eeeee da ti je znat

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    moze zrno po zrno plaza 14.gif 19.gif

    ___________________________________________________________________
    Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

    01-23-2009 12:16 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
    Zagorka Zagorka is a Female
    avenija kruzno




    Poruka: 111
    Location: Za gorom

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    moze 05.gif

    markica po markica stojedna markicamatematika.gif

    ___________________________________________________________________

      01-23-2009 14:25 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU
      pokretac teme Thread Started by chaba

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Radi se o jednom privatniku (zanatliji), koji je povodom radne nezgode uputio ispunjen formular svom osiguravajuæem zavodu za
      preuzimanje nastalih troškova. Sve ovo se desilo u Švajcarskoj gde se ovaj dogadjaj mogao proèitati u Zuricher Kosmos-u.

      U tom formularu ošteæeni je, na pitanje naèina dešavanja te nezgode naveo, da je NEPLANIRANO odreagovao u jednom trenutku.

      Takav iskaz je za SUVI (Švajcarski osiguravajuæi zavod za Privatnike) bio dosta neprecizan, tako da su službenici iz osiguranja zamolili privatnika

      da im to malo detaljnije objasni, jer je neophodno za daljnje razmatranje...

      Zanatlija odgovara na tu molbu sledeæe:
      Cijenjene Dame i Gospodo, u odgovaranju na vašu molbu za dobivanje dodatnih informacija mogu vam sljedeæe reæi:
      Kod pitanja 3 u formularu naveo sam neplanirano reagovanje kao uzrok nesreæe.

      Zamolili ste me da vam to pojasnim, što ovim putem želim da uèinim.

      Kao što veæ znate, po zanimanju sam krovopokrivaè.
      Tog kobnog dana nalazio sam se sam na krovu jedne šestospratnice. Kada sam završio sa svojim poslom imao sam 250kg crijepova viška na krovu
      koje je trebalo snijeti. Pošto nisam imao namjeru da ih u bezbroj navrata nosim stepenicama, odluèio sam da ih stavim u veliku kantu.

      Kanta koja inaèe služi za dizanje ili spuštanje tereta na visine.
      Sišao sam na dno i vukao sam konopac preko role dok nisam digao kantu, koja je bila vezana za isti, na visinu na kojoj mi je trebala.
      Konopac sam naknadno èvorom vezao i time sam stabilizovao kantu na visini šestog sprata.

      Nakon toga sam otišao na krov i natovario kantu da bi poslije toga sišao dole.
      Odvezao sam konopac u namjeri da kontrolisano spustim kantu koju sam natovario sa 250kg crijepova.

      Ako proèitate pitanje broj 11 iz prethodnog formulara, ustanoviæete da sam u to vrijeme vagao nekih 75kg.

      Veoma iznenadjen povodom gubljenja dna pod nogama, izgubio sam 'duhovnu prisebnost' i zaboravio u svoj toj frci da ispustim konopac iz ruku.

      Mogu reæi da u tom trenutku nisam bio pri sebi. Mislim da ovde ne treba da navodim da sam velikom brzinom išao prema gore.

      Otprilike u visini 3. sprata sam se sreo s kantom (uh).. . Taj susret objašnjava frakturu lobanje i lom kljuène kosti. . .

      Neznatno sporije nastavio sam putanju ka vrhu i tek sam se zaustavio kad su mi vrhovi prstiju upali u rolu koja je oznaèavala najvišu tacku.
      Bol koji ne mogu da vam opišem je ujedno zadužen za lomljenje 3 prsta i dva nokta.
      Mimo svih bolova, ja ne gubim svoju prisebnost i odrzavam se na konopcu, kojeg ne smijem da ispustim iz ruku ni pod koju cjenu.
      Kanta, koja je u medjuvremenu stigla na cilj, pod jaèinom udara izbija i lomi svoje dno. Time dolazi do izpražnjivanja iste...
      Kao što rekoh u prošlom formularu kod taèke 11, vagao sam 75kg i samim time znatno teži od prazne kante u tom trenutku. Kao što
      veæ možete da zamislite, poèeo je veoma brz silazak..

      U visini 3. sprata sam ponovo sreo kantu ovaj put odozdo dolazeæi.

      Susret koji kao posljedice nosi sljedeæe: slomljeni zglobovi na obe noge, lom lijevog koljena i ogrebotine po nogama i rukama.

      Ovaj put znatno usporen nastavio sam putanju ka dnu, gdje sam pri prizemljivanju na izlomljene crijepove slomio 3 pršljena,
      bol koji nisam ni registrovao...

      Dok sam tako ležao dole, sav izlomljen na izlomljenim crijepovima i posmatrao kantu koja je bez dna visila na visini šestog sprata,

      ostao sam ponovo bez svoje 'duhovne prisutnosti' i pustio sam konopac.

      Ovaj put je kanta bez ikakvih zastoja krenula ka meni i izbila mi 3 zuba i slomila nos..
      Veoma mi je žao zbog svega ovoga i nadam se da sam vam ovim olakšao buduæe razmatranje .

      U sluèaju da vam nedostaju precizniji detalji, spreman sam da vam stojim na raspolaganju.,

      01-26-2009 14:25 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      dadana dadana is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1123
      Location: Helvetia

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif zar moze detaljnije 13.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________

        Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

      01-26-2009 15:01 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
      Zagorka Zagorka is a Female
      avenija kruzno




      Poruka: 111
      Location: Za gorom

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



          šta ima glava

        · glava ima oèi - oèi paze da ne padneš na glavu
        · na glavi ima rupe za uveta na stranama
        · glava ima brkove za muškarca da se ženi
        · glava ima rogove ako je stoka

          èemu služi glava


        · da je peremo
        · da se klima
        · da prièamo sa njom
        · da je okreæeš na sve strane
        · da se u nju stavljaju lekovi
        · da se metne na jastuk kad spavaš 13.gif

          zašto su rukavice bolje od cipela


        · zato što se rukuju
        · zato što zvone na vratima
        · zato što može da se duva u rukavice kad je zima
        · zato što mogu da se nose naopako
        · zato što imaju odvojeno za svaki prst a cipele za sve prste zajedno 13.gif

        ___________________________________________________________________

          01-26-2009 16:26 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
          chaba chaba is a Male
          moforaja




          Poruka: 2558
          Location: EU
          pokretac teme Thread Started by chaba

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Stvari koje bez filmova nikad ne biste saznali

          Kasalj je znak smrtonosne bolesti.
          - Detektiv moze rijesiti slucaj samo ako je suspendiran sa duznosti.
          - Muskarac nece pokazati znakove boli dok prima najokrutnije udarce, ali ce se tresti dok zena pokusava ocistiti njegove rane.
          - Jedna sibica dovoljna je da osvijetli sobu bilo koje velicine.
          - Iako je danas moguce oruzjem gadjati objekt izvan vizualnog dometa, ljudi ce u 23. stoljecu izgubiti tu tehnologiju.
          - Svi telefonski brojevi u Americi pocinju cifrom 5.
          - Svaka brava moze se u sekundi otvoriti kreditnom karticom ili spajalicom - osim ako to nisu vrata koja vode u zgradu u plamenu s djetetom zarobljenim unutra.
          - Nije neophodno reci "dobar dan" ili "do vidjenja" kada zapocinjete ili zavrsavate telefonski razgovor.
          - Eiffelov toranj moze se vidjeti s bilo kojeg prozora u Parizu.
          - Jedan covjek koji puca u dvadeset ljudi ima vise sanse ubiti ih, nego dvadeset ljudi koji pucaju u jednog covjeka.
          - Kuhinje nemaju prekidace za svjetlo. Kad u nju ulazite nocu, trebate samo otvoriti vrata frizidera i koristiti njegovo svjetlo kao zamjenu.
          - Nije vazno ako ste visestruko nadbrojani u borbi koja ukljucuje borilacke vjestine - vasi neprijatelji cekat ce strpljivo da vas napadnu jedan po jedan, plesuci naokolo u prijetecoj maniri, sve dok ne oborite njihove prethodnike.
          - Majke svakog jutra pripremaju jaja, slaninu i kolace za svoga supruga i djecu, iako ih oni nikada nemaju vremena pojesti.
          - Jednom nanesen ruz za usne nikad se nece izbrisati - cak i dok ronite s punom ronilackom opremom.
          - Policajcima se uvijek dodijeljuju partneri koji su njihova potpuna suprotnost
          - Automobili koji se sudare gotovo ce uvijek eksplodirati u plamenu.
          - Cak i pri voznji niz potpuno ravnu cestu neophodno je energicno okrenuti volan s lijeva na desno svakih nekoliko ternutaka.
          - Posteni i radisni policajci u pravilu bivaju upucani tri dana prije penzije.
          - Ako se pozelite izdavati za njemackog oficira, nije neophodno znati njemacki jezik - dovoljan je njemacki naglasak.
          - Sef policije uvijek je Crnac.
          - Sef policije uvijek ce suspendirati svoga glavnog detektiva - ili mu dati 48 sati da zavrsi posao.
          - Sto vise muskarac i zena mrze jedno drugo, veca je vjerojatnost da ce se zaljubiti.
          - Ventilacijski sistem bilo koje zgrade savrseno je mjesto za skrivanje. Nitko nikada nece ni pomisliti da vas u njemu trazi i mozete bez teskoca putovati do bilo kojeg dijela zgrade.
          - Kada se suocite sa zlim medjunarodnim teroristom, sarkazam i duhovitost su vase najbolje oruzje.
          - Kada placate taksi, ne morate pogledati u novcanik dok vadite novcanicu - samo zgrabite jednu nasumce i dajte je. Bit ce to uvijek tocan iznos cijene voznje.
          - Kada su sami, svi stranci vise vole govoriti engleski.
          - Skidanje do struka moze muskarca uciniti neranjivim za metke.
          - Ako na vas pucaju Nijemci, sakrijte se u rijeku - ili, cak, u kadu; njemacki meci ne mogu prodrijeti kroz vodu.
          - Ako borave u opsjednutoj kuci, zene trebaju istraziti svaki neobican zvuk u najoskudnijem rublju.
          - Ako ste plavokosi i lijepi, moguce je da postanete svjetski strucnjak za nuklearnu fiziku sa 22 godine.
          - Ako vasem gradu prijeti neminovna prirodna katastrofa ili ubojito cudoviste, gradonacelnikova prva briga bit ce turizam ili njegova skora umjetnicka izlozba.
          - Ako trebate ponovo napuniti oruzje, uvijek cete imati dovoljno municije - cak i ako je uopce prije toga niste ni ponijeli.
          - Ako se nadjete uhvaceni u situaciju koja se moze brzo razjasniti jednostavnim objasnjenjem, za ime Boga, drzite usta zatvorena!
          - Ako vidite veliko staklo, netko ce ubrzo biti bacen kroz njega.
          - Ako vas netko lovi po gradu, mozete se skloniti u paradi svetog Patricka koja je - u svako doba godine.
          - Ako odlucite plesati po ulici, svatko na koga naidjete znat ce korake.
          - Kada je netko zaljubljen, uobicajeno je odusevljeno zapjevati pjesmu.
          - Kada je osoba onesvijestena udarcem u glavu, on ili ona nikada nece pretrpjeti potres ili ostecenje mozga.
          - Kada se vozi auto, normalno je gledati - ne na cestu, vec u osobu koja sjedi pokraj vas ili na straznjem sjedalu, za vrijeme cijelog putovanja.
          - Na komjutorskom ekranu nikada se ne vidi kursor, nego samo: "Enter Password Now".
          - Prezivjet cete bilo koju bitku u bilo kojem ratu osim ako ne napravite pogresku i pokazete nekome fotografiju vase voljene kod kuce.
          - Televizijske dnevne vijesti obicno sadrze pricu koja vas osobno pogadje tacno u tom trenutku.
          - Lako je prizemljiti avion ako postoji netko u kontrolnom tornju da vam daje upute.
          - Nitko umijesan u automobilsku potjeru, otmicu, eksploziju, vulkansku erupciju ili invaziju aliena nikada nece pasti u shok.
          - Elektricna ograda dovoljno mocna da ubije dinosaura nece izazvati trajne posljedice kod osmogodisnjeg djeteta.
          - Tokom svih policijskih istraga bit ce neophodno barem jednom posjetiti striptiz-klub.
          - Krizanje je genetski moguce s bilo kojim bicem iz drugih dijelova svemira.
          - Uvijek je moguce parkirati neposredno ispred zgrade koju posjecujete.
          - Vecina laptop racunara dovoljno je snazna da srusi komunikacijske sisteme bilo koje alienske osvajacke civilizacije.
          - Vecina ljudi cuva album novinskih izrezaka, posebno ako je netko od njihove obitelji ili prijatelja poginuo u neobicnoj nesreci.
          - Uvijek mozete pronaci motornu pilu kada vam zatreba.
          - Uvijek mozete prepoznati da je netko Britanac jer ce nositi leptir-kravatu.
          - Zaposlenje bilo koje vrste natjerat ce oceve da zaborave na osmi rodjendan svog sina.

          01-27-2009 09:58 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
          Zagorka Zagorka is a Female
          avenija kruzno




          Poruka: 111
          Location: Za gorom

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kuca ispod Vratnika - 166 k m. . .Sarajevo Prodaja - Zamjena

          Cijena: 105 000,00 KM

          Moguca zamjena za stan (30 - 50 k m) ili kucu (U Sarajevu) uz vasu doplatu - min. da doplata bude oko 18.000 KM.

          Kuca: 166 km od cega je 94 km kuca.
          Ima terasu veliku preko koje se nalazi loza sa bijelim grozdem.
          Kuca je nedavno renovirana i mijenjani su podovi, uvedeni je centralno grijanje, fasada...
          Ima avliju koja nije siroka ali je jako duga, baste nema. Ima vanjsku ostavu. Garaze takoder nema ali zbog duzine avlije a sirine ulazne kapije ,ko zeli moze je napraviti. Nalazi se u ulici Krestalica malo dalje od Ploce, ispod ulice Vinograd. Kuca je stvarno mirna i ima divan komsiluk onako bas za miran zivot. U blizini ima skola a za ovako neke vjernike Muslimanske vjeroispovjesti ima dosta Dzamija. Razlog sto je prodajemo jeste da je vlasnica u Engleskoj i ceka da nade musteriju da samo dodze i da se to rijesi. Papiri su uredni.

          NAPOMENA: Ulica krestalica nije toliko siroka ali auta prolaze kroz nju i takoder dok se popnete u ulicu ima malo brdo ali nije preveliko niti strmo kao Sedrenik. Nekih 100 metara.

          Opis:
          Dole ima trpezarija i mala kuhinja. Imaju male stepenice a gore se nalazi jedna velika soba, jedna mala, i jedna mozemo reci srednje velicine. I niz hodnik se nalaze mali wc i veliko kupatilo. Onako lijepa kuca. Plafoni nisu visoki ali ni preniski, Neka normala. /kUCA IMA 2 MALE OSTAVE DODATNO I JEDAN TAVAN POVELIK. . .

          Cijena:
          60.000 Eura = 120.000 KM ali radi mozda pravljenja garaze i nekih dodatnih troskova useljenja (farbanje, izmjene) i tako dati cemo je za 105.000 KM ili 53.000 Eura.


          NEZOVITE NA OVAJ MOBITEL VEC NA 062126738
          A mail na:

            helboj@hotmail.com


          13.gif je li moguce 13.gif

          ___________________________________________________________________

            01-27-2009 14:14 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
            Zagorka Zagorka is a Female
            avenija kruzno




            Poruka: 111
            Location: Za gorom

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            OGLAS:

            RUŽAN, TUŽAN I DO BOGA RUŽAN...
            TRAŽI ŽENU SUPROTNIH OSOBINA ! 13.gif

            pa nije ni mahnit 13.gif

            ___________________________________________________________________

              01-27-2009 14:19 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
              Zagorka Zagorka is a Female
              avenija kruzno




              Poruka: 111
              Location: Za gorom

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              KAKO JE NASTALA CRTICA NA BROJU 7?

              ....Mnogi ljudi i danas kada pišu brojku 7 stavljaju crticu u
              donji dio broja.
              Ta crtica u teoriji ne postoji i ne može se naæi ni na
              tastaturi, ni na kalkulatoru....

              No, znate li odakle dolazi ta navika?

              Ona je, naime nastala još davno u doba kada se
              Mojsije popeo na planinu da bi zapisao 10 zapovijedi...
              I kad je došao do sedme zapovijedi reèe mu Bog:
              - Ne poželi ženu bližnjega svoga!

              Nakon muka i tišine narod povièe:
              - Precrtaj 7 !!!!!!!



              ne-ne.gif

              ___________________________________________________________________

                01-29-2009 15:42 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
                chaba chaba is a Male
                moforaja




                Poruka: 2558
                Location: EU
                pokretac teme Thread Started by chaba

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                BISERI S TELELEFONSKOG BROJA 981 (OPÆE INFORMACIJE HT-a)

                - Dajte mi službu koja izbacivaju ljude i stvari iz stana.

                - Dajte mi neku željeznariju koja reže na metar.

                - Trebam teèaj Zagrebaèke marke po njemaèkoj banci.

                - Žena mi je oprala radnu knjižicu s trapericama, možete mi reæi šta æu ja sad s tim?

                - Trebam jednu poljoprivrednu informaciju, gdje mogu nabavit minerale, znate, imam problema.

                - Gdje postoji umjetna stijena za penjanje?

                - Tko u gradu iznajmljuje manje avione, tako do 10 sjedala?

                - Dobar dan. Trebam tepih 5 na 4 za dnevni boravak, dajte mi broj.

                - Molim vas koliko ima kilometara od Zagreba do Milana, kad se ide, ovako, malo boljim autom.

                - Znate kaj, recite vi meni, ja i moj prijatel se raspravlamo, kak se zove onaj veter kaj puše, jel tajfun ili tajkun?
                - Tajfun.
                - A-ha, hahaha, ja sam njemu lepo rekel da je tajfun, pa ne bu valda Todoriæ puhal.

                - Dobar dan, evo mene opet, ja sam za srijedu.

                - Zovem jedan broj i automat mi govori da je linija u kvaru. Možete mi reæi što to znaèi?

                - Gdje se nalaze III Struge, trebam kupit lož ulje, idem s tramvajem.

                - Molim vas broj od pozivnog broja za broj 224-333....

                - Kak se zvala ona mršava sportašica, ona je bila dugo prva, znate možda na koju mislim?

                - Dobar dan! Ja sam nekad radila u Ilici, gdje su sada moji papiri?

                - Gdje mogu nabaviti bicikl za po doma?

                - Možemo dobit, kod vas, pozivni broj za vanjske države?

                - Kad vam ide jutarnji za Zurich?

                - Molim vas neku službu u HT-u.
                - Koju službu konkretno trebate?
                - A ŠTO VAS BRIGA ŠTO TREBAM!!??

                - Kad jaše crna kobila pod rednim brojem 7??

                - Kad se vraæa sat radi posla?

                - Tko prodaje plastiène poklopce za tegle u Vukovarskoj?

                - Dobar dan! Kod mene u kvartu ima plakat na kojem su jakne, onako više drap, gdje se to može kupit?

                - Gdje se nalazi ulica Pokojnoga (misli Pokornoga), veliju ljudi da je kod Kvatriæa.

                - Što je to danas na Trgu francuske republike?
                - Degustacija Barilla tjestenine, gost je Alberto Tomba...
                - Je to neki bend??

                - Imate li vi broj telefona Privredne banke u Pentagonu u Ilici? (misli na Oktogon)

                - Dajte mi jednu leteæu kuæu, s povoljnim cijenama. (misli na avio kompaniju)

                - Dajte mi neku pizzeriju u Dubravi.
                - Ima "Paprika"...
                - Ma, ne, ne s paprikom, ja bih jednu miješanu...

                - Recite mi rezultat u odbojci Rusija - Kuba
                - Morate pitati sportske informacije, 9841.
                - A-ha, ma dobro, nema veze, dajte mi za vaterpolo...

                - Dajte mi hrvatsku ambasadu u Zagrebu.

                02-02-2009 01:50 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                Zagorka Zagorka is a Female
                avenija kruzno




                Poruka: 111
                Location: Za gorom

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Posle svakog leta piloti avio-prevoznika Quantas ostave belešku mehanicarima sa opisom problema, a pred sledeci let mehanièari ostave odgovor šta su uradili. Inaèe, Quantas je jedina svetska avio-kompanija kojoj nikada nije pao avion.



                Zahtev: Leva guma skoro treba da se zameni.

                Izvestaj: Leva guma skoro zamenjena.



                Zahtev: Nešto se otkaèilo u kabini.

                Izvestaj: Nešto smo zakaèili u kabini.



                Zahtev: Autopilot sam gubi visinu za po 200 stopa u minuti.

                Izvestaj: Nismo uspeli da ponovimo problem na zemlji.



                Zahtev: Tragovi curenja na levom stajnom trapu.

                Izvestaj: Tragovi obrisani.



                Zahtev: Zvuk iz DME instrumenta glasan da ne poveruješ.

                Izvestaj: Zvuk iz DME podešen na nivo u koji možeš da poveruješ.



                Zahtev: IFF instrument neoperativan.

                Izvestaj: IFF instrument je uvek neoperativan kad je iskljuèen.



                Zahtev: Sumnjamo na pukotinu u staklu vetrobrana.

                Izvestaj: Sumnjamo da ste u pravu.



                Zahtev: Nema motora broj 3

                Izvestaj: Vizuelnim pregledom letilice pronadjen motor na levom krilu.



                Zahtev: Avion smešno reaguje na komande.

                Izvestaj: Avion upozoren da se uozbilji.



                Zahtev: èudan zvuk iz instrument table, kao da neki patuljak udara èekiæem.

                Izvestaj: Patuljku oduzet èekiæ

                ___________________________________________________________________

                  02-03-2009 16:00 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
                  chaba chaba is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2558
                  Location: EU
                  pokretac teme Thread Started by chaba

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  13.gif

                  02-03-2009 16:58 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                  chaba chaba is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2558
                  Location: EU
                  pokretac teme Thread Started by chaba

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  sanaderova izjava :

                  ''Danas smo na rubu ponora, ali uz nove mjere napravit æemo korak dalje!''


                  13.gif 13.gif

                  02-04-2009 12:49 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                  Zagorka Zagorka is a Female
                  avenija kruzno




                  Poruka: 111
                  Location: Za gorom

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od chaba:

                    sanaderova izjava :

                    ''Danas smo na rubu ponora, ali uz nove mjere napravit æemo korak dalje!''


                    13.gif 13.gif


                  13.gif sutra u ponoru 13.gif

                  ___________________________________________________________________

                    02-04-2009 13:02 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
                    chaba chaba is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 2558
                    Location: EU
                    pokretac teme Thread Started by chaba

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Španske serije...:O)





                    Kratak siže:



                    U poèetku Gabrijela živi u štali, nema jednu nogu, gluva je, slepa,
                    nepismena i siromašna. Nema za hranu pa mora da jede šljunak.



                    Posle 100 epizoda Gabrijela i vidi i èuje.



                    U 120-toj epizodi izraste joj noga.



                    U 150-toj epizodi postaje direktor banke.


                    U 250-toj epizodi dobija napad slepog creva, svi muskarci u seriji plaèu.



                    U 300-toj epizodi saznaje da ima oca, brata, majku, oèuha, jetrvu i svekrvu,
                    i da su svi oni veoma bogati te je samim tim i ona bogata naslednica. Svi
                    muskarci u seriji plaèu.



                    U 312-toj epizodi saznaje da joj je otac sam sebi brat blizanac a da joj je
                    majka umrla èim se rodila. Svi plaèu, naroèito se u tome istièu muški
                    likovi.


                    Dve epizode kasnije banka koju vodi bankrotira, svi je mrze, ona plaèe, svi
                    u seriji plaèu. Plaèe i režiser i scenarista i koscenarista.


                    Ta epopeja traje cirka 20 epizoda.


                    U 340 epizodi vraæa se do štale u kojoj se rodila i tamo joj gatara kaže da
                    ce imati sreæe u životu. Plaèe Gabrijela, plaèe gatara, plaèu svi muskarci u
                    seriji, plaèe moja baba koja prati tu seriju, plaèem i ja jer je Gabrijeli
                    konaèno krenulo.


                    Na kraju, posle 500 epizoda proroèanstvo se ispuni, moja baba poèinje da
                    prati drugu špansku seriju u kojoj, na poèetku, Lusinda živi u štali, nema
                    jednu nogu, gluva je i slepa ...

                    02-09-2009 12:15 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                    dadana dadana is a Female
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1123
                    Location: Helvetia

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    13.gif 13.gif 10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

                    02-09-2009 15:44 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
                    kaokakao kaokakao is a Female
                    raja


                    Poruka: 1583
                    Location: A11-A@

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                    ___________________________________________________________________
                    = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

                    02-09-2009 16:27 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
                    Zagorka Zagorka is a Female
                    avenija kruzno




                    Poruka: 111
                    Location: Za gorom

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    chaba 10.gif 13.gif

                    IMAMO HRVATSKU


                    Radim kod Austrijanca.
                    Plaæu dizem kod Talijana.
                    Shopingiram kod Slovenca.
                    Telefon placam Nijemcu.
                    Toèim gorivo kod Madjara.
                    Lijekove kupujem od Izraelca.
                    Zakone mi propisuje Belgijanac.
                    Sudi mi Nizozemac.
                    Gradonaèelnik mi je iz BiH.

                    Konaèno. IMAMO HRVATSKU!

                    ___________________________________________________________________

                      02-10-2009 16:00 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
                      chaba chaba is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 2558
                      Location: EU
                      pokretac teme Thread Started by chaba

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      da, ovo je sve istina, bez pretjerivanja..
                      ja samo ne radim u austrijanca, al mu zato otplaæujem 2 kredita.
                      i fala Bogu, ne trošim izraelske lijekove, i ne sudi mi nizozemac.

                      ostalo stoji. jebeš takvu nezavisnost

                      02-11-2009 09:22 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                      Stranica (19): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com