Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » nisu vicevi, al isto smje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zagorka Zagorka is a Female
avenija kruzno




Poruka: 111
Location: Za gorom

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:

    da, ovo je sve istina, bez pretjerivanja..
    ja samo ne radim u austrijanca, al mu zato otplaæujem 2 kredita.
    i fala Bogu, ne trošim izraelske lijekove, i ne sudi mi nizozemac.

    ostalo stoji. jebeš takvu nezavisnost


pa ti si u dobra doba NEZAVISAN - ispunjavas 6 od 9 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    02-11-2009 09:36 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU
    pokretac teme Thread Started by chaba

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jes, al opet je nazadak, starci su mi prije 30 godina imali nezavisnost 8/9

    al zato ja mogu mahat zastavom kojom god hoæu, ha 05.gif

    02-11-2009 12:41 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    Zagorka Zagorka is a Female
    avenija kruzno




    Poruka: 111
    Location: Za gorom

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od chaba:


      al zato ja mogu mahat zastavom kojom god hoæu, ha 05.gif



    Ja te odmah zamislila kao onog što bjesomuèno maše crnobijelom zastavom tokom Formule 1 13.gif

    ___________________________________________________________________

      02-11-2009 13:50 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU
      pokretac teme Thread Started by chaba

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a i jes mi ta najdraža 13.gif

      02-11-2009 14:12 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      Hogar Hogar is a Male
      moforaja


      Poruka: 2728
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      chaba, Zagorka 10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 26.gif 13.gif
      Uljepsali ste mi dan 01.gif

      ___________________________________________________________________
      lose,lose MSP

      02-11-2009 14:31 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU
      pokretac teme Thread Started by chaba

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hogar 10.gif

      drago mi je, a vjerujem i Zagorki 10.gif

      02-11-2009 16:42 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU
      pokretac teme Thread Started by chaba

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      KRETEN

      Deo I

      Za sve vas koji povremeno imate stvarno los dan kada vam je stvarno potrebno da se na nekome ispraznite! Nemojte vredjati one koje poznajete, ispraznite se na nekome koga NE ZNATE!

      Sad obratite paznju na ovo. Sedeo sam za radnim stolom, kada sam se setio da treba da obavim jedan razgovor preko telefona. Nasao sam broj i nazvao ga. Neko je sa druge strane digao slusalicu, "Hallo?" A ja sam ljubazno pitao, "Ovde Milan Jovic, mogu li molim Vas da razgovaram sa Lidijom?" Odjednom mi je tip zalupio slusalicu! Nisam mogao da verujem da neko moze da bude tako nepristojan. Potrazio sam Lidijin telefon preko informacija i pozvao je. Slucajno mi je dala pogresne zadnje dve cifre. Nakon sto sam zavrsio sa Lidijom, primetio sam na mom stolu papiric sa pogresnim brojem. Nazvao sam ga jos jednom. Kad mi se ista osoba javila, proderao sam se "Kretenu jedan!" i zalupio sam mu slusalicu. Pored njegovog broja telefona napisao sam "Kreten" i odlozio sam papiric u ladicu od radnog stola.

      Svakih par nedelja, kada sam placao racune, ili kad bih imao stvarno los dan, pozvao bih ga. On bi odgovorio a ja bih povikao "Ti si kreten!" To bi me uvek razveselilo. Kasnije tokom godine telefonska kompanija je uvela "Caller ID". To je bilo pravo razocarenje za mene, jer je izgledalo da vise necu moci da zovem Kretena. Onda sam se jednog dana dosetio: Pozvao sam njegov broj, i kada se tip javio rekao sam izmenjenim glasom "Dobar dan," zatim sam rekao neko izmisljeno ime. "Ovde referent za odnose sa javnoscu vase telefonske kompanije; zovem da vas upitam da li ste upoznati sa nasim 'Caller ID' programom?" Tip je grmnuo u telefon "NE!" i zalupio slusalicu. Brzo sam ga ponovo nazvao i rekao "To je zato sto ste kreten!"

      Razlog sto sam izdvojio vreme da vam ispricam ovu pricu, jeste da vam pokazem da, ukoliko vas nesto tisti, ipak mozete uciniti nesto tim povodom. Samo nazovite 823-4863.

      Deo II

      Staroj gospodi ispred supermarketa stvarno je trebalo vremena da izade sa parkinga. Poceo sam da mislim da nikada nece izici. Konacno, njen auto je polako poceo da izlazi sa mesta za parkiranje i ja sam se cak vratio par metara unazad da joj dam dovoljno prostora. "Super," mislio sam, "konacno odlazi!". Iznenada se neka crna skoda zaleti sa druge strane parkinga, u suprotnom pravcu, i uleti pravo na njeno mesto. Poceo sam da trubim, "Ne mozes tako, momak! Ja sam stigao prvi!" Tip je izasao iz svoje skode totalno me ignorisuci. Otisao je u supermarket praveci se da me uopste nije cuo. Pomislio sam u sebi da je i ovaj tip kreten. Izgleda da na ovom svetu stvarno ima mnogo kretena. Primetio sam da ima zalepljen papir sa natpisom "NA PRODAJU" sa strane. Zapisao sam njegov broj telefona. Onda sam "lovio" drugo mesto za parkiranje.

      Posle par dana, ponovo sam od kuce, sedeci za mojim radnim stolom, nazvao 823-4863 i viknuo u slusalicu "Ti si kreten!" (Sada je stvarno lako da ga pozovem jer sam stavio njegov broj na "speed dial".) Primetio sam u adresaru broj onog tipa sto vozi crnu skodu. Pomislio sam da je bolje da i njega nazovem.

      Posle par zvonjenja neko mi je odgovorio sa "Halo?" Pitao sam lepo:
      "Jeste li Vi covek sa crnom skodom za prodaju?"
      "Da, ja sam."
      "Mozete li mi reci gde mogu da vidim auto?"
      "Da, ja zivim Balkanskoj 3, to vam je zuta kuca a auto je parkiran ispred ulaza."
      Onda sam ja lepo pitao "A kako se vi zovete?"
      "Dobrivoje Maric"
      "Kada je zgodno vreme da vas nadem kod kuce, Dobrivoje?"
      "Pa ja sam kod kuce uvece."
      "Slusajte Dobrivoje... Mogu li nesto da Vam kazem?"
      "Da?"
      "Dobrivoje, Vi ste kreten!" I zalupio sam mu slusalicu.

      Zatim sam dodao Dobrivojev broj na "speed dial". Sad sam, kad god imam neki problem, mogao da zovem dva kretena. Ali nakon nekoliko meseci skoro da mi je prestalo biti zabavno da zovem kretene i da im zalupim slusalicu. Ozbiljno sam razmotrio ovaj problem i nasao sam resenje.

      Prvo, nazvao sam Kretena #1. Tip je ljubazno rekao "Halo?" i ja sam povikao "Kretenu jedan!" ali nisam zalupio slusalicu. Kreten je pitao "Jesi jos uvek tu?"
      "Jesam."
      "Prestani da me zoves!"
      "Necu!"
      "Kako ti je ime, druskane?"
      "Dobrivoje Maric."
      "Gde zivis Dobrivoje?"
      "U Balkanskoj 3. To je zuta kuca, a ispred je parkirana moja crna skoda."
      "Slusaj druskane! Dolazim odmah kod tebe! Bolje bi ti bilo da se pomolis zadnji put..."
      "Da, jako si me uplasio, KRETENCINO!" - Onda sam mu zalupio slusalicu.

      Onda sam nazvao Kretena #2.

      "Halo?"
      "Zdravo, Kretenu!"
      "Hej, ako ikada saznam ko si ti..."
      "Sta ces ako saznas?"
      "Isprasicu ti dupe!"
      "Pa evo ti onda sansa: upravo dolazim kod tebe KRETENCINO!" - I njemu sam zalupio slusalicu.

      Onda sam nazvao policiju i rekao sam im da idem u Balkansku 3 da ubijem mog homoseksualnog ljubavnika. Zatim sam pozvao lokalnu TV stanicu i rekao im uzbudeno da se izgleda odigrava obracun bandi nasred Balkanske ulice. A zatim sam seo u kola i odvezao se na mesto dogadaja.

      Fenomenalno!

      Trebalo je da vidite dva kretena kako lome kosti jedan drugom ispred troje policijskih kola sa cevima uperenim u njih, dok to sve snima televizija sa gomilom okupljene mase... Snimio sam ceo dogadaj kasnije sa vecernjih vesti.

      02-12-2009 10:48 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      Zagorka Zagorka is a Female
      avenija kruzno




      Poruka: 111
      Location: Za gorom

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hogar 10.gif 13.gif my pleasure, sto bi rekli Briti

      ___________________________________________________________________

        02-12-2009 15:07 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
        Zagorka Zagorka is a Female
        avenija kruzno




        Poruka: 111
        Location: Za gorom

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Zagorka:

          Hogar 10.gif 13.gif my pleasure, sto bi rekli Briti
        a vjerujem i Chabino 10.gif

        ___________________________________________________________________

          02-12-2009 15:23 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
          Hogar Hogar is a Male
          moforaja


          Poruka: 2728
          Location: daleko

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          01.gif 33.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          lose,lose MSP

          02-12-2009 17:02 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
          Kutija 84 Kutija 84 is a Male
          raja




          Poruka: 1728
          Location: Wiesbaden

          Nije Vic a nije bogami ni smijesno, vec danas normala Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          DRAGI DJELATNICI



          U cilju poveæanja uèinkovitosti, od 10.11. 2008. poèet æe se
          primjenjivati nova pravila, kako slijedi:

          ODIJEVANJE:

          Preporuèuje se da na posao dolazite odjeveni u skladu sa vašom plaæom.

          U sluèaju da primijetimo kako nosite Prada veste ili Gucci torbice,
          pretpostaviti æemo da u financijskom smislu stojite dobro te vam povišica
          nije potrebna.

          Ukoliko ste loše odjeveni nužno je da nauèite bolje upravljati vašim
          financijama kako bi kupili primjereniju odjeæu, te vam iz tog razloga
          povišica nije potrebna.

          Ukoliko ste odjeveni u kategoriji koja je izmedju prethodno navedenih tada
          se nalazite toèno gdje bi trebali biti i nije vam potrebna povišica.

          GODIŠNJI ODMOR:

          Svaki radnik ima pravo na 104 dana godišnjeg odmora tijekom godine. Ti dani
          se zovu subota i nedjelja.

          PAUZA ZA TOPLI OBROK:

          Mršavi radnici imaju pravo na pauzu od 30 minuta jer je potrebno da više
          jedu kako bi izgledali zdraviji. Radnici normalne težine imaju pravo na 15
          minuta za uravnoteženo jelo koje æe im omoguæiti održavanje primjerene
          figure. Gojazni radnici imaju pravo na 5 minuta jer je to vrijeme koje je
          potrebno kako bi popili Slim Fast i tabletu za mršavljenje.

          BOLOVANJE:

          Više neæemo prihvaæati doznake kao dokaz bolesti. Ako ste sposobni otiæi
          lijeèniku tada možete doæi i na posao.



          KORIŠTENJE WC-a:

          Opæenito se dosta vremena troši na boravak u WC-ima.
          Od sada se uvodi striktno ogranièenje od 3 minute za boravak u wc-u. Po
          okonèanju vremenskog perioda od 3 minute oglasiti æe se alarm, toaletni
          papir æe se uvuæi, vrata otvoriti te æete biti fotografirani. Nakon druge
          povrede ovoga pravila, fotografije prekršitelja biti æe izvješene na
          oglasnoj ploèi u kategoriji 'kronièni prekršitelji' .

          OPERATIVNI ZAHVATI:

          Dok god ste zaposleni ovdje potrebni su vam svi organi, te ne bi trebali
          razmatrati uklanjanje bilo èega. Zaposlili smo vas netaknute. Odstranjivanje
          bilo èega smatra se teškom povredom radne discipline i predstavlja kršenje
          ugovora o radu.

          Hvala vam za lojalnost firmi
          Mi smo ovdje kako bi vam osigurali pozitivno poslovno iskustvo. Iz tog
          razloga, sva pitanja, komentare, brige, pritužbe, frustracije, iritacije,
          nezadovoljstvo, insinuacije, optužbe, razmišljanja, konsternacije i povratne
          informacije treba usmjeriti drugamo. Želimo vam ugodan dan

          ___________________________________________________________________
          10.gif 33.gif

            33.gif 10.gif



              02-13-2009 10:57 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
              chaba chaba is a Male
              moforaja




              Poruka: 2558
              Location: EU
              pokretac teme Thread Started by chaba

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              5 stadija pijanstva

              Stadij 1 - pametan
              Dogaða se kada naglo postanete struènjak za sve teme u poznatom svemiru.
              Znate da znate sve i želite prenijeti vaše znanje na sve koji ce slušati.
              U ovom stadiju uvijek ste U PRAVU.
              I naravno da je osoba kojoj govorite vrlo U KRIVU.
              Konverzacija postaje interesantna kad su obje strane PAMETNE.

              Stadij 2 - dobro izgleda
              Desi se kada shvatite da najbolje izgledate u cijelom baru i da svi
              ljudi maštaju o vama.
              Možete otiæi do potpunog stranca sa saznanjem da vas želi upoznati i
              razgovarati sa vama.
              Imajte na umu da ste još uvijek PAMETNI, tako da možete s tom osobom
              razgovarati o bilo kojoj temi pod ovim suncem.

              Stadij 3 - bogat
              Naglo postajete najbogatija osoba na svijetu.
              Možete platiti pice cijelom baru jer je vas oklopni kamion pun novca
              parkiran iza bara.
              Na ovom stadiju se takoðer možete kladiti jer ste, naravno, još
              uvijek PAMETNI, pa je prirodno da dobijete sve oklade.
              Nije ni bitno na koliko se kladite jer ste BOGATI.
              Platit æete pice svima koji vam udovoljavaju,
              jer ipak IZGLEDATE NAJBOLJE NA SVIJETU.

              Stadij 4 - otporan na metke
              Sad se možete potuci bilo gdje i bilo kada, pogotovo s onim s kim ste
              raspravljali ili se kladili.
              To je zato sto se ne možete nikako ozlijediti.
              Takoðer izazivate na borbu za novac jer ste ionako PAMETNI, BOGATI, a
              i IZGLEDATE BOLJE nego sto ce oni ikada biti!

              Stadij 5 - Nevidljiv
              Ovo je najveæi nivo pijanstva.
              Sad možete raditi sto god hoæete jer NITKO VAS NE MOZE VIDJETI.
              Plešete na stolu da bi impresionirali ljude koji vam se dive jer vas
              ostali ne mogu vidjeti.
              Takoðer ste nevidljivi osobi koja se želi potuci sa vama.
              Možete proæi ulicom pjevajuæi iz svega glasa jer vas nitko ne vidi niti èuje.
              I naravno, još uvijek ste pametni pa znate sve rijeci.

              02-13-2009 13:37 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
              rimda rimda is a Male
              raja




              Poruka: 1827
              Location: BULEVAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Zašto je bolje biti muškarac?


              - Završiš svaki telefonski razgovor za 30 sekundi

              - Za godišnji odmor dovoljno ti je 7 dana i jedan kofer

              - Možeš sam da otvoriš sve vrste konzervi i tegli sa džemom

              - Prijatelji vas ne sažaljevaju kada se ugojite

              - Kada menjate programe na TV-u, ne zadržite se tamo gde vidite suze

              - Vaša zadnjica ne igra nikakvu ulogu na intervjuu za posao

              - Svi vaši orgazmi su pravi

              - Kada odslužite vojsku, više ne morate nikad da ribate WC

              - Previše seksa neæe vam uništiti reputaciju (naprotiv)

              - Za svega 5 evra dobijate pakovanje od tri para gaæa

              - Možete se istuširati i obuæi za 10 minuta

              - Ni jedan saradnik na poslu neæe vam naterati suze u oèi

              - Ne morate se brijati ispod nivoa vrata

              - Ne morate svaku noæ spavati uz neèija dlakava leða

              - Možete da ispišate svoje ime u snegu

              - Možete jesti bananu i sladoled na javnom mestu a da vas niko ne gleda pohotno

              - Niko neæe prekinuti sa prièanjem soènog vica zato što ste vi ušli u sobu

              - Automehanièari vam uglavnom prièaju istinu

              - Ne dobijete slom živaca ako neko ne primeti vašu novu frizuru ili cipele

              - Konstantno ste u istom raspoloženju

              - Možete se diviti Klintu Istvudu a opet neæete odmah posle filma poèeti sa dijetom

              - Znate najmanje 20 naèina da otvorite pivsku flašu

              - Seda kosa i bore samo podcrtavaju vaš karakter

              - Briga vas šta vam ljudi govore iza leda

              - Tri para cipela su vam i više nego dovoljna

              - Ljudi vam ne bulje u grudi dok razgovarate sa njima

              - Ako neko doðe na žurku u košulji ili sakou koji je jednak vašem, to jedva i da primetite

              - I za kraj, jedno pitanje - šta je to celulit?


              Life is a miracle!

              18.gif

              ___________________________________________________________________
              38.gif Admir Stupac 38.gif

              02-13-2009 20:50 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
              Zagorka Zagorka is a Female
              avenija kruzno




              Poruka: 111
              Location: Za gorom

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Poruke crvenog krsta pisane u ratu...Ovo i jos puno vise toga je prikupilo vrijedno osoblje koje je radilo na cenzuriranju istih:

              "...Prvo da te pitam jesi'l naucio citati, ako nisi da ti ne pisem dalje..."
              "...Dajdza Atif je umro. Evo vam adresa pa mu se javite..."
              "...Ne dolazi. Ozenio sam se..."
              "...Ne brinite se nista za staru, umrla je prirodnom smrcu..."
              "...Babo je otiso sa halikopterom..."
              "...Eto, nemoj puno da se brines, zena ti je ugusena u konvoju..."
              "...Mati samo place i strika... "
              "...Uze malo papira da ti napisem svoju iskrenost prema tebi..."
              "...Prekuhala sam kosu..." (Dala je mini-val)
              "...sto i vama zelim u ovim teskim i ratnim slucajevima..."
              "...Dom za nezaboravljenu djecu..."
              "...Miralem nije bolov'o. Samo je rek'o:"Hamko, okrenu mi se mozak!" to je bilo sve..."
              "...Pisi mi molim te, da li ti je porasla frizura..."
              "...Edo je porast'o k'o konj..."
              "...Kadira je smrsala, ostala je samo futrola od nje..." 13.gif
              "...Sto se tice nene, stvarno je slaba . Jezik joj okraco, jedva se razumije sta prica..."
              "...Toliko sam te pozelila da te ocima ne mogu nacrtat..." 13.gif
              "...Nemoj da me nosis u uspomenama k'o kamen u bubregu..."
              "...Ne idem vise u skolu, idem samo u dzamiju i na igranke..."
              "...Mamo, posalji vesova unutrasnjih..." 13.gif 13.gif
              "...Izmedju mene i Damira je bilo nesto. (Metak)..."
              "...ALAVIJU" ( I love you) 13.gif
              "...Svi klanjaju, samo je Huso ost'o prava komunjara..."
              "...Stivena su osunetili..."
              "...Kako te sluzi konj i sta s'njim radis..."
              "...cuvaj svoj porodicni brak..."
              "...Nemoj da ti se pamet mijenja prema meni..."
              "...Isla sam kod zivcanog doktora..." (kod psihijatra)
              "...Konvoji iz Hrvatske su progulili..."
              "...Babo, pozelio sam te k'o zemaljsku kuglu..."
              "...Nadam se da ces ovo moci sam procitati jer sam pis'o skolskim slovima..."
              "...Posalji iz Kladnja diplome od znanja..."
              "...Neznam vise ni kako izgledas, sjecam se samo da si ostala iza mene mrsava k'o svraka..."
              "...Dijete nam je pravo lijepo, isto umproforac..."

              ___________________________________________________________________

                02-16-2009 09:35 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
                dadana dadana is a Female
                samo sto nisam




                Poruka: 1123
                Location: Helvetia

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ma ovo je meni krvavo 13.gif 13.gif 13.gif jadi jednog gastarbajtera 19.gif


                    citat od chaba:

                  Radi se o jednom privatniku (zanatliji), koji je povodom radne nezgode uputio ispunjen formular svom osiguravajuæem zavodu za
                  preuzimanje nastalih troškova. Sve ovo se desilo u Švajcarskoj gde se ovaj dogadjaj mogao proèitati u Zuricher Kosmos-u.

                  U tom formularu ošteæeni je, na pitanje naèina dešavanja te nezgode naveo, da je NEPLANIRANO odreagovao u jednom trenutku.

                  Takav iskaz je za SUVI (Švajcarski osiguravajuæi zavod za Privatnike) bio dosta neprecizan, tako da su službenici iz osiguranja zamolili privatnika

                  da im to malo detaljnije objasni, jer je neophodno za daljnje razmatranje...

                  Zanatlija odgovara na tu molbu sledeæe:
                  Cijenjene Dame i Gospodo, u odgovaranju na vašu molbu za dobivanje dodatnih informacija mogu vam sljedeæe reæi:
                  Kod pitanja 3 u formularu naveo sam neplanirano reagovanje kao uzrok nesreæe.

                  Zamolili ste me da vam to pojasnim, što ovim putem želim da uèinim.

                  Kao što veæ znate, po zanimanju sam krovopokrivaè.
                  Tog kobnog dana nalazio sam se sam na krovu jedne šestospratnice. Kada sam završio sa svojim poslom imao sam 250kg crijepova viška na krovu
                  koje je trebalo snijeti. Pošto nisam imao namjeru da ih u bezbroj navrata nosim stepenicama, odluèio sam da ih stavim u veliku kantu.

                  Kanta koja inaèe služi za dizanje ili spuštanje tereta na visine.
                  Sišao sam na dno i vukao sam konopac preko role dok nisam digao kantu, koja je bila vezana za isti, na visinu na kojoj mi je trebala.
                  Konopac sam naknadno èvorom vezao i time sam stabilizovao kantu na visini šestog sprata.

                  Nakon toga sam otišao na krov i natovario kantu da bi poslije toga sišao dole.
                  Odvezao sam konopac u namjeri da kontrolisano spustim kantu koju sam natovario sa 250kg crijepova.

                  Ako proèitate pitanje broj 11 iz prethodnog formulara, ustanoviæete da sam u to vrijeme vagao nekih 75kg.

                  Veoma iznenadjen povodom gubljenja dna pod nogama, izgubio sam 'duhovnu prisebnost' i zaboravio u svoj toj frci da ispustim konopac iz ruku.

                  Mogu reæi da u tom trenutku nisam bio pri sebi. Mislim da ovde ne treba da navodim da sam velikom brzinom išao prema gore.

                  Otprilike u visini 3. sprata sam se sreo s kantom (uh).. . Taj susret objašnjava frakturu lobanje i lom kljuène kosti. . .

                  Neznatno sporije nastavio sam putanju ka vrhu i tek sam se zaustavio kad su mi vrhovi prstiju upali u rolu koja je oznaèavala najvišu tacku.
                  Bol koji ne mogu da vam opišem je ujedno zadužen za lomljenje 3 prsta i dva nokta.
                  Mimo svih bolova, ja ne gubim svoju prisebnost i odrzavam se na konopcu, kojeg ne smijem da ispustim iz ruku ni pod koju cjenu.
                  Kanta, koja je u medjuvremenu stigla na cilj, pod jaèinom udara izbija i lomi svoje dno. Time dolazi do izpražnjivanja iste...
                  Kao što rekoh u prošlom formularu kod taèke 11, vagao sam 75kg i samim time znatno teži od prazne kante u tom trenutku. Kao što
                  veæ možete da zamislite, poèeo je veoma brz silazak..

                  U visini 3. sprata sam ponovo sreo kantu ovaj put odozdo dolazeæi.

                  Susret koji kao posljedice nosi sljedeæe: slomljeni zglobovi na obe noge, lom lijevog koljena i ogrebotine po nogama i rukama.

                  Ovaj put znatno usporen nastavio sam putanju ka dnu, gdje sam pri prizemljivanju na izlomljene crijepove slomio 3 pršljena,
                  bol koji nisam ni registrovao...

                  Dok sam tako ležao dole, sav izlomljen na izlomljenim crijepovima i posmatrao kantu koja je bez dna visila na visini šestog sprata,

                  ostao sam ponovo bez svoje 'duhovne prisutnosti' i pustio sam konopac.

                  Ovaj put je kanta bez ikakvih zastoja krenula ka meni i izbila mi 3 zuba i slomila nos..
                  Veoma mi je žao zbog svega ovoga i nadam se da sam vam ovim olakšao buduæe razmatranje .

                  U sluèaju da vam nedostaju precizniji detalji, spreman sam da vam stojim na raspolaganju.,

                ___________________________________________________________________

                  Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

                02-16-2009 11:00 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
                chaba chaba is a Male
                moforaja




                Poruka: 2558
                Location: EU
                pokretac teme Thread Started by chaba

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                u Hr je nedavno uveden OIB, osobni identifikacijski broj, iz kojeg je vidljiva masa podataka o onome kome je dodijeljen, dakle cijela imovinska kartica, plaæa, iznos plaæenog poreza itd itd...

                u vezi sa tim :

                Operator: "Pizza Hut. Mogu li dobiti Vaš... "
                Mušterija: "Dobar dan! Htio bih naruèiti klopu za van."
                Operator: "Mogu li prvo dobiti Vaš OIB gospodine?"
                Mušterija: "Moj OIB, ah da, prièekajte malo, eh! Moj Osobni
                Identifikacijski Broj je 61020499981"
                Operator: "Hvala Vam, Gospodine MArko. Vidim da živite u Ulici jablana 13
                i Vaš telefonski broj je 332 971. Vaš broj na poslu je 301 243 i Vaš broj
                mobitela je 095 301 2431. S kojeg broja zovete Gospodine? "
                Mušterija: "Huh? Kod kuæe sam. Od kuda Vam samo sve te informacije?"
                Operator: "Pa umreženi smo Gospodine."
                Mušterija: (zaèuðeno) "Oh, da, htio bih naruèiti dvije velike slavonske
                pizze extra ljute..."
                Operator: "Mislim da Vam to nije dobra ideja Gospodine."
                Mušterija: "Kako to mislite?"
                Operator: "Gospodine, Vaši zdravstveni podaci upuæuju na to da imate visok
                krvni tlak i iznimno visoku razinu kolesterola. Polica dopunskog
                zdravstvenog osiguranja ne pokriva i taj rizik..."
                Mušterija: "Pa što mi onda možete preporuèiti?"
                Operator: "Mogli biste probati našu bezmasnu soja-pizzu od soje. Siguran
                sam da æe Vam se svidjeti."
                Mušterija: "Zašto to mislite?"
                Operator: "Pa, prošli tjedan ste u knjižnici podigli knjigu "Gurmanska
                jela od soje". Zato sam Vam to predložio."
                Mušterija: "U redu, U redu. Dajte mi onda dvije jumbo soja-pizze.
                I koliko to košta?"
                Operator: "To bi trebalo biti dosta za Vas, Vašu ženu i èetvero djece.
                Sve skupa, zajedno sa troškovima dostave je 115,00 kn."
                Mušterija: "Dat æu Vam broj svoje kreditne kartice."
                Operator: "Oprostite gospodine, ali bojim se da æete to morati platiti
                gotovinom. Prekoraèili ste dopušteni iznos po kreditnim karticama."
                Mušterija: "Skoknut æu do bankomata i donijeti novac prije nego Vaš
                dostavljaè stigne do mene."
                Operator: "Neæe ni to iæi gospodine! Imate prekoraèenje i na tekuæem
                raèunu."
                Mušterija: "Nema veze. Samo pošaljite pizze. Pripremit æu novac. Koliko
                Vam treba za dostavu?"
                Operator: "Malo smo zatrpani u ovom trenutku. Oko 45 minuta.
                Gospodine, ako Vam se žuri možete doæi do nas ali bit æe Vam nezgodno
                voziti pizze na motociklu."
                Mušterija: "Kako znate da vozim motocikl?"
                Operator: "Ovdje stoji da kasnite s otplatom kredita za auto pa Vam ga je
                banka oduzela. Ali Vaš skuter je u potpunosti otplaæen pa sam samo
                pretpostavio da æete voziti njega."
                Mušterija: "@#%/$@&?#!"
                Operator: "Preporuèio bih Vam da pazite što govorite Gospodine! Veæ imate
                dvije prekršajne prijave zbog remeæenja javnog reda i mira 2002 i vikanja na
                policajca 2008."
                Mušterija: (Bez rijeèi)
                Operator: "Želite li još nešto Gospodine?"
                Mušterija: "Ne ništa više. Ali, nemojte zaboraviti dvije gratis Coca Cole
                piše u Vašem oglasu!"
                Operator: "Oprostite gospodine ali naš oglas je ima klauzulu da ne smijemo
                nuditi besplatnu Colu dijabetièarima!"

                02-16-2009 15:50 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                Zagorka Zagorka is a Female
                avenija kruzno




                Poruka: 111
                Location: Za gorom

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Najam stana

                Oženjeni muškarac upoznaje prelijepu djevojku i dogovara se da provede noæ
                s njom za 500 Eura.
                Ujutro, nakon noæi provedene zajedno, kaže joj da nema dovoljno gotovine
                kod sebe i da æe naložiti sekretarici da joj pošalje èek sa uplatom na ime
                '' NAJMA STANA '' èim stigne u ured.

                Na putu u ured shvati da se pokajao, da cijeli taj dogaðaj nije vrijedan
                toliko novaca, tako da kada doðe u ured naloži sekretarici da pripremi
                èek na 250 Eura, i izdiktira joj sljedeæe objašnjenje koje æe priložiti
                uz èek:

                Poštovana gospoðo,

                U prilogu Vam šaljem èek na iznos od 250 Eura na ime najma za stan. Ne
                šaljem unaprijed dogovoreni iznos, jer sam u vrijeme kada smo dogovarali
                iznos bio pod dojmom:
                a) da stan ranije nije bio korišten;
                b) da je dobro zagrijan,
                c) da je dovoljno mali da bih se u njemu osjeæao ugodno kao kod kuæe.
                Meðutim, shvatio sam da ste ranije veæ imali podstanare, da grijanje ne
                radi i da je stan suviše prostran.

                Srdaèan pozdrav!


                Po primitku ovakvog objašnjenja i èeka na 250 Eura, dotièna gospoðica mu
                odmah vrati èek, uz sljedeæe objašnjenje:

                Poštovani gospodine,

                Prije svega ne razumijem zašto ste mislili da je onako lijep stan mogao
                biti neogranièeno dugo prazan.
                Vezano za vašu pritužbu glede toplote u stanu, grijanje savršeno
                funkcionira, ako znate kako ga ukljuèiti. što se tièe prostranosti, stan
                je normalne velièine. Ukoliko vi nemate dovoljno namještaja da ga
                popunite, nemojte kriviti stanodavca.
                Molim Vas da pošaljete puni iznos stanarine, u protivnom æu biti
                prisiljena kontaktirati vašu trenutnu stanodavku.

                Srdaèno Vaša

                P.S. Možda je bilo i ranije... ako jeste, evo da se podsjetimo...

                ___________________________________________________________________

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Zagorka dana 02-23-2009 u 11:08.

                  02-20-2009 15:16 Zagorka is offline Pregledaj poruke od Zagorka Dodaj Zagorka u listu prijatelja
                  djelda djelda is a Male
                  raja




                  Poruka: 1646
                  Location: dolina grka

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  13.gif 13.gif Ukidoh se sa stolice 13.gif 13.gif Znaèi to tako treba 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

                  02-20-2009 15:40 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
                  chaba chaba is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2558
                  Location: EU
                  pokretac teme Thread Started by chaba

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  U ovim teškim vremenima, èesto si ne postavljamo prava pitanja, pa ipak...

                  Zašto ljudi naruèe dupli cheeseburger, veliku porciju pomfrita i light
                  Coca colu???

                  Zašto žene ne mogu staviti maskaru zatvorenih usta?

                  Zašto je rijeè ' skraæenica' tako dugaèka?

                  Zašto moramo prvo kliknuti na 'start' da bismo ugasili Windowse?

                  Zašto se sok od limuna pravi od umjetnih dodataka, a deterdžent za suðe s
                  mirisom limuna od pravih limuna?

                  Zašto ne postoji hrana za maèke s okusom miša?

                  Zašto je igla koju upotrebljavaju za eutanaziju sterilna?

                  Sigurno ste veæ èuli za neuništive crne kutije u avionima... Zašto ne
                  proizvode èitav avion od takvog materijala?

                  Zašto piloti kamikaze nose kacige?

                  Kad zadaviš štrumpfa, kakvu boju on tad poprimi?

                  Kako table s natpisom 'Zabranjeno je gaziti travu' dospiju na sredinu
                  travnjaka?

                  Što je to èovjek pokušavao uraditi onog trenutka kad je otkrio da krava
                  daje mlijeko?

                  Ako je rijeè u rjeèniku nepravilno napisana, kako æemo to primijetiti?

                  Zašto Noa nije zgnjeèio onaj par komaraca?

                  Da li i radnici u 'Liptonu ice tea' imaju pauzu za kavu?

                  Zašto se 'odvojeni' piše jednom rijeèju, a 'svi zajedno' s dvije odvojene?

                  Ako želim kupiti novi bumerang, kako da se riješim starog?

                  02-24-2009 09:27 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                  chaba chaba is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2558
                  Location: EU
                  pokretac teme Thread Started by chaba

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Poštovani,

                  Kažu da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu... radi



                  kalija.



                  Takoðer i naranèu zbog vitamina C. I obavezno popiti jednu šalicu zelenog



                  èaja (bez šeæera za prevenciju dijabetesa) kao i za smanjenje masnoæe u



                  krvi...



                  Svakoga dana moramo popiti dvije litre vode (da, i poslije je ispišati, što



                  udvostruèuje vrijeme koje smo do sada provodili u WC-u).



                  Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da biste
                  imali sve dobre bakterije, za koje nitko ne zna što su toèno, ali ako se ne



                  opskrbiš s barem milijun i pol tih bakterija, vidjet æeš vraga.



                  Svakoga dana jedan aspirin za prevenciju infarkta i jedna èaša crnog vina,



                  takoðer protiv infarkta. I jednu èašu bijelog, za živèani sustav? I jednu



                  èašu pive... ne mogu se sjetiti za što? Ako ih popiješ odjednom, meðutim,



                  možeš dobiti moždani udar, ali ne sekiraj se, neæeš ni primijetiti.



                  Svakoga dana treba jesti balastne tvari. Puno, puno, gomilu balastnih tvari,



                  dok ne posereš govno velièine ovala.



                  Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smiješ zaboraviti



                  žvakati svaki zalogaj 42 puta.Tako da ti samo za jelo treba 5 sati...



                  E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i



                  poslije jabuke, poslije bioaktiva, poslije banana, poslije balastnih tvari i



                  tako sve dok imaš zube u ustima. S tim da ne zaboraviš zubni konac, masažu



                  desni i ispiranje vodicom za usta. Bilo bi dobro urediti kupaonicu, možda



                  staviti unutra CD player ili TV, jer s obzirom na vodu, balastne tvari i
                  zube, provest æeš puno, puno vremena unutra.



                  Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3



                  sata, ako nije gužva u prometu. Prema statistikama, TV se gleda prosjeèno 3



                  sata dnevno. Sada se to više ne može, jer svakoga dana treba hodati najmanje



                  pola sata (savjet: nakon 15 min kreni natrag jer ako ne, pola sata



                  postaje cijeli sat).



                  Treba njegovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati



                  svakodnevno. Pretpostavljam i kada ideš na put?



                  Izmeðu ostalog, moraš ostati informiran, i èitati barem dvoje dnevnih i



                  nekoliko tjednih novina, da bi imao kritièki stav...



                  Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti
                  inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena. Da ne govorimo o



                  tantrièkom seksu.



                  Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suða-veša, da ne



                  govorimo o tome što sve treba ako imaš kuænog ljubimca ili djecu...



                  Raèunica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina moguænost



                  koja se nameæe je raditi nekoliko stvari istovremeno:



                  Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena... tako æeš popiti 2



                  litre vode. Dok izlaziš iz kupaone sa èetkicom za zube u ustima, istovremeno



                  se seksaj (tantrièki) s partnerom koji istovremeno gleda TV i èita novine



                  dok ti pereš pod.



                  Ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu! Popij vino



                  (nakon razgovora s rodbinom æe ti trebati). Aaaaajjj!



                  No, ako ti je ostalo dvije slobodne minute, pošalji ovu poruku svojim



                  prijateljima (koje treba pazit kao biljke) dok jedeš žlicu meda, koja je



                  vrlo korisna.



                  Sada te pozdravljam, jer izmeðu jabuke, jogurta, crnog vina, prve litre
                  vode i



                  treæeg obroka s dnevnom dozom balastnih tvari, ne znam više što trebam, ali



                  moram hitno u WC.

                  03-05-2009 12:39 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                  Stranica (19): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com