Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » nisu vicevi, al isto smje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
kmosst kmosst is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 406
Location: germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

negdje u Srbiji oko Valjeva...vazno je da zmigavac fercera...


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

11-18-2009 00:50 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

golemo 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-18-2009 17:31 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU
pokretac teme Thread Started by chaba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na poslu razgovaraju uz kavu dvije kolegice:
-Kakav sex si imala juèer?
Katastrofa...

Muž je došao sa posla, u 3 minute je pojeo ruèak, poslije toga
4 minute sexa a poslije dvije minute je zaspao...

A kod tebe?
-Kod mene fantazija.

Muž došao kuæi, poveo me na preukusnu romantiènu veèeru,
poslije smo se šetajuæi sat vrijemena vraèali kuæi, poslije
svijeæe i sat vremena extra predigre, poslije sat fantastiènog
sexa a na kraju zamisli da smo sat vremena razgovarali.

Jednom rijeèju bajka!

U to isto vrijeme razgovaraju dvojica kolega:
-Kakav sex si imao juèer?
Super!

Dolazim kuæi, ruèak na stolu; pojeo sam, poseksao se i zaspao.

A kod tebe?
-Kod mene katastrofa...
Dolazim kuæi a tu nema struje jer sam zaboravio platiti raèun
za struju zato sam moju izveo negdje na veèeru.

Klopa bez veze a bilo je tako skupo da nisam imao novaca da se
vratimo sa taksijem pa sam morao iæi kuæi pješke!

Dolazimo kuæi a tu naravno nema struje pa sam opet morao upaliti
te proklete svijeæe!

Bio sam tako bijesan da sam trebao sat vrijemena dok mi se nije
digao, a poslije nisam mogao sat vremena svršiti , na to sve
skupa sam tako popizdio, da joœ sat vremena nisam mogao
zaspati!!

11-30-2009 09:19 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

......vidi šta se radi.....! 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Moj Mostare ko ti lomi grane,
    ko zavadi mostarske jarane,
    ko to tebi istoriju piše,
    ko to želi da te nejma više.

    broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 11-30-2009 u 09:59.

    11-30-2009 09:52 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
    mami mami is a Female
    raja




    Poruka: 1377
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    E ovo su super talenti. Nevjerojatno.

    ___________________________________________________________________
    25.gif

    11-30-2009 10:03 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
    kmosst kmosst is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 406
    Location: germany

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Visa matematika:
    Profesor tumaci i pokazuje primjer granicne vrijednosti:

    11-30-2009 20:39 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
    kmosst kmosst is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 406
    Location: germany

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I zadaje zadatak, da vidi jesu li studenti dobro shvatili:

    11-30-2009 20:41 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
    kmosst kmosst is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 406
    Location: germany

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I naravno, na osnovu gornjeg priloga jedan je ocigledno dobro shvatio:

    11-30-2009 20:42 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif 13.gif

    dobar 13.gif

    cista petica 13.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    11-30-2009 20:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5017
    Location: Umag - Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jednog dana pojavi se stara gospodja u Bank of Canada s torbom prepunom novca. Inzistirala je da razgovara s predsjednikom banke, tvrdeæi da želi otvoriti raèun u toj banci. Nakon brojnih odbijanja, jedan uposlenik je odvede u ured predsjednika banke. Upitana koliko novca želi položiti na raèun, starica reèe: "165.000 $", stavljajuæi torbu na stol. Zaintrigiran, predsjednik je upita odakle joj toliki novac. Starica mu odgovori: "Od kladjenja". "Kakvog kladjenja?" upita predsjednik. Starica reèe: "Npr.evo - kladim se da su vaša jaja èetvrtasta."
    Predsjednik se poèe smijati i reèe da je nemoguæe zaraditi toliki novac na tako glupim opkladama. Starica odgovori: "Želite li se kladiti da æu vas pobijediti?"
    "Naravno", odgovori predsjednik, "evo kladim se u 25.000$ da moja jaja nisu èetvrtasta."
    "Prihvaæam", odgovori starica, "ali s obzirom na tako veliki iznos dolazim sutra ujutro u 10 sati sa svojim odvjetnikom koji æe biti svjedok, ako nemate ništa protiv."
    "Svakako", odgovori predsjednik banke.
    Te noæi predsjednik je bio vrlo zabrinut za ishod opklade. Dugo je stajao pred ogledalom provjeravajuæi svoja jaja iz svih moguæih položaja. bez sumnje ova jaja nikad neæe postati èetvrtasta, zakljuèi. Sljedeæeg dana, toèno u 10 sati pojavi se starica s odvjetnikom u uredu predsjednika banke. Starica ga zamoli da skine hlaèe kako bi osobno provjerila oblik njegovih jaja. Predsjednik pristade i starica mu pridje upitavši smije li dotaknuti njegova jaja. "Naravno", odgovori predsjednik. Uzevši u obzir iznos novca koji je u igri - baka ima pravo na sve. Starica s osmjehom dohvati njegova jaja.
    Predsjednik tada primjeti da se odvjetnik približava zidu i poèinje žestoko udarati glavom u njega. Predsjednik upita zašto ovaj udara glavom o zid, a ona reèe: "Vjerovatno jer sam se s njim jutros opkladila u 100.000$ da æu u 10 sati držati jaja predsjednika Bank of Canada u svojim rukama."

    ___________________________________________________________________

      12-01-2009 11:27 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ucitelj objasnjava djeci princip funkcionisanja cirkulacije krvi, pokusavajuci ga sto vise pojednstaviti:
      "Kad bih sad dubio na glavi, sva krv bi mi sisla u glavu, te bih pocrvenio."
      Zatim upita djecu "Kako onda objasnjavate cinjenicu da stojim na nogama, a da sva krv u njih ne sidje te da nisu pocrvenile?"
      Malisa dize ruku i odgovori "To je zato sto vam noge nisu prazne!"

      12-01-2009 16:48 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Djevojcica razgovara s profesorom o kitovima.
      Profesor joj objasnjava kako kit ne moze pojesti covjeka jer, iako je veliki sisar, grlo mu je premalo za tako nesto.
      Djevojcica tvrdi kako je Jonasa pojeo kit.
      Iznerviran, profesor joj ponovi kako je nemoguce da kit pojede covjeka, na sta mu djevojcica rece "Kad odem na nebo pitacu Jonasa je li ga pojeo kit ili nije."
      "Sta ces uraditi ako Jonas ne bude na nebu, vec u paklu?"- iznervirano joj rece profesor.
      "E onda ga pitajte vi!", odgovori djevojcica.

      12-01-2009 16:52 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U katolickoj skoli, djeca stoje u redu za dorucak.
      Na kraju stola se nalazila velika tabla s jabukama.
      Casna sestra je na njega stavila tablu s natpisom "Uzmite samo jednu jabuku, Bog nas promatra."
      Na drugom stolu je stajala tacna s cokoladnim kolacima, na koji je jedno dijete stavio natpis "Uuzmite koliko hocete, Bog gleda sto s jabukama!"

      12-01-2009 16:55 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5017
      Location: Umag - Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dobra reklama je vrlo važna u biznisu 04.gif

      ___________________________________________________________________

        12-02-2009 15:29 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        12-02-2009 20:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        asataN asataN is a Female
        moforaja




        Poruka: 4110

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        30.gif

        ___________________________________________________________________

          12-04-2009 22:31 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif aaaa svasta 13.gif

          ___________________________________________________________________

            12-04-2009 22:42 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            DEN DEN is a Female
            samo sto nisam


            Poruka: 1170

            : ) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            : )

            ___________________________________________________________________
            NERETVA KROZ VENE TECE

            12-04-2009 22:47 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17853
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            18.gif

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            12-04-2009 23:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            kmosst kmosst is a Male
            bice nesto od mene


            Poruka: 406
            Location: germany

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            novo zamimanje po njemackim kafanama:

            "Nemate volje po ovakvom vremenu stajati vani.
            Nema problema.
            Ja cu popusiti vasu cigaretu vani umjesto vas."

            12-08-2009 16:29 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
            Stranica (19): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com