Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Laka - spusten na zemlju » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
The_Good The_Good is a Male
guster




Poruka: 52
Location: Mostar

Laka - spusten na zemlju Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lakin "Pokušaj" velikog koncerta u Beogradu
Svijet - Zabava | Utorak, 09 Prosinac 2008

Dugo najavljivani koncert Lake dobitnika MTV regionalne nagrade, eurovizijske zvijezde, u Beogradu, pretvoren u komercijalni debakl! Kako piše portal Mondo, usprkos pristupaènoj cijeni ulaznice i tome da Elvir Lakoviæ sa sestrom Mirelom uvijek pravi dobru svirku uživo, koncert je slušalo samo par stotina ljudi.

Koncert je zbog slabe prodaje ulaznica prebaèen iz Velike dvorane Centra "Sava" koji prima 4000 ljudi u restoran èiji je kapacitet osam puta manji.

Zbunjeni Beograðani, uglavnom sa djecom, obišli su Centar "Sava" i smjestili se u restoran, praktièno se otimajuæi za na brzinu poredane stolice. Klincima nedostatak komfora nije ni najmanje smetao, pa su odmah posjedali na pod toèno ispred bine.




Kao specijalni gosti, nastupili su novosadski "tamburica pankeri" Zbogom Brus Li, koji su pjesmama "Ukleti salaš", "Nikad nemoj plakati zbog ljubavi" i drugima napravili prilièno neobiènu atmosferu.

Izaslanstvo BiH nije bez razloga proglašena za najbolje stilizirano na Eurosongu, pa su tako skoro sve djevojèice u publici bile obuèene u pufnaste suknje od tila, maštovite majice, sa natapiranom kosom i šljokicama...

Laka i Mirela izašli su na pozornicu i poèeli pjesmom "Zec", konaèno natjeravši oko 200 ljudi da zapjevaju. Nisu djelovali demotivirano malom posjetom, koju je pjevaè šaljivo opravdao "odloženim poslovima" i "posjetima jetrvi".

"Malo sam se razoèar'o", "Besplatno", "Stariji", "Punomoæ", "Meðed", "Glup", "Vještica", "Piškila"... Brat i sestra svaku pjesmu su propratili grimasama karikatura, "robotskim" koreografijama, dok je publika zaista uživala. Možda je i bolje 200 oduševljenih, nego 4.000 ljudi koji se meškolje na sjedištima ili vire sa balkona. Laki je realno od Velike dvorane nedostajala samo veæa bina, da bi mogao da trèi po njoj, navodi Mondo.

Pokušao je da napravi VELIKI koncert, a mi smo se pravili luuuuuudiiii. Pokušao je da napravi DOBAR koncert, i to mu je uspelo.

Bljesak.info

12-11-2008 14:16 The_Good is offline Pregledaj poruke od The_Good Dodaj The_Good u listu prijatelja
The_Good The_Good is a Male
guster




Poruka: 52
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by The_Good

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja mislim da se mnogi danas upitaju da li se Laka pravi lud ili su ovi gluplji sto ga slusaju?

Laka se umislio da je neka zvijezda a u stvari nije mu mjesto ni u ludnici.

On i sestra mu djeluju kao da su pobjegli iz ludnice a ovi sto ga slusaju djeluju jos ludji kad se dive takvoj budali.

Laka...bas si vala kaka, ona proljevska 21.gif

12-11-2008 14:21 The_Good is offline Pregledaj poruke od The_Good Dodaj The_Good u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

napunit ce spanski trg za novu godinu 13.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-11-2008 15:20 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Laki trebalo ostaviti od kurbana mozga more bit mu dobro dodje

___________________________________________________________________



      12-11-2008 16:28 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a ja kad sam rekla da je Laka obicna frula, shasha , svi dreknushe na mene 29.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      12-11-2008 18:14 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a nije laka cemu da budem iskren ali je svakako bolji od raznih "Stoja" i "Kalaca"
      i sl. volova 18.gif

      ___________________________________________________________________

        12-11-2008 22:06 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        Selmic Selmic is a Female
        puterica


        Poruka: 83

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od metallica:

          a nije laka cemu da budem iskren ali je svakako bolji od raznih "Stoja" i "Kalaca"
          i sl. volova 18.gif


        10.gif

        btw za Novu ce nastupiti u Mo a nakon toga ide u SA na drugi nastup za docek 21.gif

        ___________________________________________________________________
        .

        12-11-2008 22:12 Selmic is offline Posalji email za Selmic Pregledaj poruke od Selmic Dodaj Selmic u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif

        ma to su promasaji 21.gif njemu trabaju pare a organizatorima odgovara jer da su na bini narodnjaci bilo bi puno vise alkohola i belaja ali narod ovde jednostavno voli "Dzigeru" i to ti je 28.gif

        ___________________________________________________________________

          12-11-2008 22:15 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          The_Good The_Good is a Male
          guster




          Poruka: 52
          Location: Mostar
          pokretac teme Thread Started by The_Good

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bolje bi bilo Kaki da predje na turbo-folk, mozda bi bio interesantniji 05.gif 13.gif

          12-12-2008 10:06 The_Good is offline Pregledaj poruke od The_Good Dodaj The_Good u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od GARAVUSA:

            a ja kad sam rekla da je Laka obicna frula, shasha , svi dreknushe na mene 29.gif


          ne bih ja drekno na tebe nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shanse 19.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          12-12-2008 10:32 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          Mostarka83 Mostarka83 is a Female
          Legally Blonde




          Poruka: 3490
          Location: U Cernici

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Neznam, meni je Laka interesantan kao lik, postao je poznatiji tek poslije Eurosonga...ali nije mi neki bog zna pjevac...a to da se zna glupirat na sceni to jest 07.gif

          ___________________________________________________________________
          JaMojaTi.gif

          12-12-2008 11:52 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pa vi stvarno neznate šta je umjetnost...
          šta je muzika...CCCCC ... 21.gif

          ___________________________________________________________________

            12-12-2008 15:40 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            Eileen Eileen is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 306
            Location: the one and only...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od metallica:

              a nije laka cemu da budem iskren ali je svakako bolji od raznih "Stoja" i "Kalaca"
              i sl. volova 18.gif



            10.gif 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do...

            12-12-2008 20:55 Eileen is offline Pregledaj poruke od Eileen Dodaj Eileen u listu prijatelja
            Djelmas Djelmas is a Male
            bice nesto od mene




            Poruka: 345

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            laka ljepo pjeva melodie . imam ce de odnjega .

            ___________________________________________________________________
            Skanderbeg i Klinton fala vam.

            12-13-2008 11:00 Djelmas is offline Pregledaj poruke od Djelmas Dodaj Djelmas u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Bravo Djelmaš 10.gif

            ___________________________________________________________________

              12-13-2008 12:51 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              Sunshine Sunshine is a Female
              moforaja




              Poruka: 2365
              Location: ..na suncanoj strani zivota

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________


                jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
                Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
                Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


                  23.gif

                  12-13-2008 19:47 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
                  Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
                  rezimski novinar




                  Poruka: 3241
                  Location: Iza

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Donio je MTV-ovu nagradu u BiH sto nije za zanemarit.
                  Muzika je stvar ukusa u svakom slucaju, svi srpski pisani mediji prenose da su posao, on i sestra mu, obavili profesionalno , da je publika odusevljena izasla sa koncerta...cak i da se glede slabe posjete nasalio na svoj racun.
                  Znam masu drugih koji bi jednostavno anulirali koncert.
                  Zato Laka, svaka cast i sredinom 10.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

                  12-13-2008 19:58 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
                  Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                  Legally Blonde




                  Poruka: 3490
                  Location: U Cernici

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  10.gif

                  ___________________________________________________________________
                  JaMojaTi.gif

                  12-13-2008 19:59 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                  nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com