Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » I zadnje legende nam polako odlaze - NE DAJ SE VAHA » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
piga piga is a Male
puter


Poruka: 82
Location: mostar

I zadnje legende nam polako odlaze - NE DAJ SE VAHA Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Od prijeratnih LEGENDI po kojima je Mostar bio prepoznatljiv, ostale su samo mrvice. Nema vise Grete, ni Ome Batlaka, Isme Tuce, Ence-varenog...
Vaha i Aco jos uvijek prkose. Bas sinoc sam vidio Acu i konstatovo da bolje tranda bez bicikla (nadam se samo 32.gif da mu ga nisu opet klepili)?!
Na zalost, Vahid je grohn'o pravo. Jos se moze vidjeti uz cestu, i vrti se oko Zalika. Do u grad ne dolazi jer se jedva vuce. Koju markicu skupi da bi se prehranio, ali je prava tuga vidjeti ga u kakvom je stanju.
DAJTE RAJA DA ME SE NEKAKO POMOGNE.

12-25-2008 19:34 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slazem se sa tobom iako dosta raje ne zna za njega (mislim mladje).

12-29-2008 08:51 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Pomoc Vahi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Piqa,
Napravi nesto i reci gdje i kako da pomognemo
Pozdrav od Jashe

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      02-10-2009 14:33 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      momci ako neko "digne ruke" sam od sebe tesko mu se moze pomoci

      ___________________________________________________________________

        02-10-2009 14:41 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        cok cok is a Male
        liska mjeseca maja


        Poruka: 5450
        Location: seher mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        moze vahi moze,vaha pita marku za salate,imam kaze za cevape,ti mu das dvije,on nece jedna mu treba kaze 18.gif 18.gif

        ___________________________________________________________________
        28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

        02-10-2009 14:49 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        bas kako bih mu se moglo pomoci 10.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        02-10-2009 15:32 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        zalik13 zalik13 is a Male
        moforaja




        Poruka: 4619
        Location: Rio de Zalik

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od pasha:

          bas kako bih mu se moglo pomoci 10.gif


        koliko znam dobio je preko centra za socijalni rad trajno tjelesno ostecenje i rijesio redovna primanja.e sad kako se to trosi i dali je pocela isplata nije mi poznato.znam da je sakupljao nalaze gdje ja radim,a u pratnji socijalnog radnika.

        02-10-2009 17:28 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com