Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Predratni kafici u Mostaru... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (28): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ej kafana je na drugoj strani, ovde se pise o kaficima a ne zaljeva. 05.gif

I meni je drago San Hople, da ste ovde. Fino vas je cuti.
A ono vidjeti, ahaaaaa.... kada dodjete ovamo ni ne sjetite se Kise 15.gif

Je'l vam to presjelo prosli put 35.gif 35.gif 11.gif

03-05-2003 23:48
San Hople
SexNepoznat

Poruka: 708
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nikada...ja sam uzivo`...za ostale nek se praksaju...
Iduci put potajno brez incidenata(navodno)...
Ja najvolim take lozione...veselo a neki se sjebaju...
Otvoreno...pravo u glavu...made in Hercegovina...

03-06-2003 00:06 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa dooooooooolaziteeeeeeee viseeeeeeeeee............................

___________________________________________________________________






          03-06-2003 00:07 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          HDZ
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          potajno

          bez incidenata

          (valja oprobati i tu varijantu)

          a sa sadnrinijem festu pravim u golubici (polecela golubica ...)

          03-06-2003 00:10
          lejla lejla is a Female
          gusterica




          Poruka: 68

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jeli Vucedolskoj!? 04.gif
          A imena kafica, evo se koturam od smjeha 24.gif

          03-06-2003 00:12 lejla is offline Posalji email za lejla Pregledaj poruke od lejla Dodaj lejla u listu prijatelja
          HDZ
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          vidi omladine

          ne zna nista

          o orginalnoj vicedolskoj golubici

          oazi mira i ljubavi

          03-06-2003 00:14
          San Hople
          SexNepoznat

          Poruka: 708
          Location: California

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nikako mi ne lezi...ono Golubica...
          Platimo da se zapali...ili ime promjeni...
          No nO...idemo ponovo...placam da se ime promjeni,da ne palimo pa nismo ..................... 08.gif
          Sta vi mislite ?

          03-06-2003 00:16 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          mudro sutim 23.gif

          ___________________________________________________________________






                  03-06-2003 00:20 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  Kise
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od San Hople:

                    Nikada...ja sam uzivo`...za ostale nek se praksaju...
                    Iduci put potajno brez incidenata(navodno)...
                    Ja najvolim take lozione...veselo a neki se sjebaju...
                    Otvoreno...pravo u glavu...made in Hercegovina...


                  I ja uzivala pravo 05.gif ....meni prakse ne fali i ne treba....ispraksala mlada davno 21.gif
                  zar bi nekih incidenata 13.gif 21.gif ili me pamet ne sluzi.....( i meni godine kucaju na vrata 12.gif )
                  lozione...... uh dj'e me nadje 27.gif 11.gif ......neki se sjebaju 35.gif

                  Otvoreno i pravo u glavu uvijek bilo i bice. 23.gif


                    12.gif

                    03-06-2003 00:20
                    HDZ
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ma lako se covjek na sve navikne
                    pa cemo i na golubicu

                    meni se Tropicana pretvorila u Irish Pub pa sam se opet nekako snasao

                    totalno drugaciji koncept ali .... moze se


                    mozda da Golubici predlozimo da krene sa meksickim fazonima

                    ono meksicka pica, dosta sangrije, corona, tequila

                    i tex, mex food

                    pa neka je zove PALOMA

                    03-06-2003 00:21
                    lejla lejla is a Female
                    gusterica




                    Poruka: 68

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    'ta ce vucedolska !!!

                    03-06-2003 00:21 lejla is offline Posalji email za lejla Pregledaj poruke od lejla Dodaj lejla u listu prijatelja
                    San Hople
                    SexNepoznat

                    Poruka: 708
                    Location: California

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    `ta ce...
                    Ja nikako ne kontam...`dje je taj"Vucedol"...kakve to ima veze ...`okle golubica...
                    Koji pajda to drzi ?
                    ...interesantno...
                    ...zajebi...

                    03-06-2003 01:34 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
                    hamzic
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    una paloma blanca

                    una paloma blanca

                    03-06-2003 01:47
                    Mystica Mystica is a Female
                    bice nesto od mene




                    Poruka: 406
                    Location: Tamo gdje pada milosnica...

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Pa gabore, gdje je Cuk? Je li u Canadi? Ako imas kotakt pozdravi ga od Mystice, vrli prijatelj.

                    Kako me Sandra nasmija za Notu i pishanje, hajde jadan...To sam zaboravila. Sandra i Mance je s nama na onoj slici sto sam ti rekla, da nas samo vidis, mladi i neukusni.

                    03-06-2003 10:27 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
                    gabor gabor is a Male
                    guster


                    Poruka: 72

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Mislim daje tamo.Nemam kotakt sa njim,ali pitaj Milija on mislim da zna. Lelo,pa preispitivao te jednom u Becu,pojma nisi imala.

                    ___________________________________________________________________
                    svakoga dana,u svakom pogledu,sve vise.......

                    03-06-2003 20:26 gabor is offline Posalji email za gabor Pregledaj poruke od gabor Dodaj gabor u listu prijatelja
                    Plastic Plastic is a Male
                    moforaja


                    Poruka: 2533
                    Location: space

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    DOOOOOOOODDDDDDDAAAAAAAAA MAJSTORE, UZIMAJ NAZAD ONU KAFANU, VRATI SJAJ FEJICEVOJ, LJUTILI SE VI ILI NE.

                    03-06-2003 22:19 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
                    Rondo Rondo is a Male
                    stalni dopisnik


                    Poruka: 1085

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    A sjecate li se "kisobrana" kako je palio i zario jedno vrijeme?
                    Pa cijeli bulevar: Braca "Damir", Bulevar, Linea, Bolero, Skala, jedno vrijeme je bio i onaj "Key",ali Bec, Capri i Oscar su nezaboravni.
                    Pa u "Lotto" na bilijar ako ti nije mrsko ici u Mune na Balnovac.
                    A iz skole se islo u Benoni ili Garfield.
                    Staro Velezovo nije uspijelo dozivjeti sarm kakav je imao Stari Grad.
                    U Nar na kafu pa u Mense u Tomato na pizzu.
                    A Cabaret je bio strasan, pogotovo zimi sa live muzikom.
                    P.S. Kako se zvao onaj "nocni klub"(citaj kupleraj) u Titovoj?

                    03-07-2003 03:13 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
                    Aleksandra Aleksandra is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 10252
                    Location: Mostar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    kad rece Benoni............

                    ja isla u staru gimnaziju.........stignem tek na treci cas.......jer sam spavala.........obilazila po noci.......sve gore navedene kafane...... 27.gif

                    i budem na trecem........pa onda veliki odmor.........pa u benoni kupim pizzu i uzmem dva filma.......raja u razred.......a ja kuci.......noge na sto......filmic i pizza.......divota........

                    .......bas sam volila ici u skolu..... 35.gif 05.gif

                    ___________________________________________________________________






                            03-07-2003 12:03 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                            Mystica Mystica is a Female
                            bice nesto od mene




                            Poruka: 406
                            Location: Tamo gdje pada milosnica...

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Neka bona Sandra, ta znamo sta si radila, hebe mu, a mi smo morali bjezati samo s prvog ili predcasa, jao jel' to starinski, chuj predcas, nidje veze... 21.gif

                            Pa onda veliki odmor produzis malo vise, zavisi je li vani lijepo vrijeme ili imali li dobrih frajera, kad smo mi bili prvi u Gimnaziji, a oni isli u treci ili cetvrti razred, hebo te 27.gif

                            03-07-2003 12:17 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
                            Aleksandra Aleksandra is a Female
                            moforaja




                            Poruka: 10252
                            Location: Mostar

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            da nisi i ti bila na nekim proekcijama ......kod mene.....kuci..... 11.gif

                            ___________________________________________________________________






                                    03-07-2003 12:36 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                    Stranica (28): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                    Postavi novu temu Odgovori
                                    Go to:
                                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com