Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Predratni kafici u Mostaru... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (28): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
dubara dubara is a Male
ne more meda




Poruka: 42
Location: ispod shuplje

Sela Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

JAHHH..... kad se sjetim standardnih mjesta (kafica) u starom gradu....pogotovo u Capriju,Oscaru,Kisobranu,Konobi aaa dobre one karadzordeve snicle i sad mi je u ustima
aaa....a Za LIDU kafic grohotom sam se smijao ... 13.gif hmm dogovorili se ja i Sela da se ko nadjemo tu oko 9 Ja sa malom on sa svojom i haj ja dosho kad Sela pije dupli viski ono lafo shanerski ...bog dushu bog je neche 07.gif Pitam ja Zoke shta je Zoka s njim kare ne znam pitam Sele shta je bola ....ma mala mi "Korpu uliva" haha 26.gif karem ja bola shta bezze pijesh ...4 case na stolu nije ih ni liznuo hahaa,karem ja brato hosh ti koju zalipa da ti smotam jednu ,i haj izadjem ja iz Lide izvadim lafo Kent" otkinem filter stavim koji list (ubro iz Gungine bashte) rahmet mu dushi i haj tivra se ja u Lide ....a fala bogu uvijek lido krcat i gleda u mene Zoka i Pedja znaju da je neka loza ,sjednem za sank i ono lafo ispod sanka evo brato mojne da ko vidi i haj 13.gif zalipa ti on,karem ja valja li shuti Shela shta valja li....BRATO>>>>>>LETIMM...LETI MEHA...hahhahaa a Zoka,Pedja i ostala raja u kafichu grohotom se smije to su popadali od pishancije,,,Ja Mu tach Klepim a mrsh @ebo mater shta lebdish zar je tako dobar list od Topole...hahhahaa
Nije Mjesec dana sa mnom prichao.... 13.gif 13.gif 13.gif
Yah pamtim to ko da je danas Bilo....

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!!!

04-24-2006 01:20 dubara is offline Posalji Email za dubara Pregledaj poruke od dubara Dodaj dubara u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Doda, Tin, Garden, Oscar, Zona, Lutkarsko, Club, Kairos....

04-24-2006 01:59 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stari grad: Anja, Teatar, Brada, Tomato, Oscar...
Ostatak: Vaha, Rina, Adi, Doda, Bale, Garden...

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-24-2006 08:49 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

RE: Sela Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dubara:

    JAHHH..... kad se sjetim standardnih mjesta (kafica) u starom gradu....pogotovo u Capriju,Oscaru,Kisobranu,Konobi aaa dobre one karadzordeve snicle i sad mi je u ustima
    aaa....a Za LIDU kafic grohotom sam se smijao ... 13.gif hmm dogovorili se ja i Sela da se ko nadjemo tu oko 9 Ja sa malom on sa svojom i haj ja dosho kad Sela pije dupli viski ono lafo shanerski ...bog dushu bog je neche 07.gif Pitam ja Zoke shta je Zoka s njim kare ne znam pitam Sele shta je bola ....ma mala mi "Korpu uliva" haha 26.gif karem ja bola shta bezze pijesh ...4 case na stolu nije ih ni liznuo hahaa,karem ja brato hosh ti koju zalipa da ti smotam jednu ,i haj izadjem ja iz Lide izvadim lafo Kent" otkinem filter stavim koji list (ubro iz Gungine bashte) rahmet mu dushi i haj tivra se ja u Lide ....a fala bogu uvijek lido krcat i gleda u mene Zoka i Pedja znaju da je neka loza ,sjednem za sank i ono lafo ispod sanka evo brato mojne da ko vidi i haj 13.gif zalipa ti on,karem ja valja li shuti Shela shta valja li....BRATO>>>>>>LETIMM...LETI MEHA...hahhahaa a Zoka,Pedja i ostala raja u kafichu grohotom se smije to su popadali od pishancije,,,Ja Mu tach Klepim a mrsh @ebo mater shta lebdish zar je tako dobar list od Topole...hahhahaa
    Nije Mjesec dana sa mnom prichao.... 13.gif 13.gif 13.gif
    Yah pamtim to ko da je danas Bilo....

13.gif 13.gif je li ZORAN SIMIC-Zoka 01.gif ako jeste evo jedne slike mene i Zoke rodjeni i odrasli zajedno na Djikovini 10.gif

04-24-2006 11:34 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Maja Maja is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 307
Location: Oslo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Princ-s-Neretve:

    Neznam meni je vazda merak bio ko djetetu sa starim otici po starijim birtijama dje se pricalo o Ribarima, Velezu, Tomboli i tako tim stvarima jednostavno sam uzivao u tome ! 23.gif 10.gif Da je puste srce da je i danas tako ali bice bolje ! 10.gif


Starije birtije-prava nostalgija 33.gif . Ja se sjecam radosti kad bi s tatom otisla u Kulu (iza vatrogasne kule), kako je bila dobra basta, pravo fina, i onda dobijes sok od sljive, ili koktu. A oni ljudi uvijek ista prica, koja vunica radi pa vade iz dzepova i pokazuju sprave ha ha 10.gif

___________________________________________________________________
Zivjeli 100 godina!

04-24-2006 14:03 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a jesi RUZAN TUTIII 13.gif vako ruzno celjade posta taki frajer , golemo 05.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

04-24-2006 14:04 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    a jesi RUZAN TUTIII 13.gif vako ruzno celjade posta taki frajer , golemo 05.gif

Eto govoris isto kao moj rahmetli dedo Esad 11.gif kada sam se rodio reko dedo staroj pa moja Bera ti majmuna rodi 13.gif 13.gif 13.gif

04-24-2006 14:07 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eto vidish iskren ti dedo ala rahmetile ko i ja 13.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

04-24-2006 14:09 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A ko ja nisam posten je li?Pa vidis da napisah sta ti i moj dedo rekoste 13.gif 13.gif

04-24-2006 14:11 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif ma nedam ja tebe nikomeee

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

04-24-2006 14:12 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    13.gif 13.gif 13.gif ma nedam ja tebe nikomeee

27.gif 27.gif to mi radi 13.gif

04-24-2006 14:14 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

27.gif 27.gif 27.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

04-24-2006 14:15 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Niko ne spomenu "Taormina"?

___________________________________________________________________

    04-29-2006 15:38 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    MUMADJAVL MUMADJAVL is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 280
    Location: WASHINGTON,D.C.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    u Damira do zore !!!!!!!
    bulevar i stari grad zakon !!!!!!! 10.gif 10.gif 10.gif

    04-29-2006 23:24 MUMADJAVL is offline Homepage of MUMADJAVL Pregledaj poruke od MUMADJAVL Dodaj MUMADJAVL u listu prijatelja
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    17.gif u cernici kod BISHE 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    04-29-2006 23:27 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    gandalf gandalf is a Male
    Mo-Starac




    Poruka: 4675
    Location: NEBUCHADNEZZAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja sam najrahatniji kod Share bio 18.gif

    ___________________________________________________________________
    Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
    Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

    04-30-2006 00:26 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
    kajta kajta is a Male
    proplivo


    Poruka: 15

    RE: Mostarski Kafici Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    BRUKA

    05-22-2006 03:48 kajta is offline Posalji email za kajta Pregledaj poruke od kajta Dodaj kajta u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    e ovaj bjese najjjj Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zvao se INDEX........


    Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

    09-20-2007 13:44 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    bago bago is a Male
    moforaja




    Poruka: 3303
    Location: Suteren

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Je li ovo Leva, u prugastoj...

    ___________________________________________________________________
    665 - Skoro zao

    09-20-2007 13:54 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jok eto ti si...
    boRe, boRe ni rodbina se ne prepoznaje 02.gif

    09-20-2007 13:58 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    Stranica (28): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com