Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Forum video ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Grickovic
SexNepoznat



Poruka: 8

Shocked MoStars Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Malo prosurfah i po susjednom nam forumu i naidzoh na link za jutube onaj govnic dart napravio film za forumase. mene zanima ima li ovde kreativaca da nama naprave neku zajebanciju ovako pa da se smijemo ko i onoi.
evo i jutuba, ima nam i gazde
evo link:

    http://www.youtube.com/watch?v=vZ-v6_Esuws
ovo neradi izgleda za jutub direktno
    vZ-v6_Esuws


21.gif

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Grickovic dana 12-22-2008 u 20:49.

12-22-2008 20:47 Grickovic is offline Pregledaj poruke od Grickovic Dodaj Grickovic u listu prijatelja
Borna Borna is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1023
Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif dobar fazon

___________________________________________________________________

    12-22-2008 21:02 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3842
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mastovito, mora se priznati 13.gif

    12-22-2008 21:16 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    Japrak Japrak is a Male
    moforaja




    Poruka: 2118
    Location: kad bi i ja znao

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    dobar fazon 04.gif 05.gif

    ___________________________________________________________________

      12-22-2008 21:51 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nije problem napraviti, samo ne znas nikad ciju sliku mozes iskoristiti, kad bi se znalo ko je ZA, od onih koji imaju slike na forumu, nije problem.
      Odlican video, pravo zezanje 10.gif 10.gif 10.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 12-22-2008 u 22:54.

      12-22-2008 22:51 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Alibaba Alibaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5511
      Location: Malo vamo malo dole

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mozda ne znate
      ovdje smo to upraznjavali
      u lokalne svrhe
      (nadji smjesnu fotogtafiju
      odsjeci glavu i u photoshopu priljepi koleginu)
      daleko prije nego je you tube
      izbio na top listu.
      To nije islo iz avlije i bilo je OK,
      smjali smo se u zatvorenom krugu
      jer smo svi znali o cemu se radi.

      Postaviti ono sto je intima
      jednog foruma i druzenja
      na javni otvoreni forum
      kao sto je yutube
      je bar za mene
      vrhunac
      neukusa i seljakluka
      (ili mozda neke osvete sta li
      ako pokusam razumjeti na neki nacin)
      U svakom slucaju
      bar za mene je sve vise
      nego smjesno
      Otuzno

      ___________________________________________________________________
      IMA SE, MORE SE 23.gif 18.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Alibaba dana 12-22-2008 u 23:08.

      12-22-2008 23:06 Alibaba is offline Pregledaj poruke od Alibaba Dodaj Alibaba u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      u pravu si Alibaba, al tanko ti je danas inace sa privatnosti, pogotovo na netu sta god negdje zaljepis nema garancije da ce ostati samo na tom mjestu...hebi ga.

      12-22-2008 23:54 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      grozno 21.gif

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      12-22-2008 23:59 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ako su se raja cije je face korisio slozila s ovim, shala je skroz ok, po meni.
      Ako nisu, ne valja.

      12-23-2008 00:10 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5981
      Location: U podrumu

      Forum video ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...viðaj shta se radi..... 07.gif ....a, ðe nash video......!? 13.gif 13.gif
      ...Tana, ba - de uslikaj i ti nas.......shta nam fali, ljepshi smo od njih ! 19.gif 13.gif 13.gif

        vZ-v6_Esuws

      ___________________________________________________________________
      Moj Mostare ko ti lomi grane,
      ko zavadi mostarske jarane,
      ko to tebi istoriju piše,
      ko to želi da te nejma više.

      01-16-2009 19:16 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17887
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      e nazalost ne mogu ovo pogl;edati jer sam na poslu

      a na poslu youtube blokiran

      pogledacu od kuce ha stignem 19.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-16-2009 23:20 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma zvjezda si kako god okrenes 07.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      01-16-2009 23:25 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      Krule Krule is a Male
      Notorious




      Poruka: 2013
      Location: eeeee da ti je znat

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      niks fersten...ih andere baustele 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

      01-17-2009 00:21 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
      Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5981
      Location: U podrumu
      pokretac teme Thread Started by Sarajlija ba

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        e nazalost ne mogu ovo pogl;edati jer sam na poslu

        a na poslu youtube blokiran

        pogledacu od kuce ha stignem 19.gif


      ....Tana, bola - jesil vidio Mostarskuraju....!? 14.gif .....de napravi nešto vako i za Mofu....! 07.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Moj Mostare ko ti lomi grane,
      ko zavadi mostarske jarane,
      ko to tebi istoriju piše,
      ko to želi da te nejma više.

      01-17-2009 11:11 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=24962&sid=

      01-17-2009 11:23 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ...darthe naj bolji si 11.gif ...šteta što te nema ovdje 16.gif




      ....nije mi nešto 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      01-17-2009 12:23 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:

          http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=24962&sid=


      spojicemo ih 04.gif

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      01-17-2009 12:55 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      Ella Ella is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 315
      Location: Skopje

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jos se smijem onom videu, nisam ni znala da i ja glumim 12.gif

      Samim tim sto stavljam svoje slike na internet, riskiram da ih neko (zlo) upotrijebi. U ovoj slucaju uopste ne mislim da je moja slika zloupotrebljena , citav video mi je super.

      Za mene, sve dok je nesto smijesno i to mu je namjera , sve je OK.

      Dakle, evo, ako neko pravi nesto slicno . slobodno nek upotrijebi moju sliku u bilo kakvom kontekstu 10.gif

      ___________________________________________________________________

          01-17-2009 15:52 Ella is offline Pregledaj poruke od Ella Dodaj Ella u listu prijatelja YIM Screenname: ela_maric
          dida62
          SexNepoznat

          Poruka: 1517

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nisam znaci pogrijesila, ipak si ono Ti bila 01.gif rekoh nakon toliko godina ko zna...ali osmijeh Te je izdao 33.gif

          01-17-2009 16:51 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
          Ella Ella is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 315
          Location: Skopje

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dida, naravno da sam ja ( me, myself and I ) - . samo neznam sta mi je ono Darth docrtao crveno u ustima... sigurno jezik... valjda ga podsjecam na djavolicu 04.gif .
          A nije mi jasno ni kako sam od toloko redovne raje na tom forumu, bas ja "zasluzila" da se nadjem na videu...

          Ne stizem na forume, pa nisam ni upratila ovo na drugom forumu. Ja kad imam vremena , prosetam niz sva tri.. al ovaj mi je baza 01.gif .

          @ Tana,

          i tebe biva za ovakve stvari, bas me interesuje kakko bi ti ovo sve napravi;

          ___________________________________________________________________

              01-17-2009 17:27 Ella is offline Pregledaj poruke od Ella Dodaj Ella u listu prijatelja YIM Screenname: ela_maric
              Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com