Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Blam godine 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (45): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
ters_tabijat
jedan nervozni

Poruka: 18
Location: tabijat siti

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuj tana zenu zove cura!

ta nije krava sta ti je
a ruzno li je to bore mili

cura-curana tako su dozivali oni okolo
nemoj bolan tana nemoj!

06-12-2003 23:06 ters_tabijat is offline Pregledaj poruke od ters_tabijat Dodaj ters_tabijat u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dje to ruzno bola tabijati - cura, od milja bola
cura, djevojka, kontas ?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-12-2003 23:07 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
ters_tabijat
jedan nervozni

Poruka: 18
Location: tabijat siti

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma kontam ja ali mi ruzno
evo kokica more ali cura

haj nema veze nije moje samo ja nako,,,,,,

06-12-2003 23:09 ters_tabijat is offline Pregledaj poruke od ters_tabijat Dodaj ters_tabijat u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako ti oslovljavas svoju curu ?
kako kazes nekom: to je moja cura, ili djevojka ili sta vec kazes

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-12-2003 23:11 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bola ters on je bosanac ne zna da je cura dole kod nekih u hercegovini koza 35.gif 35.gif

06-12-2003 23:12
ters_tabijat
jedan nervozni

Poruka: 18
Location: tabijat siti

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo cujes harisa

dobro kazem cura, mala, kad jes
ali kad ti je ZENA isto ko da joj se rugas pogrdno
kontas ti sad?

nije ovo tabijat samo pricamo a ti zovi kako oces
ne hranim je ja bogareti

06-12-2003 23:55 ters_tabijat is offline Pregledaj poruke od ters_tabijat Dodaj ters_tabijat u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2957
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rijec cura zaista moze imati
i negativan kontext
u smislu sluzavka, posluga. 01.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      06-13-2003 00:08 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma jok, moja cura je cura od milja, u smislu iako smo se ozenili jos uvijek se volimo ko kad smo bili cura i momak. btw ona mene zove momak.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      06-13-2003 03:36 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Mika Mika is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo jedan, nije moj, ali dobar, podsjeti me na VM.

      Zaposlio se jedan nas ovdje, cisti office u trecoj smjeni. Crce od posla, kaze u svakoj kancelariji, na svakom stolu, stoji kamera. I on onako da se pokaze ko dobar radnik, cisti, glanca, sve ispred onih kamera. Ovi drugi sto ciste, nabrzinu pociste, malo i dremnu, onako pred zoru. On ne smije, jadan, od onih kamera. I tako mjesec, dva. Dok nije dosao jedan dan po cek u office kod sefice, a ona ima istu "kameru", samo sto ona u nju ubaci olovku da se naostri. Kasno je skont'o da ga snima elektricno ostrilo za olovke. Koma. A mmmalo mmmuca dok ppprica, upis zivi.

      Ima i ovaj. Opet se pajdo zaposlio, cisti. Slabo stao sa Engleskim. Voda ga sef, da mu pokaze sta ce radit. Na kraju mu kaze "Garbage"(smece). A on ce mu na to "No, no Garbich, MARKOVIC"

      (ako su lagali mene, i ja lazem vas)

      ___________________________________________________________________

        06-13-2003 06:27 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
        Rondo Rondo is a Male
        stalni dopisnik


        Poruka: 1085

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tek doso u Svedsku te na onaj prvi kurs jezika sto ga opstina organizuje za "nove kolace"
        Nas par iz BIH ostalih je bilo malo odsvakle. I sada jezik se vjezba kroz gluposti i dobili mi zadatak da napisemo nesto o obicajimai tradiciji iz zemlje odakle dolazimo...Mene zapo rodjendan Elem ja sve napiso od sokova za djecu do torte ali kako se svjecice kazu? Ja fino za rijecnik i nadjem svjecice te ih nabirikam na tortu jedno deset komada (ko eto nekom je djetetu deset godina) i djete i puse i zazeli zelju, ono...Predam ja domaci zadatak i dobijem ga sutra nazad a uciteljica blenula u mene i nesto joj nije jasno!? I ja je pitam sta je? Kaze ona :sve ti je u redu, ko nemas puno gresaka ali sto ce ti ove svjecice na torti? Kakav vam je to obicaj i kako se one na torti upale. Ja kontam vidi krave pa imaju i oni torte i svjecice..dje je ova dosad zivila?. Te mi na engleski predjosmo da bi ispravili nesporazum.. kad ja imam sta viditi...ja sam ti zabo deset svjecica za auto nasred torte i to djete ti je puhalo na "bosna-express" svjecice (i to iz tesnja!!!) 21.gif
        Ja vidio u rijecniku svecica i nisam dalje ni gledo znacenje, habla 21.gif

        06-13-2003 17:38 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
        Grasak
        SexNepoznat



        Poruka: 127

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Mika:

          Evo jedan, nije moj, ali dobar, podsjeti me na VM.

          Zaposlio se jedan nas ovdje, cisti office u trecoj smjeni. Crce od posla, kaze u svakoj kancelariji, na svakom stolu, stoji kamera. I on onako da se pokaze ko dobar radnik, cisti, glanca, sve ispred onih kamera. Ovi drugi sto ciste, nabrzinu pociste, malo i dremnu, onako pred zoru. On ne smije, jadan, od onih kamera. I tako mjesec, dva. Dok nije dosao jedan dan po cek u office kod sefice, a ona ima istu "kameru", samo sto ona u nju ubaci olovku da se naostri. Kasno je skont'o da ga snima elektricno ostrilo za olovke. Koma. A mmmalo mmmuca dok ppprica, upis zivi.

          Ima i ovaj. Opet se pajdo zaposlio, cisti. Slabo stao sa Engleskim. Voda ga sef, da mu pokaze sta ce radit. Na kraju mu kaze "Garbage"(smece). A on ce mu na to "No, no Garbich, MARKOVIC"

          (ako su lagali mene, i ja lazem vas)


        Je li ovo bilo u Chicagu? Ja mislim da znam covjeka!

        07-08-2003 23:21 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
        Sanci Sanci is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 485

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pa nisu vidjele gorili !!!!! Nego onog u gacama!!

        07-10-2003 16:24 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
        La mirage La mirage is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 405
        Location: N

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo jos jedan sa jezickim problemom:

        Ovdje kod nas u nekim autobusima pise "Husk BA" kad ono povuces da izadjes. Vecinom pise "Stopp", ili "Stopper"... I tako je na pocetku (kad se ono doslo u Norvesku) neki car posao izaci iz autobusa i on povuce shnjuru i naravno upali se "Husk BA". Autobus profula, zamislio se sofer, sta li. Ovaj nas prvo malo ne zna sta ce i onda se pocne derat' "Husk BA, husk BA". Zalos', mislio da i "Husk BA" znaci STOPP. A u stvari Husk BA znaci (direktni prevod) "Sjeti se BA", ili nesto kao "Ne zaboravi BA", a BA su lokalne novine ovdje.

        I ja sam ovo cuo, ali pretpostavljam da je istina

        ___________________________________________________________________
        If God made anything better than a girl, He sure kept it to himself. —Nelson Algren, A Walk on the Wild Side

          07-11-2003 08:45 La mirage is offline Posalji email za La mirage Homepage of La mirage Pregledaj poruke od La mirage Dodaj La mirage u listu prijatelja
          denis denis is a Male
          guster




          Poruka: 74
          Location: s cetvrtog

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bila razmjena djaka i doso nakav iz okoline Dervente u Mostar kod mog prijatelja Frica.
          Fin nakav malo stidljiv ali hajde...
          Prvi mu dan, jos ga malo stid od fricovih roditelja, glumi se pristojnost i tako to.
          Zove Fricova stara za sto, hajde rucak, sjedose oni, nasu stara klopu u tanjir i kaze "Prijatno!"
          Kaze Bosanchero: "NEMA NA CEMU!!!!!" 10.gif 04.gif 04.gif

          Kad nije u zemlju prop'o!!! 04.gif 04.gif
          Pobrk'o garib 24.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denis dana 07-11-2003 u 09:48.

          07-11-2003 09:48 denis is offline Posalji Email za denis Pregledaj poruke od denis Dodaj denis u listu prijatelja
          Mystica Mystica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 406
          Location: Tamo gdje pada milosnica...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kazu ziva istina....

          Jedan nas covjek sa zenom i kcerkom zivio u kampu na sjeveru Norveske, posto su preselili na jug Norveske kasnije red je bio da se jave razglednicom i da cestitaju Bozic i Novu Godinu Norvezanima koji su radili u tom kampu...

          Kupili razglednicu, posto se slabo znali norveski, kupio se mali rjecnik i dosli su do rijeci "zele", (Sretan Bozic i Novu Godinu zele vam...), nadjose gele' i napisali tako.

          broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Mystica dana 07-11-2003 u 10:52.

          07-11-2003 10:20 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10251
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          "mozete li mi napraviti idealni projekat"?

          idejni

          ___________________________________________________________________






                  07-11-2003 14:22 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  obrisana
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Kupila ti ja kuhinju u Ikei.
                  E dosla kuhinja i treba je sad sastaviti, ja posla da otpakujem onu radnu dasku, duga 180 cm a teska pravo. Tamo oni mi pogresnu poslali. Ja kupila neku sivu sa srebranim okvirom, a unutra neka mramorna crna bas bez veze. Te ti ja nazvala kaze ona zena ako je vratis sama prije ces nego da mi dolazimo po nju pa opet drugu itd.
                  Posto u moje auto ne moze da stane jer je daska pravo duga, zamolila jednog prijatelja da mi auto posudi on ima karavana. Natovarila radnu dasku te u Ikeu. Tamo red pravi te cek cek, dosla na red i ja sad kazem e pogresnu dasku liferovali i bla bla citavu pricu. Kaze onaj nema problema evo pare natrag. Ja odma gore na sprat da kupim drugu pa da je ponesem odma sa sobom dok imam tog karavana. Ja tamo i kazem zeni e ja bi ovu sivu sa srebrom.
                  Ona kaze aha ova sa duplom stranom. Ja kazem koja sa duplom, a ona meni pa ova ovde sto je sa jedne strane siva, a s druge mramorna..............Te ja opet istu dasku u karavana te kuci..........Namucila se pravo.....
                  Seljanka samo zavirila u karton ni pogledala nisam kako treba 21.gif 28.gif

                  07-11-2003 14:37
                  Aleksandra Aleksandra is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 10251
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ima u Mostaru salon ljepote koji se zove "Mona Liza"

                  ima zena kad se narucuju telefonski

                  onda na kraju razgovora kazu

                  "hvala vam gospodjo Mona Liza".



                  u tom istom salonu ima postavljanje vjestackih noktiju

                  a neke zene traze "livene nokte"


                  05.gif

                  ___________________________________________________________________






                          07-12-2003 20:03 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                          OMAHA OMAHA is a Male
                          Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




                          Poruka: 1488
                          Location: XYZ

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od Zara:

                            Kupila ti ja kuhinju u Ikei.
                            E dosla kuhinja i treba je sad sastaviti, ja posla da otpakujem onu radnu dasku, duga 180 cm a teska pravo. Tamo oni mi pogresnu poslali. Ja kupila neku sivu sa srebranim okvirom, a unutra neka mramorna crna bas bez veze. Te ti ja nazvala kaze ona zena ako je vratis sama prije ces nego da mi dolazimo po nju pa opet drugu itd.
                            Posto u moje auto ne moze da stane jer je daska pravo duga, zamolila jednog prijatelja da mi auto posudi on ima karavana. Natovarila radnu dasku te u Ikeu. Tamo red pravi te cek cek, dosla na red i ja sad kazem e pogresnu dasku liferovali i bla bla citavu pricu. Kaze onaj nema problema evo pare natrag. Ja odma gore na sprat da kupim drugu pa da je ponesem odma sa sobom dok imam tog karavana. Ja tamo i kazem zeni e ja bi ovu sivu sa srebrom.
                            Ona kaze aha ova sa duplom stranom. Ja kazem koja sa duplom, a ona meni pa ova ovde sto je sa jedne strane siva, a s druge mramorna..............Te ja opet istu dasku u karavana te kuci..........Namucila se pravo.....
                            Seljanka samo zavirila u karton ni pogledala nisam kako treba 21.gif 28.gif



                          05.gif 05.gif 05.gif
                          Ima tih dana!!! 26.gif

                          07-12-2003 20:46 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
                          Aleksandra Aleksandra is a Female
                          moforaja




                          Poruka: 10251
                          Location: Mostar

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od Zara:

                            Kupila ti ja kuhinju u Ikei.
                            E dosla kuhinja i treba je sad sastaviti, ja posla da otpakujem onu radnu dasku, duga 180 cm a teska pravo. Tamo oni mi pogresnu poslali. Ja kupila neku sivu sa srebranim okvirom, a unutra neka mramorna crna bas bez veze. Te ti ja nazvala kaze ona zena ako je vratis sama prije ces nego da mi dolazimo po nju pa opet drugu itd.
                            Posto u moje auto ne moze da stane jer je daska pravo duga, zamolila jednog prijatelja da mi auto posudi on ima karavana. Natovarila radnu dasku te u Ikeu. Tamo red pravi te cek cek, dosla na red i ja sad kazem e pogresnu dasku liferovali i bla bla citavu pricu. Kaze onaj nema problema evo pare natrag. Ja odma gore na sprat da kupim drugu pa da je ponesem odma sa sobom dok imam tog karavana. Ja tamo i kazem zeni e ja bi ovu sivu sa srebrom.
                            Ona kaze aha ova sa duplom stranom. Ja kazem koja sa duplom, a ona meni pa ova ovde sto je sa jedne strane siva, a s druge mramorna..............Te ja opet istu dasku u karavana te kuci..........Namucila se pravo.....
                            Seljanka samo zavirila u karton ni pogledala nisam kako treba 21.gif 28.gif





                          smiley24.gif


                          33.gif 33.gif 33.gif

                          ___________________________________________________________________






                                  07-12-2003 20:54 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                  Stranica (45): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                  Postavi novu temu Odgovori
                                  Go to:
                                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com