Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Blam godine 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (45): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hehehehe dobar, dobar 04.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-30-2003 21:37 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

19.gif 25.gif 24.gif

09-30-2003 23:02 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
Leki Leki is a Female
ne more meda


Poruka: 78
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dosadno,moja tako se i meni jednom slicno desili,'
ja dosla na poso i vidim nesto mi nestima,
pogleda se u ogledalo kad ono zaboravila se nasminkati.
doduse nije nista strasno ali eto ................

___________________________________________________________________
~287~

09-30-2003 23:03 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2199
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Leki:

    dosadno,moja tako se i meni jednom slicno desili,'
    ja dosla na poso i vidim nesto mi nestima,
    pogleda se u ogledalo kad ono zaboravila se nasminkati.
    doduse nije nista strasno ali eto ................


14.gif 29.gif 14.gif 14.gif 14.gif 14.gif 14.gif 29.gif 29.gif



24.gif 25.gif 24.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

10-07-2003 20:34 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sve mislim bi li-ne bi li ovo ispricala, al hajde kontam da i to s nekim podijelim nakon toliko godina.
Prvi gimnazije, prva simpatija, momak, a randes je setnja od skole do kuce, koja smije da traje 7 minuta, jer je moj diktator od mame zakljucio da mi je to dovoljno, i to lagane setnje. Nije sad to bitno, nego moj problem kako se poljubiti, blage veze nemam sta treba raditi, jer pazi, bila je zabrana gledati tv poslije 8 ili nedaj boze citati neku literaturu gdje mozes svakakvih "bezobrazluka"nauciti. Tako ja pitam moju rodicu za savjet, ona je ko fol vec iskusna. Kaze lafica," ma bona samo zines i gotovo, on sve radi"...pa rekoh sta cu s jezikom majke ti, kaze " e bogami sakri ga da ti ga ne nadje.!!! 14.gif

Mozes misliti kad samja zinula ko riba na suhom, jooooj i sad me sramota, pita mene covjek "je li, ti nisi imala momka prije, a?"....vidi kontam ja kako me provalio, e svasta?!
DVA DANA ME VILICA BOLILA, NISAM MOGLA PROGOVORIT, UKOCILO SE SVE!!! STA JE, HAJ PROBAJTE VI PA CETE VIDJETI KAKO JE!!HA!!! 23.gif

10-07-2003 21:50 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Haj kad ste svi i ja cu jedan moj "nered" iznjet u javnost... nisam bola imo mozda 15-16, ovde sve znaju sa toliko, ja nista u moj vakat... i evo sta ti je bilo...... ja sa starijom rajom Sljiva i Bolfa u Zaostrogu, klinka mi se svidja ali sta i kako pojma nemam...pitam Sljivu sta cu bola... kaze on meni kad podje u vodu budi joj blizu i podapni , pa reci "pardon" i upo si u prichu........Bolfa klima onako decidirano glavom.......joj kad zenska pade.kakav pardon jadna ti majka ....eto pa vi sad nagadjajte sta mi je rekla......da vam malo olaksam.....pocinje sa J a zavrsava "izrijek" sa R........ 27.gif 27.gif 17.gif 17.gif

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

10-07-2003 22:01 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2199
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 10.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

10-07-2003 22:03 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2957
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mene brate stid napisat
bruku
jer sam vech stari machak bio 19.gif 35.gif
uh kad se sjetim
razvalim se od smjeha 27.gif 19.gif 04.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 10-07-2003 u 22:25.

      10-07-2003 22:24 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3840
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moja prijateljica sretne slucajno svog momka, znaci nije bio zakazan randes, i hajde ostadose oni zajedno, u neka doba malo do Bara, na travu. Nije momku jasno, neda se zenska dirnuti ni preko farmerica, a vec su malo duze zajedno, i tu se oni posvadjaju na mrtvo ime..a znate u cemu je bio problem?? Obukla garibica pidzamu ispod farmerica, da izgleda deblja, pa siroka pidzama, a preko carape, pa mozes misliti nasta bi to licilo pod rukom!!

      10-07-2003 22:28 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      Gianni Gianni is a Male
      raja




      Poruka: 2199
      Location: North see

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      haj bola reci 12.gif

      ___________________________________________________________________
      There are no wrong choices; there are only different choices.

      10-07-2003 22:28 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3840
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hajde bola babusha, nemoj nam to radit

      10-07-2003 22:31 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1118

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 00:30.

      10-07-2003 22:51 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hajmo babusha i hanka da cujemo .....

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      10-07-2003 23:46 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zove mene jaran Pasa napali me neki papci pomozi.
      Mi pod punim gasom i ono ko u filmovima izlijecemo ja se bacim na ovu dvojicu a jaran trci za trecim sto ga je udario i udera ga pendrekom po glavi.
      Ja ovu dvojicu ufatim za kragne i povucem sebi malo blize.
      Kad sam poceo psovati na nasem ono:
      -jebem va majku
      -sad cu vas zgaziti
      -papci
      -sta je pi 38.gif
      majku vam Norvesku i skontam
      jebo te ovi mene nista ne razumiju oni ono blijedo gledaju a ja mislio prepali se
      17.gif 17.gif 17.gif 23.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      10-07-2003 23:54 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2957
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Gianni:

        haj bola reci 12.gif


      Gianni brato
        jes da sam star
        i da me vishe nije nista stid
        al radi se o jednoj takorechi
        katastrofalnoj ljubavnoj avanturi
        sa golim guzicama ,
        publikom i tako to.
      Pa kontam dje cu ovde.

      Evo sta sam odluchio
      Kad sad pochnemo
      skupljat lovu
      za forum

        pa ko hoce da prochita
        kako se Babusha bruko po
        Livnu i Studenim vrelima
        (a pricha je u nastavcima)
        nek barem plati cheif 18.gif 04.gif 27.gif 35.gif

        ___________________________________________________________________



            19.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 10-09-2003 u 16:36.

            10-09-2003 16:35 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
            hanka kafanka
            carica, gaborka i prva nanulasica

            Poruka: 1118

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            -

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 00:30.

            10-09-2003 16:40 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
            beli beli is a Male
            moforaja




            Poruka: 4103
            Location: USA

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od babusha:

                  citat od Gianni:

                haj bola reci 12.gif


              Gianni brato
                jes da sam star
                i da me vishe nije nista stid
                al radi se o jednoj takorechi
                katastrofalnoj ljubavnoj avanturi
                sa golim guzicama ,
                publikom i tako to.
              Pa kontam dje cu ovde.

              Evo sta sam odluchio
              Kad sad pochnemo
              skupljat lovu
              za forum

                pa ko hoce da prochita
                kako se Babusha bruko po
                Livnu i Studenim vrelima
                (a pricha je u nastavcima)
                nek barem plati cheif 18.gif 04.gif 27.gif 35.gif

              10.gif 10.gif 10.gif

              ___________________________________________________________________
              audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
              autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
              Princ cuvaj mjesto na seciji....

              10-09-2003 16:54 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17853
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              hehehehehe ... jest fino imat' pristup donatorima 11.gif

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              10-09-2003 18:31 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Sandy Sandy is a Female
              moforaja




              Poruka: 3840
              Location: kod Hita...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od djemila:

                04.gif 04.gif 04.gif Bravo Sandy 04.gif 04.gif 04.gif


              ma sta bravo, ´sta mi bi pa napisa, ja budale zene 14.gif

              10-09-2003 19:08 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9495
              Location: uh jebo te

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jasta ngo bravo 10.gif

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              10-09-2003 19:10 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              Stranica (45): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com