Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
elmamostar elmamostar is a Female
mofo beba


Poruka: 2
Location: mostar

ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dali smatrate da je ok kada slobodna cura nadje ozenjenog muskarca?

___________________________________________________________________
voli onog ko te voli makar bio kamen goli........

01-31-2009 12:44 elmamostar is offline Pregledaj poruke od elmamostar Dodaj elmamostar u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da

01-31-2009 13:40 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
elmamostar elmamostar is a Female
mofo beba


Poruka: 2
Location: mostar
pokretac teme Thread Started by elmamostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

___________________________________________________________________
voli onog ko te voli makar bio kamen goli........

01-31-2009 15:14 elmamostar is offline Pregledaj poruke od elmamostar Dodaj elmamostar u listu prijatelja
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ta ce joj ozenjen pored toliko slobodnih 07.gif

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

01-31-2009 15:16 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1514

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne slusaj Torresa na belaj te navodi 19.gif

01-31-2009 17:41 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

RE: ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od elmamostar:

    dali smatrate da je ok kada slobodna cura nadje ozenjenog muskarca?


U potpunosti se slažem.
Oženjeni muškarci su najbolji izbor za slobodne cure.
Mnogo su nježniji, suptilniji, vjerniji, privrženiji, vezaniji,emotivniji i naklonjeniji od slobodnih muškaraca.

___________________________________________________________________

    01-31-2009 17:48 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    sany sany is a Female
    seka




    Poruka: 673
    Location: njemacka

    RE: ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Magistar:

          citat od elmamostar:

        dali smatrate da je ok kada slobodna cura nadje ozenjenog muskarca?


      U potpunosti se slažem.
      Oženjeni muškarci su najbolji izbor za slobodne cure.
      Mnogo su nježniji, suptilniji, vjerniji, privrženiji, vezaniji,emotivniji i naklonjeniji od slobodnih muškaraca.


    I imaju kod kuce zenu,djecu,cuku,macu,kredite,punicu,punca.....

    ___________________________________________________________________
    Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

    01-31-2009 17:54 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Znaèi i širokogrudniji su.
    Vidiš da sam u pravu.

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Magistar dana 01-31-2009 u 17:59.

      01-31-2009 17:59 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      asataN asataN is a Female
      moforaja




      Poruka: 4110

      RE: ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od elmamostar:

        dali smatrate da je ok kada slobodna cura nadje ozenjenog muskarca?



      sto pitas kad si vec dala odgovor u potpisu ti ....

      ___________________________________________________________________

        01-31-2009 18:18 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        RE: ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od elmamostar:

          dali smatrate da je ok kada slobodna cura nadje ozenjenog muskarca?



        mislim da je glupost grehota i sve ostalo sto ne valja ako ostane sa njom onda je nacinila grehotu i "razjebala" brak a ako je lik ostavi onda je sebe zajebala pa ce da pati u glavnom u takvim vezama puno vise je gorcine nego meda 28.gif



        pun svijet slobodnih frajra i cura a likovi se kace za ozenjene i udate to mora biti kaznjeno kad tad 10.gif

        ___________________________________________________________________

          01-31-2009 19:25 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          asataN asataN is a Female
          moforaja




          Poruka: 4110

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          mislim da je glupost i grehota osuditi nekoga da je rasturio neciji brak . Samo osoba koja je u braku moze rasturiti svoj brak , niko vise.

          ___________________________________________________________________

            01-31-2009 21:28 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
            goodGirl goodGirl is a Female
            rodjena


            Poruka: 848

            RE: ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od elmamostar:

              dali smatrate da je ok kada slobodna cura nadje ozenjenog muskarca?


            Ako se vole... dali to neko moze sprijeciti? 14.gif

            ___________________________________________________________________
            ciao

            01-31-2009 22:33 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
            CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
            rodjena




            Poruka: 909
            Location: HARLEM

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od asataN:

              mislim da je glupost i grehota osuditi nekoga da je rasturio neciji brak . Samo osoba koja je u braku moze rasturiti svoj brak , niko vise.


            10.gif 10.gif

            Ja sam naisla na jedan super tekst na temu " Razaracice brakova " na blogu jedne cure, koji redovno citam, i bas mi se svidio....malo je dug...pa kome se da nek procita :

            RAZARACICE BRAKOVA

            Razaraèica brakova bila bi žena koja potajno ili nepotajno ljubuje s tuðim životnim partnerima. Po definiciji drugih. Po mojoj definiciji, razaraèice brakova (a i svih drugih neregistriranih ljubavnih veza, razumije se) NE POSTOJE.

            Ovih društveno vrlo šarolikih blagdana našla sam se u jednom kružoku gdje se diskutiralo o preljubu te uoèih jednu nepravilnost u sustavu. Svi jednoglasno osuðuju preljub, sipaju drvlje i kamenje po ženama koje su se usudile ispružiti svoje pohotne kandže u smjeru neèijeg „Onog Pravog“, uz sveprisutne grèeve gaðenja na licima zgražavaju se nad tolikim nemoralom, navodeæi primjere preljubnika iz života „poznatih i slavnih“, kao i kojekakvih anonimusa koji bijahu raskrinkani i javno razapeti na seoskim i gradskim stupovima srama. U redu, ne ulazeæi u neèije razloge, sve štima. Osim jedne stvari. Gdje su u cijeloj toj prièi preljubnici? Muškarci, životni partneri koji su, de facto, ti koji varaju svoje djevojke i žene. Gdje su? Njih nitko ne spominje; osuðuje se èin, osuðuje se laž, iznad svega se osuðuje ljubavnica, a od osude preljubnika ni traga ni glasa. Kaže jedna od diskutantica:

            „Živiš s mužem mirno, dobro vam je, a onda vam se iznenada uplete u brak tako neka bezoèna kurvetina i u hipu razori sve što ste godinama zajedno gradili.“

            A ja blijedo gledam i mislim si tko je tu lud?

            Jeste li ikada èuli za preljub koji se dogodio tako da svemoæna ljubavnica neèijeg, inaèe dobrodušnog i vjernog, muža odvuèe na udaljenu osamu, zaveže ga i brutalno siluje, protivno njegovoj volji? Jeste li ikada èuli da muškarac i žena godinama sustavno spolno opæe dok pri svakom seksualnom susretu on odluèno izvikuje „ne, ne, neæu, ne želim, makni se!“, a da je u pitanju duševno zdrava i pristala osoba? Ja nisam èula, a niste ni vi. One prièe o preljubu tijekom pijanstva možete okaèiti maèku o rep jer i sama sam u ranijoj mladosti znala popiti koju èašicu previše, onako da se jedva jedvice držim na vlastitim nogama, pa sam ipak u svakom trenutku znala što radim, s kim prièam i kamo idem, usprkos lošoj koordinaciji pokreta i usprkos vertigu koji je kovitlao moj svijet u malome. Pijanstvo nije opravdanje za preljub jer po toj logici svatko bi mogao potegnuti unuèiæ kadgod mu se digne i opravdati nevjeru zaigranim promilima u krvi. Bullshit.

            Ono što želim reæi jest da niti jedna zla ljubavnica nije vašeg muškarca prisilila da na nju troši svoje vrijeme i telefonske impulse, šalje joj lascivne SMS-ove, udvara joj, financira ju, ljigavo i prozirno joj laska, nalazi se s njom negdje na periferiji te, na kraju krajeva, da ju opèinjeno ševi svaki onaj put kada ste mislili da se dulje zadržao u uredu, da je hitno otputovao preko granice ili se možda u potrazi za veknicom svježeg kruha odvezao do megamarketa u udaljenom dijelu grada, a lokalna mu je pekarnica pod nosom. Ne, nije ga prisilila, nije vam ga otela - on je SVOJEVOLJNO, CILJANO, ŽELJNO i POTAJNO pristao na sve ono što mu je ponudila i što saèinjava njihov ljubavnièki odnos!

            Nije ona razorila vašu vezu, brak i povjerenje. Razorio ih je ON. Nije ona razaraèica. ON je. Razaraè i lažov koji nema muda u svom braku zatražiti promjene koje æe ga uèiniti zadovoljnim muškarcem, a ukoliko vjeruje da su takve promjene nemoguæe, tada nema muda jasno i glasno reæi da je upoznao drugu ženu i da odlazi, veæ potajno s njom kontaktira, a vas oportunistièki gleda u zjene, obraza tvrdog poput džona, i laže vam ni ne trepnuvši. On je gnjida. On je razaraè. A ne ona.

            Ima tu još jedna kvaka. Ponekad nisu razaraèi ni on, a ni ljubavnica. Tako biva u sluèajevima kada su vaša veza ili brak razoreni veæ sami po sebi, mnogo prije preljuba. Kada ste oboje pridonijeli svojoj lošoj komunikaciji, izostanku povjerenja, deficitu truda, a suficitu navike i kada nije preostalo ništa kvalitetno što bi se uopæe moglo razoriti. Naravno da njegova laž i tada boli, naravno da se i tada osjeæate izigranima i povrijeðenima jer on ipak ostaje razaraè jednim manjim dijelom – dijelom razaranja onog elementarnog poštovanja prema vašoj osobi, prema vama kao èovjeku. On, ali i dalje NE ONA.

            Ne znam što je to u ženama da vjeèito prešutno traže opravdanja svome muškarcu koji je sve samo ne njihov, a ljubavnicu zamišljaju kao neku prefriganu jahaèicu na metli koja ispred uzavrelog kotliæa miješa èarobni napitak koji æe mu pomutiti pamet i pripomoæi da ga nepovratno oèara svojim neodoljivim tjelesnim atributima i verbalnim smicalicama?

            „Da mu nije sisurine izbacivala na stol svaki put kad bi prolazio pored nje, ne bi me prevario!“

            „Da nije izazovno puæila usnice dok su razgovarali, ostao bi hladan!“

            „Da mu nije upuæivala besramno dvosmislene izjave na onom domjenku, ne bi ju uopæe zamijetio!“

            „Da mu se nije u miniæu guzila svaki put kada bi staja pored fotokopirke, on bi bio i dalje moj!“

            Oprostite, ali kakav je to muškarac kojega od vas može odvratiti par neèijih pušapiranih sisa? Kakav je to muškarac kojega od vas mogu odvratiti odglumljeno napuæene usnice neke nesretnice kakve je vidjela u napuhanom amerièkom blockbusteru? Kakav je to muškarac kojega od vas mogu odvratiti smišljeno zavodljive fraze izgovorene preko usana koje nisu vaše? Kakav je to muškarac kojega od vaše guze može odvratiti deset tuðih? Ja æu vam reæi kakav je: možda posve normalan, možda zaigran, možda pohotan, možda beskarakteran, možda nezreo, možda neiživljen, možda nezadovoljan, možda povodljiv, možda nesmotren, možda lud; možda je svakakav, ali sigurno je kakav nije: nije za vas. I što prije to uvidite, prije ste se spasili.

            Nisu svi muškarci isti, ne. Neki padaju na zavoðenja vaših rivalki, neki uopæe ne kuže jer su naivni, neki samostalno iniciraju flert, ali isto tako ima onih koji bi se nekoj klasiènoj koketi samo nasmijali u brk i otkantali ju hladni poput zaleðenog nedjeljnog odreska koji èeka na svoju pripremu nakon odmrzavanja (s vama u ulozi glavne kuharice). Jer poznaju sebe i znaju što žele - žele vas - a da ne žele, bili bi dovoljno odluèni da sreæu otvoreno potraže drugdje, bez sudioništva u igri skrivaèa za odrasle.

            Još par rijeèi o razaraèicama koje to nisu. I doista nisu. Neke jesu promiskuitetne pohotnice bez kriterija, nauèene raširiti noge svakome tko se nalakti platiti im piæe na šanku. Neke jesu sponzoruše bez srama željne izdašnog financijera. Neke jesu ocvale, isfrustrirane oèajnice, presretne da bilo tko s penisom u meðunožju uopæe doživi njihovo postojanje pa si od sreæe ne mogu pojmiti da nije u redu oèijukati s tuðim partnerima. Neke jesu samo tužne žene s tužnim životnim potezima koje povlaèe bez naznake samopoštovanja. Neke su èak i posve normalne žene èiji je jedini grijeh to što su srèano izgubile glavu za zauzetim muškarcem. Sve je to moguæe, ali da su razaraèice, savršeno je nemoguæe. Ako muškarac zaista NE ŽELI razoriti ono što ima s vama, nema tog boga koji bi ga mogao natjerati na suprotno. Ili ,kako mi je to netko vrlo naklonjen jednom davno napisao, puno zvuènije i poetskije, na omotu poklonjene kasete:

            „Niti sve vode ovoga svijeta ne mogu potopiti malenu barku koja njima plovi sve dok nema vode u njoj samoj.“

            Pametnom dovoljno.

            Žao mi je ljubavnica. Zapravo, žao mi ih je još više nego samih prevarenih žena. Ne, nisam blesava; ukoliko prevarena žena sazna za nevjeru pa raskrsti s preljubnikom, sretna je što se riješila metiljavca i uvijek æe joj bolje biti samoj nego s lašcem, kolikogod joj isprva teško bilo. Ali ljubavnica... ma ljudi, nije ona nikakva razaraèica, ona je zapravo ta koja je razorena! Evo zašto:

            1) ako je imao obraza lagati svojoj ženi, imat æe obraza lagati i njoj jer laganje mu oèito ide jako dobro pa joj, ako je iole inteligentna i intuitivna, ostaju oprez i sumnja do daljnjega

            2) ona je ta koja èeka da ju nazove, da pronaðe vremena, da se izvuèe od obveza, da umiri ženu, da... ona je ta koja je uvijek druga

            3) èak i da se dogodi da ostanu zajedno i isprva im bude dobro te da joj ne laže ništa, razorena je samim time što se na tuðoj nesreæi ne gradi sreæa pa banka života kad-tad pošalje naplatu duga – s kamatama

            4) kakav to mora biti osjeæaj kada znaš da te nije htio nijedan privlaèan i slobodan muškarac pa si morala tražiti parnjaka meðu zauzetima koji si traže štaku kao privremeno uzbudljivi supstitut za trzavice uslijed dugogodišnje veze, a odviše su kukavice da trzavice razriješe?

            Na kraju ne preostaje ništa drugo do li zakljuèak da ljubavnice ipak jesu razaraèice, ali razaraèice svojih života. Suvremene Eve sa zamamnom jabukom u ispruženoj ruci i s jednako suvremenim Adamom ispred sebe, dovoljno plitkim da za jabukom posegne, baš kako je to uèinio i onaj simbolièki Adam iz biblijske prispodobe. Naivan i povodljiv za još naivnijom ženom; ima li išta gore od toga?

            Ima. Živjeti uz jednog takvog Adama pored sebe. Stoga, Eve, slobodno razarajte. Jamaèno je urnebesno razarati – sebe.

            ___________________________________________________________________

              To nisam ja, to je moja tastatura
            11.gif

            01-31-2009 22:45 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
            metallica metallica is a Male
            moforaja




            Poruka: 8228
            Location: CH.WILLA(uglavnom)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od asataN:

              mislim da je glupost i grehota osuditi nekoga da je rasturio neciji brak . Samo osoba koja je u braku moze rasturiti svoj brak , niko vise.


            opet grijeh kako god okrenes 01.gif

            ___________________________________________________________________

              01-31-2009 22:45 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
              asataN asataN is a Female
              moforaja




              Poruka: 4110

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ma ne znam vise ni jeli grijeh .....grijeh je i biti u braku koji je davo zavrsio samo radi drugih, samo radi toga jer se jedno boji da ne moze ziviti samo, samo radi toga sto je tako lakse, radi toga sta ce ljudi reci i sl gluposti .

              ___________________________________________________________________

                01-31-2009 22:53 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                torres torres is a Male
                moforaja


                Poruka: 2147

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Niko na svijetu ne moze rasturiti dobar brak .....

                01-31-2009 22:56 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
                Baltazar Baltazar is a Male
                samo sto nisam




                Poruka: 1255

                RE: ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od metallica:

                      citat od elmamostar:

                    dali smatrate da je ok kada slobodna cura nadje ozenjenog muskarca?



                  mislim da je glupost grehota i sve ostalo sto ne valja ako ostane sa njom onda je nacinila grehotu i "razjebala" brak a ako je lik ostavi onda je sebe zajebala pa ce da pati u glavnom u takvim vezama puno vise je gorcine nego meda 28.gif



                  pun svijet slobodnih frajra i cura a likovi se kace za ozenjene i udate to mora biti kaznjeno kad tad 10.gif

                Sta to bola pricas? 13.gif

                ___________________________________________________________________
                Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

                01-31-2009 23:00 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
                goodGirl goodGirl is a Female
                rodjena


                Poruka: 848

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ja bih svog odmah pustila. Nikad se ne bih borila. Nikada. Ako on mene ne zeli za cijeli zivot, kao ja njega, ne treba mi... 33.gif A ako mi ne bi rekao istinu, i zavlacio me, najebo bi! 12.gif

                ___________________________________________________________________
                ciao

                01-31-2009 23:10 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
                hanka-kafanka hanka-kafanka is a Female
                trudim se


                Poruka: 193
                Location: u nebesima

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od asataN:

                  ma ne znam vise ni jeli grijeh .....grijeh je i biti u braku koji je davo zavrsio samo radi drugih, samo radi toga jer se jedno boji da ne moze ziviti samo, samo radi toga sto je tako lakse, radi toga sta ce ljudi reci i sl gluposti .


                10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

                evo jedna kratka interesantna i poucna prica

                andjeo je dobio zadatak od boga da osmisli savrsenu zenu

                potrajalo to malo duze i bog upitao andjela, jeli to tako tesko da ti treba toliko vremena,

                andjeo odgovori, jeste, zena treba da je majka, domacica, osjecajna, njezna,brizna,pametna...........

                bog se zamisli pa rece,onda ti imas najbolju zenu na svijetu...........ne,ne, rece andjeo ima jednu manu nezna da cjeni svoje vrline

                ___________________________________________________________________
                Od cega strijepis na pocetku,to ti se na kraju desi 23.gif

                02-01-2009 00:07 hanka-kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka-kafanka Dodaj hanka-kafanka u listu prijatelja
                bosonoga bosonoga is a Female
                lela




                Poruka: 2804
                Location: daleka polja

                RE: ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od asataN:

                      citat od elmamostar:

                    dali smatrate da je ok kada slobodna cura nadje ozenjenog muskarca?



                  sto pitas kad si vec dala odgovor u potpisu ti ....


                ovdje si malo stroga 01.gif

                ___________________________________________________________________
                ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

                02-01-2009 00:44 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
                Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com