Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Još nabilavate o ovome. 14.gif

Te valja, te ne valja.

Pa nije to kupus, pa je li prskan ili nije. Besmislice.

To je život.Nitko ne zna što ga èeka.

Masa vas možda nije ni imala priliku da se pred njim (ili njom) postavi neka slièna situacija.

Kako bi reagirali?
Tko zna. Jedno je prièa na ''suho'' a drugo je kemija.

___________________________________________________________________

    02-02-2009 16:48 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3806
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nikad ne reci nikad kad su osjecaji u pitanju. A i svaka je prica za sebe, apsolutno je nemoguce generalizovati.

    02-02-2009 17:21 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
    rodjena




    Poruka: 909
    Location: HARLEM

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od metallica:

          citat od CuriiCa_mo:

        Bezveze je generalizirati i tvrditi da su sve cure koje su u vezi s ozenjenim jadne, glupe i bezvrijedne.....u svom okruzenju imam curu koja je bila u vezi s ozenjenim muskarcem, a niti je glupa, niti jadna, a ponajmanje bezvrijedna.....to je mlada, uspjesna i obrazovana cura i cista suprotnost njegovoj zeni ( sad sam subjektivna jer nju poznajem i volim )...cura se upustila u vezu s njim ne znajuci da je ozenjen,
          zaljubila se i kad je saznala
        , tad je vec postalo tesko za nju otici, i mogu sa sigurnoscu reci da je s njim bila iskljucivo iz ljubavi, a ne iz namjere da nekom nekog preotme....i u toj vezi je samo patila....ne kraju je ipak otisla...njegova zena nikad nije saznala za njihovu vezu ( koja je trajala par godina ) i oni i dalje zive u " sretnom braku "....
        zelim samo reci da je svaki slucaj prica za sebe i da se ne moze generalizovati....

        Ove pameti ( nikad ne reci nikad ), nikad ne bih mogla biti u ulozi ljubavnice, al ne zato sto sam ja nesto posebno moralna, vec zato jer se previse volim da bi bespotrebno sebi komplikovala zivot...


      ja licno ne bih pristao jer te stvari ne zelim da dijelim i svaki put kad bi moja "cura" otisla kuci u kravet svome muzu ja bih od muke "skocio u Miljacku" 21.gif

      draga moja ja sam cijelo vrijem preicao o "fer igri" u ovom slucaju taj lik je ispao shupak do daske a i kad vidis vezu da onom slobodnom ne smeta 14.gif sto mu je cura/momak ozenejn/udat tu isto nesto golemo nije u redu 10.gif


    Ma mislim da i ja ne bih podnosila da dijelim nekog s drugom osobom, ali ljudi kada vole, uglavnom " razmisljaju srcem " i iz ljubavi rade mnoge stvari, za koje bi , i sami, prije nego su im se dogodile, osudili druge....ne kazu djaba " ljubav je slijepa ".....uzmi neki predmet, primakni ga skroz licu i prisloni na oci, i neæes moci nista vidjeti, tek kad ga odmaknes na dovoljnu udaljenost, slika postaje jasnija......lako je nama s distance osudjivati necije postupke i zgražavati se nad njima, ali kad smo mi u tome, vjerovatno nam je onda vid malo pomucen....
    Pitanje s pocetka teme je bilo " jel vam ok ? " ; meni nije ok, ali ne zbog nekog fair playa, osoba koja je u braku je ta koja je dala obeæanje i koja ima odgovornost da bude fer prema svom partneru, treæa strana nema nikakve veze s tim istim partnerom....
    Treæa strana tu nije fer iskljucivo prema sebi, i nije mi ok, jer mislim da svako zasluzuje i vise i bolje.....

    ___________________________________________________________________

      To nisam ja, to je moja tastatura
    11.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane CuriiCa_mo dana 02-02-2009 u 19:09.

    02-02-2009 19:09 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bas tako 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      02-02-2009 20:10 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:

        Nikad ne reci nikad kad su osjecaji u pitanju. A i svaka je prica za sebe, apsolutno je nemoguce generalizovati.



      to je to .....


      cheri vrati se 33.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      10-01-2009 22:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sve ide u rok sluzbe samo nek se narod "tambura" 27.gif 19.gif 13.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________

        10-01-2009 23:09 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11452
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tana:

              citat od cheri:

            Nikad ne reci nikad kad su osjecaji u pitanju. A i svaka je prica za sebe, apsolutno je nemoguce generalizovati.



          to je to .....


          cheri vrati se 33.gif


        ko kad je pametna 33.gif

        Cheri 33.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        10-01-2009 23:15 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6998
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Blago vama koji znate znate odgovor i èvrsto zagovarate svoj stav. Život je saæulatac. Baš tako, Èkalja je mislio ozbiljno samo smo mi mislili da se zeza.....

        10-02-2009 07:43 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        ria ria is a Female
        miss foruma 2010




        Poruka: 3067
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ...nikad ne reci nikad...èemu sam se god rugala zadesilo me...živim u Iliæima 01.gif ...imam æuku 01.gif ...perilica posudja mi je njadraži aparat u kuæi 01.gif


        ...niko ne zna šta ga može zadesit...do sad nisam bila varalica a valjda ni prevarena 01.gif ...tako æe i ostati...valjda 01.gif

        ___________________________________________________________________
        girl_ahaa.gif

        10-02-2009 12:41 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
        kaokakao kaokakao is a Female
        raja


        Poruka: 1583
        Location: A11-A@

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od ria:

          ...nikad ne reci nikad...èemu sam se god rugala zadesilo me...živim u Iliæima 01.gif ...imam æuku 01.gif ...perilica posudja mi je njadraži aparat u kuæi 01.gif


          ...niko ne zna šta ga može zadesit...do sad nisam bila varalica a valjda ni prevarena 01.gif ...tako æe i ostati...valjda 01.gif


        ... baš tako, ria ... meni bilo nezamislivo, strašno i pomalo smiješno kad neko stanuje na visokim spratovima ... pa me zadesi baš to ... 29.gif kad lift ne radi, ufff ...
        ... ja sam prije rata živjela blizu Iliæa, ali mi je to bilo ok ... sad sam u centru i nije mi baš ok 29.gif
            citat od bosonoga:

          ko smo mi da pisemo ...je li nesto u redu ili nije

          jesu li zadovoljenja moralna nacela ili nisu

          je li ih drustvo prihvata ili ne ....da li su grijesni ili nisu

          pustite ljude da zive kako im odgovara ...

          pustite ljude neka se vole ...ili mrze


        Boso 10.gif

        ___________________________________________________________________
        = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

        10-02-2009 14:17 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od abraxas:

            Blago vama koji znate znate odgovor i èvrsto zagovarate svoj stav
          . Život je saæulatac. Baš tako, Èkalja je mislio ozbiljno samo smo mi mislili da se zeza.....


        fino receno. ljudi suvise olako i napamet donose sud i ne libe se da ga i javno kazu .... a bazirano na nicemu.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        10-02-2009 18:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Japrak Japrak is a Male
        moforaja




        Poruka: 2110
        Location: kad bi i ja znao

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Zivi i pusti da drugi zive......

        ___________________________________________________________________

          10-02-2009 21:23 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11452
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          dakako, Japrak...niko ne zna sta ga ceka... 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          10-02-2009 22:15 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice






              a biti u braku i okolo vodati trebe to mi je prije svega Degutantno osjecao bih se ko pjevac narodne muzike i to onaj Vasharski itd. 10.gif

              ___________________________________________________________________

                10-03-2009 09:44 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                R2-D2 R2-D2 is a Male
                BUKACHAAAAA


                Poruka: 5594
                Location: La La Land

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od kaokakao:

                      citat od puzla:

                    jedan je zivot treba ga iskoristiti 18.gif

                  ali ne na štetu drugih 35.gif

                Upravo tako..Odlicno receno...
                Ja bi imao na vovu temu napisati knjigu...
                Treba na prvome mjestu biti covjek i ne raditi drugome sto ne bi zeljeo da se tebi desi...
                Ja sam tako nekako odgojen i takav cu biti...Bolje je i propustiti pa makar i bila ljubav tvog zivota nego nekoga povrijediti pa da nosi oziljak citav zivot...
                Kuku majko...davno sam ja reko..Sto ti je vece srce to si veca budala...ali dalje CIST OBRAZ........

                ___________________________________________________________________
                I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
                Sha-Shi is my name..and off course,

                  I do piss excellence in the morning..

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane R2-D2 dana 10-16-2009 u 21:21.

                10-16-2009 21:19 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
                celentano celentano is a Male
                ne more meda




                Poruka: 40

                ne slazem se s tobom Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                izvini ali ti moram reci da suplje price pricas... 01.gif
                radi cega? da te ne citiram,svi smo mi odgojeni; jednostavno, kao i ti. desi se kad sretnes/upoznas neku neku osobu da hormoni prorade, krv sva u mozak krene i zaboravis sve sto su te starci ucili, *ne cini zlo drugom da ti se istom mjerom ne bi vratilo*..... 25.gif

                ___________________________________________________________________
                celentano1964avenija

                12-22-2009 14:31 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
                Pipi Duga Carapa
                SexNepoznat



                Poruka: 2170
                Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od R2-D2:

                      citat od kaokakao:

                        citat od puzla:

                      jedan je zivot treba ga iskoristiti 18.gif

                    ali ne na štetu drugih 35.gif

                  Upravo tako..Odlicno receno...
                  Ja bi imao na vovu temu napisati knjigu...
                  Treba na prvome mjestu biti covjek i ne raditi drugome sto ne bi zeljeo da se tebi desi...
                  Ja sam tako nekako odgojen i takav cu biti...
                    Bolje je i propustiti pa makar i bila ljubav tvog zivota nego nekoga povrijediti pa da nosi oziljak citav zivot...

                  Kuku majko...davno sam ja reko..Sto ti je vece srce to si veca budala...ali dalje CIST OBRAZ........


                Promaklo mi ovo...


                Robo, u tim situacijama ces uvijek nekome nanijeti oziljak, ili jednoj ili drugoj, uz to jos i sebi...
                To ti je partija u kojoj nema dobitnika...

                12-22-2009 15:01 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
                metallica metallica is a Male
                moforaja




                Poruka: 8228
                Location: CH.WILLA(uglavnom)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od R2-D2:

                      citat od kaokakao:

                        citat od puzla:

                      jedan je zivot treba ga iskoristiti 18.gif

                    ali ne na štetu drugih 35.gif

                  Upravo tako..Odlicno receno...
                  Ja bi imao na vovu temu napisati knjigu...
                  Treba na prvome mjestu biti covjek i ne raditi drugome sto ne bi zeljeo da se tebi desi...
                  Ja sam tako nekako odgojen i takav cu biti...Bolje je i propustiti pa makar i bila ljubav tvog zivota nego nekoga povrijediti pa da nosi oziljak citav zivot...
                  Kuku majko...davno sam ja reko..Sto ti je vece srce to si veca budala...ali dalje CIST OBRAZ........



                to je to 10.gif 10.gif 10.gif


                  a ona prica da su se svim tim likovima desvale "ljubavi na prvi pogled" BAS sa ozenjenim/udatim osobama to je tek shupljikat 1

                ___________________________________________________________________

                  12-22-2009 17:52 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                  R2-D2 R2-D2 is a Male
                  BUKACHAAAAA


                  Poruka: 5594
                  Location: La La Land

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ma to nije ni LJUBAV na prvi pogled...Dosta ljudi mjesa hmmm kako da kazem na nasem..vevo na emgleskom (INFATUATION) sa ljubavlju..
                  Inace MEtalni,ikakoje ???

                  Pipice (prvo da se upitamo fino 02.gif 10.gif (ruza) hih)
                  A ako mi mozes vjerovat' da se moze proci sa minimalnim posljedicama ako osoba reaguje kako bi trebala na vrijeme.

                  ___________________________________________________________________
                  I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
                  Sha-Shi is my name..and off course,

                    I do piss excellence in the morning..

                  12-22-2009 18:24 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
                  Pipi Duga Carapa
                  SexNepoznat



                  Poruka: 2170
                  Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Buket tebi, Robo moj dobri 02.gif 35.gif
                  U pravu si, samo pod jednim uslovom: ako je veza stabilna.
                  Ako ima bilo kakvih poteskoca, bezazlena sitnica moze napraviti emotivno cudo.

                  12-22-2009 18:27 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
                  Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com