Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ljubavnici slobodni i zauzeti jel to ok? 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Pipi Duga Carapa:

    Buket tebi, Robo moj dobri 02.gif 35.gif
    U pravu si, samo pod jednim uslovom: ako je veza stabilna.
    Ako ima bilo kakvih poteskoca, bezazlena sitnica moze napraviti emotivno cudo.

Ajoj pa od toga sve i zavisi.Sto je najgore ima ih dosta sto KORISTE TRENUTNU SLABOST VEZE pa pokusavaju sto brze popuniti rupe koje su se napravile u vezi (doticnih) i pokusavaju dati na momente sve ono sto veza nije dala jedno drugome.To su oni najgori tipovi ljudi (koriste momente kad je musko-zemsko najslabije) i kad se okrece sve i jednoj sitnici da bi se bolje osjecalo..Tada i obican osmjeh moze okrenuti glavu...Tako ljudi pocnu varati jedni druge,tako se stvore jos veci problemi i onda se prepuste nekim sitnicama umjesto da pokusaju zakrpiti stare rupice.
Naravno ako je veza toliko poderana (a nije po savu) onda tu nema fajde krpiti..BOlje je i sam biti nego sa svakim (zlatno pravilo).

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

12-22-2009 18:39 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Robo, slazem se s ovoe tvoje dvije recenice.
Kad bolje pogledam, slazem se s citavim postom 10.gif

12-23-2009 10:05 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
mami mami is a Female
raja




Poruka: 1377
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Možemo mi prièati što hoæemo, ali uvijek treba poæi od sebe - kako bi nama bilo da nam se to desi, ili nekome od nama bliskih. Ni sekunde ne odobravam ljubavnice i ljubavnike. A ako se zaista desi ta kemija, to zaljubljivanje ili što veæ, ima fino reæi osobi sa kojom si o èemu se radi, pa ljudski to odraditi. A sjediti na dvije ili više stolica prešutno - to ne ide, brate, nije pošteno.

___________________________________________________________________
25.gif

12-23-2009 10:54 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mami:

    Možemo mi prièati što hoæemo, ali uvijek treba poæi od sebe - kako bi nama bilo da nam se to desi, ili nekome od nama bliskih. Ni sekunde ne odobravam ljubavnice i ljubavnike. A ako se zaista desi ta kemija, to zaljubljivanje ili što veæ, ima fino reæi osobi sa kojom si o èemu se radi, pa ljudski to odraditi. A sjediti na dvije ili više stolica prešutno - to ne ide, brate, nije pošteno.



ja ovo pokusavam da im objasnim od pocetka teme 14.gif 33.gif 33.gif


ali sto bi nasi seljaci rekli "najlakse je tudjim ku...m gloginje mlatit"/pricati u trecem licu

___________________________________________________________________

    12-23-2009 13:10 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    mami mami is a Female
    raja




    Poruka: 1377
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa da, ja bi ovo, ja bi ono, e da je to meni ja bi tako,...a kad te zadesi - kuku pomagaj, šta bi! 33.gif

    ___________________________________________________________________
    25.gif

    12-23-2009 13:31 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
    tweetymo tweetymo is a Female
    moforaja




    Poruka: 3089
    Location: dvica kruzno oko hita

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo citam temu i nemogu da ne primjetim kako se stalno provlaci jedna misao da je zakonita zena zaboga"kriva " sto je muz vara jer da nije tako dosadna ruzna i sta ja znam ne bij e muz varao , jos nesto ovako ja sam nedavno prosla prevaru koju sam oprostila da me nije dotuklo dotuklo me posebno sto je bila u pitanju zena koju sam smatrala prijateljicom i koja mi je usput receno rodica . E sad svak ce rec ne bimu ja oprostila nema boga , ovako onako
    a ja pitam je li jedna radodajka koja nema nit morala nit savjesti vrijedna da se ja razvedem , iskreno kako god glupo zvucalo vise mi je ona kriva nego on jer evo zasto , u 90% slucajeva nece ker dok kuja ne mahne repom sto ce rec svako musko bi prevarilo samo je pitanje ima li muda odvazit se za tako nesto i hoce li dobit priliku , ja sam imala maler da je ova isla smerno inamjerno iz ciste zlobe i pakosti , dakle on je samo iskoristio priliku ko i svako musko , a ona da je bila prijateljica i na mjestu rekla bi mu halo majmune zenina sam ti prijateljica produzi dalje al jok, e sad ja to tako gledam ,naravno da ce se malo ko samnom sloziti , e sad nesto drugo , ko kaze da ako jednom pukne danema spasa, ja sam zivi dokaz da to nije tako, jer evo zasto , to sto sam dozivjela me natjeralo da se spustim na zemlju i da ne uzimam brak zdravo za gotovo i da drzim desetere oci otvorene i da ne vjerujem previse ljudima, a druga stvar dobra koja je proizasla iz ovoga je ta da je i on svatio koga ima pored sebe i kako bimu jebeno bilo da me izgubi sto ce rec naucio je malo vise cijenit ono sto ima u kuci ne kazem da mozda nece ponoviti istu stvar al nas je oboje prodralo i izvuklo iz ucmalosti u koju svaki brak nakon odredjenog vremena upadne naravno da je shvatio da tudja vecera nemirise bolje od one koju ima u rodjenoj kuci.

    Malo odoh daleko od teme al pokusah na sopstvenom primjeru pokazat stvari iz drugog ugla i naravno da osudjujem te zene koje svjesno ulaze u vezu sa ozenjenim muskarcem, sta onemisle da ce on ostaviti zenu i kucu i djecu zbog njih , malo sutra svaki se na kraju pokunjen vraca zeni jer svakom ozenjenom muskarcu koji se upusti u takvu avanturu u neka doba prodje kroz glavu ona ako je mogla bit samnom sta ce joj smetat da me sutne u neka doba a ja sjebo sve.
    Na tudjim suzama nema srece ja samo to znam a svak je gospodar svoje srece i ima pravo da radi sa svojim zivotom sta hoce dok god druge ne ugrozava.

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    12-23-2009 14:32 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mislim pticice 01.gif da si pogresno shvatila misao da je zakonita zena kriva sto je muz vara...to i nije smisao ove teme...

    moje misljenje je da oba partnera imaju ogromnog utjecaja na sve sto se desava s njima i oko njih...da li je krivica podjednaka nije ali mislim da je to manje bitno od volje i strpljenja koju partneri trebaju imati ukoliko zele da spase vezu....

    ne slazem se s tvojom tezom musko ko musko...ako on cijeni i postuje svoju partnericu mogu one gologuze hodat....nece on pokusati nista...ja te u neku ruku i razumijem....mama mi je prosla kroz isto i razmislja kao i ti i uspjeli su to prevazici...medjutim ne slazem se s tom tvojom tezom kao ni tezom moje mame...

    jer ja citajuci tvoj post a i slusajuci svoju mamu imam osjecaj da zene koje su prevarene sebe podcjenjuju...

    zasto stalno spomines musko ko musko, svako bi da moze....po cemu to muski rod ima privilegije i prava da nekog povrijedi (ovo uopsteno mislim)...

    ne bih da me pogresno shvatis ali zao mi je sto tako razmisljas...

    neupitna je cinjenica da 3 osoba moze nastetiti jednom braku, vezi...bilo da se radi o ljubavnici, ljubavniku, svekrvi, punici, sestri itd...ali isto tako je cinjenica da samo muz i zena mogu to rijesiti...
    tebi sretno i da bog da ti brak nakon toga svega bio lijep kao sto je sad mojim roditeljima 10.gif 01.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      12-23-2009 15:21 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tweety, zaista si hrabra i jaka žena. Oprostila si, iako znaš da situacija
      u kojoj ste se vas dvoje našli, ima realnu moguænost ponavljanja.
      Mišljenja sam da su za prevaru, bilo s muške bilo sa ženske strane,
      kriva /možda 'kriva' nije prava rijeè?!/ oba partnera. I mislim da oboje trebaju snositi odgovornost. Nekako normalan èovjek/žena neæe praviti izlete iz braka, ako su u tom braku/zajednici zadovoljene sve njegove duhovne i druge potrebe. Monotonija zaista dovodi brak ili bilo koji drugi odnos u potencijalnu opasnost. Jer prevara ili bilo koja
      druga promjena u odnosu, koja ga remeti i pomjera iz uèmale i dobro uglancane pozicije statiènosti i jeste opasnost za sudionike odnosa. A veæina se najviše plaši promjena, naroèito ako su radikalne. Zato mislim da se svaki odnos, pa i braèni treba njegovati, osvježavati ... i nikako ga ne uzimati zdravo za gotovo ... takoðe, mislim da to što
      "držiš otvorene desetere oèi" - samo ti oduzima energiju, sjena te prevare
      uvijek je s vama ... mislim da "držati otvorene desetere oèi" nije rješenje...
      I pitanja - pa, zar je trebala da se desi prevara da bi ti "držala otvorene
      desetere oèi"?; zar je trebalo da vas èin prevare izvuèe iz uèmalosti?
      I, da - ne vraæa se baš svaki muškarac ženi i djeci.

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      12-23-2009 15:29 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hvala refleksija ne kazem da muski imaju tu privilegiju i da samo oni varaju al je cinjenica da akomusko vara da je facaa zena akovara je kurva da oprostis na izrazu , i ne podcjenjujem sebe samo mislimda nekad treba stisnut zube i pokusat neke stvari i rijesiti a ne dic ruke od svega ne znam ja mozda nisam sve svoje sto vjerujem u ono u sta sam se pred bogom zaklela "u dobru i u zlu" mozda je moj muiz zaboravio na to al ja nisam i dok god vidim da ima razlog i jedan da spasimo brak trudicu se a kako vidim i muz se trudi mada je tesko doci na pravi put kad jednom kompas izgubis za to treba puno knedli da se proguta , teskoljudi shvataju da se prevara moze oprostiti al ja mogu moj izbor nwe kazem da je lako da ne boli , naravno da boli bilo je momenata kad sam mislila da cu se raspast od bola al volja cini cuda, i na kraju sam opet dobila ono sto mi je cilj bio muz i moja obitelj na okupu naravno da neke stvari nikad nece iste bit i da ostaju oziljci i doza nepovjerenja ali sve to mene a ni nejga nemoze sprijeciti da se potrudimo ne kazem da cemo uspjeti ali to niko ne zna nego dragi Bog.
      A opet ponavljam nema srece na tudjim suzama i nikad i niko nije srecu na njima izgradio kad tad se sve srusi ko kula od karata ili mu se vrati jos gore. mogu shvatit da bneko ima los brak pa nedje slobodnu zenu/muskarca al ne mogu shvatiti da neko moze svjesno ici da razori tudji brak kao sto se meni desilo iz ciste pakosti i pokvarenosti zavisti

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      12-23-2009 15:32 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od kaokakao:

        Tweety, zaista si hrabra i jaka žena. Oprostila si, iako znaš da situacija
        u kojoj ste se vas dvoje našli, ima realnu moguænost ponavljanja.
        Mišljenja sam da su za prevaru, bilo s muške bilo sa ženske strane,
        kriva /možda 'kriva' nije prava rijeè?!/ oba partnera. I mislim da oboje trebaju snositi odgovornost. Nekako normalan èovjek/žena neæe praviti izlete iz braka, ako su u tom braku/zajednici zadovoljene sve njegove duhovne i druge potrebe. Monotonija zaista dovodi brak ili bilo koji drugi odnos u potencijalnu opasnost. Jer prevara ili bilo koja
        druga promjena u odnosu, koja ga remeti i pomjera iz uèmale i dobro uglancane pozicije statiènosti i jeste opasnost za sudionike odnosa. A veæina se najviše plaši promjena, naroèito ako su radikalne. Zato mislim da se svaki odnos, pa i braèni treba njegovati, osvježavati ... i nikako ga ne uzimati zdravo za gotovo ... takoðe, mislim da to što
        "držiš otvorene desetere oèi" - samo ti oduzima energiju, sjena te prevare
        uvijek je s vama ... mislim da "držati otvorene desetere oèi" nije rješenje...
        I pitanja - pa, zar je trebala da se desi prevara da bi ti "držala otvorene
        desetere oèi"?; zar je trebalo da vas èin prevare izvuèe iz uèmalosti?
        I, da - ne vraæa se baš svaki muškarac ženi i djeci.


      Evo ovako barem sto se mene tice i mog primjera samo ti ovomogu reci morala sam past na dno da bi se podigla , jebg ja sam djete koje potjece iz braka dvoje ljudi koji su 40 godina u braku i kojima je brak i dan danas kao i prvog momenta kad su poceli vezu i jbg nesvjesna koliko u brak treba ulagati vjerovala sam da je svaki brak kao onajmojih roditelja i da je to normalno i da ne postoje ljudi koji nemogu podnjeti tudju srecu i da su spremnina sve da bi je razorili, ne treba me niko pogresno shvatiti nemoze nikog ninasto natjerat ako nece al jednostavno ako ti neko stvori takvo okruzenje tesko da bi iko mogao odoljeti

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      12-23-2009 15:38 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pticice, interesantno razmisljanje u ovom drugom postu.
      Do tog sam zakljukca i sama dosla.
      kad zivis u porodici u kojoj djeci brak izgleda savrsen (moji se nikad pred nama nisu posvadjali, vidjeli smo samo smijeh, druzenje, ljubav), ne mozes zamisliti da brak moze biti i nesto sasvim drugo.
      Ne kazem da su nam roditelji krivi sto smo mi pale na nos (ja na drugi nacin nego ti), ali mislim da idelana slika braka cini djecu naivnom i neopreznom.
      Ovaj tvoj prvi post djeluje previse bolan da bih ga i na jedan nacin komentarisala. 10.gif

      12-23-2009 16:07 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tweety, razumijem te s jedne strane. Zaista. I sama sam bila prevarena,
      doduše u zajednici koja nije bila brak. No, mislim da nam nièiji brak,
      ili bilo koji drugi odnos oko nas, pa bili to i naši roditelji ne treba biti
      uzor. Jer, tvoji roditelji /jer njih s pomenula/ su drugaèije osobnosti
      od tebe i tvog supruga, i zasigurno imaju drugaèije kriterije za brak, porodicu od tebe.
      Ili, možda su kriteriji isti, ali njihovo i tvoje iskustvo, spoznaje tih kriterija
      su razlièite. I to je ok. Moja mama je bila, a i sada je, kako se kaže
      savršena žena - sve je moj tata imao na gotovo, kuæa èista, svaki dan
      svjež ruèak, ja dobar ðak, mama imala dobar posao, tata isto, itd ... No, ja
      nikad, ali nikad nisam htjela imati brak kao njihov, biti kao moja mama -
      kuæa, ruèak, dijete, posao, suprug ... jer, niti mojia mama , niti moj tata
      nisu bili slobodni u toj zajednici, robovali su jedno drugom, kuæi ... a, njih
      kao jedinki nigdje nije bilo. I, naravno da se drže zajedno, jer su jedno bez drugog
      nesposobni.
      Zato ja ne priznajem uzore/primjere oko sebe - sama /s partnerom/ gradim nešto svoje
      i nešto naše.
      I, slažem se sa Refleksijom - žao mi je što tako razmišljaš

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      12-23-2009 16:18 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      mami mami is a Female
      raja




      Poruka: 1377
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja u potpunosti dijelim mišljenje Refleksije- mogu gologuze hodati, do njega je. One nisu bona krive, njihovo je da nešto maznu. I moja je mama prošla kroz slièno, ali to nema veze. Ja nikada ne bih krivila "nju" nego njega, moga. Smatram da poslije neèega takvog nikada više ništa neæe biti isto. I sama si , ptièice, rekla, da moraš držati desetere oèi otvorene, i sve što ide uz to,to je onda optereæenje, uvijek sumnje, nepovjerenje - nikada više isto. A oni frajeri mi kurve - zajebi to. MI smo svi isti od krvi i mesa, a ostalo je u našim glavama, zato ne postoji ona starinska muško ko muško, ma jebeš to.

      ___________________________________________________________________
      25.gif

      12-23-2009 16:57 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5017
      Location: Umag - Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo da se i ja (ko muško) ukljuèim u ovu temu, premda nisam imao namjeru niti razloga. Povukla mi je žicu u nekoliko postova pomenuta rijeè "muško ko muško".
      Prvo ne slažem se s generaliziranjem, niti sa stavom da je mušku kao dopušten preljub, a kao ženi nije, odnosno da se preko muškarèeva preljuba lakše prelazi nego ako to uèini žena. Duboko me pogadja kao osobu mišljenje da je muškarac bez pameti, neodgovoran, nesavjestan, da je više nalik životinji i da se povodi nagonom, a ne umom, a što ta sintagma u sebe svakako ukljuèuje. Svi smo mi odrasle, razumne, odgovorne i savjesne osobe i prije nego se preduzme bilo kakav korak u životu, o njegovim posljedicama bi se trebalo razmišljati. Kako žena, tako i muškarac. Ne slažem se sa stavom da je mušku povrijedjen ego (muškost) ako odbije ponudu žene. Zašto je to toliko nezamislivo da muškarac kaže ne. Nismo valjda djeca da se pred rajom trebamo dokazati kao maèo alfa mužjaci. Pa dokle bi se došlo kad bi svaku "prigodu" koristili, šta god naleti - daj ovamo.
      Još jedna stvar mi smeta. Kaže se: "radi braka treba preæi preko preljuba", "treba ga pošto poto saèuvati". Pa nismo mi tu radi braka, valjda je brak zbog nas sklopljen. Kad su u pitanju djeca - teško je odluèiti, premda niti to ne treba biti prepreka, jer bolje je djeci u zdravoj vanbraènoj sredini, nego u nezdravoj braènoj.
      Filozofiram, jer nisam imao takva iskustva i ne znam što bih uèinio da me žena prevari. Nisam sasvim siguran, jer kad sve skupiš na gomilu ima tu puno stvari i treba se odvajati dobro od lošeg. Jedino u što sam siguran to sam ja. Jedino za sebe i svoju vjernost mogu biti siguran.

      ___________________________________________________________________

        12-23-2009 17:06 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        mami mami is a Female
        raja




        Poruka: 1377
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Svaka ti èast brate! 33.gif

        ___________________________________________________________________
        25.gif

        12-23-2009 17:10 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tvrancic:

          Duboko me pogadja kao osobu mišljenje da je muškarac bez pameti, neodgovoran, nesavjestan, da je više nalik životinji i da se povodi nagonom, a ne umom, a što ta sintagma u sebe svakako ukljuèuje.

          Ne slažem se sa stavom da je mušku povrijedjen ego (muškost) ako odbije ponudu žene.

          Zašto je to toliko nezamislivo da muškarac kaže ne.

          Pa dokle bi se došlo kad bi svaku "prigodu" koristili, šta god naleti - daj ovamo.


        Ajoj sta bi se sve moglo naslagati na ovo ponudjeno od Vrancica...
        Oni sto varaju i sto se zalecu slabo gledaju u veliku sliku...I na kraju se zajebu naravno.
        Najlakse je jebat da izvinete a jebeno se kajat poslje toga !!!!!!!!!!!!!!

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        12-23-2009 17:43 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        celentano celentano is a Male
        ne more meda




        Poruka: 40

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        svi ste vi u nekom smislu u pravu a najvise *tweetymo*.. radi cega ..lizmedju jubavi i sexa
        je ponor. ako je u pitanju *samo* prevara radi sexa moze se oprostiti i zaboravi se brzo, cak cesto ta prevara pomogne paru u sexualnim susretima, zovimo ih tako..
        tweetymo komplimenti
        za *mami*,,, ako vec imas neke ideje da ih ne citiram barem pored ovog simbola 25.gif stavi *ne sa ozenjenim 25.gif *...

        cujemo se iopet, kako neko kaze

        ___________________________________________________________________
        celentano1964avenija

        12-23-2009 17:43 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od mami:

          Možemo mi prièati što hoæemo, ali uvijek treba poæi od sebe - kako bi nama bilo da nam se to desi, ili nekome od nama bliskih. Ni sekunde ne odobravam ljubavnice i ljubavnike. A ako se zaista desi ta kemija, to zaljubljivanje ili što veæ, ima fino reæi osobi sa kojom si o èemu se radi, pa ljudski to odraditi. A sjediti na dvije ili više stolica prešutno - to ne ide, brate, nije pošteno.


        to je to. nema opravdanja za prevaru. ako vec mora onda je fer razvesti se pa onda raditi sta god hoce, bilo musko bilo zensko.

        inace ko vara zene/muzeve(najcesce)?

        oni koji nisu prozivjeli kad je trebalo, pa se osjecaju nekako da imaju moralno pravo da malo i oni okuse ... ali se grdno varaju. nisu trebali ulaziti u vezu ako nisu spremni.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        12-23-2009 19:46 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        torres torres is a Male
        moforaja


        Poruka: 2147

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ko da su oni znali da nisu spremni 01.gif

        12-23-2009 20:08 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        e ko im je kriv ako nisu znali. sto ne misle glavom 07.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        12-23-2009 20:17 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Stranica (7): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com