Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » TITO- Diktator naroda » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (22): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dabogda ja vazda zivio pod diktaturom takvih ko sto je tito.

dje cu potpisati?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-06-2014 22:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    dabogda ja vazda zivio pod diktaturom takvih ko sto je tito.

    dje cu potpisati?
Mozes sa taxijem i sa maxom u Koreju . To ti je nesto ko Titina diktatura pa zar ga nisu najvise voljeli i i sletove mu spremali 13.gif 13.gif 13.gif 19.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

01-06-2014 23:02 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne znam sta je u koreji, ali znam za marshala. da je bogdom pozivio hiljadu godina ...

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-06-2014 23:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    ne znam sta je u koreji, ali znam za marshala. da je bogdom pozivio hiljadu godina ...
Sta bi ti vise volio . zivjeti u Titino doba ili pod zastavom Muhammeda sa cetvericom pravdenih Halifa 14.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane semirizsvemira dana 01-06-2014 u 23:08.

01-06-2014 23:07 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

je li pitanje retoricko?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-06-2014 23:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam odgovor . Ti volis vise Tita mada je naredio ubijanje civila protjerivanje Njemaca i hapsenje muslimana koji nisu bili ni u jednoj vojsci za vrijeme rata . Zamisli da je Alija pohapsio sve srbe u Sarajevu poslije rata 19.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

01-06-2014 23:16 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

niko nije bezgrijesan pa sto bi bio tito.

ali pored svega toga on je meni jednom rijecju TITO.

kad su ga pitali zasto ne dozvoljava visepartijski sistem, tile je odgovorio: zato sto bi se odma osnovale nacionalne strane. o kako je pametan bio marshal nas.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-06-2014 23:20 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma dobro rece maxo - ti nas samo lozis 11.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-06-2014 23:21 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od makso:

          citat od semirizsvemira:

            citat od makso:

          da nam je sada jos jedan isti diktator 33.gif 33.gif 33.gif
        Eno ga u Sjevernoj Koreji i lici na njega i djelima i likom 13.gif Mozes dobiti pasos pa put Koreje . Moze ti i Denis Rodman pomoc 10.gifSta ces na truhlom zapadu i jos nema diktature 21.gif 26.gif


      1.
      Ja hocu diktatora kao Titu 10.gif

      Na svijetu je od davnina bilo na hiljade ili milione diktatora. Nisu svi isti.

      Sada ci ja tebi to lijepo objasniti. Tito vs. diktatori vs. demokrati
      - Sa Titinom diktaturom mogao su u Trst po farmerke sa licnom kartom, a mogao si u New York na kafu sa crvenim pasosem. Sa tvojim sjeverno-korejskim dikatorom ne mozes ni u Juznu Koreju (dzaba ti pasosi i vize). A sa tvojim demokratskim vodjama u danasnjoj BiH ne mozes ni u Metkovic bez biometrijskog pasosa i 300€ u kesu 10.gif
      - Sa Titinom diktaturom niko nije bio bez posla niti je bio gladan. Sa ovim drugim, ne znam, sumnjam cisto

      Ima tu jos stvari, ali evo ti dvije za pocetak

      Zatim, tu su diktatori poput Staljina, Fidela Kastra. Eto ih tebi
      Tu su diktatori kao Assad i kompanija. Eto i njih tebi
      Tu diktatori kao Hitler, Musolini, Pinoche, Franco. Poklanjam ti ih

      2.
      Ja sam na truhlom zapadu zbog rata u BiH 16.gif . Rata koji su zapoceli zagovornici velike Srbije, a nastavili zagovornici velike Hrvatske.
      Tu sam djelomicno zbog prodaje SDA-HDZ, gdje je SDA prodao Mostar, i gdje je '93 bilo gadno da ne moze biti gadnije, a 98 kad sam pokucao na vrata svog stana, tadasnji stanar mi otvorio sa pistoljem u rukama...21.gif
      I na kraju, i dalje sam na tuhlom zapadu zbog sopstvene egzistencije. Kada mi ovdje ponestane kruha/hljeba ici cu negdje drugo


      Eto, moj semire, ja tebi fino odgovori 10.gif a ako hoces o nekoj temi posebno, bujrum!!!

    1. Ja bih najradije pravednog Halifu Omera r.a. O njegovoj prvednosti i dan danas se prica . O titinim zlocinima ljudi knjige napisali
    2. Sa titinim pasosem nisi mogao nidje ici jer nisi imao para 35 godina nakon kraja rata . Danas mozes ici gdje hoces a ljudi putuju vise nego tada tako dati je ovaj argument jak ko djeciji zub. Sto se tice para mogo si ponijeti 300 dm a sve ostalo plijenila drzava . E sad zamisli sad poso u Saniju na more i ponio 300dm Danas mozes ponijeti koliko hoces . Na banci ti nisu dali podignuti tvoje vlastite devize
    Sa titiniom diktaturom niko nije bio bez posla . Pa okle 2 miliona gastarbajtera 13.gif 13.gif Koja glupost. Niko nije bio gladan 13.gif Pa bola ljudi jeli na tockice deset Godina poslije rata a da ne bi Trumanovih jaja 19.gif 13.gif Mostar su prodali oni koji su ga napustili a ostali nevesinjci , gacani , stocani da se bore i naravno mostarci koji nisu pobjegli vec ostali da brane voljeni grad . Ko u Sarajevu . Ipak si najblizi sjevernoj Koreji pa povedi i kolegu , bit cevam pravo sa Denisom R . On i ditator protiv vas dvojce 13.gif
hahahaha. Tutkum ostaje tutkum. Nebi bio u kozi ovakvog insana. Mogu misliti kako ga zajebavaju raja oko njega . Semaaaaaaa kraljuuuuuu.

01-06-2014 23:21 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    1. Ja bih najradije pravednog Halifu Omera r.a. O njegovoj prvednosti i dan danas se prica . O titinim zlocinima ljudi knjige napisali
    2. Sa titinim pasosem nisi mogao nidje ici jer nisi imao para 35 godina nakon kraja rata . Danas mozes ici gdje hoces a ljudi putuju vise nego tada tako dati je ovaj argument jak ko djeciji zub. Sto se tice para mogo si ponijeti 300 dm a sve ostalo plijenila drzava . E sad zamisli sad poso u Saniju na more i ponio 300dm Danas mozes ponijeti koliko hoces . Na banci ti nisu dali podignuti tvoje vlastite devize
    Sa titiniom diktaturom niko nije bio bez posla . Pa okle 2 miliona gastarbajtera 13.gif 13.gif Koja glupost. Niko nije bio gladan 13.gif Pa bola ljudi jeli na tockice deset Godina poslije rata a da ne bi Trumanovih jaja 19.gif 13.gif Mostar su prodali oni koji su ga napustili a ostali nevesinjci , gacani , stocani da se bore i naravno mostarci koji nisu pobjegli vec ostali da brane voljeni grad . Ko u Sarajevu . Ipak si najblizi sjevernoj Koreji pa povedi i kolegu , bit cevam pravo sa Denisom R . On i ditator protiv vas dvojce 13.gif


Pravednog Halifu Omera nisam upoznao 16.gif
(btw. ovdje je rijec o diktatorima, ne o halifama, ako je halifa bio diktator to je druga stvar)
Mozda ti i tvoji nisu imali za germe u bivsoj Jugi. Ja sam licno '78 obisao citavu Evropu

2 miliona gastarbajtera. OK. ako izuzmemo politicke gastarbajtere (ustase, cetnike, baliste, petokolonase, handzarovce) bilo je gadno nakon '45. Bilo je gadno svugdje, ne samo u SFRJ.
Do 70-ih nije svijet stao na noge, a tada je Juga bila najnaprednija socijalisticka drzava svijeta, predvodila nesvrstane i bila razvijenija od mnogo zapadnih zemalja.
Svabe, Englezi, Ameri su vazda bili miljama i godinama daleko od nas, to je fakat.

I glede rata, molio bih te da 'ne seres'. Nemoj vrijedjati 50.000 protjeranih mostaraca svih vjera i nacija. Nemoj vrijedjati svu protjeranu urbanu raju.
Svaka cast nevesinjcima i gacanima.

I reci sad ti meni i ostalima u oci: "Ko je potpisao dogovor u martu/aprilu '93 i izmjestio jedinice ArBiH iz djackog doma, hotela Mostara i 3 osnovne?" Ko je potpisao da se jedinice ArBiH na podrucju HZ HB podrede HVO-u? Je li taj dogovor iskoristio HVO da opravda napade jer ArBiH nije ispostovala ugovor.

I od mene dosta o ratu. Ako imas poseban interes, vidimo se nekad u Mostaru, ti ponesi svoju dokumentaciju, a ja cu svoju, pa da vidimo ko je gdje bio

Opet ti ja sve odgovori, moj semire , i kao sto rekoh na drugom postu, ti nas samo lozhish 13.gif
Dosta od mene. Ne odgovaram vise ni na jednu tvoju glupost

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

01-06-2014 23:40 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kažem ja...ne znaju mu kuæi da je bolestan 29.gif

___________________________________________________________________

    01-06-2014 23:40 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      niko nije bezgrijesan pa sto bi bio tito.

      ali pored svega toga on je meni jednom rijecju TITO.

      kad su ga pitali zasto ne dozvoljava visepartijski sistem, tile je odgovorio: zato sto bi se odma osnovale nacionalne strane. o kako je pametan bio marshal nas.
    I onda se cudis sto srbi vole Karadzica . To je taj sindrom . >Poznajem jednog covjeka koji je zaglavio u ratu za jedan belaj , pobio par civila oko Sarajeva . Kad sam saznao nikad vise sa njim nisam progovorio i niti cu . E tako ti je za mene i Tito i sve te ideoloske zablude ateistickog predznaka . Najvece zlocine u novijoj povijesti su pocinile bas te ideologije . Osudjene od cijelog svijeta kao zlo . Tito je naredio u vise navrata egzekuciju i zarobljenika i civila i progon Njemaca civila .Kad se to otkrilo , a pricalo se u narodu samo tiho , za mene je umro i ko covjek i kao politicar . Kao i ta ideologija skojom su potrovali mnoge a narocite Bosnjake pa danas lutaju ko muhe bez glave . Ko se ne nauci na vlastitim greskama , greske mu se ponavljaju . Ocekujte novi genocid uskoro , to je bar jasno svima osim Bosnjacima

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    01-06-2014 23:57 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od semirizsvemira:

          citat od tana:

        niko nije bezgrijesan pa sto bi bio tito.

        ali pored svega toga on je meni jednom rijecju TITO.

        kad su ga pitali zasto ne dozvoljava visepartijski sistem, tile je odgovorio: zato sto bi se odma osnovale nacionalne strane. o kako je pametan bio marshal nas.
      I onda se cudis sto srbi vole Karadzica . To je taj sindrom . >Poznajem jednog covjeka koji je zaglavio u ratu za jedan belaj , pobio par civila oko Sarajeva . Kad sam saznao nikad vise sa njim nisam progovorio i niti cu . E tako ti je za mene i Tito i sve te ideoloske zablude ateistickog predznaka . Najvece zlocine u novijoj povijesti su pocinile bas te ideologije . Osudjene od cijelog svijeta kao zlo . Tito je naredio u vise navrata egzekuciju i zarobljenika i civila i progon Njemaca civila .Kad se to otkrilo , a pricalo se u narodu samo tiho , za mene je umro i ko covjek i kao politicar . Kao i ta ideologija skojom su potrovali mnoge a narocite Bosnjake pa danas lutaju ko muhe bez glave . Ko se ne nauci na vlastitim greskama , greske mu se ponavljaju . Ocekujte novi genocid uskoro , to je bar jasno svima osim Bosnjacima
    Hahaha ... Prichalo se u narodu 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif pa narod pricha da posoje vampiri ... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ... Sema volimo te. 01.gif

    01-07-2014 03:09 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    eh moj svemire,

    kako onda objasnjavas cinjenicu da su sve zemlje svijeta cijenile tita, i ko mu je bio na sahrani.
    nije toliko drzavnika doslo kad se kenedi sahranjivo. haj mi to objasni.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    01-07-2014 16:40 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    lupi
    SexNepoznat

    Poruka: 245

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    TITO MI JE MNOGO DAO A OVI NOVI SVE UZELI ::::ALI NE SAMO MENI??????????????????????

    01-07-2014 17:07 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pogledajte ko glumi lik Josipa Broza u srpskoj seriji "Ravna Gora"

      http://youtu.be/UijmLaRKTu8?t=49m35s
    29.gif

    ___________________________________________________________________

      01-07-2014 18:09 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        eh moj svemire,

        kako onda objasnjavas cinjenicu da su sve zemlje svijeta cijenile tita, i ko mu je bio na sahrani.
        nije toliko drzavnika doslo kad se kenedi sahranjivo. haj mi to objasni.
      Pa Udba titina ih je pritisla pa su morali cjeniti diktatora ....cccc pa I ti Tana nemash veze sa zivotom 04.gif BTW jeli hladno ??

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 01-07-2014 u 20:39.

      01-07-2014 20:38 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jasteje minus upeko

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-07-2014 21:11 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5248
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vjetar - 23 ovde. Mashala 01.gif Ne c nego f 02.gif

      01-07-2014 21:40 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        eh moj svemire,

        kako onda objasnjavas cinjenicu da su sve zemlje svijeta cijenile tita, i ko mu je bio na sahrani.
        nije toliko drzavnika doslo kad se kenedi sahranjivo. haj mi to objasni.
      Kako objasnjavas cinjenicu da je poslao toliko neduznih ljudi na Goli otok , pobio na hiljade civila u Sloveniji i protjerao 500 hiljada Njemaca( I Talijana u Istri) i oteo im imovinu koju sad njihova djeca i unuci traze i traze da im se isplati odsteta

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      01-12-2014 01:22 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      Stranica (22): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com