Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Formula uspjesnog braka » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moja moja...e haj sad fino prevedi ovom narodu sto ne govori emgleski jezik...
27.gif 35.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

04-09-2009 00:55 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

fabula:

malo vode na dlanu simbolizuje ljubav. Dok drzite otvorenu ruku, voda ce stajati na dlanu...kad ztvorite ruku u saku i pokusate da stisnete , voda ce pobjeci kroz prvu rupu koja nadje ......

___________________________________________________________________

    04-09-2009 01:43 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
    moforaja




    Poruka: 2481
    Location: milano

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sto ti je rec rupa 21.gif

    ___________________________________________________________________
    Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

    04-09-2009 01:47 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
    PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 392
    Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od mostarac na sluzenom:

      Sto ti je rec rupa 21.gif




    Nemozes je nikada zacepiti hahahhahahahahha 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    forza_velez.gif

      forza_velez.gif

        04-09-2009 02:08 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od asataN:

          I once had a friend who grew to be very close to me. Once when we were sitting at the edge of a swimming pool, she filled the palm of her hand with some water and held it before me, and said this:

          "You see this water carefully contained on my hand?" It symbolizes Love. "This was how I saw it. As long as you keep your hand caringly open and allow it to remain there, it will always be there. However, if you attempt to close your fingers round it and try to posses it, it will spill through the first cracks it finds."


        Lijep tekst 01.gif

        04-09-2009 10:09 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com