Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Danijel I Nika Trebaju Nasu Pomoc! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Draga Minja , prvo da te pozdravim i zazelim dobrodoslicu na forum 33.gif

Da ne pisem puno ..mogu samo pozeljeti da ova akocija uspije pa makar u domenu nasih mogucnosti . Ima ljudi u to ne sumnjam i uvijek ce ih biti . 33.gif
Tebi , Danijelu , Nensi i Niki topli pozdravi .
Bit ce mi drago , ako i na tren osjetite da niste sami ...da mislimo na Vas.

33.gif

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

03-15-2009 21:43 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Draga Marina, potpisujem ovo sto rece i Bosa,
zelim od srca da akcija uspije, drago mi je ako se ne osjecate same u svojoj borbi, uz vas smo i praticemo stalno sta se dogadja. I pomoci, koliko ko od nas moze, jer ipak trebaju biti uradjene konkretne stvari da bi vasa djeca mogla imati sretan i dostojanstven zivot.
Nadam se da cemo i uspjeti u tome.
Topli pozdrav tebi i Nenci, a Danijelu i Niki jedan veeeeliki smiley26.gif
33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 03-15-2009 u 21:52.

03-15-2009 21:51 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
mamaminja mamaminja is a Female
ne more meda


Poruka: 22
Location: zagreb,croatia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala bosonoga i nadam se da æe biti tako. Ali nekako vjerujemo ipak da æemo uspjet...Ima i ovdje firmi i ljudi koji æe se odazvat,ali moram priznat da se kod nas osjeæa recesija na svakom koraku i da ljudi jednostavno nemaju. U svakom sluèaju ja opet kažem da nama znaèi nekad i topla rijeè i podrška,ne mora sve biti u novcima.Uostalom i mali znak pažnje i onoliko koliko èovjek može puno znaèi. Ja æu vas sviju obavještavat o dogaðanjiam vezanim za ovu akciju,tako da æete znati iz prve ruke sve. Još jednom veliko hvala na odvojenom vremenu i na strpljenju. U kontaktu smo. Mislim i ja na vas svaki dan i svako vam dobro.


P.S. Ja se nadam da æu vas sviju skupa jednom upoznati u Hercegovini,možda èak i ovog ljeta nakon Maðarske!

___________________________________________________________________
u zlu se ne ponizi,a u dobru ne uzvisi...

03-15-2009 21:52 mamaminja is offline Pregledaj poruke od mamaminja Dodaj mamaminja u listu prijatelja
mamaminja mamaminja is a Female
ne more meda


Poruka: 22
Location: zagreb,croatia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    Draga Marina, potpisujem ovo sto rece i Bosa,
    zelim od srca da akcija uspije, drago mi je ako se ne osjecate same u svojoj borbi, uz vas smo i praticemo stalno sta se dogadja. I pomoci, koliko ko od nas moze, jer ipak trebaju biti uradjene konkretne stvari da bi vasa djeca mogla imati sretan i dostojanstven zivot.
    Nadam se da cemo i uspjeti u tome.
    Topli pozdrav tebi i Nenci, a Danijelu i Niki jedan veeeeliki smiley26.gif
    33.gif




Hvala i Vama svima isto....Sutra idemo u nove radne pobjede,Dani ide u zoo s vrtiæem,on ide u redovan vrtiæ,tako da se raduje,a veèeras pripreme...Samo da ne bude kiše.


Velika pusa ia za vas..

___________________________________________________________________
u zlu se ne ponizi,a u dobru ne uzvisi...

03-15-2009 21:57 mamaminja is offline Pregledaj poruke od mamaminja Dodaj mamaminja u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Au, mogu misliti te radosti 01.gif
Vidimo se svi skupa, ako Bog da, kako rece ti, u Hercegovini 10.gif a do tada se druzimo na forumu. Pozdrav 33.gif 33.gif 33.gif

03-15-2009 21:59 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
mamaminja mamaminja is a Female
ne more meda


Poruka: 22
Location: zagreb,croatia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    Au, mogu misliti te radosti 01.gif
    Vidimo se svi skupa, ako Bog da, kako rece ti, u Hercegovini 10.gif a do tada se druzimo na forumu. Pozdrav 33.gif 33.gif 33.gif





A nadam se da se vidimo u našoj Hercegovini.S obzirom da je termin u Maðarskoj 02.06.2009. na mjesec dana,ostat æe i malo vremena za Hercegovinu prije škole.Zato sad radimo punom parom da sve to iskombiniramo,jer Niak ide u školu. A ja molim Boga samo da ne bude sutra kiša,da mogu iæi u zoo...A do sljedeæeg javljanja vas sviju skupa pozdravljam iz pomalo tmurnog Zagreba u kojem je ipak padala kišica dosadna. Èekamo proljeæe!!!!!



Vaša marina,zvana Minja!!!!!!

___________________________________________________________________
u zlu se ne ponizi,a u dobru ne uzvisi...

03-15-2009 22:39 mamaminja is offline Pregledaj poruke od mamaminja Dodaj mamaminja u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

prvo dobordoslli Marina na forum
ja sam ovu akciju vidio prije neki dan
upravo sam u poslu da organiziram jednu proslavu na kojoj ce se okupiti gradjani BiH koji zive u ovom okrugu
moja namjera je da moj najmladji sin radi sa svojim kolegom norvezaninom na garderobi i sav zaradjeni novac ce ici za vas projekat
isto tako ce kcerka i njena kolegica raditi u sanku i tu ce mo postaviti kasu da se moze ubacivati novac za ovu akciju
javit cu se ovdje nakon feste i postaviti koliko novca okupljeno
Tebi , Danijelu , Nensi i Niki veliki pozdravi

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-15-2009 23:00 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
mamaminja mamaminja is a Female
ne more meda


Poruka: 22
Location: zagreb,croatia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    prvo dobordoslli Marina na forum
    ja sam ovu akciju vidio prije neki dan
    upravo sam u poslu da organiziram jednu proslavu na kojoj ce se okupiti gradjani BiH koji zive u ovom okrugu
    moja namjera je da moj najmladji sin radi sa svojim kolegom norvezaninom na garderobi i sav zaradjeni novac ce ici za vas projekat
    isto tako ce kcerka i njena kolegica raditi u sanku i tu ce mo postaviti kasu da se moze ubacivati novac za ovu akciju
    javit cu se ovdje nakon feste i postaviti koliko novca okupljeno
    Tebi , Danijelu , Nensi i Niki veliki pozdravi




ja ne mogu da vjerujem da ste se svi tako brzo odazvali i da ste ukljuèili toliko ljudi. Svaka vam èast i da se ne ponavljam stalno i hvala. Mi ovamo radimo na svim poljima u Zgarebu i van njega,ali iskreno receseija se svugdje osjeæa,tako i kod nas i meðu onim malim ljudima kao i velikim korporacijama.Ali ne gubimo nadu i volju da idemo dalje,jer naša su djeca u pitanju kojima stvarno treba pomoæ i da ih osamostalimo koliko je god to moguæe. Jer danas,sutra æe možda oni puno uèiniti za ovo naše društvo,kao što mi sada tražimo i njihovu senzibiliziranost za našu situaciju.Jer nemamo baš toliku financijsku moguænost da ih odvedemo u Maðarsku! U svakom sluèaju,od srca sve najbolje i svako dobro Vama i vašoj cijeloj obitelji!

___________________________________________________________________
u zlu se ne ponizi,a u dobru ne uzvisi...

03-15-2009 23:44 mamaminja is offline Pregledaj poruke od mamaminja Dodaj mamaminja u listu prijatelja
Azra Obad Azra Obad is a Female
puterica




Poruka: 85
pokretac teme Thread Started by Azra Obad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evoooo me...
izvinjav se "odsusutvu" ali rokno mi internet!
evo me cucuim kraj "router" i skopcala laptop preko kabla na net, samo da vidim sta se ovdje desava! 21.gif
cujem da su se postigli prvi rezultati i da je "zatutnjalo"!
raja... ja nemam rijeci - stvarno! 10.gif 10.gif 10.gif
samo dalje tako i nadamo se da ce mo bar koliko toliko "izkupiti"!

33.gif 33.gif 33.gif raji dobre volje!

___________________________________________________________________
"Pazi kako hodaš, gaziš moje snove!
To nije moda, to samo ti tako zoveš!"

03-17-2009 23:51 Azra Obad is offline Posalji email za Azra Obad Pregledaj poruke od Azra Obad Dodaj Azra Obad u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mamaminja:

        citat od pasha:

      prvo dobordoslli Marina na forum
      ja sam ovu akciju vidio prije neki dan
      upravo sam u poslu da organiziram jednu proslavu na kojoj ce se okupiti gradjani BiH koji zive u ovom okrugu
      moja namjera je da moj najmladji sin radi sa svojim kolegom norvezaninom na garderobi i sav zaradjeni novac ce ici za vas projekat
      isto tako ce kcerka i njena kolegica raditi u sanku i tu ce mo postaviti kasu da se moze ubacivati novac za ovu akciju
      javit cu se ovdje nakon feste i postaviti koliko novca okupljeno
      Tebi , Danijelu , Nensi i Niki veliki pozdravi




    ja ne mogu da vjerujem da ste se svi tako brzo odazvali i da ste ukljuèili toliko ljudi. Svaka vam èast i da se ne ponavljam stalno i hvala. Mi ovamo radimo na svim poljima u Zgarebu i van njega,ali iskreno receseija se svugdje osjeæa,tako i kod nas i meðu onim malim ljudima kao i velikim korporacijama.Ali ne gubimo nadu i volju da idemo dalje,jer naša su djeca u pitanju kojima stvarno treba pomoæ i da ih osamostalimo koliko je god to moguæe. Jer danas,sutra æe možda oni puno uèiniti za ovo naše društvo,kao što mi sada tražimo i njihovu senzibiliziranost za našu situaciju.Jer nemamo baš toliku financijsku moguænost da ih odvedemo u Maðarsku! U svakom sluèaju,od srca sve najbolje i svako dobro Vama i vašoj cijeloj obitelji!



kao sto si i rekla nemoj se ponavljati stalno
nedamo se da mozemo i najmanji dio mi da pomognomo da bude od srca
ljubav vasa i briga toj djeci je najveci posao i najvece blago zato nastavite i sve ce da se sredi
ja sam svoj prijedlog izneo ovim ovdje oraganizatorima i bili su zadovoljni akcijom i idejom
nadam se najboljem mada smo mi mali gradic ili bolje reci selo

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-19-2009 18:55 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
mamaminja mamaminja is a Female
ne more meda


Poruka: 22
Location: zagreb,croatia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

èitam vas i pratim i jako sma ponosna na vas sviju. ovamo je se nešto pokrenulo,nije mnogo,ali opet ide nekako i nadamo se da æe sve biti ok. i dalje se borimo i radimo...o svemu æete biti obaviješteni. veliki pozdrav mojoj Hercegovini i svima izvan nje...pusa od Danija i Nike

___________________________________________________________________
u zlu se ne ponizi,a u dobru ne uzvisi...

03-20-2009 17:16 mamaminja is offline Pregledaj poruke od mamaminja Dodaj mamaminja u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta ej bilo raja daj malo da se ovdje nesto napravi nedajmo da se ova tema uspava
ja trazim rijesenje i ne ide sve kako sam htio

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-28-2009 11:48 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tako je, Pasha, ne ide nikad onako kako bismo zeljeli, ali moze li se bar osvjeziti ova ideja sto je Bosa predlagala, da se proba nesto skupiti od forumasa zajednicki....malo po malo, koliko ko moze..i 10 eura od 10 osoba je vec 100 eura.
Djetetu je hitno, jer se radi o odredjenom datumu, pa eto, sto kazes, da se samo tema ne uspava.
Ni meni ne ide kako sam htjela oko nekog portala, ali drugo sto mogu, uradim. Kriza je svugdje, ali ponavljam, malo po malo i eto neke pomoci.

03-28-2009 12:25 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cheri , iskreno receno
iznenadjena sam i razocarana :(
nalazimo se na podforumu humanitarne akcije , koliko mi se cini 01.gif
nisam mislila da bi svaka akcija mogla da uspije kako smo pozeljeli ili zamislili
ali sam mislila da na ovom podforumu nisu samo humanitarci na papiru
nego ljudi koji su dushom humanitarci

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

03-28-2009 12:44 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
Azra Obad Azra Obad is a Female
puterica




Poruka: 85
pokretac teme Thread Started by Azra Obad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    sta ej bilo raja daj malo da se ovdje nesto napravi nedajmo da se ova tema uspava
    ja trazim rijesenje i ne ide sve kako sam htio




razmisaljamo dragi pasha kako dalje, koje su nam sanese, sta da dalje pokusamo 14.gif
ali i ja vjerujem kao cheri da ce sigurno biti nesto! 10.gif

___________________________________________________________________
"Pazi kako hodaš, gaziš moje snove!
To nije moda, to samo ti tako zoveš!"

03-30-2009 22:56 Azra Obad is offline Posalji email za Azra Obad Pregledaj poruke od Azra Obad Dodaj Azra Obad u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

okupila su se raja na utakmici u klubu ovdje i ja napravim kao malu kladionicu cisto onako iz zezancije
nije niko pogodio rezultat i skupilo se nesto vise od 300 kruna
posto niko nije dobio reko sam im da novac nece zdrzati klub i da saljem kao pomoc djeci
novac im je jako potreban i bilo bih najbolje tako
svi su se slozili cak su jos ubacili para u kasu tako da sam na kraju iskupio 1050 kruna
evo sam stavio u pismo i saljem bosonogoj ona ce dalje

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-30-2009 23:40 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

super pasha ....vazno je da znam 10.gif

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

03-30-2009 23:47 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
mamaminja mamaminja is a Female
ne more meda


Poruka: 22
Location: zagreb,croatia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo da se i ja malo javim. Novosti ima i nema,ne znam odakle da krenemo.Pokušala sam na Bosin prijedlog preko njene prijateljice kontaktirat neke ljude s televizije i uspjelo je,ali su oni prebukirani da bi nas stavili u neki termin s obzirom da imaju sve isplanirano bar mjesec dana unaprijed. Gospoða(Bosina prijateljica) je sve dala od sebe,danas smo razgovarale i neæe odustati. Mi smo kontaktirali još neke novine i televizije koje su obeæale pomoæ,tako da èekamo njihove odgovore. Neke su se i firme ukljuèile,ali svi manje,više osjeæaju recesiju i bez obzira što kažu da pošaljemo dokumnetaciju,obièno dobijemo negativan odgovor.Ne damo se,idemo dalje,negdje æemo iskopat nešto. Ipak nam se bliži datum 02.06. kad bi trebali biti u Maðarskoj...ako ne na mjesec dana kako je planirano,onda bar 15 dana,samo da nauèimo njohove tehnike rada koje možemo primjenjivat na djeci doma. Vama svima se zahvaljujem na nesebiènoj pomoæi,ma koliko god to bilo,a najviše vam hvala što me uvijek nasmijete svojim forama na ovom forumu. Nika i Danijel su dobro i pozdravljaju vas sviju. Ne predajemo se...


P.S. Nadam se da æu se sljedeæi put javit s neèim konkretnim!!!!!

___________________________________________________________________
u zlu se ne ponizi,a u dobru ne uzvisi...

03-30-2009 23:55 mamaminja is offline Pregledaj poruke od mamaminja Dodaj mamaminja u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mamaminja 33.gif
prvo, veliki pozdrav Niki i Danijelu , nasim malim junacima i njihovim mamama
znam da nije nimalo lako , pogotovu sto se dan odlaska u Budimpestu blizi
medjutim , idemo dalje
postoje jos neke solucije , pa cemo raditi na tome ...necemo se predati 01.gif
nadam se u pozitivan ishod 10.gif

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

03-31-2009 00:20 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lijepe vijesti, nesto se krece 10.gif
Marina, naravno da se ne predajemo ni mi. Pozdrav za mame, a poljubac za Niku i Danijelasmiley26.gif

03-31-2009 07:52 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com