Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Dermatolo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
svestrani svestrani is a Male
mofo beba


Poruka: 1
Location: Mostar

Dermatološka ordinacija u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Poštovani,
imam problema s kosom, onako nekako se prorijedila i tako pa mi treba neko struèno mišljenje, pa da li neko zna gdje u mostaru ima dobar privatni dermatolog !!!
Unaprijed Hvala

___________________________________________________________________
sv@strani

03-29-2009 18:06 svestrani is offline Pregledaj poruke od svestrani Dodaj svestrani u listu prijatelja
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

RE: Dermatološka ordinacija u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od svestrani:

    Poštovani,
    imam problema s kosom, onako nekako se prorijedila i tako pa mi treba neko struèno mišljenje, pa da li neko zna gdje u mostaru ima dobar privatni dermatolog !!!
    Unaprijed Hvala


Imaš spec. dermatovenerologa dr.Šiliæa.
Po meni nije loš. Isplati se otiæi. (nije ni skup)

Ima privatnu ordinaciju odmah uz apoteku (vrata do vrata) u Domu Zdravlja na Bulevaru.

___________________________________________________________________

    03-29-2009 18:33 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com