Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Tesla Model S » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Tesla Model S Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta mislite?

    http://wheels.blogs.nytimes.com/2009/03/26/tesla-model-s-electric-sedan-breaks-cover/?hp

03-29-2009 23:23 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Daj dva komada. 01.gif

___________________________________________________________________

    03-29-2009 23:29 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    woow 10.gif

    ___________________________________________________________________

      03-30-2009 00:20 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      R2-D2 R2-D2 is a Male
      BUKACHAAAAA


      Poruka: 5594
      Location: La La Land

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Heeh neki dan sam bas isao kod njih u pogon koji je nedaleko od mene..
      Daj dva u papir sa velikon baterijom...
      P.S I dalje nemaju nekih vele investora...i traze goverment bailout kao i velike avutokuche..
      Ako im to uspije...na konju su..elektrichnom

      ___________________________________________________________________
      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
      Sha-Shi is my name..and off course,

        I do piss excellence in the morning..

      03-30-2009 19:37 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini
      pokretac teme Thread Started by Pipi Duga Carapa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U Francuskoj, a vjerovatno ovdje, se dobija nagrada od strane drzave za svakog porucenog teslu u vrijednosti od 5 000 Eura.

      03-30-2009 21:07 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      R2-D2 R2-D2 is a Male
      BUKACHAAAAA


      Poruka: 5594
      Location: La La Land

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      I ovdje se dobija credit od drzave ako se kupi vovo avuto (nekih 6000-8000usd)..
      Problem ovog auta je to sto je jos u experimentalnoj fazi..
      Garancije-waranties su extra nekih 10.000 do 15.000 usd a i mora se platiti extra nekih 5000 do 10.000usd za zamjene baterija poslje 7 godina...
      Sve ima svoje pluseve i minuse pa tako i ovo auto..

      ___________________________________________________________________
      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
      Sha-Shi is my name..and off course,

        I do piss excellence in the morning..

      03-30-2009 22:54 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini
      pokretac teme Thread Started by Pipi Duga Carapa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prvobitni tekst o Tesli S sam nasla na jednom francuskom sajtu koji je bio malo bogatiji informacijama od ovog engleskog. Nazalost, odlucila sam stavit ovu verziju, prvenstveno zbog razumijevanja istog.
      E sad, u tom francuskom tekstu su pisali kako umpe "Total" namjeravaju u narednih nekoliko godina opskrbiti se ne samo "Punjacma Baterija" vec i baterijama za razmjenu, te ce se umjesto punjenja baterija, na pumpi razmjenjivati u nekoliko minuta.
      E sad, sto se tice definitvne zamjene baterije i njene cijenje, o tome nisam ni razmisljala, mada mi period od 7 godina djeluje relativno velik s obzirom da je prosjecan vijek auta u zapadnoj Evropi nekih 5-6 godina. Znaci, promijenicu auto prije nego sto bateriji istece zivotni rok.

      03-31-2009 13:29 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com