Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Recept Cucuk Stane za pune usne » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e da su mi svi problemi kao ovaj 13.gif 13.gif 13.gif kakav problem,samo veselo 19.gif

___________________________________________________________________
simply the best

04-02-2009 22:08 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
BELMA BELMA is a Female
Miss foruma 2008




Poruka: 595
Location: JuEsEj

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od R2-D2:

    Aj ti boga....
    23.gif


13.gif

___________________________________________________________________
bob.gif a sto picimo

04-03-2009 06:05 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
BELMA BELMA is a Female
Miss foruma 2008




Poruka: 595
Location: JuEsEj

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moje bi se 'razvratile' da Stanin recept koristim 30.gif

___________________________________________________________________
bob.gif a sto picimo

04-03-2009 06:08 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3806
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Salili se vi ili ne, skoro svi fixatori ruzeva za usne, ako imaju i funkciju povecanja volumena usana, u svom sastavu imaju i extrakt ljute papricice.
Zato, od sad, pa nadalje i ubuduce, umjesto ruza u tasnu po jednu ljutu papricicu, pa kad poljubis dragog, nikad se nece pozaliti da poljubac nije bio vatren. 01.gif

04-03-2009 08:04 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3806
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Inace, ja u kuhinji mogu ostati i bez hljeba, ali bez ljute talijanske papricice nikad.

Majo, izvini, znam da nije tema na kuhinji, ali ne mogu da ne spomenem koliko ih volim, naravno one "srednje" jacine. I koliko je to zdravo i dobro. Sastojak bez kog se talijanska, ustvari mediteranska kuhinja ne moze zamisliti.

Jos sad da pocnem i ovo sa usnama, ko bi mi ih napribavio 02.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 04-03-2009 u 08:15.

04-03-2009 08:14 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad vec spominjes poljubac...pade mi na pamet....labello od bibera 13.gif 13.gif ja tek kasnije skontala,a on nikad 13.gif
trebala bi i ja tu papriku da mi poveca usne 35.gif 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

04-03-2009 08:32 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3806
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako vidim, tebi to ne treba 01.gif
Cuj, on nikad nije skont'o 13.gif

04-03-2009 08:39 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

musko ko musko 21.gif 13.gif
znas kako se kise od tog labela,biber sami... 21.gif 02.gif
treba tanke su.. 19.gif

___________________________________________________________________
simply the best

04-03-2009 08:41 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3806
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na nekim talijanskim blogovima se pise i o tome, kako ljuta papricica povecava volumen usana. Ali se trebaju usne premazati njome i drzati tako jedno 15 minuta.

Jedna pise( ne znam zeza li se) da je ostavila to cijelu noc, s tim da je jos mazala kad je ustajala po noci. Ujutro kad se probudila, ustala, a kaze muz: Jao, zeno, nemoj se prepasti, ali mislim da te nesto ujelo...mozda neki pauk.

Mogu mislit' kihanja iza labela...osim usana, podbuhnu i oci.. 13.gif

04-03-2009 08:46 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa gdje ima tih papricica?
daj da napravim biznis 12.gif 12.gif 12.gif
auuuu,mene bi strah bilo cijelu noc....

ma suti...ha ha ha sve podbuhlo

___________________________________________________________________
simply the best

04-03-2009 08:47 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dok izgugla 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

04-03-2009 08:56 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od M.J.V:

    Samo vas slusam (odnosno citam) mozete sve troje pricati ........bore me sacuvaj.
    Evo sada da vam ja kazem sta vas troje treba da radite:
    1. Kutljacica - prestani dodavati druge ribe na "sta slusate" dosta mi sto sam saran.
    2 Tozza - idi razbacaj kobayagijeve kuglice, pise pjesme tj. radi ono sto ti ide od ruke . Okle tebe ba u karminima....nemoj da ti ovde udarim cenzuru ......
    3.Metallica oli Metalac tebi cu “cut and paste” neke stvari koje si ocigledno propustio da uradis:
    -SVA MUZIKA UKINUTA ZA METALLICU DOK SE JAVNO NE IZVINE ZATO STO MI JE REKAO DA SAM "SARAN" . METALLICA SAMO DA ZNAS TVOJE PONASANJE SE VISE NECE TRPITI. BEZ OBZIRA STO SU SVI TVOJI POSTOVI DOBRI I STO SVAKI PUT MOZE OVAJ FORUM DA NAUCI NESTO KORISNO....SVE IMA SVOJE GRANICE.(moze se naci na sta slusate)
    -Ovo je poruka za Tanu koji je obecao da ce metal da se izvini za ono "saran" na kaladontu.OD METALA NI TRAGA NI GLASA. Ja sam upozorena da tebe ne diram ali cu ja opet rizikovati jer mi je dosadila ova nepravda. Ja sam strasno razocarana Tana u tebe kao moderatora ovoga SELEMPLACE. Usput samo da kazem, jer mi je stalo do ovoga foruma, da ima nekih muskih clanova ovoga SELEMFANTASTICO koji vise vole cipkasti donji ves nego boks. To izvini Tana nije u redu. Nesto debelo nije u redu sa ovim forumom.Od kada to muskarci vole vise zenski cipkasti ves od starog dobrog boksa Isto tako Tana sada ni mene ne cudi sto se raja na tebe ljute. Ja znam da ti imas svu vlast ali misli malo i na nas obicne smrtnike. Posebno kada su neke anomalije registrovane kao one navedene gore. Ja sam svoje rekla a ti kako hoces.

    Nezadovoljni clan,

    MoJaVi

    PS. Svi nezadovoljni clanovi su dobrodosli da prekopiraju ovo i da posalju Tani ili kome god drugom hoce. Ja ovdje ispoljavam svoju slobodu pisanja i razmisljanja - samo nek se zna

    Licnosti ove poruke su izmisljene i svaka slicnost je slucajna.


mojavi 3 puta sam procito i nisam skonto dje zapelo. mora da je do mene.

nemoj biti nezadovoljna, opusti se i uzivaj zato forum sluzi.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-03-2009 17:29 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tana ti si pravi politicar nismo te dzabe stavili tamo gdje si. 13.gif 13.gif Najbolje se pravis lud u SelemPlace 13.gif 13.gif
Ja sam veoma opustena(posebno sada kada znam da cu sigurno kupiti karte za jugu(prva klasa.... 33.gif brato 33.gif )

Evo da te ko narodnu vlast obavjestim sta se sve desilo od tada i da ti usput kazem ne mozes ni ti sve sam(razumijem ja to) ta nisi robot:

1.. METAL - jaran, ukus van svake diskusije, stara skola - problem rijesen - dobio je odgovor na "sta slusate" 33.gif 33.gif (ovo za metallicu)

2. onaj problem sa anomalijama rjesen - .. PP.gif

3. ja se sa svoje strane trudim da se razumije da je ovo nacin na koji se ja salim.....negdje radi negdje ne.....ali ja cu nastaviti

4. Ostalo je samo jedno pitanje: "Zasto Tozza nije odgovorio na MJV pitanje u Kobayagijevim kuglicama?.....ili........."Da li je Tozza vidio nesto u kada je razbacio doticne i zato se usutio.....? ...."Odakle Tozzi tolika sreca kad je kao sto svi znamo stvarno baksuz u dosta stvari........?

04-03-2009 17:52 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mjv - znaci problem rjesen sa metalicom?

ok onda idemo dalje .... i ne zaboravi da opet glasas za tanu politicara 13.gif

ne daj se ti ometati samo se ti sali 07.gif


... jos samo da tozza odgovori za kuglice ... 11.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-03-2009 18:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif

04-03-2009 18:11 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 13.gif 13.gif

04-03-2009 18:11 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1514

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    Na nekim talijanskim blogovima se pise i o tome,
      usana. Ali se trebaju usne premazati njome i drzati tako jedno 15 minuta.

      Jedna pise( ne znam zeza li se) da je ostavila to cijelu noc, s tim da je jos mazala kad je ustajala po noci. Ujutro kad se probudila, ustala, a kaze muz: Jao, zeno, nemoj se prepasti, ali mislim da te nesto ujelo...mozda neki pauk.

      Mogu mislit' kihanja iza labela...osim usana, podbuhnu i oci.. 13.gif



    Sad kad neki pocnu primjenjivati ovo i na druge dijelove tijela 13.gif 13.gif

    04-03-2009 20:14 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3806
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hahahaha Dida, dobro kazes.
    Ja velim, koliko koristim ovo u ishrani, mora da sam sva natekla unutra, samo sto se ne vidi 13.gif

    Vidi one Kutljace, cuj gdje ima kupit', bona ne bila sta ja znam gdje ima u Mostaru, ja ovdje kupujem one talijanske, ali vjerovatno u nas dole ima i nase proizvodnje.
    Sta se ti brines gdje ima papricica, eto ti usne samo tak'e 10.gif
    Kad oprobam ovo s ljutom papricicom, bum napisala kakvi su rezultati 35.gif 02.gif

    04-03-2009 20:30 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    dida62
    SexNepoznat

    Poruka: 1514

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    aaaaa zato sam ja 'vlika 02.gif a ja mislila da se debljam 13.gif 13.gif 13.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane dida62 dana 04-03-2009 u 20:38.

    04-03-2009 20:38 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
    senada senada is a Female
    gusterica


    Poruka: 54
    Location: .....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    04-03-2009 20:39 senada is offline Homepage of senada Pregledaj poruke od senada Dodaj senada u listu prijatelja AIM Screenname: ..... YIM Screenname: .....
    Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com