Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Sta kupiti voljenoj osobi za rodendan ??? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 392
Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)
pokretac teme Thread Started by PoNoSnA_MaMiCa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od nedjo:

    Kupi mu i kacigu,kad te naljuti da zastiti glavu.


13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
On je sebi to sam kupio...... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
forza_velez.gif

    forza_velez.gif

      04-06-2009 01:16 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
      puzla
      SexNepoznat

      Poruka: 42

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a moja kupi mu buket ruza 33.gif 18.gif

      04-06-2009 02:29 puzla is offline Pregledaj poruke od puzla Dodaj puzla u listu prijatelja
      PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 392
      Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)
      pokretac teme Thread Started by PoNoSnA_MaMiCa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Imas dobru ideju .... Samo hoce li se buniti kad uvenu .......... 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      forza_velez.gif

        forza_velez.gif

          04-06-2009 03:04 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
          arsenal arsenal is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 128
          Location: uk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mamice kupi mu nesto prakticno, nemora biti neka stvar.Kao na primjer kartu za bunjee jumping ili ako je zainteresovan za motore onda za neku trku ili slicno.Nemoj samo parfem ili kosulju zivota ti.

          ___________________________________________________________________
          arsenal

          04-06-2009 03:07 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11483
          Location: Mostar

          RE: Sta kupiti voljenoj osobi za rodendan ??? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od PoNoSnA_MaMiCa:



            Da vam dodam na ovo jos.... Do sada sam mu kupila sat, srebrenu narukvnicu, prsten, ogrlicu, koznu jaknu, trenerku, njegove omiljene hlace ( big star ) , parfem-a, nema vise cega nema.... Ovu godinu sam zablokirala, a neide da ga pitam sta hoce.......... 13.gif


          Eto nakupovala si svega i svasta...nesto ce imati dugo (nakit) nesto ce zavrsiti u smecu (odjevni predmeti)

          zato, sad mozes jedan lijep izlet/ vikend za samo vas dvoje i nastoj na bude nezaboravan...

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          04-06-2009 11:09 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          Mostarka83 Mostarka83 is a Female
          Legally Blonde




          Poruka: 3490
          Location: U Cernici

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma ti satovi i ti mirisi mi nisu nesto bas, to mu mozes svaki dan kupiti, miris se potrosi te ovo te ono, ovako skontaj nesto sto voli, neki hobi i nesto sto ce mu ostati i sto ce mu trebati.

          ___________________________________________________________________
          JaMojaTi.gif

          04-06-2009 11:56 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
          Mostarka83 Mostarka83 is a Female
          Legally Blonde




          Poruka: 3490
          Location: U Cernici

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mada nije losa ni djemkina ideja....izlet za dvoje 10.gif posveti cijeli dan vama 33.gif 07.gif

          ___________________________________________________________________
          JaMojaTi.gif

          04-06-2009 11:56 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
          Kutljaca Kutljaca is a Female
          Kuharica ipo




          Poruka: 6617
          Location: V.I.P

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Šta bih ja svome mužu poklonila za roðendan?

          Na svaki dio puta kuda treba da kroci njegova noga nakon sto udje na vrata, stavila bih latice od crvenih ruža (crvena je bas strastvena boja), na malene papirice bih ispisala neobicne porukice, (bez otrcanih fraza ala volim te, nedostajao si mi)...
          te papirice bih stavila tamo gdje znam da ce on obratiti svoju paznju, recimo na ormaric, kupatilo...ispred vrata...kuhinju...svukuda...
          ti papirici bi ga usmjeravali sta sljedece da uradi, kako da dodje do svog poklona...potrebno je sto vise odugovlaciti, jer ce biti nestrpljviji i radoznalost ce rasti iz momenta u momenat...
          svjetlo u stanu bi bilo ugašeno, a svugdje gdje su porukice bila bi upaljena po jedna mirisna crvena svijeca...
          Naravno,kao i svaki muskarac,i on bi odmah pozurio u spavacu sobu, al' tamo ne bi pronašao svoj poklon. Postao bi jos nestrpljiviji.
          Sentiš svira.....
          Pricekala bih ga u blizini kupatila i u polumraku mu stavila povez na okice, na koji bi prije toga stavila par kapi svog parfema, i onda ga polagano razodjenula...pomogla mu da svoje umorno tijelo uroni u toplu mirisnu kupku, i izmasirala mu ledja..onda bih ga tako ostavila,da se sam snadje za dalje..
          onda bismo sjeli za stol i uz pripremljenu veceru(hm,narucila bih nesto,posto...ne bih da ga za rodjendan razocaram kuhanjem) 13.gif ...naravno,na stolu bi bilo ono sto on najvise voli da jede, i onda bih se prema njemu ponasala kao prema muskarcu kojeg vidim prvi put u zivotu,a hocu da ga zavedem....sta bih imala na sebi,to necu pisati...tako bismo uzivali u jelu, vinu, sentisu i svijecama, a onda....ples samo za nas dvoje....
          a iza toga...................................................................................................................
          uh,sta bi odjednom dragi, kako me glava zabolila,odoh spavati 13.gif 13.gif salim se...
          iza toga dolazi vrijeme da se uruci glavni poklon.....sta bi to moglo biti?
          epa to sami smislite......

          ne djeluje li ovo pomalo intrigantnije i zanimljvije od klasicnog poklanjanja.....jer najlakse je otici i kupiti nesto nekome za rodjedan, al nije to bas to....
          bitan je nacin na koji ces nekome nesto darovati, e bas to ce on da upamti...

          ovo mi je sad palo na pamet...ima toga jos mnoooooogo....

          ___________________________________________________________________
          simply the best

          broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Kutljaca dana 04-06-2009 u 19:11.

          04-06-2009 19:04 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
          el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
          majkin fakin




          Poruka: 2333
          Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja to uradio davno..ima peshes godina

          poslao sms sa porukom otidji u dnevni
          u dnevnom bas ruzine latice do kuhinje...u kuhinji papir da upali komp, na kompu poruka da ode u wc...karminom na onoj polici s ogledalom napisano "otvori"..otvori, a unutra njena slika ispred zlatare sto se slikala...bilo je josh forica izmedju ne mogu da se sjetim...

          ..uglavnom, nije provalila da je trebalo da se bukvalno vrati u krevet gdje je bila kad sam je probusdio smsom, i da na nocnom stochicu pogleda u kutiju od nakita....


          jbg, kad stalno neke nekreativne cure imam...

          04-06-2009 19:24 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
          Japrak Japrak is a Male
          moforaja




          Poruka: 2118
          Location: kad bi i ja znao

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ferari
          tuo je pravo fin poklon 04.gif

          ___________________________________________________________________

            04-06-2009 19:48 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17879
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            sta kupiti? neki mali znak paznje ... vikendicu, auto i tako to 07.gif

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            04-06-2009 20:00 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
            moforaja




            Poruka: 2481
            Location: milano

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ma kad vec voli Harliya sta se imas mislit vazan je znak paznje 04.gif 18.gif 25.gif 25.gif 25.gif

            ___________________________________________________________________
            Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

            04-06-2009 20:57 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
            Kutljaca Kutljaca is a Female
            Kuharica ipo




            Poruka: 6617
            Location: V.I.P

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            kome sam ja to gore pisala 29.gif 21.gif

            ___________________________________________________________________
            simply the best

            04-06-2009 21:04 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
            PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 392
            Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)
            pokretac teme Thread Started by PoNoSnA_MaMiCa

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hvala vam svima na idejama ali moram uzeti kutljacinu ideju..... 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________
            forza_velez.gif

              forza_velez.gif

                04-06-2009 21:08 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
                PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 392
                Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)
                pokretac teme Thread Started by PoNoSnA_MaMiCa

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Kutljaca:

                  Šta bih ja svome mužu poklonila za roðendan?

                  Na svaki dio puta kuda treba da kroci njegova noga nakon sto udje na vrata, stavila bih latice od crvenih ruža (crvena je bas strastvena boja), na malene papirice bih ispisala neobicne porukice, (bez otrcanih fraza ala volim te, nedostajao si mi)...
                  te papirice bih stavila tamo gdje znam da ce on obratiti svoju paznju, recimo na ormaric, kupatilo...ispred vrata...kuhinju...svukuda...
                  ti papirici bi ga usmjeravali sta sljedece da uradi, kako da dodje do svog poklona...potrebno je sto vise odugovlaciti, jer ce biti nestrpljviji i radoznalost ce rasti iz momenta u momenat...
                  svjetlo u stanu bi bilo ugašeno, a svugdje gdje su porukice bila bi upaljena po jedna mirisna crvena svijeca...
                  Naravno,kao i svaki muskarac,i on bi odmah pozurio u spavacu sobu, al' tamo ne bi pronašao svoj poklon. Postao bi jos nestrpljiviji.
                  Sentiš svira.....
                  Pricekala bih ga u blizini kupatila i u polumraku mu stavila povez na okice, na koji bi prije toga stavila par kapi svog parfema, i onda ga polagano razodjenula...pomogla mu da svoje umorno tijelo uroni u toplu mirisnu kupku, i izmasirala mu ledja..onda bih ga tako ostavila,da se sam snadje za dalje..
                  onda bismo sjeli za stol i uz pripremljenu veceru(hm,narucila bih nesto,posto...ne bih da ga za rodjendan razocaram kuhanjem) 13.gif ...naravno,na stolu bi bilo ono sto on najvise voli da jede, i onda bih se prema njemu ponasala kao prema muskarcu kojeg vidim prvi put u zivotu,a hocu da ga zavedem....sta bih imala na sebi,to necu pisati...tako bismo uzivali u jelu, vinu, sentisu i svijecama, a onda....ples samo za nas dvoje....
                  a iza toga...................................................................................................................
                  uh,sta bi odjednom dragi, kako me glava zabolila,odoh spavati 13.gif 13.gif salim se...
                  iza toga dolazi vrijeme da se uruci glavni poklon.....sta bi to moglo biti?
                  epa to sami smislite......

                  ne djeluje li ovo pomalo intrigantnije i zanimljvije od klasicnog poklanjanja.....jer najlakse je otici i kupiti nesto nekome za rodjedan, al nije to bas to....
                  bitan je nacin na koji ces nekome nesto darovati, e bas to ce on da upamti...

                  ovo mi je sad palo na pamet...ima toga jos mnoooooogo....





                Hvala na ideji, samo to moram da sredim da nekako bude kuci, pa da posaljem negdje da izade sa jaranima pa kad se vrati ..... Posto inace radi posao gdje se voza po cjeloj Americi tako kad dode kuci umoran je da zna zaspati na dvosjedu cim ude u kucu ...... 13.gif 13.gif


                Dala sii mi dobru ideju svaka cast....... 33.gif 33.gif

                A uzela sam mu i tikete za kosarku da moze otici sa prijateljima ......... 10.gif

                ___________________________________________________________________
                forza_velez.gif

                  forza_velez.gif

                    04-06-2009 21:12 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
                    MoJaVi
                    SexNepoznat


                    Poruka: 1705

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od tana:

                      sta kupiti? neki mali znak paznje ... vikendicu, auto i tako to 07.gif


                    now you are talking .......working for me.......dodje valjda sa godinama 13.gif 13.gif

                    04-06-2009 21:14 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
                    PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
                    bice nesto od mene




                    Poruka: 392
                    Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)
                    pokretac teme Thread Started by PoNoSnA_MaMiCa

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od M.J.V:

                          citat od tana:

                        sta kupiti? neki mali znak paznje ... vikendicu, auto i tako to 07.gif


                      now you are talking .......working for me.......dodje valjda sa godinama 13.gif 13.gif




                    ja mom kad bih to kupila , bojim se da me ostavi i neka druga da ne usvoji to sve 13.gif 13.gif

                    ___________________________________________________________________
                    forza_velez.gif

                      forza_velez.gif

                        04-06-2009 21:17 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
                        MoJaVi
                        SexNepoznat


                        Poruka: 1705

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od PoNoSnA_MaMiCa:

                              citat od M.J.V:

                                citat od tana:

                              sta kupiti? neki mali znak paznje ... vikendicu, auto i tako to 07.gif


                            now you are talking .......working for me.......dodje valjda sa godinama 13.gif 13.gif




                          ja mom kad bih to kupila , bojim se da me ostavi i neka druga da ne usvoji to sve 13.gif 13.gif


                        tako i ja mislim.....ovo sam ja bona mislila sta bi mene obradovalo da dobijem na poklon01.gif

                        04-06-2009 21:26 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
                        PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
                        bice nesto od mene




                        Poruka: 392
                        Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)
                        pokretac teme Thread Started by PoNoSnA_MaMiCa

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od M.J.V:

                              citat od PoNoSnA_MaMiCa:

                                citat od M.J.V:

                                  citat od tana:

                                sta kupiti? neki mali znak paznje ... vikendicu, auto i tako to 07.gif


                              now you are talking .......working for me.......dodje valjda sa godinama 13.gif 13.gif




                            ja mom kad bih to kupila , bojim se da me ostavi i neka druga da ne usvoji to sve 13.gif 13.gif


                          tako i ja mislim.....ovo sam ja bona mislila sta bi mene obradovalo da dobijem na poklon01.gif




                        ma ja kazem bolje ne kupuj da nebi bilo kida vela 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif



                        da vam ispricam jedan slucaj ovdje kod nas.... Momak je imao curu sa kojom je bio dugo vremena, sve joj je dao .... Zivili su zajedno i on joj placo skolu da bude medicinska sestra... posto je on puno radio slao je u Francusku na ljetovanje , kupio joj auto, stan itd ....

                        i ona da skonta kako ce sve to da uzme sebi, jednu vecer sama sebe izudara nazove policiju i kaze da je on izudarao, kao sto i jest u Usa momak u zatvor za abuse.... i na kraju svega toga na sud sa njim i sudija joj rekne da sve sto joj je on kupio i dao pripada njoj sada.....
                        ono sto se kaze on ostao bez gaca a ona hoda kao princeza.....

                        i to je sta musko dobije kad se pusti zensku pod ruke ...... 13.gif 13.gif

                        ___________________________________________________________________
                        forza_velez.gif

                          forza_velez.gif

                            04-06-2009 21:32 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
                            MoJaVi
                            SexNepoznat


                            Poruka: 1705

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            laze on bona da je sve potrosio na nju, takvi su oni ne treba im vjerovati vazda kukaju da nemaju para............a tamo jastuci puni.........a sta se desilo sa ostatkom para.?.....mislim ono sto mu je ostalo poslije kupovine poklona.....mislim da se ona rano izudarala 13.gif 13.gif 13.gif

                            04-06-2009 21:49 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
                            Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                            Postavi novu temu Odgovori
                            Go to:
                            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com