Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » ...vra » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

...vraæate li se skoro ili ne??? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...evo pošto je veæina forumaša negdje vani interesira me da li se imate namjeru vraæati u Mostar???....Šta vas veže za zemlje u kojima ste trenutno???....Kako vam izgleda život u Mostaru u poredjenu sa gradom u kojem trenutno boravite???



...ja svim svojim prijateljima koji su negdje vani kažem uvijek da se sluèajno ne vraæaju....bolje živce èuvati i uživati u miru i sredjenosti 10.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

04-14-2009 21:04 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u mostaru mi je ljepse

u beogradu mi je bolje


a pametan ne zivi gdje mu je ljepse...

04-14-2009 21:06 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar
pokretac teme Thread Started by ria

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

....da nije bilo rata mislim da bih i ja uživala u BG....trebala sam gore na fax...imam dosta rodbine ali mi se ne ostvariše planovi 16.gif


...ma sad uživam u Iliæima ...isto ti ga dodje 01.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

04-14-2009 21:27 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...e moja Ria ja u ovoj svojoj ludoj glavi nisam nikada ni otisla iz njega...... 01.gif

04-14-2009 21:29 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar
pokretac teme Thread Started by ria

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

....hajde boni 40 pregleda a 2 posta 28.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

04-14-2009 22:14 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

RE: ...vraæate li se skoro ili ne??? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od ria:

    ...evo pošto je veæina forumaša negdje vani interesira me da li se imate namjeru vraæati u Mostar???....Šta vas veže za zemlje u kojima ste trenutno???....Kako vam izgleda život u Mostaru u poredjenu sa gradom u kojem trenutno boravite???



Imam se namjeru vratiti u Mostar, najdalje za dvije godine.

Ovdje zivim vise od 27 godina i vakat je..
Zivot u Mostaru je puno ljepsi, ispunjeniji, topliji...cijela familija mi je u Mostaru, niko nigdje nije makao...imam kucu, vracam se kuci a imam i uslove za egzistenciju koju sam ovdje stekla i zelim ostatak zivota provesti u Mostaru...
Za ovaj grad/zemlju ce me vezati lijepe uspomene, gdje su moj djeca rodjena, gdje su se gojili, stasali u vec odrasle ljude koji imaju izbora da biraju i taj izbor njima prepustam gdje ce zivjeti..ja znam.Mostar!

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-14-2009 22:14 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
arsenal arsenal is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128
Location: uk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Srce u Mostaru, glava ovdje. Fino je doci na odmor ali se vratiti nikad. Nije to moj Mostar vise.

___________________________________________________________________
arsenal

04-14-2009 22:23 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif kada spomenu djecu djemka moja djeca(posebno ova mladja) meni nikada nece oprostiti sto se u nas u kuci nije pustala nikakva nasa muzika dugo vremena.......bona ja cim cujem neku nasu pjesmu odmah u plac......kaze mi muz nisi ovu muziku nikada u zivotu slusala sto places.......a ja ne mogu stati.....
Oni bi isli kod burazove djece i pitali nas poslije kako to da oni mogu slusati ovu muziku a mi ne....to ti je trajalo godinama dok nisu bili malo veci da razumiju...



....neznam da li da placem ili da se smijem na ovo 16.gif 01.gif

04-14-2009 22:27 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam se daaavno vratio 19.gif 19.gif

___________________________________________________________________

    04-14-2009 22:46 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od arsenal:

      Srce u Mostaru, glava ovdje. Fino je doci na odmor ali se vratiti nikad. Nije to moj Mostar vise.




    E bas tako, samo ja odkako sam lani cesto boravila u Mostaru , misljenja sam da mi srce necezne vise bas tako za gradom koji je meni totalno nepoznat.
    Prije mi je bilo suludo kad su nasa raja umjesto ,, dole,, na odmore isli u Spaniju, Tursku, Grcku , a sad i ja cu prije tamo nego dole.
    Zao mi je sto je to tako , al se plasim da Mostara sve manje ima, ni duha,ni liska,nit cistih rjeka 21.gif
    O situaciji ,,politickoj,, , o situaciji seljackoj,o situaciji zavisnost i trac, ba , fuj..


    sjedi gdje i sjedis Garava

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-14-2009 22:49 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    arsenal arsenal is a Male
    avenija kruzno


    Poruka: 128
    Location: uk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Garava mislimo isto, nije to vise Mo. Bruka je sto je tako ali ...

    ___________________________________________________________________
    arsenal

    04-14-2009 22:54 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ....a depresije na forumu....... 16.gif svi smo mi u sustini mazohisti po definiciji

    04-14-2009 22:57 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
    majkin fakin




    Poruka: 2333
    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od ria:

      ....da nije bilo rata mislim da bih i ja uživala u BG....trebala sam gore na fax...imam dosta rodbine ali mi se ne ostvariše planovi 16.gif


      ...ma sad uživam u Iliæima ...isto ti ga dodje 01.gif


    jes jes

    isto 13.gif 13.gif

    kad god se odlucis doci u bg, moj si gost, ti i tvoji s kim god dodjes...beograd je chudo...

    nije bez mana, ali je do jaja

    04-14-2009 22:58 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Samo da se razumijemo , JA se osjecam Mostarkom i to onom sa dna kace , i Stari mi je bio mostarac rodjen na Rondou ljubavi , i price koje mi je on pricao o Mostaru jednostavno neslice ovom danasnjem Mostaru , al u dubini duse zivi moj Mostar , i zato sam na forumu, i zato mi je 95% raje mostaraca, i zato sam sve ove godine dolazila po 2-3 puta godisnje u Mostar i zivila u nadi da ce biti bolje, al kao sto reko lani sam provela jedan malo duzi period u Mo i tad mi se je ukazala slika danasnjeg Mostara i to definitivno nije grad u koji bi se ja vratila da zivim i podizem djecu.

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-14-2009 22:59 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od GARAVUSA:

      Samo da se razumijemo , JA se osjecam Mostarkom i to onom sa dna kace , i Stari mi je bio mostarac rodjen na Rondou ljubavi , i price koje mi je on pricao o Mostaru jednostavno neslice ovom danasnjem Mostaru , al u dubini duse zivi moj Mostar , i zato sam na forumu, i zato mi je 95% raje mostaraca, i zato sam sve ove godine dolazila po 2-3 puta godisnje u Mostar i zivila u nadi da ce biti bolje, al kao sto reko lani sam provela jedan malo duzi period u Mo i tad mi se je ukazala slika danasnjeg Mostara i to definitivno nije grad u koji bi se ja vratila da zivim i podizem djecu.


    ja cu to potvrditi jer samo prava mostarka moze zaljepiti nekoga kao mene garavusa kada sam se tek ukljucila 13.gif kaze gara cekaj svoj red mala imas samo 10 poruka i javljas se , jeli ti sve u glavi u redu 13.gif skidam kapu grofice ........citajuci tvoje komentare na postovima.......u pravu su neki sto su mi rekli gara je dobrog srca... 10.gif

    ....evo nikako da ti kazem avatar ti je super 10.gif

    04-14-2009 23:02 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    Borna Borna is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1023
    Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Gara, sve stoji što si napisala...

    nije neko lud da ide sa konja na magarca...

    samo da vidiš kakve sam ja tri djevojèice odgojila u ovom gradu...

    na ponos su i meni i mužu...

    ___________________________________________________________________

      04-14-2009 23:03 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prijatno me iznenadi ,M.J.V. izvini sto te ,, zaljepi,, da mi se to ponekad 13.gif
      i hvala na komplimentima grofice 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane GARAVUSA dana 04-14-2009 u 23:06.

      04-14-2009 23:04 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pokusala jednom..nije islo...nadam se da cu opet

      04-14-2009 23:05 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Borna:

        Gara, sve stoji što si napisala...

        nije neko lud da ide sa konja na magarca...

        samo da vidiš kakve sam ja tri djevojèice odgojila u ovom gradu...

        na ponos su i meni i mužu...




      daleko od toga da su u gradu sva djeca ,, neotesana,, vise sam mislila na perspektivu skolovanje, zaposljavanje bez stela - u tom pravcu 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      04-14-2009 23:06 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        Prijatno me iznenadi ,M.J.V. izvini sto te ,, zaljepi,, da mi se to ponekad 13.gif
        i hvala na komplimentima grofice 10.gif


      10.gif popicemo mi kafu ljetos kod djemke(sad sam u belaju od djemke) .....na svako zaljepljivanje sa stilom uvjek odgovaram samo pozitivno.....kao i svi mostarci. 13.gif

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane MoJaVi dana 04-14-2009 u 23:11.

      04-14-2009 23:10 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com