Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Nakit na muskarcima » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tuti tebi dobro stoje one nausnice..... 10.gif 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

04-29-2009 08:32 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ta ti je bona 13.gif 13.gif neko ce i mislit da ih imam 04.gif 04.gif 04.gif


imao sam dugo jednu malu nausnicu od svoje 17 godine u ljevom uhu pa je evo skinu prije godinu dana ......ostarilo se sta ces 35.gif

04-29-2009 08:37 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

RE: Nakit na muskarcima Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosonoga:

    stavih temu na zenski kutak
    zanima me, kako zene gledaju na muski rod koji nosi nakit
      naravno sve zavisi od tipa ..kome sta pristaje

    ali mi se uopste ne svidja kad vidim:

    lancice one debele , pa ih jos izbace preko majice
    glomazne narukvice
    a tek kad vidim pecatnjak ...mislim na prsten ..kazem samo ..bljak
    i jos sve to u zlatu.... 28.gif 28.gif

    volim vidjeti koznu tanku narukvicu
    pircing ..kome bas pristaje ...nausnica npr.

    najvise mi se dopada jedan dobar sat i to je dovoljno

    mozda sam staromodna ...
    ali i dok sam mladja bila ..nema sile da bih se zabavljala sa mladicem koji je nakicen
    nije dolazilo u obzir ....

    znam , razlicito gledamo na takve stvari
    bas me interesuje sta mislite o tome


Evo sam podebljala...dakle, ovisi o tipu. Ni debeli lanèiæ nekom ne stoji loše. Ali ono što mene definitivno užasava je kad vidim tipa u odijelu, s kravatom, finim talijanskim cipelama i ....naušnicamaaaa 30.gif . Mislim...nemam ništa protiv naušnica, ali kad su na njemu neke ležerne lanene hlaèe.
I šta kažeš Boso...dok si mlaða bila....znaèi sad može nakiæen 19.gif ?

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-29-2009 08:39 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vera, tanka, starinska - bijelo zlato, i sat ( ostalo držim u kutijama nakim )

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

04-29-2009 08:45 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

28.gif ne volim naikav nakit pravo me nervira kad sam bio mladji imao sam nusnicu i to je to sad vise nista nemam


Cim sam poceo nositi Mobitel sa sobom odmah sam skinuo sat ne treba mi vise 11.gif 18.gif 04.gif

___________________________________________________________________

    04-29-2009 10:42 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Volim vidjeti malo srebra... pogotovo ljeto kad malo koza potamni

    ne nosim ni sama puno nakita,ne volim kicenje..sve s mjerom

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 04-29-2009 u 11:05.

    04-29-2009 10:51 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    po meni zavisi od tipa i kome sta pristaje.......isto tako sto carmela kaze mora biti uskladjeno sa onim sta nosi....

    04-29-2009 11:01 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zene su nesto drugo 10.gif 33.gif


    ali muski sa lancima i katancima 28.gif nidje veze 28.gif

    ___________________________________________________________________

      04-29-2009 11:11 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od metallica:



        ali muski sa lancima i katancima 28.gif nidje veze 28.gif


      volim ja tebe Metalica 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      04-29-2009 11:22 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od metallica:

        zene su nesto drugo 10.gif 33.gif


        ali muski sa lancima i katancima 28.gif nidje veze 28.gif


      sta fali lancima i katancima na muskim 13.gif 13.gif 13.gif

      04-29-2009 11:24 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A gdje se nose ti katanci 11.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      04-29-2009 11:36 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sve s mjerom, pa moze biti i lijepo. Meni je najveci neukus kad se okite po danu, recimo na poslu....lanci, narukvice, prstenja....dok, npr. u diskoteci je sasvim druga stvar...
      Mada ovo isto vazi i za zenu, mogu se vidjeti i zene na sahranama sa tri kila nakita, sto je vanserijski neukus.
      Dakle, ako je ono cime se kiti izabrao dobro, pa ne odudara ni od odjece koju ima na sebi, ni od prilike i ambijenta, odnosno situacije u kojoj se nalazi, meni nije ruzno.
      Npr. dobar i lijep sat figura uvijek dobro, ali ne ocekujem da momak krene navece u diskoteku i stavi na ruku sat, nego mozda i nesto malo drukcije od svakodnevnog.
      Ma, samo sve s mjerom i ukusom, vremena su se i promjenila, promjenilo se sve, recimo, muski sa divnim odijelom, kosulja ispod, a na nogama neke lijepe tene. Danas toga ima dosta, a nekad bi ga zahakali da se tako obukao.

      04-29-2009 11:39 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      11.gif ........metalni spomenu mozda ce on znati odgovor 13.gif 13.gif

      04-29-2009 11:39 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      EAGLES EAGLES is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 486
      Location: kapija divljeg zapada

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od TUTI:

            citat od paloma:

          i jos pusti nokat na malom prstu ...bljak.. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
          ono mu sluzi da cacka nos 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif



        13.gif 13.gif 13.gif kraljice 13.gif 13.gif 13.gif


        ma samo vera na prstu i nista vise............. 01.gif 10.gif


      Tuti ,brate ja ni veru ne nosim...... 01.gif

      ___________________________________________________________________
      SAMO

        NISMO NA PRODAJU


          Walk on, walk on
          With hope in your
          heart
          And you'll never walk
          alone
          You'll never walk
          alone

          04-29-2009 12:34 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
          rimda rimda is a Male
          raja




          Poruka: 1827
          Location: BULEVAR

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mnogi su protiv prstena... Ni sam ga ne nosim cesto... Ali volim ga... Mimijev je, pa doshao do mene sada... Neprodjenjivo je vrijedan (naravno za mene) zuto zlato i crveni rubin...Vjerovali ili ne ako sam ja "dobar" nekako je kamen svijetliji i obratno... Je li to moguceee...30.gif

          I cini mi se da i nije prenapadan na mojoj shapi 11.gif

          Lanac... imam... neko kaze ovako, neko onako... navikaaa, ja bih rekao... malo mi bezze da se slikam nisam se izdepilirao 21.gif

          A evo ruka, pa molim slobodnu procjenu 10.gif


          Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

          ___________________________________________________________________
          38.gif Admir Stupac 38.gif

          04-29-2009 15:09 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
          djelda djelda is a Male
          raja




          Poruka: 1646
          Location: dolina grka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Lijep prsten, starinski pravi 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

          04-29-2009 15:18 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
          narona narona is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1446
          Location: tamo daleko....

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          moj muz ne voli nikakvo kicenje, cak ni veru ne nosi, ma nema meni to veze, ne nosim ni ja 02.gif
          Ali ima jedan lancic zuto zlato,srednje debljine sa privjeskom ( Fatimina ruka) ja ga nemogu vise bez njega zamisliti 10.gif

          ___________________________________________________________________

            04-29-2009 15:33 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
            dida62
            SexNepoznat

            Poruka: 1517

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Lijep prsten Rimda 10.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane dida62 dana 04-29-2009 u 15:35.

            04-29-2009 15:35 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
            cheri cheri is a Female
            moder u peMziji




            Poruka: 3810
            Location: Svizzera

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Divan prsten, ovi starinski prstenovi su prelijepi 10.gif
            Pogotovo zato sto imaju i istoriju, jer se prenesu sa oca (ili majke) na dijete 33.gif

            04-29-2009 15:47 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
            Sunshine Sunshine is a Female
            moforaja




            Poruka: 2365
            Location: ..na suncanoj strani zivota

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od paloma:

              jos fali svilena kosulja, raskopcana da se vidi tapiserija....i okaceni lanci 35.gif


            nije to moja tapiserija,nego ljubavni tepih 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________


              jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
              Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
              Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


                23.gif

                04-29-2009 17:11 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
                Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com