Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » 1 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Wink 1 život 1 ljubav Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Je li se i vi samnom slazete?
Ako ja napisem bilo sto,reci cete da sam premlada da donosim takve zakljucke.Da me jos puno toga ceka,ili jednostavno da jos nisam kompetentna da donesem konacan sud. Ok. Onda sutim. Ali da cujem vas.
Djaba, ali kad srce, dusa, tijelo osjete...svaka tackica na tijelu...to se ne moze desiti vise puta...ustvari,moze,ali sa istom osobom 07.gif sta vi mislite, postovani auditorijume 14.gif 01.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-07-2009 08:20 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U tvojim godinama sam mislila isto...danas vise nisam sigurna...
S godinama se mijenjamo, potrebe nam se mijenjaju, pa se i ono sto smatramo indealnom ljubavi mijenja...

05-07-2009 08:33 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja. Ali ja mislim na ta osjecanja. Ne na iluzije, i na mastu. Ne na zaljubljenost. Jer mi se do sada desilo hiljadu puta da se zaljubim. Ali jos brze odljubim.
A vi sad nastavite dalje. Znam da covjek prvo mora pronaci sebe, da bi pronasao druge. Pa, moje godine, 24. zagazila u 25. Vec. Mlada, ali ne i previse 13.gif

Stravstvena ljubav.. 14.gif 01.gif

___________________________________________________________________
simply the best

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 05-07-2009 u 08:40.

05-07-2009 08:35 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne slažem se Majo. Za života možeš voljeti više puta, ali svaki put drugaèije. Za svaku misliš u poèetku da je ona prava. Ako imaš sreæe, i naæi æeš je, taènije, samo se desi 01.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-07-2009 08:45 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E to, sto se samo desi, onda kad ne trazis. Ali Karmela, vidi, ja hocu da cujem od vas. Jer ste stariji, mada znam puno je tih sto nikada ne naidju na tu pravu ljubav. Ali, za svakoga od nas, negdje tamo postoji neko, ko je rodjen samo za nas.
Sta se ne slazes?
Pa, svaki put drugacije, ali za mene to nisu sve ljubavi. Pogotovo ne prave. Puno ljudi misli da voli, ali ustvari tek kasnije sazna pravu istinu,. Cim ne mrzis, cim ti je neko drag, na neki nacin ga volis.
Ja pricam o onoj, hm, mozda pomalo na neki nacin fatalnoj ljubavi.
Nema toga Karmela. Kakav pocetak. Pa kad upozas pravu osobu i kad te ljubav posjeti cini ti se kao da ste oduvijek zajedno. Nema pocetka niti kraja.
Kao na filmovima...
Poznajem jednu osobu, koja je cijeli svoj zivot imala samo jednog koji je bio bas onaj pravi za nju. Nisu im trebale rijeci kad su zajedno da bi se razumili. A ona je bila udata za nekoga drugog, i njega je na neki nacin volila, ali to nije prava ljubav.
Za zivota, imala je samo jednu pravu ljubav...Tako je i umrla...

___________________________________________________________________
simply the best

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 05-07-2009 u 08:53.

05-07-2009 08:50 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovisi šta oèekuješ od ljubavi Majo. Nismo svi isti. Neki su više, neki manje romantièni, neki nikako. Nekog povrijedi neka stara ljubav pa izgubi svaki osjeæaj za ljubav, nestanu emocije....ih, o ovome bi se moglo nadugo i naširoko.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-07-2009 09:02 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa hajmo ili hajdete 13.gif na duugo i na široko...
Nemoj sad o povredama, mene zanima je li ili nije. Samo to....
Pa ne treba nista ocekivati, samo se desi, ako treba da se desi....

___________________________________________________________________
simply the best

05-07-2009 09:11 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Napisah ti veæ...nije 01.gif .

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-07-2009 09:12 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3806
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka je ljubav "vjecna", dok traje. 01.gif

To sto kazes, Majo " Puno ljudi misli da voli, ali ustvari tek kasnije sazna pravu istinu"...nema veze kakvu istinu saznas, ljubav je BILA i to se ne moze promjeniti ni sa kakvom istinom.

Ne daj, Boze, da je samo jedna. Jednostavno je svaka razlicita, a zajednicko je svakoj to sto osjecamo leptirove u stomaku, to sto nam ta osoba nedostaje kad je ne vidimo...sto nam je ON zadnja misao navece i prva ujutro....i sto uvijek mislimo da je to ona VJECNA.

Ljubav se zivi, o njoj se moze svasta napisati, svi se u nekim rijecima nadjemo, u nekim ne, zavisi od prozivljenog...

05-07-2009 09:34 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

1 zivot - nekolike ljubavi - samo JEDNA prava 01.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ceznja dana 05-07-2009 u 17:48.

05-07-2009 09:36 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutljaca:

    Ja. Ali ja mislim na ta osjecanja. Ne na iluzije, i na mastu. Ne na zaljubljenost. Jer mi se do sada desilo hiljadu puta da se zaljubim. Ali jos brze odljubim.
    A vi sad nastavite dalje. Znam da covjek prvo mora pronaci sebe, da bi pronasao druge. Pa, moje godine, 24. zagazila u 25. Vec. Mlada, ali ne i previse 13.gif

    Stravstvena ljubav.. 14.gif 01.gif


I ja pricam o osjcanjima, o ljubavi, koja nije zaljubljenost, vec ono nesto vise...
Sa si mi postvila ptianje prie pet godina, potpisala bih ga, danas vise nisam u to sigurna...

05-07-2009 10:57 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8019

RE: 1 život 1 ljubav Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutljaca:

    Je li se i vi samnom slazete?
    Ako ja napisem bilo sto,reci cete da sam premlada da donosim takve zakljucke.Da me jos puno toga ceka,ili jednostavno da jos nisam kompetentna da donesem konacan sud. Ok. Onda sutim. Ali da cujem vas.
    Djaba, ali kad srce, dusa, tijelo osjete...svaka tackica na tijelu...to se ne moze desiti vise puta...ustvari,moze,ali sa istom osobom 07.gif sta vi mislite, postovani auditorijume 14.gif 01.gif





Majci ...... OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPSESIJA !!!!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

05-07-2009 11:00 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

opsesija jasta 13.gif 01.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-07-2009 11:02 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8019

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutljaca:

    opsesija jasta 13.gif 01.gif





Najbitnije je da je tebi lijepo i da si ti sretna ... uzivaj dok mozes 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

05-07-2009 11:09 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo da vas obavijestim da ce ovdje ljubavna opsesija postati krivicno djelo.
Dok ju drzis za sebe ok je, kad pocnes to ispoljavati bivsem partneru, mozes i u zatvor 10.gif

05-07-2009 11:19 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.,...Kutljaèo, bona - sve su Lale rekle.....! 07.gif
.....slušaj i uživaj........ 10.gif 13.gif 13.gif

    C2GyMKA8OIs

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

05-07-2009 12:04 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

RE: 1 život 1 ljubav Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutljaca:

    Je li se i vi samnom slazete?
    Ako ja napisem bilo sto,reci cete da sam premlada da donosim takve zakljucke.Da me jos puno toga ceka,ili jednostavno da jos nisam kompetentna da donesem konacan sud. Ok. Onda sutim. Ali da cujem vas.
    Djaba, ali kad srce, dusa, tijelo osjete...svaka tackica na tijelu...to se ne moze desiti vise puta...ustvari,moze,ali sa istom osobom 07.gif sta vi mislite, postovani auditorijume 14.gif 01.gif


Moze se imati vise ljubavi..vise puta voliti...Ali ovako kako ti navodis, sve ove osjecaje tipicno pravoj, iskrenoj, zarkoj,bezrezervnoj, ovolikim intenzitetom da svi atomi igraju na pomisao n voljenu osobu... se samo jednom dozive

Samo jednom se ljubi.... i sama pjesma kaze 01.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-07-2009 12:19 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sarajlija,.... meni je bolja ona

"Ko te ima , taj te nema....Zvonko Bogdan 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-07-2009 12:21 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5943
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Sarajlija,.... meni je bolja ona

    "Ko te ima , taj te nema....Zvonko Bogdan 33.gif


.....jeste, i to je taèno - bolja je ! 07.gif

    b4DAJHuVECg

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

05-07-2009 12:24 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh.... 07.gif

Hvala sarajlija.

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-07-2009 12:25 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com