Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » 1 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

RE: 1 život 1 ljubav Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

        citat od Kutljaca:

      Je li se i vi samnom slazete?
      Ako ja napisem bilo sto,reci cete da sam premlada da donosim takve zakljucke.Da me jos puno toga ceka,ili jednostavno da jos nisam kompetentna da donesem konacan sud. Ok. Onda sutim. Ali da cujem vas.
      Djaba, ali kad srce, dusa, tijelo osjete...svaka tackica na tijelu...to se ne moze desiti vise puta...ustvari,moze,ali sa istom osobom 07.gif sta vi mislite, postovani auditorijume 14.gif 01.gif


    Moze se imati vise ljubavi..vise puta voliti...Ali ovako kako ti navodis, sve ove osjecaje tipicno pravoj, iskrenoj, zarkoj,bezrezervnoj, ovolikim intenzitetom da svi atomi igraju na pomisao n voljenu osobu... se samo jednom dozive

    Samo jednom se ljubi.... i sama pjesma kaze 01.gif


Hvala Vam teta Dj :)
Taj odgovor sam ocekivala....jašta....sigurno se i Vama to desilo, pa onda možete da potvrdite :)

___________________________________________________________________
simply the best

05-07-2009 12:52 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sarajllija hvala Vam, divne pjesme..tako je..a ima i ona "Mozes imat' moje tijelo,ali dusu ne"...dusa...o tome pricamo....o osjecanjima 10.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-07-2009 12:57 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ljudi su razliciti, sudbine ljudske su razlicite ....nekome se desi jednom , nekom vise puta , nekome nijednom ....

___________________________________________________________________

    05-07-2009 13:15 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne slazem se sa konceptom jednog zivota jedne ljubavi.

    Svi mi imamo "neke posebne" ljubavi, ali mislim da oni koji se drze citav zivot te jedne, varaju i sebe i onog s kim su trenutno.

    Ono, udata, dvoje djece, muz fin, ko sretna, a vamo "moja najveca ljubav je X is srednje skole" 28.gif

    (ovo se gore moze obrnuti i na muske)

    da moj muz kaze i misli da mu je tamo neka od prije 10 godina najveca ljubav zivota zavalila bi ga pepeljarom u tikvaru 01.gif

    isto tako zar nije ponizenje rec prijateljici, kroz pricu, pred muzem "moja sjecas li se XX, on je moja neprezaljena ljubav"

    ma dajte


    svak ko ima "jednu ljubav citav zivot" treba da je ima sam, a nikako s nekim drugim u vezi

    nije fer

    ___________________________________________________________________

      05-07-2009 19:03 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P
      pokretac teme Thread Started by Kutljaca

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      21.gif a nismo se nasli....ja skroz mislim na nesto drugo...cuj ljubav, ja volim svog macka ko covjeka...
      kad bi tako gledali...ali ja mislim na nesto drugo

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-07-2009 20:55 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Muntahta Muntahta is a Female
      moforaja




      Poruka: 8353
      Location: Tamo gdje je moja dusa.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      ___________________________________________________________________
      Prestani brinuti o tome ko te ne voli
      ko ima vise ili ko sta radi.
      Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Muntahta dana 05-08-2009 u 15:51.

      05-07-2009 21:18 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
      CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
      rodjena




      Poruka: 909
      Location: HARLEM

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kako se nekog moze voliti „ iskreno „ a nekog „ na neki nacin „ ?!. Po meni, voliti se moze samo na jedan nacin - „ do kraja „, bezuvjetno i iskreno....sve ostalo treba nositi neki drugi naziv...samo ne ljubav...
      I ne mislim da imamo pravo na samo jednu „ pravu „ ljubav u životu....Mislim da je svaka ljubav ( ali samo ako je ljubav ) u datom životnom momentu prava....I samo onaj èije je srce otvoreno....i dopušta da mu se iznova desi ljubav...može voliti više puta....i to „ pravo „! Postoje ljudi koji ne doziraju ljubav....kad vole onda baš vole....Za njih je ljubav uvijek jedna...i uvijek prava....samo se možda osoba koju vole promijeni....

      ___________________________________________________________________

        To nisam ja, to je moja tastatura
      11.gif

      05-07-2009 21:33 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Kutljaca:

        21.gif a nismo se nasli....ja skroz mislim na nesto drugo...cuj ljubav, ja volim svog macka ko covjeka...
        kad bi tako gledali...ali ja mislim na nesto drugo


      isto mislimo Kutljaco...

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      05-07-2009 22:19 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Pipi Duga Carapa:

        U tvojim godinama sam mislila isto...danas vise nisam sigurna...
        S godinama se mijenjamo, potrebe nam se mijenjaju, pa se i ono sto smatramo indealnom ljubavi mijenja...

      i ja sam mislila jedan èovjek za cijeli život ... aha 35.gif
      i mislila sam da ljubav pokreæe svijet
      sad ne mislim tako
      mislim da strast pokreæe svijet
      ljubav je ... stvarno, šta je ljubav 14.gif
      za svakog od nas je drugaèija
      drugaèije je poimamo ...
      moje poimanje ljubavi sa 25 nikako nije isto kao poimanje ljubavi sa 40
      potom da bi se spoznala ljubav uopæe, potrebno je tu ljubav spoznati u sebi,
      a prije toga spoznati sebe ... a ta spoznaja kod nekih traje cijeli život, kod nekih ne ...
      spoznaja sebe sa 25 nikako nije ista spoznaji sebe sa 40 godina ...
      pa, ti, Kutljaèo, skontaj ...
      svaèije iskustvo i mišljenje saslušaj, ali sama otkrivaj 01.gif

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      05-08-2009 00:31 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      sara sara is a Female
      moforaja




      Poruka: 5288
      Location: bogu za ledjima

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zapisano je u vremenu ,Kakva je to ljubav bila.
      Kamo srece ,Kad bi se nekome ponovila.
      Zapisali u nasim srcima ,Da se sjecas, Da se sjecam . 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane sara dana 05-08-2009 u 05:05.

      05-08-2009 03:15 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
      djelda djelda is a Male
      raja




      Poruka: 1646
      Location: dolina grka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mogu li i ja 02.gif

      VOLEŠ JEDNOM U ŽIVOTU .............

      ___________________________________________________________________
      Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

      05-08-2009 09:25 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
      rimda rimda is a Male
      raja




      Poruka: 1827
      Location: BULEVAR

      RE: 1 život 1 ljubav Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Kutljaca:

        Je li se i vi samnom slazete?
        Ako ja napisem bilo sto,reci cete da sam premlada da donosim takve zakljucke.Da me jos puno toga ceka,ili jednostavno da jos nisam kompetentna da donesem konacan sud. Ok. Onda sutim. Ali da cujem vas.
        Djaba, ali kad srce, dusa, tijelo osjete...svaka tackica na tijelu...to se ne moze desiti vise puta...ustvari,moze,ali sa istom osobom 07.gif sta vi mislite, postovani auditorijume 14.gif 01.gif



      Nema sreco te vjecne .... Ili vjecnoga... Zaboraviiiii.... To je jedina istina... Respekt, postovanje, suzivot... To je nesto drugo... I to je ono sto drzi 85% veza .... Moje je skromno misljenje....

      Pipi je u drugom postu sve rekla... 11.gif

      ___________________________________________________________________
      38.gif Admir Stupac 38.gif

      05-08-2009 10:43 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ljubav koja razum muti, zbog koje rusis principe, zanemarujes posljedice, predajes dusu bez rezerve....samo jednom u zivotu. Mnogi je ne dozive nikada........ko zna, mozda su oni imali srecu.

      05-08-2009 13:51 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od kaokakao:

            citat od Pipi Duga Carapa:

          U tvojim godinama sam mislila isto...danas vise nisam sigurna...
          S godinama se mijenjamo, potrebe nam se mijenjaju, pa se i ono sto smatramo indealnom ljubavi mijenja...

        i ja sam mislila jedan èovjek za cijeli život ... aha 35.gif
        i mislila sam da ljubav pokreæe svijet
        sad ne mislim tako
        mislim da strast pokreæe svijet
        ljubav je ... stvarno, šta je ljubav 14.gif
        za svakog od nas je drugaèija
        drugaèije je poimamo ...
        moje poimanje ljubavi sa 25 nikako nije isto kao poimanje ljubavi sa 40
        potom da bi se spoznala ljubav uopæe, potrebno je tu ljubav spoznati u sebi,
        a prije toga spoznati sebe ... a ta spoznaja kod nekih traje cijeli život, kod nekih ne ...
        spoznaja sebe sa 25 nikako nije ista spoznaji sebe sa 40 godina ...
        pa, ti, Kutljaèo, skontaj ...
        svaèije iskustvo i mišljenje saslušaj, ali sama otkrivaj 01.gif


      Razmisljamo poprilicno na isti nacin...
      Samo kad sam skontala da mi brak drzi strast i samo strast, napustila sam muza...
      Ne mislim da strast treba da vodi vezu, naprotiv, treba ju voditi ljubav.
      Pitam se jesam li bila u stanju spoznati ljubav dok nisam postala majka...mislim da nisam i da sam dotad mijesala ljubav i strast. Naravno, ljubav medju partnerima nije i ne moze biti kao ljubav majke prema djetetu, ali majcinstvo zeni pomaze da spozna samu sebe, svoje prave potrebe i ljubav...

      05-08-2009 14:01 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kutljacice znas onu
      Druga ljubav je ustvari prva 01.gif

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      05-08-2009 14:27 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P
      pokretac teme Thread Started by Kutljaca

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sandy:

        Ljubav koja razum muti, zbog koje rusis principe, zanemarujes posljedice, predajes dusu bez rezerve....samo jednom u zivotu. Mnogi je ne dozive nikada........ko zna, mozda su oni imali srecu.


      Znala sam ja ko ce pogoditi u cilj! 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-08-2009 15:27 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P
      pokretac teme Thread Started by Kutljaca

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pa i pricamo o STRASTVENOJ ljubavi...kakva je ljubav bez strasti? Ko Dolma bez Fant zacina 13.gif 13.gif 35.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-08-2009 15:28 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ljubav ne moze biti bez strasti, ali strast moze biti bez ljubavi.
      Kontas li razliku?

      05-08-2009 15:35 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P
      pokretac teme Thread Started by Kutljaca

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kontam!
      moze i ljubav biti bez strasti,kako ne moze?

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-08-2009 15:38 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mrzi me danas elaborirat, ali u principu strast je samo jedna komponenta ljubavi, a ne ljubav.
      Veze koje su bazirane na strasti su one koje te vode opsesiji, posesivnosti, ljubomori i svom drugom zlu.
      Veze koje nisu bazirane iskljucivo na strasti su mnogo stabilnije i potpunije.
      Ne mislim da strast treba staviti na prvo mjesto, bitna je, alli ne najbitnija.
      Problem je kad ih ne znas odvojiti jednu od druge....

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 05-08-2009 u 15:41.

      05-08-2009 15:41 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com