Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Zavidimo Vam "starohani"........ » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (14): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

19.gif ia sam tu zavrsio srednju 04.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

11-20-2011 23:31 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobrila zakon bila, jasta. jos uvujek joj se sjecam face sa onim velikim mladezom 19.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-22-2011 21:07 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    dobrila zakon bila, jasta. jos uvujek joj se sjecam face sa onim velikim mladezom 19.gif



Boško (suprug od Dobrile) ruèa u onoj autoprikolici solo grah i pita Dobrilu:gde je meso Dobrila,a ona mrtva hladna odgovara:UHVATI SE ZA KURAC BOŠKO:::::::: 10.gif 10.gif 10.gif

11-22-2011 21:43 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-23-2011 21:26 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mnogi ni svoje srednje skole da bi usli da se okupe za godisnjice nemaju.Ni elektro ni masinske ni saobracajne ni shupa.Mjesto prve 3 stambene zgrade stoje,a od zenskog shupa samo zidovi stoje.

12-02-2011 01:33 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjetim se dok smo se kao manji u Radobolji brckali slagali veca kamenja da bi voda bila malo dublja za skakanje itd Neki hrabriji kao jedan plavi Omer cak su znali sa 2 ipo do 3 metra visine skakati na glavu u taj plicak od max metar ipo ne sjecam mu se ni prezimena ni nadimka.Mislim da bi moguce Deri znao o kojem Omeru se radi.

12-12-2011 01:36 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
dzesen dzesen is a Male
proplivo


Poruka: 12
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam da li se sjeæate igranki u fronti ili ti mjesnoj zajednici Brankovac prije bila fiskulturna sala 4 osnovne pa fronta a poslije odjeljak NAME gdje su se prodavali tepisi.Naveæe bi svirali Muta Bajriæ,Drago Buha,Bass gitaru je svirao neki profa fiziækog u gimnaziji onako plav tip bubnjar Mago veæinom su svirali instrumentalne stvari ponekad bi zapjevao Eda Kaplan i Rasim Pandur

___________________________________________________________________
Dzesen

05-05-2012 19:00 dzesen is offline Pregledaj poruke od dzesen Dodaj dzesen u listu prijatelja
dzesen dzesen is a Male
proplivo


Poruka: 12
Location: Mostar

RE: Jah Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A neke budale naredile da se sruši sve ono što je bilo lijepo gdje niko nikoga nije fermo a svak svakoga zajebavo a niko se nije ljutio.Došo onaj konobar Lovro zrikav bože saæuvaj,jedno oko gleda u èorbu a drugo u salatu i pita Zidu koji je imao govornu manu ,e reci mi od prve MAMA cijeli dan piješ na moj raæun,kaže njemu Zido e ti pogledaj mene pravo u oèi piješ na moj raèun mjesec dana.Kaže Lovro e jebem ti mater

___________________________________________________________________
Dzesen

05-05-2012 19:21 dzesen is offline Pregledaj poruke od dzesen Dodaj dzesen u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

RE: Jah Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dzesen:

    A neke budale naredile da se sruši sve ono što je bilo lijepo gdje niko nikoga nije fermo a svak svakoga zajebavo a niko se nije ljutio.Došo onaj konobar Lovro zrikav bože saæuvaj,jedno oko gleda u èorbu a drugo u salatu i pita Zidu koji je imao govornu manu ,e reci mi od prve MAMA cijeli dan piješ na moj raæun,kaže njemu Zido e ti pogledaj mene pravo u oèi piješ na moj raèun mjesec dana.Kaže Lovro e jebem ti mater



Lovro pokojni,,,Drakulin stari,,, 02.gif

05-05-2012 20:16 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
dzesen dzesen is a Male
proplivo


Poruka: 12
Location: Mostar

RE: Jah Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nikada ova današnja mladost neæe doživjeti što smo mi "starohani"doživjeli od druženja, šale, vica, smijeha igranka odnosno svirka uživo a najvažnije što niko nije znao ko je koje vjeroispovijesti,bili smo ko jedna duša .

___________________________________________________________________
Dzesen

05-31-2012 21:38 dzesen is offline Pregledaj poruke od dzesen Dodaj dzesen u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    P3bRs9i7ejo


malo nostalgije

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-10-2012 12:41 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pasha super taj video od rotary kluba.

06-13-2012 02:52 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
kantarevac kantarevac is a Male
ne more meda


Poruka: 33

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odlican video 10.gif 10.gif 10.gif

06-25-2012 05:51 kantarevac is offline Pregledaj poruke od kantarevac Dodaj kantarevac u listu prijatelja
Stranica (14): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com