Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Zavidimo Vam "starohani"........ » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (14): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Eddy Eddy is a Male
puter




Poruka: 76
Location: DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eh ta divna vremena... 02.gif
u ono vrijeme smo mi svi bili
aktivni u nekim organizacijama.
bilo sportskim ili drustvenim,i bili smo
"zastalno" tu.ova danasnja omladina
bi malo ovdje,malo tamo.kaze dosadno
na jednom mjestu.pa kako cete raju imati. 21.gif
a raja je to nase blago sto smo ga imali.

___________________________________________________________________
u pustinji covjecanstva
najdoh i ja oazu

09-29-2003 01:26 Eddy is offline Posalji Email za Eddy Pregledaj poruke od Eddy Dodaj Eddy u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hahahahahaha
max, dobra ti ona prica sa medenim i saricem - dobar fazon, taj saric je izgleda neki pravi liska bio. ko bi se toga sjetio ......

ova prica je dobar primjer pravog mostarskog izvornog liskaluka 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-29-2003 03:20 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
glumica
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od babusha:

    Ne mogu nije fer
    a nije ni vazno 01.gif


a sto, Nortona ti? 02.gif

vakat je za dorucak
pa se sjetih
kad bi mama rahmtli, napravila neki pirjan(i to jos na suhom mesu)
ja slozim rondu, a ona kaze:
    haj ti u ekspres restoran, pa tamo naprdivaj




baj d vej, mahom bi glumka sa degenekom halisala pirjane

degenek bi doso, ko predjelo 02.gif

09-29-2003 09:33
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh moja glumka
pamti babusha
vremena
kad je i pirjan
luksuz bio.
Sjecam se dobro moje omiljene poslastice
kad sam bio djecharac
Kriska preko cijelog hljeba
Tanko masla ja zejtina ozgo
shajbe saransaka po maslu
malo soli i bibera po tom.
Nikad nisam to smio iznijeti
na ulicu medju djecu
mati rahmetli nije dala
da nebi drugoj djeci zao bilo
jer niko tada nije imo.
Nego haj u baschu
s kriskom pa uchupaj
mlada luka pa srolash onaj list u rolnu
i klap a onaj bjeli dio ostavish za kraj
ko poslasticu. 05.gif 10.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      09-29-2003 10:05 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2959
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      05.gif

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 09-29-2003 u 10:08.

          09-29-2003 10:06 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          glumica
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          a kriska sa secerom
          pa malo vode "ozgor" 02.gif


          meni tad, najvise muteber bila, kriska od struce
          u nasoj kuci se peko hljeb, pa kad bi nena rahmetli zakasnila sa "potkuhavanjem", morala se struca kupovat

          09-29-2003 10:11
          OMAHA OMAHA is a Male
          Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




          Poruka: 1488
          Location: XYZ

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Fura medeni i dalje na svome malome motorinu! 02.gif

          09-30-2003 00:43 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
          Ingrid Ingrid is a Female
          liska foruma '03




          Poruka: 701

          RE: Zavidimo Vam "starohani"........ Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od moki:

            iako sam ponosan Sto sam mostarac...........al moram rei da zavidim vama koji ste izlazili prije rata i svega se sjecate!!!danas covjek nema gdje izaci (cast nekim izuzecima tipa Stolice i slicnim objektima) u ovom gradu sve je puno krkanluka i seljakluka. Zivi se od sjecanja kako je prije bilo i gdje se prije izlazilo! pa eto meni to uopce nije dosadno kad neko prica o tome..............eto izvolite pisati gdje ste prije izlazili i kakva je " furka" bila tada................


            ps.nadam se da nije bila ovakva tema, ako jeste ........nema veze opet pi¨ite.............kad neu to mo¸da do¸iviti barem vi napi¨ite kako je bilo


          pravo da ti kazem ja im ne zavidim...vidili malo zivota pa im sve oduzeto,brate pravo su zakinuti u svim aspektima zivota...

          a mi imamo veliki izbor kafica za izaci,ali malo njih je urbanih pa smo se sprcali u 2-3,
          kazem fala bogu i za ta 2-3

          pravo izgubi afinitet za dalje pisanje

          haj zar cu nastaviti nekad 19.gif

          ___________________________________________________________________
          010101010101010................1 05.gif

          09-30-2003 01:04 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
          Sandy Sandy is a Female
          moforaja




          Poruka: 3842
          Location: kod Hita...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          bil nastavila veceras, zivo me zanima 02.gif

          11-14-2003 23:16 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
          zorro13 zorro13 is a Male
          trudim se




          Poruka: 194

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jedno vrijeme padalo se kod Ciska u "AS" (nekadasnja ZORA) na glavnoj ulici, pa onda kod Dugalica, pa se produzi u Kastel kod Zare Brkica.
          Znalo se otici Hladovinu, pa na Balinovcu se obilazili Livi, Muna, Siraz, na mijesano kod starog Vlahe, dobro je bilo i kod Juse Dizdarevica.
          Od prigradskih naselja islo se kod Marke na Vrelo Radobolje, kod Ivane u Cim. Kazu da je Ivana imao najbolje leso meso na svijetu.
          Pa Gem, Bale stari, Bale novi. Pa se picilo kod Cele, u Cepelin, kod Marke lopova, kod Kulje, pa kod Tome Vlahe gdje su se uvijek mogle pokupiti dobre provale od ekipe slikara i muzicara koji su tamo bili inventar. Pa onda upalis Ficu i prema Zovnici i svratis kod Marijana Zovke u Panoramu. Znalo se stici i do Listice, a tada je tamo u modi bio kafic Seherzada. Ma nastavit cu ja jos ko kad me lijepi svukuda noso 18.gif 07.gif

          Ma meni je najbolji bio grah kod Vozaca i u Lokomotivi.

          ___________________________________________________________________




                  10-09-2004 00:48 zorro13 is offline Pregledaj poruke od zorro13 Dodaj zorro13 u listu prijatelja
                  nidze veze nidze veze is a Female
                  miss foruma '05


                  Poruka: 4765
                  Location: na stolu

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od zorro13:

                    Jedno vrijeme padalo se kod Ciska u "AS" (nekadasnja ZORA) na glavnoj ulici, pa onda kod Dugalica, pa se produzi u Kastel kod Zare Brkica.
                    Znalo se otici Hladovinu, pa na Balinovcu se obilazili Livi, Muna, Siraz, na mijesano kod starog Vlahe, dobro je bilo i kod Juse Dizdarevica.
                    Od prigradskih naselja islo se kod Marke na Vrelo Radobolje, kod Ivane u Cim. Kazu da je Ivana imao najbolje leso meso na svijetu.
                    Pa Gem, Bale stari, Bale novi. Pa se picilo kod Cele, u Cepelin, kod Marke lopova, kod Kulje, pa kod Tome Vlahe gdje su se uvijek mogle pokupiti dobre provale od ekipe slikara i muzicara koji su tamo bili inventar. Pa onda upalis Ficu i prema Zovnici i svratis kod Marijana Zovke u Panoramu. Znalo se stici i do Listice, a tada je tamo u modi bio kafic Seherzada. Ma nastavit cu ja jos ko kad me lijepi svukuda noso 18.gif 07.gif

                    Ma meni je najbolji bio grah kod Vozaca i u Lokomotivi.



                  heheeh

                  ovih par potvrdjujem 10.gif

                  ___________________________________________________________________

                    Ljudi su, opcenito,
                    nalik na pse koji pocnu lajati
                    cim izdaleka zacuju
                    lajanje drugih pasa.

                  10-09-2004 01:40 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                  Kutljaca Kutljaca is a Female
                  Kuharica ipo




                  Poruka: 6617
                  Location: V.I.P

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ma sad je bezveze
                  krkanluk nego sta
                  fasade...bezveze..katasrofaaa

                  ___________________________________________________________________
                  simply the best

                  11-11-2007 11:20 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
                  glumica glumica is a Female
                  Trn u oku


                  Poruka: 4415

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citajuci ove teme o sinocnjim i danasnjim dogadjajima,
                  stvarno imate na cemu i da nam zavidite


                  teta glumka

                  11-11-2007 18:03 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
                  OMAHA OMAHA is a Male
                  Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




                  Poruka: 1488
                  Location: XYZ

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  U dobra stara vremene...

                  prije mnogo godina... 19.gif

                  Al jes bilo dobro a znamo svi nece se ponoviti... 23.gif

                  11-11-2007 22:26 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
                  zutaljka
                  SexNepoznat

                  Poruka: 1529

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od glumica:

                    citajuci ove teme o sinocnjim i danasnjim dogadjajima,
                    stvarno imate na cemu i da nam zavidite


                    teta glumka




                  10.gif 10.gif

                  11-11-2007 22:35 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
                  taxi taxi is a Male
                  Liska mjeseca avgusta




                  Poruka: 18170
                  Location: M&R

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Koliko se puta ufatim kako mislim na "MB",starog "balu",cepelin,kulju,rifu,sukoviæe,kastel ,buliæa,belog,doli bel (drago klemo),smaja kljako,æiškov AS,narca,gunga,polo,gem,galerija,vaha,marka(vrelo radobolje)...... pa se štrecnem i otresem glavom ,i kažem nikad više onakvog rahatluka. 21.gif

                  ___________________________________________________________________

                    11-11-2007 22:46 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                    Muntahta Muntahta is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 8353
                    Location: Tamo gdje je moja dusa.

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od zutaljka:

                          citat od glumica:

                        citajuci ove teme o sinocnjim i danasnjim dogadjajima,
                        stvarno imate na cemu i da nam zavidite


                        teta glumka




                      10.gif 10.gif


                    Glumka 10.gif 33.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
                    ko ima vise ili ko sta radi.
                    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

                    11-11-2007 23:15 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
                    OMAHA OMAHA is a Male
                    Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




                    Poruka: 1488
                    Location: XYZ

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Ja nisam neki nostalgicni tip i ne zivim u proslosti...

                    Potpuno suprotno od toga, veliki sam realista i s obje noge cvrsto u sadasnjosti a glavom loma i u buducnost naginjem... 19.gif

                    Al bilo brate fino nekada u onome Mostaru!!! 01.gif

                    11-11-2007 23:38 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17879
                    Location: na prinudnom radu :)

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    'ta se starohani 13.gif

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    11-11-2007 23:45 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    pravimostarac
                    SexNepoznat

                    Poruka: 3132
                    Location: Zaluto

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    A bjeri hebo vas. Dok dodjoh na temu sve ste ispucali ja nemam sta dodat. Ali evo se sjetih.
                    Pitanje za starohane:
                    Koji je bio prvi film u kinu Partizan sa kojom su pocela tzv. kasna nocna prikazivanja u 22:00?

                    ___________________________________________________________________
                    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

                    11-12-2007 05:07 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
                    Stranica (14): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com