Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Josip Broz Tito » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (31): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2957
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svajcarska napr
Malezija
Australija
Svedska

___________________________________________________________________



      19.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 03-20-2003 u 09:57.

      03-20-2003 09:56 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Znaci

      sve zemlje koje su bogate i gdje narod nema potrebe da razmislja o uredjenju svoje drzave

      03-20-2003 10:00 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      San Hople
      SexNepoznat

      Poruka: 708
      Location: California

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...hmm...ne bi reko`da si dobro upucen(ili samo nagadjash).
      Bio u Shvici...ne vole strance i manjine kao i u ostalim Evropskim zemljama
      Malezija...da ti ne pricam (jedva ziva glava) "jaci tlaci"
      Australija...manje-vishe,po americkom receptu...(rasisti i ta sranja)ovde si blizu...
      Svedska...nemam informacije...zvuci dobro.

      03-20-2003 10:06 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hople

      gdje si bio u Svici?

      To za strance si u pravu, ali Babusha ne misli na nacionalne manjine, ili....

      03-20-2003 10:43 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2957
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne govorim ti o odnosu prema strancima.
      Nego kako je rijeseno nacionalno pitanje.
      U svici napr. izmedju njemaca , francuza i italijana
      U belgiji izmedju flamanaca i valonaca

      U Jugi izmedju Srba , Hravata , itd

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 03-20-2003 u 10:44.

          03-20-2003 10:44 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          Asja
          Ruzica



          Poruka: 337

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Evo

          U Svici se organski ne mogu , iako Babusha to nisu tri nacije, ali se postuju.

          Pitanje: Kako?
          Odgovor : Franak.

          03-20-2003 10:48 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
          Mystica Mystica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 406
          Location: Tamo gdje pada milosnica...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od San Hople:

            ...hmm...ne bi reko`da si dobro upucen(ili samo nagadjash).
            Bio u Shvici...ne vole strance i manjine kao i u ostalim Evropskim zemljama
            Malezija...da ti ne pricam (jedva ziva glava) "jaci tlaci"
            Australija...manje-vishe,po americkom receptu...(rasisti i ta sranja)ovde si blizu...
            Svedska...nemam informacije...zvuci dobro.


          Skandinavske zemlje...ima netrpeljivosti , nisu bas za strance, ima dosta rasizma, posebno u Danskoj, dosta mrznje prema strancima, pogotovo neke druge boje. Mi i nekako , ista nam je boja lica kao njihova, zaposlili smo se, studiramo, ali...tesko je..zivjeti.

          03-20-2003 10:52 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
          San Hople
          SexNepoznat

          Poruka: 708
          Location: California

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          U tome i jeste problem.
          Znaci podjeljeni su(navodno ravnopravno)
          PODJELJENI...OK
          Nista tu nije rijeseno...oni kao imaju svoje kantone...sta je to "banana republic" ?
          ...hmmm...kulturno se mrze...

          03-20-2003 10:53 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
          Asja
          Ruzica



          Poruka: 337

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          E moj Hople

          i to je umjetnost.
          Kad cemo mi to docekati?

          03-20-2003 10:57 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2957
          Location: donji trap

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od San Hople:

            U tome i jeste problem.
            Znaci podjeljeni su(navodno ravnopravno)
            PODJELJENI...OK
            Nista tu nije rijeseno...oni kao imaju svoje kantone...sta je to "banana republic" ?
            ...hmmm...kulturno se mrze...


          Morebit ,
          al zive ko carevi
          i ne pomisljaju da se pokolju.
          A sigurno je i to da su svi u svakom kantonu zasticeni
          i da vecinu ustvari boli k... za kantone
          Pa ti vidi

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 03-20-2003 u 11:01.

              03-20-2003 11:01 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              San Hople
              SexNepoznat

              Poruka: 708
              Location: California

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              "MI"...izgleda necemo...jah.

              03-20-2003 11:01 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
              San Hople
              SexNepoznat

              Poruka: 708
              Location: California

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              "al zive ko` carevi" ?
              Kad si ti zadnji put bio u Shvici...i s` cim je poredis ?
              Uvjek ima bolje...samo zagrebi malo dublje...ili promjeni lokaciju.
              Vjeruj mi ...ima bolje...vazda.



              Al` nikom ko` Titi !

              03-20-2003 11:05 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od babusha:

                Morete vi trubit kolko hocete,
                al recite vi meni jel bilo il nije rijeseno nacionalno pitanje u bivsoj Yu.
                Ili je samo pod tepih pometeno
                I ako nije ko je za to kriv
                Fino vam bilo OK
                I ne bilo , kad nije rata bilo
                Pitajte malo siptare
                jel njima fino bilo
                ili se oni ne racunaju.


              Nije bilo rijeseno nacionalno pitanje za vrijeme Tita

              ali je zato sad rijeseno

              Jedni su bili zadovoljni sa nerijesenim nacionalnim pitanjem

              a drugi su sada zadovoljni sa rijesenim nacionalnim pitanjem

              Eto rijesise ga ALija , Slobo i Tudman

              03-20-2003 11:07
              Asja
              Ruzica



              Poruka: 337

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ja sam u Svici.

              03-20-2003 11:07 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
              Mystica Mystica is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 406
              Location: Tamo gdje pada milosnica...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ma jashta, umjetnost je da se mrze, ali se ne kolju. Pa me raspale negdje na poslu ili na ulici, sto je kod vas rat? Ma neznam ili bi pocela objasnjavati ili sutiti? kad sutim pojedoh se sto nisam nesto rekla...

              Ma ko zivi ko' carevi, mi smo zivjeli dobro, neko jeste malo previse uzivao dobrobiti tudjeg rada, ali toga ima svugdje. U svakoj zemlji. Pogledaj nas sad radimo, ne vidimo ni dana,ni noci.

              Kantoni, to je jednom rjecju mrznja....ja necu kod tebe, nemoj niti kod mene, ali ce nam biti dobro, ma daj.

              03-20-2003 11:10 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
              Mystica Mystica is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 406
              Location: Tamo gdje pada milosnica...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Lela:

                    citat od babusha:

                  Morete vi trubit kolko hocete,
                  al recite vi meni jel bilo il nije rijeseno nacionalno pitanje u bivsoj Yu.
                  Ili je samo pod tepih pometeno
                  I ako nije ko je za to kriv
                  Fino vam bilo OK
                  I ne bilo , kad nije rata bilo
                  Pitajte malo siptare
                  jel njima fino bilo
                  ili se oni ne racunaju.


                Nije bilo rijeseno nacionalno pitanje za vrijeme Tita

                ali je zato sad rijeseno

                Jedni su bili zadovoljni sa nerijesenim nacionalnim pitanjem

                a drugi su sada zadovoljni sa rijesenim nacionalnim pitanjem

                Eto rijesise ga ALija , Slobo i Tudman


              Ma ludnica, dobro rece, Lela, rijesili i odrijesili nas, pa eto neka im je na dusu...

              03-20-2003 11:11 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
              San Hople
              SexNepoznat

              Poruka: 708
              Location: California

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Bilo mi je drago podijeliti misljenja...odlazim na spavanje.
              Zahvaljujem...


              ZIVIO DRUG TITO...(jedna pred spavanje)

              03-20-2003 11:12 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
              Mystica Mystica is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 406
              Location: Tamo gdje pada milosnica...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Laku noc, hvala na druzenju. i stvarno zivio drug Tito!

              03-20-2003 11:13 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
              San Hople
              SexNepoznat

              Poruka: 708
              Location: California

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              vazda i uvjek...


              Tito

              03-20-2003 11:16 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
              Mystica Mystica is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 406
              Location: Tamo gdje pada milosnica...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              fali ti i na uvijek...samo da kazem


              Kroz resheto i kroz sito vodio nas Marshal Tito, vodio nas mili rode i doveo do slobode, do slobode, do slobode....

              Ulaze djeca u Kucu cvijeca, na,na,na, tishina je od kuche vecha, na,na,na. ulaze djeca....

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mystica dana 03-20-2003 u 11:56.

              03-20-2003 11:55 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
              Stranica (31): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com